Tallinna Maraton 2021
Virtuaaljooks/Virtual run

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 426 Naisi: 289 Mehi: 137 Läbitud distants kokku: 13374 km Osaluskordi: 1697 Aeg kokku: 1967:09:29
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl VKL koht Läbitud distants Osaluskordi Tulemus
1 1 291 Ahto Kingla 1987 Mees
Põlva maakond
    M 1 42.2 km 3 02:59:21
2 2 329 Rauno Einula 1985 Mees
Harju maakond
Farfalletta Cattery   M 2 42.2 km 6 03:15:54
3 1 452 Piret Looken 1974 Naine
Harju maakond
    N 1 42.2 km 10 03:18:04
4 3 635 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
  M 3 42.2 km 4 03:21:22
5 4 97 Rolands Kursiss 1982 Mees
Satiksmes iela 54
    M 4 42.2 km 4 03:25:00
6 5 440 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
SK RAADI   M 5 42.2 km 1 03:27:56
7 6 125 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts   M 6 42.2 km 3 03:31:51
8 2 907 Anita Ievina 1968 Naine
Latvia
Cēsis   N 2 42.2 km 3 03:35:41
9 3 501 Klaarika Liivmaa 1981 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 3 42.2 km 1 03:35:46
10 4 879 Kerli Väisanen 1989 Naine
Järva maakond
    N 4 42.2 km 1 03:38:18
11 7 126 Jaan Mandriks 1981 Mees
Rapla maakond
Politsei- ja Piirivalveamet   M 7 42.2 km 7 03:38:53
12 5 676 Kaie Järvelaid 1973 Naine
Saare maakond
Saaremaa Spordiliit   N 5 42.2 km 7 03:40:13
13 6 362 Kristiina Romulus 1992 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 6 42.2 km 5 03:42:01
14 8 314 Karl Koppelmaa 1989 Mees
Harju maakond
TV3   M 8 42.2 km 4 03:42:41
15 7 739 Helen Janisoo 1992 Naine
Viljandi maakond
Hopa Fit   N 7 42.2 km 3 03:43:11
16 9 160 Pasi Nieminen 1979 Mees
Finland
    M 9 42.2 km 4 03:46:35
17 10 217 Marko Rooba 1989 Mees
Pärnu maakond
    M 10 42.2 km 1 03:48:53
18 11 151 Juris Gaidelis 1954 Mees
Cesu novads
Maratona klubs   M 11 42.2 km 2 03:53:59
19 12 173 Aleksei Veetlev 1985 Mees
Harju maakond
    M 12 42.2 km 3 03:54:21
20 13 455 Rain Hallimäe 1957 Mees
Harju maakond
    M 13 42.2 km 4 03:55:03
21 8 482 Merike Muhhin 1976 Naine
Harju maakond
Avaeksperdid OÜ   N 8 42.2 km 4 03:55:15
22 14 252 Kristjan Maasalu 1978 Mees
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   M 14 42.2 km 3 03:55:59
23 15 136 Taivo Teder 1989 Mees
Tartu maakond
    M 15 42.2 km 3 03:57:52
24 9 833 Reti Ruubel 1978 Naine
Harju maakond
    N 9 42.2 km 8 04:01:25
25 16 79 Didzis Kalnins 1967 Mees
Riga
Maratona klubs   M 16 42.2 km 6 04:01:52
26 10 355 Katrin Mägi 1986 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 10 42.2 km 6 04:02:15
27 11 274 Uta Krill 1962 Naine
Deutschland
    N 11 42.2 km 4 04:02:19
28 17 813 Mario Kuum 1998 Mees
Rapla maakond
    M 17 42.2 km 3 04:03:28
29 18 886 Tambet Vähi 1970 Mees
Harju maakond
    M 18 42.2 km 5 04:03:59
30 19 816 Tõnis Pärnala 1990 Mees
Tartu maakond
AS A. Le Coq
AS A. Le Coq
  M 19 42.2 km 1 04:05:53
31 20 810 Andrus Moks 1976 Mees
Harju maakond
    M 20 42.2 km 5 04:07:09
32 12 808 Jevgenia Stepanova 1987 Naine
Tartu maakond
AS A. Le Coq
AS A. Le Coq
  N 12 42.2 km 1 04:07:11
33 21 525 Taavi Lood 1987 Mees
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   M 21 42.2 km 6 04:08:01
34 22 13 Jan Andris 1963 Mees
Slovakia
    M 22 42.2 km 3 04:10:36
35 23 863 Udo Reinsalu 1963 Mees
Valga maakond
    M 23 42.2 km 9 04:11:38
36 13 163 Sigrid Janke 1972 Naine
Viljandi maakond
    N 13 42.2 km 6 04:12:56
37 14 293 Irene Laas 1976 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N 14 42.2 km 1 04:13:47
38 15 4 Linda Krimm 1969 Naine
Harju maakond
    N 15 42.2 km 4 04:15:49
39 16 855 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
    N 16 42.2 km 3 04:16:06
40 24 189 Mihhail Prokopjev 1985 Mees
Harju maakond
BTA   M 24 42.2 km 3 04:17:10
41 17 804 Piret Pihlak 1971 Naine
Harju maakond
    N 17 42.2 km 3 04:17:16
42 25 805 Urmas Pihlak 1972 Mees
Harju maakond
    M 25 42.2 km 3 04:17:16
43 18 495 Siiri Hein 1968 Naine
Harju maakond
    N 18 42.2 km 7 04:19:18
44 26 673 Reigo Kimmel 1980 Mees
Harju maakond
    M 26 42.2 km 3 04:20:10
45 19 307 Irene Ploom 1967 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N 19 42.2 km 6 04:20:20
46 27 820 Andrus Voolaine 1954 Mees
Rapla maakond
    M 27 42.2 km 4 04:21:35
47 20 671 Birgit Ashour 1997 Naine
Harju maakond
    N 20 42.2 km 5 04:22:01
48 21 237 Epp Mägi 1983 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS   N 21 42.2 km 6 04:22:02
49 22 249 Marliis Elling 1979 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N 22 42.2 km 3 04:22:20
50 29 862 Henri Võigemast 1967 Mees
Pärnu maakond
Xadoil OÜ   M 29 42.2 km 1 04:22:49
51 28 877 Tauno Sulust 1983 Mees
Pärnu maakond
    M 28 42.2 km 1 04:22:49
52 23 373 Mayya Shlyakhter 1989 Naine
St. Petersburg
    N 23 42.2 km 4 04:23:59
53 30 184 Priit Janno 1974 Mees
Harju maakond
    M 30 42.2 km 7 04:24:48
54 24 767 Tiivi Lind 1978 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas   N 24 42.2 km 5 04:25:28
55 25 652 Maria Atamanjuk 1986 Naine
Harju maakond
    N 25 42.2 km 5 04:26:42
56 31 634 Maksim Onutšin 1989 Mees
Harju maakond
    M 31 42.2 km 6 04:27:59
57 32 692 Rain Päären 1979 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   M 32 42.2 km 5 04:28:20
58 26 801 Kaie Henno 1970 Naine
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE   N 26 42.2 km 3 04:29:46
59 27 413 Liis Randus 1977 Naine
Harju maakond
    N 27 42.2 km 5 04:31:12
60 28 785 Kaidi Mesila 1984 Naine
Harju maakond
    N 28 42.2 km 5 04:32:49
61 33 727 Taavi Kivisalu 1984 Mees
Harju maakond
    M 33 42.2 km 6 04:33:27
62 29 830 Mirja Vool 1985 Naine
Lääne-Viru maakond
Mirja Vool
Mobec
  N 29 42.2 km 6 04:33:56
63 30 409 Linda Löfbacka-Skog 1977 Naine
Pedersöre
    N 30 42.2 km 6 04:35:00
64 31 270 Laura Väikemaa 1998 Naine
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N 31 42.2 km 5 04:35:06
65 34 479 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
    M 34 42.2 km 5 04:36:34
66 35 579 Mati Saarend 1951 Mees
Lääne-Viru maakond
    M 35 42.2 km 5 04:37:05
67 32 765 Laura Helena Sorainen 2001 Naine
Harju maakond
    N 32 42.2 km 8 04:39:10
68 36 770 Sten Kreisberg 1979 Mees
Harju maakond
    M 36 42.2 km 1 04:39:59
69 33 459 Anneli Priinits 1972 Naine
Viljandi maakond
    N 33 42.2 km 4 04:42:47
70 34 381 Pille Janno 1977 Naine
Harju maakond
    N 34 42.2 km 8 04:44:39
71 35 12 Aili Lomp 1962 Naine
Jõgeva maakond
    N 35 42.2 km 1 04:44:53
72 37 181 Marko Rüü 1974 Mees
Harju maakond
    M 37 42.2 km 4 04:46:22
73 38 306 Aleksei Vassiljev 1976 Mees
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  M 38 42.2 km 4 04:46:35
74 39 803 Tomas Sablevicius 1983 Mees
Norfolk
    M 39 42.2 km 7 04:50:23
75 40 531 Marko Haidak 1978 Mees
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti
  M 40 42.2 km 4 04:53:07
76 36 282 Hedi Haljamäe 1977 Naine
Harju maakond
    N 36 42.2 km 3 04:54:11
77 37 592 Johanna-Riinu Annuk 1997 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 37 42.2 km 1 04:55:47
78 38 540 Kadri Järvalt 1993 Naine
Saare maakond
    N 38 42.2 km 1 04:56:05
79 41 734 Andres Sinisalu 1968 Mees
Harju maakond
Saunauks.ee   M 41 42.2 km 5 04:56:36
80 39 788 Kadri Riitsaar 1983 Naine
Pärnu maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ   N 39 42.2 km 4 04:58:09
81 42 14 August Waser 1954 Mees
SG
    M 42 42.2 km 6 04:59:13
82 40 311 Triin Krusell 1990 Naine
Harju maakond
    N 40 42.2 km 7 05:00:28
83 43 261 Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
ei ole
ei ole
  M 43 42.2 km 1 05:04:16
84 44 748 Richard Karajev 1998 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  M 44 42.2 km 1 05:07:18
85 41 148 Aurika Meimre 1969 Naine
Harju maakond
Tallinna Linnakantselei   N 41 42.2 km 6 05:07:40
86 45 603 Karlis Goldstein 1984 Mees
Harju maakond
    M 45 42.2 km 1 05:08:50
87 42 773 Leili Prans 1951 Naine
Tartu maakond
    N 42 42.2 km 3 05:10:11
88 43 472 Maili Kahu 1972 Naine
Viljandi maakond
    N 43 42.2 km 4 05:11:00
89 44 65 Julianna Jurtšenko 1990 Naine
Harju maakond
Riigikogu Kantselei
Riigikogu Kantselei
  N 44 42.2 km 7 05:14:12
90 45 735 Marie Abel 1988 Naine
Harju maakond
    N 45 42.2 km 8 05:14:42
91 46 730 Maris Mürk 1977 Naine
Tartu maakond
Rimi   N 46 42.2 km 1 05:15:24
92 47 211 Kersti Kõnd 1981 Naine
Tartu maakond
    N 47 42.2 km 1 05:21:04
93 46 776 Anto Kallas 1982 Mees
Rapla maakond
    M 46 42.2 km 6 05:21:42
94 48 197 Mare Buhvestova 1976 Naine
Harju maakond
    N 48 42.2 km 8 05:23:58
95 49 143 Anna Litvinskaya 1986 Naine
St Petersburg
    N 49 42.2 km 4 05:28:40
96 50 521 Siiri Sammel 1962 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 50 42.2 km 7 05:30:43
97 51 84 Almut Müller 1979 Naine
Nordrhein Westfalen
    N 51 42.2 km 7 05:31:08
98 52 889 Piret Luht 1994 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 52 42.2 km 1 05:33:18
99 47 210 Karl Johan Krasilnikov 2004 Mees
Tartu maakond
    M 47 42.2 km 6 05:39:39
100 53 222 Merje Matvere 1978 Naine
Tartu maakond
Telia SK MTÜ
Telia SK
  N 53 42.2 km 10 05:40:43
101 54 49 Ave Aun 1970 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutus   N 54 42.2 km 6 05:42:25
102 55 402 Imbi Kivilo 1971 Naine
Harju maakond
    N 55 42.2 km 4 05:46:53
103 56 48 Jana Kindsiko 1981 Naine
Tartu maakond
    N 56 42.2 km 8 05:55:04
104 57 328 Merili Kallaste 1997 Naine
Harju maakond
    N 57 42.2 km 7 05:59:41
105 58 763 Merle Tiits 1974 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 58 42.2 km 5 06:05:31
106 48 814 Rauno Rebane 1990 Mees
Lääne-Viru maakond
    M 48 42.2 km 5 06:05:51
107 59 145 Maie Jätsa 1962 Naine
Harju maakond
    N 59 42.2 km 5 06:11:23
108 60 119 Janika Pärn 1988 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 60 42.2 km 5 06:12:22
109 61 91 Jana Napritson 1975 Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 61 42.2 km 4 06:16:39
110 49 775 Jüri Lepik 1978 Mees
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS   M 49 42.2 km 3 06:18:30
111 62 364 Gültšara Karajeva 1971 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 62 42.2 km 1 06:21:28
112 63 656 Eha Prunt 1970 Naine
Rapla maakond
    N 63 42.2 km 1 06:25:26
113 64 54 Anne Kaasik 1975 Naine
Hiiu maakond
    N 64 42.2 km 4 06:28:15
114 65 597 Elis Prunt 2006 Naine
Rapla maakond
    N 65 42.2 km 1 06:28:44
115 66 371 Laura Venig 1982 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 66 42.2 km 5 06:33:42
116 67 168 Kristi Kundla 1972 Naine
Tartu maakond
    N 67 42.2 km 10 06:33:54
117 68 499 Eda Heinla 1959 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 68 42.2 km 3 06:36:00
118 69 34 Piret Smirnov 1965 Naine
Harju maakond
    N 69 42.2 km 6 06:38:31
119 50 108 Mike Holliday 1960 Mees
Whitecot, Higher Burton
    M 50 42.2 km 3 06:39:32
120 51 220 Erik Drilen 1963 Mees
Troendelag
    M 51 42.2 km 1 06:46:58
121 52 450 Kristjan Karmo 1983 Mees
Harju maakond
    M 52 42.2 km 4 06:53:14
122 70 774 Anita Narusk 1967 Naine
Ida-Viru maakond
    N 70 42.2 km 4 06:57:09
123 71 275 Therese Thölberg 1971 Naine
Närpes
    N 71 42.2 km 6 07:01:13
124 72 411 Andra Aedma 2003 Naine
Viljandi maakond
    N 72 42.2 km 4 07:06:13
125 73 681 Karmen Ekbaum 1995 Naine
Harju maakond
Sky Media   N 73 42.2 km 6 07:06:24
126 74 128 Anne-Lea Leppik 1959 Naine
Tartu maakond
    N 74 42.2 km 4 07:06:30
127 53 180 Gennadi Leppik 1954 Mees
Tartu maakond
pensionär   M 53 42.2 km 3 07:09:15
128 75 860 Ene Tenno-Sorainen 1964 Naine
Harju maakond
    N 75 42.2 km 5 07:10:36
129 76 194 Helme Kold 1983 Naine
Harju maakond
    N 76 42.2 km 6 07:14:47
130 77 38 Krista Kesma 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 77 42.2 km 4 07:17:33
131 78 150 Catherine B Loigom 1959 Naine
Harju maakond
    N 78 42.2 km 8 07:17:49
132 54 149 Erik Edgar Loigom 1955 Mees
Harju maakond
    M 54 42.2 km 8 07:17:49
133 79 878 Merle Palu 1973 Naine
Uusimaa
    N 79 42.2 km 4 07:28:07
134 55 421 Erkki Mikenberg 1972 Mees
Lääne-Viru maakond
Rakvere Rattaklubi Siplased
Transpordiamet
  M 55 42.2 km 6 07:30:26
135 80 92 Kaja Põldmaa 1966 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 80 42.2 km 6 07:35:26
136 81 771 Viya Schumann 1968 Naine
Järva maakond
Rimi Eesti Food AS   N 81 42.2 km 3 07:37:07
137 82 81 Marina Karasjova 1985 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 82 42.2 km 3 07:45:22
138 83 380 Triinu Poltimäe 1979 Naine
Harju maakond
    N 83 42.2 km 6 07:53:31
139 84 3 Sabina Sägi 1989 Naine
Harju maakond
    N 84 42.2 km 8 07:53:50
140 85 98 Kairi Pihlak 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts   N 85 42.2 km 10 07:54:00
141 86 435 Liivi Soopärg 1965 Naine
Rapla maakond
    N 86 42.2 km 3 07:59:41
142 87 507 Enelin Kiisla 1992 Naine
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 87 42.2 km 1 07:59:57
143 56 876 Rasmus Lippur 1973 Mees
Harju maakond
    M 56 42.2 km 9 08:00:18
144 88 434 Tatjana Varik 1969 Naine
Rapla maakond
    N 88 42.2 km 3 08:01:27
145 89 235 Kati Heering 1998 Naine
Põlva maakond
    N 89 42.2 km 6 08:06:04
146 57 825 Sander Linde 2008 Mees
Tartu maakond
    M 57 42.2 km 5 08:08:31
147 90 417 Ly Hõbe 1977 Naine
Harju maakond
EEK Mainor
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
  N 90 42.2 km 7 08:08:41
148 91 856 Jane Sirel 1994 Naine
Harju maakond
    N 91 42.2 km 4 08:11:06
149 92 737 Getter Reimal 1986 Naine
Järva maakond
    N 92 42.2 km 6 08:13:04
150 93 848 Siret Kasela 1988 Naine
Harju maakond
    N 93 42.2 km 4 08:13:29
151 94 170 Anu Lust 1985 Naine
Võru maakond
    N 94 42.2 km 8 08:17:40
152 58 752 Valdo Matkamäe 1976 Mees
Harju maakond
Eugesta Eesti OÜ   M 58 42.2 km 1 08:18:46
153 95 37 Maarja Lubi 1989 Naine
Harju maakond
    N 95 42.2 km 1 08:21:41
154 96 607 Triin Tommingas 1977 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N 96 42.2 km 1 08:41:47
155 97 120 Karin Vaino 1979 Naine
Harju maakond
Spordiselts
Posti Messaging OÜ
  N 97 42.2 km 1 08:45:32
156 99 121 Helerin Vaino 2007 Naine
Harju maakond
Spordiselts   N 99 42.2 km 1 08:45:32
157 98 122 Arle Kõressaar-Vallimaa 1977 Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ
Posti Messaging OÜ
  N 98 42.2 km 1 08:45:32
158 100 123 Birgith-Carina Vallimaa 2007 Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ
Tallinna Südalinna Kool
  N 100 42.2 km 1 08:45:32
159 101 429 Marian Kuusk 1992 Naine
Rapla maakond
    N 101 42.2 km 5 08:50:09
160 102 428 Martine Ausing 1972 Naine
Rapla maakond
    N 102 42.2 km 6 08:52:58
161 103 647 Natalja Merzljakova 1973 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N 103 42.2 km 9 09:17:20
162 104 179 Heldi Sakkarias 1970 Naine
Harju maakond
MAXIMA Eesti OÜ   N 104 42.2 km 10 09:25:31
163 59 857 Einar Tamm 1957 Mees
Harju maakond
    M 59 42.2 km 3 09:26:43
164 105 546 Maie Männiste 1964 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 105 42.2 km 8 09:26:45
165 106 344 Astrit Bombul 1982 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 106 42.2 km 1 09:32:16
166 107 205 Kädi Rannus 1989 Naine
Harju maakond
    N 107 42.2 km 9 09:36:42
167 108 202 Ingrid Rändvee 1987 Naine
Harju maakond
    N 108 42.2 km 7 09:55:28
168 109 453 Mari Toome 1987 Naine
Harju maakond
Kesklinna Tõlkekeskus   N 109 42.2 km 1 10:08:56
169 110 778 Alina Sabo 1982 Naine
Pärnu maakond
    N 110 42.2 km 7 11:24:42
170 60 625 Raido Hollas 1993 Mees
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas As   M 60 42.2 km 7 11:25:32
171 61 336 Tim Schmitter 1973 Mees
Lower Saxony
Symrise AG   M 61 42.2 km 4 11:46:30
172 111 683 Jaanika Verbu 1975 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   N 111 42.2 km 8 11:53:48
173 112 11 Alesja Aleksandrova 1983 Naine
Harju maakond
    N 112 42.2 km 7 11:58:22
174 113 624 Mari Possul 1992 Naine
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas As   N 113 42.2 km 7 11:58:22
175 114 488 Margarita Kerson-Saulis 1974 Naine
Harju maakond
    N 114 42.2 km 4 14:05:46
176 62 487 Gintaras Saulis 1965 Mees
Harju maakond
    M 62 42.2 km 5 14:06:19
177 115 414 Sirje Pärnoja 1963 Naine
Pärnu maakond
    N 115 42.2 km 8 14:38:23
178 63 16 Martins Veseris 1987 Mees
Riga
    M 63 42.2 km 4 16:01:46
410 Heiki Suur 1941 Mees
Harju maakond
----
pensionär
  M   41.8 km 7 07:15:58
532 Ketlin Bachmann 1979 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti
  N   41.7 km 6 05:24:10
279 Karolin Kuiv 1998 Naine
Harju maakond
    N   41.4 km 4 03:56:58
766 Andra Vabar 1987 Naine
Saare maakond
    N   40.6 km 5 04:06:50
64 Greta Silberg-Käärik 1975 Naine
Harju maakond
Riigikogu Kantselei
Riigikogu Kantselei
  N   40.5 km 6 06:58:39
260 Kristi Varik 1983 Naine
Tartu maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N   40.1 km 6 07:50:32
633 Maarit Jätsa 1985 Naine
Harju maakond
    N   39.4 km 6 09:58:31
601 Anna Hansman 1990 Naine
Harju maakond
    N   39.1 km 8 08:54:23
159 Liina Kallas 1970 Naine
Lääne maakond
SK Nõva   N   38.1 km 8 04:57:11
677 Mari Saarniit 1977 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N   37.9 km 6 06:05:14
544 Kristiina Savtšenkova 1980 Naine
Harju maakond
Prokuratuur   N   37.8 km 5 04:56:16
209 Jane Krasilnikova 1970 Naine
Tartu maakond
Katoliku Spordiklubi   N   37.6 km 6 05:11:42
628 Maarja Mälk 1988 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N   37.4 km 6 06:06:30
18 Raul Algus 1958 Mees
Harju maakond
    M   37.4 km 6 03:53:53
648 Jelena Kont 1983 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N   37.4 km 6 07:39:34
304 Helina Seemen 1993 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N   37.1 km 5 04:43:49
784 Olga Järvalt 1955 Naine
Saare maakond
    N   37 km 7 07:45:00
783 Esta Lango 1943 Naine
Saare maakond
    N   37 km 7 07:45:00
795 Aare Liiv 1944 Naine
Saare maakond
    N   37 km 7 07:45:00
733 Igor Kalakauskas 1966 Mees
Harju maakond
24/7fitness
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
  M   36.8 km 7 03:49:32
651 Ksenia Niglas 1992 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N   36.6 km 5 05:28:07
819 Piret Rehe 1961 Naine
Hiiu maakond
NKK Viru Malev   N   36.5 km 2 06:31:10
690 Kristi Uudeberg 1983 Naine
Valga maakond
Keskkonnaagentuur   N   36.4 km 4 05:39:25
826 Rasmus Tüvist 2009 Mees
Tartu maakond
    M   36 km 4 08:22:24
562 Merli Saalits 1998 Naine
Harju maakond
    N   36 km 7 08:52:51
641 Hannes Reinola 1965 Mees
Harju maakond
BC Tondi
MTÜ Tondi Korvpalliklubi
  M   35.9 km 4 04:09:11
316 Birgit Pall 1988 Naine
Harju maakond
TV3   N   35.6 km 7 07:16:42
407 Riina Laretei 1961 Naine
Harju maakond
SLO   N   35.6 km 5 04:35:48
406 Tarmo Laretei 1950 Mees
Harju maakond
TTÜ Spordiklubi
TTÜ
  M   35.6 km 5 04:35:48
451 Mai-Liis Kolk 1972 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS   N   35.5 km 5 08:40:46
753 Svetlana Mihhejeva 1955 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N   35 km 5 06:18:40
326 Timo Noot 1992 Mees
Harju maakond
TV3   M   34.6 km 7 07:16:22
118 Anneli Õige 1967 Naine
Saare maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N   34.6 km 5 04:17:25
523 Helen Lepalo 1987 Naine
Harju maakond
    N   34.2 km 3 04:07:36
422 Kaie Potisepp 1973 Naine
Harju maakond
    N   34.1 km 5 06:30:45
40 Vitali Galitskihh 1988 Mees
Harju maakond
    M   33.6 km 5 03:23:30
15 Marjaana Liigvald 1983 Naine
Harju maakond
    N   33.4 km 7 03:24:37
726 Madli Ong 1988 Naine
Rapla maakond
    N   33.3 km 7 04:22:02
509 Siiri Siimenson 1987 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N   33.1 km 5 11:31:50
627 Eda Palm 1983 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N   33 km 7 03:38:59
161 Krista Kanter 1980 Naine
Harju maakond
    N   33 km 6 04:48:23
174 Rain Jõeveer 1980 Mees
Harju maakond
    M   33 km 6 04:48:23
678 Sirle Võigas 1979 Naine
Harju maakond
Sky Plus   N   32.8 km 4 05:20:39
827 Hille Trappen 1970 Naine
Rheinland-Pfalz
    N   32.7 km 7 05:21:12
684 Mait Makkar 1974 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   M   32.4 km 4 03:17:30
109 Natalja Kimask 1973 Naine
Harju maakond
    N   32.4 km 5 04:31:10
875 Priit Põltsama 1974 Mees
Harju maakond
    M   32.4 km 3 03:20:44
236 Urmas Jegorov 1970 Mees
Harju maakond
    M   32.1 km 4 04:59:42
646 Maarja Žugova 1980 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N   32 km 2 03:13:07
273 Eeva-Liisa Niit 1979 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti   N   32 km 3 05:22:55
665 Tatjana Tiks 1983 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   N   32 km 6 04:52:42
443 Kadi Salm-Dikker 1984 Naine
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N   32 km 3 06:12:12
245 Kaidar Viikman 1984 Mees
Hiiu maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   M   31.9 km 7 04:16:22
724 Marju Tammeleht 1970 Naine
Harju maakond
    N   31.8 km 4 03:03:38
155 Jaan Schults 1965 Mees
Harju maakond
    M   31.7 km 6 03:34:59
822 Frits Gijsbertse 1962 Mees
Utrecht
    M   31.7 km 6 04:47:49
642 Kristi Volmer 1975 Naine
Harju maakond
    N   31.6 km 6 03:32:41
396 Indrek Konnapere 1981 Mees
Harju maakond
    M   31.6 km 2 03:08:05
176 Sergey Kovalskiy 1987 Mees
Harju maakond
Thorgate   M   31.6 km 3 05:09:14
701 Maria Sorainen 1989 Naine
Harju maakond
    N   31.5 km 6 04:20:18
550 Sigrid Harjo 1976 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N   31.5 km 5 03:24:50
47 Anneli Schults 1967 Naine
Harju maakond
    N   31.5 km 6 03:58:13
742 Carmen Grünbaum 2006 Naine
Satakunta
    N   31.4 km 4 05:28:59
768 Aivi Auga 1967 Naine
Saare maakond
MTÜ Spordiring
Saaremaa vald
  N   31.4 km 6 04:55:23
46 Urve Arukaevu 1966 Naine
Harju maakond
    N   31.4 km 3 04:03:26
227 Jan-Erik Hyden 1977 Mees
Vasa
KWH Group
KWH Group
  M   31.4 km 6 04:36:35
585 Anneli Arm 1981 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N   31.4 km 3 04:52:30
420 Kersti Suun-Deket 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
    N   31.2 km 7 04:58:25
93 Katrin Lillep 1969 Naine
Harju maakond
    N   31.2 km 6 05:27:25
790 Anni Lüll 1981 Naine
Pärnu maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ   N   31.2 km 4 05:07:31
661 Laura Torri 1996 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   N   31.2 km 5 03:32:06
780 Lisett Alt 2004 Naine
Saare maakond
SJK AameraaS   N   31.1 km 2 02:27:08
214 Kristjan Palm 1986 Mees
Harju maakond
Rimi Eesti   M   31 km 4 05:08:08
67 Jari Hiekkanen 1967 Mees
Sähkötie 5 B 10, 03100 Nummela
Hiljaiset Miehet   M   31 km 5 04:40:05
786 Tauri Arumäe 1987 Mees
Tartu maakond
    M   30.9 km 5 03:55:06
584 Andero Kaha 1983 Mees
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  M   30.9 km 7 02:54:45
212 Agnia Gotlib 1999 Naine
Harju maakond
    N   30.9 km 5 06:24:32
392 Lilli Orav 1999 Naine
Harju maakond
MAXIMA Eesti OÜ   N   30.7 km 6 05:46:27
590 Erki Varbola 1975 Mees
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  M   30.7 km 5 02:33:50
33 Andrus Aas 1975 Mees
Harju maakond
    M   30.7 km 3 05:26:25
124 Danel Mark 1979 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M   30.6 km 3 03:43:43
587 Birgit Nigulas 1983 Naine
Tartu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N   30.5 km 6 04:08:15
72 Monica Visnapuu 1968 Naine
Harju maakond
    N   30 km 4 05:22:00
99 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE   M   30 km 3 02:53:41
553 Tarvo Metspalu 1990 Mees
Tartu maakond
LightCode Photonics   M   29.9 km 6 02:30:03
31 Pirgit Smirnov 1991 Naine
Rapla maakond
    N   29.8 km 3 05:09:12
743 Stuart Kemp 1986 Mees
Satakunta
    M   29.5 km 5 04:42:08
559 Kelin Siidirätsep 2005 Naine
Harju maakond
    N   29.4 km 5 07:42:57
158 Allison Postell 1983 Naine
Phoenix
    N   29.3 km 6 03:26:00
631 Taavi Vaher 1982 Mees
Harju maakond
BC Tondi
MTÜ Tondi Korvpalliklubi
  M   29.2 km 4 03:19:58
515 Aare Jätsa 1964 Mees
Harju maakond
    M   29.1 km 4 04:03:04
575 Patrik Veinberg 2005 Mees
Harju maakond
    M   28.7 km 6 02:41:59
225 Ulrica Strand-Reinlund 1974 Naine
Korsholm
KWH Group
KWH Group
  N   28.7 km 5 03:25:24
536 Birgit Hallkivi 1993 Naine
Harju maakond
Revismo OÜ   N   28.6 km 5 02:44:10
337 Joerg Fischer 1978 Mees
Lower Saxony
Symrise AG   M   28.4 km 6 02:42:30
141 Kalmer Tikerpe 1973 Mees
Harju maakond
PPA   M   28 km 4 03:12:41
82 Annika Tirmaste 1987 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
  N   28 km 4 06:42:04
698 Renee Järvalt 1977 Naine
Nacka
    N   28 km 4 03:16:26
80 Monika Michelson 1985 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost Eesti
  N   27.7 km 3 04:40:34
462 Priit Koppel 1976 Mees
Harju maakond
    M   27.5 km 5 03:00:01
689 Svetlana Pudova 1978 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   N   27.4 km 3 03:01:22
506 Kristel Klement 1987 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N   27.3 km 4 04:11:59
470 Liina Nagel 1970 Naine
Harju maakond
    N   27.2 km 5 03:39:36
728 Margus Veer 1977 Mees
Rapla maakond
Sky Plus   M   26.7 km 5 04:57:31
378 Nikolas Bugdahn 1979 Mees
Lower Saxony
Symrise AG   M   26.5 km 4 04:31:06
483 Kristjan Koplimaa 1976 Mees
Harju maakond
Avaeksperdid OÜ   M   26.4 km 3 03:17:11
247 Marina Suhhoterina 1987 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N   26.2 km 3 02:49:19
229 Linda Sandbacka 1972 Naine
Vasa
KWH Group
KWH Group
  N   26.1 km 5 04:27:58
169 Marje Korb 1973 Naine
Harju maakond
    N   25.5 km 6 02:43:28
53 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
    N   25.4 km 2 04:14:14
516 Joanna Jätsa 1995 Naine
Harju maakond
    N   25.4 km 4 04:13:45
636 Lennart Sundja 1978 Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M   25.1 km 4 02:48:51
519 Margit Raude 1974 Naine
Rapla maakond
    N   25.1 km 4 03:07:53
902 Piret Jurtšenko 1978 Naine
Schengen
    N   25.1 km 3 03:01:31
659 Kristo Kleemann 1989 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   M   25.1 km 4 02:24:20
226 Caroline Rönnqvist 1994 Naine
Nykarleby
KWH Group
KWH Group
  N   24.9 km 3 06:47:34
191 Marilis Kallas 1993 Naine
Harju maakond
    N   24.9 km 4 04:45:38
762 Reili Järvalt 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Jalgpalliklubi FCF   N   24.8 km 4 03:08:31
809 Mati Bärenson 1959 Mees
Harju maakond
Kodu 30   M   24.7 km 3 04:19:10
449 Elen Jahimaa 1983 Naine
Harju maakond
    N   24.7 km 4 03:47:46
135 Marianne Saar 1979 Naine
Harju maakond
Reval Sport
Coats Eesti
  N   24.5 km 4 05:01:05
138 Ester Kallas 1960 Naine
Harju maakond
Coats Eesti   N   24.5 km 4 05:01:05
292 Keidi Keidla 1987 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N   24.4 km 3 03:11:38
522 Kadri Soesoo 1987 Naine
Viljandi maakond
Rimi Food AS   N   24.2 km 3 02:40:05
175 Kersti Hein 1973 Naine
Harju maakond
Omniva Spordiklubi
AS Eesti Post
  N   24.1 km 4 02:31:01
796 Doris Bärenson 1957 Naine
Harju maakond
Kodu 30   N   24.1 km 3 04:15:26
442 Andreas Rosenfeld 1994 Mees
Harjumaa
    M   24 km 3 02:02:26
401 Anngrett Sahtel 1995 Naine
Harju maakond
MyFitness Ülemiste City
MyFitness
  N   23.4 km 4 03:55:56
426 Ursula Kosk 1982 Naine
Harju maakond
    N   23.3 km 3 04:49:52
100 Aili Metsamaa 1961 Naine
Harju maakond
    N   23.2 km 2 03:23:23
831 Mati Mikk 1982 Mees
Harju maakond
    M   23.1 km 3 02:00:00
398 Aleksandr Malkov 1993 Mees
Harju maakond
MyFitness   M   23 km 2 02:37:45
629 Tarmo Tammemäe 1982 Mees
Harju maakond
BC Tondi
MTÜ Tondi Korvpalliklubi
  M   22.8 km 3 02:17:37
166 Angelina Kozina 1991 Naine
Tartu maakond
    N   22.7 km 2 03:10:44
258 Aali Lilleorg 1970 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N   22.6 km 3 02:30:05
736 Terje Omann 1972 Naine
Järva maakond
    N   22.6 km 5 04:04:44
201 Greta Soo 1991 Naine
Harju maakond
    N   22.5 km 5 02:52:53
729 Birgit Patrice Veer 1985 Naine
Rapla maakond
Sky Plus   N   22.4 km 4 04:23:24
278 Kadri Maasar 1985 Naine
Harju maakond
    N   22.4 km 3 03:56:12
139 Arie Vaigurand 1979 Naine
Harju maakond
    N   22.3 km 3 02:34:15
484 Indrek Pomerants 1987 Mees
Tartu maakond
Mitteinformaatik   M   22.1 km 3 03:14:57
294 Rita Siitan 1976 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N   22 km 2 03:13:45
741 Carola Grünbaum 2007 Naine
Satakunta
    N   21.9 km 4 02:47:47
821 Kaisa Kukk 1990 Naine
Harju maakond
    N   21.7 km 4 03:28:35
705 Heli Tuisk 1968 Naine
Hiiu maakond
Hiiumaa Vallavalitsus   N   21.7 km 3 03:53:20
234 Kjell Antus 1965 Mees
Korsholm
KWH Group
KWH Group
  M   21.7 km 2 03:55:15
52 Hanna Jeret 1988 Naine
Pärnu maakond
    N   21.6 km 3 02:23:05
571 Priit Selg 1977 Mees
Harju maakond
    M   21.5 km 2 02:14:41
870 Kristel Kolga 1990 Naine
Harju maakond
Mobec   N   21.4 km 5 03:04:02
806 Aron Kaurit 2002 Mees
Harju maakond
Ayr Racing Team   M   21.3 km 1 02:22:35
858 Nicole Maria Klais 1996 Naine
Harju maakond
UP Sport   N   21.3 km 1 02:02:37
207 Kirsi Jokela 1975 Naine
Finland
    N   21.3 km 1 03:06:04
230 Miia Mäntylä 1976 Naine
Vasa
KWH Group
KWH Group
  N   21.3 km 4 03:25:49
747 Gerta Müller 1983 Naine
Harju maakond
Tallinna Linn   N   21.2 km 3 02:19:31
162 Mare Makkonen 1968 Naine
Harju maakond
    N   21.2 km 3 03:52:46
514 Heli Milber 1988 Naine
Harju maakond
Fazer Eesti   N   21.2 km 4 03:10:29
111 Maarika Muuli 1982 Naine
Tartu maakond
    N   21.1 km 5 02:35:03
695 Kristina Hermann 1988 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   N   21.1 km 4 02:16:01
102 Merike Persson 1978 Naine
Härjedalen, Sveg
    N   21.1 km 3 02:55:00
609 Tuuli Türk 1990 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N   21 km 3 02:15:15
632 Alexander Reinola 2005 Mees
Harju maakond
BC Tondi
MTÜ Tondi Korvpalliklubi
  M   21 km 2 02:14:16
510 Heli Paesüld 1978 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N   21 km 3 04:27:56
60 Kaari Tamm 1979 Naine
Harju maakond
Riigikogu Kantselei
Riigikogu Kantselei
  N   20.7 km 4 03:27:52
682 Krista Kinkar 1964 Naine
Harju maakond
Audentese Koolide sihtasutus   N   20.6 km 3 02:15:35
105 Kadri Daljajev 1984 Naine
Harju maakond
    N   20.5 km 4 03:01:36
556 Anett Preobraženski 1988 Naine
Harju maakond
    N   20.4 km 4 02:02:49
558 Ketlin Siidirätsep 2004 Naine
Harju maakond
    N   19.9 km 2 03:22:45
167 Helen Hindrichson-Nairis 1980 Naine
Harju maakond
MyFitness
AS Eesti Raudtee
  N   19.8 km 4 02:32:20
372 Timurs Kukes 2006 Mees
Mārupes novads
    M   19.5 km 3 02:39:26
83 Jaanika Maaniit 1984 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N   19.4 km 2 03:50:59
817 Peep Akkel 1968 Mees
Tartu maakond
AS A. Le Coq
AS A. Le Coq
  M   19 km 4 01:51:08
915 Maris Vaiksoo 1983 Naine
Lääne maakond
    N   19 km 3 04:35:09
880 Magdalena Kramperova 1954 Naine
Harju maakond
    N   19 km 3 04:51:57
845 Elo Grunbaum 1983 Naine
Norfolk
    N   18.4 km 3 02:21:27
911 Maris Tustit 1990 Naine
Tartu maakond
SA Tartu Kiirabi   N   18.3 km 2 01:59:24
471 Kea Kendra 1987 Naine
Harju maakond
    N   18.3 km 4 01:47:10
789 Riina Altpere 1987 Naine
Harju maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ   N   18 km 3 02:54:14
680 Kristin Arm 1972 Naine
Harju maakond
SK Jooksupartner
SKY MEDIA
  N   17.9 km 1 02:09:54
504 Annabel Saar 1998 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N   17.8 km 4 03:24:47
547 Siret Telliskivi 1968 Naine
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus   N   17.8 km 2 03:02:27
400 Airi Raidma 1979 Naine
Viljandi maakond
    N   17.8 km 2 02:07:16
86 Erika Tirmaste 1965 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
  N   17.5 km 2 04:16:23
595 Marge Sargma 1975 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N   17.4 km 2 02:04:05
555 Svjatoslav Podgornõi 1985 Mees
Harju maakond
Lasnamäe LOV   M   17.3 km 3 01:38:22
427 Kristofer Kosk 2009 Mees
Harju maakond
    M   16.9 km 3 04:21:56
662 Oskar Nikopensius 1994 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   M   16.9 km 3 02:02:33
468 Kaia Jürvetson 1973 Naine
Harju maakond
    N   16.4 km 2 01:41:09
548 Andres Soosaar 1978 Mees
Harju maakond
    M   16.2 km 2 01:51:27
77 Mari Saar 1971 Naine
Harju maakond
    N   16 km 3 02:01:35
557 Vadim Belobrovtsev 1978 Mees
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus   M   16 km 2 01:46:45
165 Margo Meetua 1978 Mees
Harju maakond
Malmerk Klaasium   M   15.7 km 2 01:45:05
524 Siret Russi 1986 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N   15.7 km 3 03:37:29
6 Carmen Allik 1985 Naine
Harju maakond
    N   15.6 km 2 02:05:28
277 Marge Kalmu 1983 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS   N   14.9 km 2 02:23:07
104 Andrus Tamm 1976 Mees
Harju maakond
    M   14.8 km 2 02:50:23
289 Eneken Volkov 1992 Naine
Põlva maakond
    N   14.4 km 2 01:46:33
864 Piia Harjus 1980 Naine
Harju maakond
FC Flora   N   14.3 km 2 01:45:08
70 Gerli Bendt 1991 Naine
Harju maakond
    N   14.3 km 1 01:47:40
338 Tuuli Parts 1986 Naine
Pärnu maakond
Rimi Eesti Food As   N   14.2 km 3 01:55:03
811 Kärt Aavel 1984 Naine
Põlva maakond
    N   14.2 km 2 01:48:42
264 Kätlin Hallik 1996 Naine
Harju maakond
MAXIMA Eesti OÜ   N   14.2 km 3 02:25:27
901 Liisi Valdvee 2004 Naine
Harju maakond
    N   14.1 km 2 02:26:28
438 Meelis Pääro 1955 Mees
Harju maakond
Armel Haldus OÜ   M   14.1 km 3 01:36:44
35 Natalja Korpenkov 1970 Naine
Tartu maakond
    N   14 km 1 01:54:33
564 Kadri Pärnpuu 1984 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N   13.8 km 3 01:39:02
492 Kristel Oja 1991 Naine
Harju maakond
DPD Eesti AS   N   13.3 km 3 02:33:56
617 Pirje Kaljas 1968 Naine
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas As   N   13.2 km 2 02:50:47
618 Leili Kaljas 1999 Naine
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas As   N   13.2 km 2 02:50:47
204 Jareli Liivak 1994 Naine
Harju maakond
    N   12.9 km 2 02:43:00
242 Anniki Jaama 1989 Naine
Lääne-Viru maakond
Rimi Eesti Food AS   N   12.1 km 1 01:28:41
280 Külli Toots 1978 Naine
Harju maakond
    N   12 km 2 01:25:03
498 Laila Kauer-Leis 1969 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N   11.9 km 2 02:19:07
298 Oksana Ivnitskaja 1976 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N   11.5 km 2 02:41:15
871 Martin Rebane 1981 Mees
Harju maakond
    M   11.4 km 2 01:15:45
183 Peter Hansen 1969 Mees
NRW
    M   11.3 km 1 01:13:06
530 Ulvi Moks 1978 Naine
Saare maakond
Saaremaa Spordikool   N   11.2 km 2 01:02:05
582 Relika Alliksaar Williams 1981 Naine
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N   11 km 2 02:31:20
295 Valeria Buravljova 1995 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N   11 km 1 04:03:38
731 Karen Aau 1990 Mees
Harju maakond
    M   10.4 km 2 01:18:34
415 Kerli Mesila 1990 Naine
Harju maakond
    N   10.3 km 2 01:18:14
240 Allar-Raul Antson 1990 Mees
Rapla maakond
    M   10.1 km 1 00:52:17
583 Monica Hankov 1980 Naine
Tartu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N   10.1 km 2 01:31:38
828 Egert Merila 1998 Mees
Pärnu maakond
    M   10 km 2 01:02:39
7 Risto Allik 1982 Mees
Harju maakond
    M   10 km 1 01:07:14
554 Erik Rajamäe 1970 Mees
Harju maakond
    M   10 km 1 00:57:13
823 Agnes Kesa 2007 Naine
Tartu maakond
    N   9.6 km 1 01:34:47
842 Ragne Kangro 1990 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti OÜ
  N   9.6 km 2 01:23:26
888 Reijo Rosenbaum 1993 Mees
Harju maakond
    M   9 km 2 00:52:31
658 Raul Sulu 1989 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   M   8.4 km 1 00:41:50
  Anne Nelis 1961 Naine
Saare maakond
        8 km 1 02:00:00
23 Piret Valler 1972 Naine
Harju maakond
    N   7.6 km 1 01:07:13
259 Heli Lepiku 1964 Naine
Põlva maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N   6.4 km 1 01:04:46
250 Riina Laherand 1975 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N   6.3 km 1 01:03:59
58 Archibald-Stiwan Kald 1983 Mees
Harju maakond
Riigikogu Kantselei
Riigikogu Kantselei
  M   6.2 km 1 00:33:18
638 Heily Epro-Volmer 1977 Naine
Harju maakond
    N   5.1 km 1 01:08:54
321 Kristjan Tammearu 1989 Mees
Harju maakond
TV3   M   5 km 1 00:28:28
439 Gert Kanter 1979 Mees
Harju maakond
    M   5 km 1 00:34:21
154 Renna Nelis 1977 Naine
Harju maakond
  SÜKK N   5 km 1 00:27:11
433 Elizabeth Kattai 2003 Naine
Järva maakond
    N   5 km 1 01:22:30
700 Kelli Siidirätsep 1998 Naine
Harju maakond
    N   5 km 1 00:32:42
561 Ervin Viiburg 1975 Mees
Harju maakond
    M   4.7 km 1 01:11:53
756 Triinu-Evelin Putnik 1974 Naine
Harju maakond
Nortal AS   N   4.7 km 1 00:54:44
764 Mati Lilliallik 1972 Mees
Harju maakond
jooks.ee   M   4.5 km 1 00:25:44
17 Egle Lomp 1986 Naine
Tartu maakond
Tartu kiirabi   N   4.5 km 1 00:41:15
758 Piret Vaas 1982 Naine
Harju maakond
Nortal AS   N   4.4 km 1 00:48:36
760 Merli Rand 1985 Naine
Järva maakond
    N   4.4 km 1 01:00:37
781 Ursula Polman 1988 Naine
Harju maakond
    N   4.4 km 1 00:29:19
223 Margus Kehi 1984 Mees
Uusimaa
T-ILM OÜ   M   4.2 km 1 01:21:02
Sulge

Tulemuse detailne info

...