Tallinna Maraton 2021
Virtuaaljooks/Virtual run

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 881 Naisi: 615 Mehi: 266 Läbitud distants kokku: 36803 km Osaluskordi: 4429 Aeg kokku: 5454:52:22
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Võistkond Vkl Läbitud distants Osaluskordi Tulemus
755 Mikk Orasmaa 1988 Mees
Tartu maakond
Nortal AS   M 42.2 km 4 02:59:09
291 Ahto Kingla 1987 Mees
Põlva maakond
    M 42.2 km 3 02:59:21
538 Toomas Suiste 1965 Mees
Harju maakond
Päästeamet   M 42.2 km 10 03:02:26
780 Lisett Alt 2004 Naine
Saare maakond
SJK AameraaS   N 42.2 km 4 03:13:56
329 Rauno Einula 1985 Mees
Harju maakond
Farfalletta Cattery   M 42.2 km 6 03:15:54
363 Aleksandra Sokk 1999 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 7 03:16:02
397 Yuriy Shatrov 1979 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 3 03:17:52
452 Piret Looken 1974 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 10 03:18:04
635 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
  M 42.2 km 4 03:21:22
887 Fred Oja 1995 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 03:21:23
97 Rolands Kursiss 1982 Mees
Satiksmes iela 54
    M 42.2 km 4 03:25:00
658 Raul Sulu 1989 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   M 42.2 km 5 03:25:16
440 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
SK RAADI   M 42.2 km 1 03:27:56
553 Tarvo Metspalu 1990 Mees
Tartu maakond
LightCode Photonics   M 42.2 km 9 03:28:31
831 Mati Mikk 1982 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 6 03:29:44
502 Pille Jaani 1978 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 42.2 km 1 03:30:12
590 Erki Varbola 1975 Mees
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  M 42.2 km 7 03:30:28
125 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts   M 42.2 km 3 03:31:51
399 Joonas Poom 1987 Mees
Põlva maakond
Päästeamet. Põlva PK   M 42.2 km 6 03:33:10
359 Liis Palumäe 1992 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 6 03:35:05
907 Anita Ievina 1968 Naine
Latvia
Cēsis   N 42.2 km 3 03:35:41
501 Klaarika Liivmaa 1981 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 42.2 km 1 03:35:46
383 Andrus Sinisalu 1970 Mees
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
  M 42.2 km 4 03:35:51
232 Johan Heikfolk 1963 Mees
Vasa
KWH Group
KWH Group
  M 42.2 km 5 03:36:06
20 Sarah Vick 1969 Naine
Suffolk
The Saxons   N 42.2 km 6 03:38:08
879 Kerli Väisanen 1989 Naine
Järva maakond
    N 42.2 km 1 03:38:18
126 Jaan Mandriks 1981 Mees
Rapla maakond
Politsei- ja Piirivalveamet   M 42.2 km 7 03:38:53
321 Kristjan Tammearu 1989 Mees
Harju maakond
TV3   M 42.2 km 7 03:39:12
442 Andreas Rosenfeld 1994 Mees
Harjumaa
    M 42.2 km 5 03:39:50
676 Kaie Järvelaid 1973 Naine
Saare maakond
Saaremaa Spordiliit   N 42.2 km 7 03:40:13
936 Andreas Leznevsky 1975 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 6 03:41:39
362 Kristiina Romulus 1992 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 5 03:42:01
568 Alar Urke 1983 Mees
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  M 42.2 km 4 03:42:16
529 Andrei Maksimov 1975 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 3 03:42:16
314 Karl Koppelmaa 1989 Mees
Harju maakond
TV3   M 42.2 km 4 03:42:41
382 Diana Audru 1977 Naine
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
  N 42.2 km 2 03:42:47
739 Helen Janisoo 1992 Naine
Viljandi maakond
Hopa Fit   N 42.2 km 3 03:43:11
640 Sulev Liht 1964 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 2 03:43:18
894 Denis Bowler 1966 Mees
Weetangera
    M 42.2 km 5 03:44:59
895 Lawrence Bowler 1998 Mees
Coombs
    M 42.2 km 5 03:44:59
384 Andre Sinisalu 1996 Mees
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
  M 42.2 km 4 03:45:32
580 Christopher-Magnus Rosen 1987 Mees
Harju maakond
Sportland Team   M 42.2 km 1 03:45:55
160 Pasi Nieminen 1979 Mees
Finland
    M 42.2 km 4 03:46:35
520 Marko Pille 1969 Mees
Tartu maakond
    M 42.2 km 3 03:47:11
79 Didzis Kalnins 1967 Mees
Riga
Maratona klubs   M 42.2 km 6 03:47:30
578 Tarmo Milva 1968 Mees
Luxembourg
    M 42.2 km 6 03:48:11
719 Rico Soots 2006 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 6 03:48:23
217 Marko Rooba 1989 Mees
Pärnu maakond
    M 42.2 km 1 03:48:53
454 Indrek Lõhmus 1962 Mees
Tartu maakond
    M 42.2 km 3 03:49:08
918 Arnold Nõmm 1948 Mees
Saare maakond
SJK Sarma   M 42.2 km 4 03:51:35
908 Jarmo Sulg 1989 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 7 03:51:58
555 Svjatoslav Podgornõi 1985 Mees
Harju maakond
Lasnamäe LOV   M 42.2 km 7 03:52:49
312 Mari-Liis Liipa 1979 Naine
Harju maakond
TV3   N 42.2 km 3 03:52:55
535 Arno Saar 1990 Mees
Tartu maakond
Revismo OÜ   M 42.2 km 4 03:53:36
151 Juris Gaidelis 1954 Mees
Cesu novads
Maratona klubs   M 42.2 km 2 03:53:59
173 Aleksei Veetlev 1985 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 3 03:54:21
439 Gert Kanter 1983 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 03:54:24
129 Argo Koppel 1970 Mees
Harju maakond
Riigikogu Kantselei   M 42.2 km 8 03:54:56
455 Rain Hallimäe 1957 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 4 03:55:03
482 Merike Muhhin 1976 Naine
Harju maakond
Avaeksperdid OÜ   N 42.2 km 4 03:55:15
154 Renna Nelis 1977 Naine
Harju maakond
  SÜKK N 42.2 km 6 03:55:33
252 Kristjan Maasalu 1978 Mees
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   M 42.2 km 3 03:55:59
575 Patrik Veinberg 2005 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 8 03:55:59
240 Allar-Raul Antson 1990 Mees
Rapla maakond
    M 42.2 km 5 03:56:28
130 Allan Abroi 1973 Mees
Tartu maakond
Valga Puu OÜ   M 42.2 km 4 03:56:32
668 Raido Sune 1978 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   M 42.2 km 5 03:56:33
584 Andero Kaha 1983 Mees
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  M 42.2 km 9 03:57:06
431 Katrin Hämäläinen 1985 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 03:57:39
136 Taivo Teder 1989 Mees
Tartu maakond
    M 42.2 km 3 03:57:52
331 Andreas Lehmann 1969 Mees
Harju maakond
IHDG   M 42.2 km 5 03:58:16
530 Ulvi Moks 1978 Naine
Saare maakond
Saaremaa Spordikool   N 42.2 km 7 03:59:18
405 Taivo Pallotedder 1975 Mees
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
  M 42.2 km 4 03:59:31
872 Priit Annusver 1983 Mees
Harju maakond
K-Projekt AS   M 42.2 km 8 03:59:37
99 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE   M 42.2 km 4 04:00:04
466 Egon Hütt 1988 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 3 04:00:36
330 Eda Lehmann 1968 Naine
Harju maakond
IHDG   N 42.2 km 5 04:00:44
279 Karolin Kuiv 1998 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 04:01:03
833 Reti Ruubel 1978 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 04:01:25
208 Aleksei Gorov 1980 Mees
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi   M 42.2 km 3 04:01:42
269 Indrek Põhjatu 1991 Mees
Tartu maakond
Mapri ehitus OÜ   M 42.2 km 3 04:01:42
355 Katrin Mägi 1986 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 6 04:02:15
536 Birgit Hallkivi 1993 Naine
Harju maakond
Revismo OÜ   N 42.2 km 7 04:02:16
274 Uta Krill 1962 Naine
Deutschland
    N 42.2 km 4 04:02:19
714 Andi Raig 1977 Mees
Harju maakond
Sky Plus   M 42.2 km 9 04:02:22
717 Anneli Mataloja 1974 Naine
Harju maakond
Audentese erakool   N 42.2 km 7 04:02:42
593 Kata Varblane 1980 Naine
Lääne maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 5 04:03:01
467 Ester Leiten-Kukk 1976 Naine
Harju maakond
Saue vald   N 42.2 km 4 04:03:12
813 Mario Kuum 1998 Mees
Rapla maakond
    M 42.2 km 3 04:03:28
886 Tambet Vähi 1970 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 04:03:59
646 Maarja Žugova 1980 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N 42.2 km 2 04:04:18
152 Liisi Vibu 1995 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 1 04:04:33
888 Reijo Rosenbaum 1993 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 8 04:04:40
659 Kristo Kleemann 1989 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   M 42.2 km 7 04:04:46
892 Tiina Laidsalu 1976 Naine
Rapla maakond
    N 42.2 km 2 04:04:57
396 Indrek Konnapere 1981 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 3 04:05:21
724 Marju Tammeleht 1970 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 6 04:05:32
437 Erkki Metsa 1975 Mees
Tartu maakond
Veekuubik OÜ   M 42.2 km 6 04:05:40
816 Tõnis Pärnala 1990 Mees
Tartu maakond
AS A. Le Coq
AS A. Le Coq
  M 42.2 km 1 04:05:53
337 Joerg Fischer 1978 Mees
Lower Saxony
Symrise AG   M 42.2 km 9 04:06:40
767 Tiivi Lind 1978 Naine
Harju maakond
AS Eesti Gaas   N 42.2 km 4 04:06:59
896 Ross Bowler 1973 Mees
ACT
    M 42.2 km 3 04:07:03
810 Andrus Moks 1976 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 04:07:09
808 Jevgenia Stepanova 1987 Naine
Tartu maakond
AS A. Le Coq
AS A. Le Coq
  N 42.2 km 1 04:07:11
721 Alar Viherpuu 1989 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 1 04:07:18
473 Mona Heikfolk 1965 Naine
Ostrobothnia
    N 42.2 km 4 04:07:28
468 Kaia Jürvetson 1973 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 7 04:07:44
629 Tarmo Tammemäe 1982 Mees
Harju maakond
BC Tondi
MTÜ Tondi Korvpalliklubi
  M 42.2 km 7 04:07:49
525 Taavi Lood 1987 Mees
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   M 42.2 km 6 04:08:01
471 Kea Kendra 1987 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 9 04:08:03
643 Ander Rämmal 1985 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 4 04:08:17
654 Märt Tomp 1961 Mees
Viljandi maakond
Päästeamet   M 42.2 km 1 04:08:39
929 Aleksandra Klimenko 1991 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 1 04:09:16
57 Kaido Jõgeva 1976 Mees
Harju maakond
Riigikogu Kantselei
Riigikogu Kantselei
  M 42.2 km 1 04:10:06
456 Mariett Mardim 1996 Naine
Harju maakond
Rimi   N 42.2 km 1 04:10:21
13 Jan Andris 1963 Mees
Slovakia
    M 42.2 km 3 04:10:36
598 Meelis Rohtla 1975 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 7 04:11:02
863 Udo Reinsalu 1963 Mees
Valga maakond
    M 42.2 km 9 04:11:38
684 Mait Makkar 1974 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   M 42.2 km 6 04:12:35
432 Sander Väärtnõu 2009 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 04:12:44
163 Sigrid Janke 1972 Naine
Viljandi maakond
    N 42.2 km 6 04:12:56
293 Irene Laas 1976 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N 42.2 km 1 04:13:47
556 Anett Preobraženski 1988 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 04:14:41
182 Artur Peedimaa 1986 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 6 04:14:47
937 Kristi Roots 1974 Naine
Harju maakond
Harju Elekter
Harju elekter
  N 42.2 km 4 04:15:17
802 Mariliis Vest 1992 Naine
Rapla maakond
    N 42.2 km 8 04:15:25
900 Inga Vakrõõm 1980 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 1 04:15:34
4 Linda Krimm 1969 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 04:15:49
599 Jaanus Valdmaa 1989 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 4 04:16:05
855 Maire Vares 1974 Naine
Valga maakond
    N 42.2 km 3 04:16:06
718 Rocco Soots 2007 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 6 04:16:15
616 Lilian Estorn 1955 Naine
Viljandi maakond
VAK Staier   N 42.2 km 2 04:16:18
751 Hergo Tasuja 1986 Mees
Hiiu maakond
Hiiumaa Vallavalitsus   M 42.2 km 7 04:16:48
251 Külli Kaare 1974 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N 42.2 km 8 04:16:49
189 Mihhail Prokopjev 1985 Mees
Harju maakond
BTA   M 42.2 km 3 04:17:10
581 Riin Rebane 1983 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 8 04:17:12
804 Piret Pihlak 1971 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 3 04:17:16
805 Urmas Pihlak 1972 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 3 04:17:16
766 Andra Vabar 1987 Naine
Saare maakond
    N 42.2 km 7 04:17:18
865 Maali Pruul 1995 Naine
Harju maakond
FC Flora   N 42.2 km 6 04:17:40
366 Aleksandra Tšitšerina 1994 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 1 04:18:04
15 Marjaana Liigvald 1983 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 9 04:18:10
40 Vitali Galitskihh 1988 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 7 04:19:17
495 Siiri Hein 1968 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 7 04:19:18
199 Grete Solnask 1984 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 1 04:19:32
605 Marje Jürgenson 1982 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 42.2 km 4 04:19:55
8 Karin Kipper 1983 Naine
Greater London
    N 42.2 km 4 04:19:58
673 Reigo Kimmel 1980 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 3 04:20:10
307 Irene Ploom 1967 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N 42.2 km 6 04:20:20
875 Priit Põltsama 1974 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 4 04:20:21
923 Marko Mägi 1972 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 04:20:44
667 Signe Haug 1977 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   N 42.2 km 5 04:20:49
74 Aila Kann 1981 Naine
NRW
    N 42.2 km 8 04:20:50
906 Courtney Rubin 1975 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 04:21:05
820 Andrus Voolaine 1954 Mees
Rapla maakond
    M 42.2 km 4 04:21:35
671 Birgit Ashour 1997 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 04:22:01
237 Epp Mägi 1983 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS   N 42.2 km 6 04:22:02
249 Marliis Elling 1979 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N 42.2 km 3 04:22:20
395 Maigi Vändre 1987 Naine
Viljandi maakond
MyFitness
MyFitness
  N 42.2 km 7 04:22:26
18 Raul Algus 1958 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 7 04:22:35
862 Henri Võigemast 1967 Mees
Pärnu maakond
Xadoil OÜ   M 42.2 km 1 04:22:49
877 Tauno Sulust 1983 Mees
Pärnu maakond
    M 42.2 km 1 04:22:49
840 Matthias Springmann 1966 Mees
Baden-Württemberg
    M 42.2 km 1 04:23:18
354 Karl Mitt 1994 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  M 42.2 km 6 04:23:28
68 Evelin Haava 1987 Naine
Uusimaa
    N 42.2 km 5 04:23:30
373 Mayya Shlyakhter 1989 Naine
St. Petersburg
    N 42.2 km 4 04:23:59
153 Aivar Toom 1970 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 04:24:00
733 Igor Kalakauskas 1966 Mees
Harju maakond
24/7fitness
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
  M 42.2 km 8 04:24:11
171 Emilia Šiškova 1982 Naine
Bratislava
    N 42.2 km 4 04:24:17
238 Roman Teras 1980 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 04:24:27
183 Peter Hansen 1969 Mees
NRW
    M 42.2 km 4 04:24:32
800 Tannar Henno 1962 Mees
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE   M 42.2 km 3 04:24:37
184 Priit Janno 1974 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 7 04:24:48
609 Tuuli Türk 1990 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N 42.2 km 6 04:25:26
541 Risto Ait 1987 Mees
Saare maakond
    M 42.2 km 1 04:25:27
436 Urmas Udobin 1972 Mees
Viljandi maakond
    M 42.2 km 1 04:26:26
897 Silja Lõhmus 1961 Naine
Tartu maakond
SEB Spordiklubi
SEB
  N 42.2 km 4 04:26:30
571 Priit Selg 1977 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 4 04:26:37
457 Amy Arin Ertan 1991 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 04:26:40
652 Maria Atamanjuk 1986 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 04:26:42
494 Simon Heikfolk 1997 Mees
Ostrobothnia
    M 42.2 km 4 04:27:12
777 Joakim Autio 1978 Mees
Pirkanmaa
    M 42.2 km 1 04:27:18
791 Heleri Alliksoo 1996 Naine
Harju maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ   N 42.2 km 4 04:27:31
247 Marina Suhhoterina 1987 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N 42.2 km 5 04:27:38
716 Heli Eerik 1972 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 42.2 km 1 04:27:49
817 Peep Akkel 1968 Mees
Tartu maakond
AS A. Le Coq
AS A. Le Coq
  M 42.2 km 8 04:27:57
634 Maksim Onutšin 1989 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 6 04:27:59
542 Allar Peetmaa 1980 Mees
Harju maakond
Gerardo`s Toys
Karupoeg Puhh OÜ
  M 42.2 km 5 04:28:11
692 Rain Päären 1979 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   M 42.2 km 5 04:28:20
169 Marje Korb 1973 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 10 04:28:43
200 Kadri Kumm 1983 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 04:29:21
769 Leili Põder 1977 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 04:29:23
801 Kaie Henno 1970 Naine
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE   N 42.2 km 3 04:29:46
518 Maris Rannus 1983 Naine
Harju maakond
rimi eesti as   N 42.2 km 6 04:29:48
847 Getri Tomson 1997 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 1 04:30:39
550 Sigrid Harjo 1976 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 7 04:30:39
669 Laura Tuuli Johanson 1993 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   N 42.2 km 5 04:30:49
947 Amanda Bender 1983 Naine
Columbia
    N 42.2 km 1 04:31:00
413 Liis Randus 1977 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 04:31:12
828 Egert Merila 1998 Mees
Pärnu maakond
    M 42.2 km 7 04:31:51
347 Katrina Graumann 1993 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 8 04:31:57
175 Kersti Hein 1973 Naine
Harju maakond
Omniva Spordiklubi
AS Eesti Post
  N 42.2 km 7 04:31:57
829 Katrin Pihlakas 1980 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 04:32:00
844 Jelena Klepikov 1978 Naine
Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
IPA
  N 42.2 km 1 04:32:04
350 Helje Kruusmaa 1978 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 1 04:32:08
146 Kai Hansen 1974 Mees
Hamburg
NFIU EST   M 42.2 km 4 04:32:30
38 Gerd Kanter 1979 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 8 04:32:31
52 Hanna Jeret 1988 Naine
Pärnu maakond
    N 42.2 km 5 04:32:37
785 Kaidi Mesila 1984 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 04:32:49
462 Priit Koppel 1976 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 8 04:33:00
727 Taavi Kivisalu 1984 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 6 04:33:27
448 Kristel Amer 1991 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 6 04:33:35
591 Inge Laas 1975 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 1 04:33:44
841 Cornelia Barth 1977 Naine
Baden-Württemberg
    N 42.2 km 1 04:33:50
843 Roman Klepikov 1980 Mees
Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
IPA
  M 42.2 km 1 04:33:55
830 Mirja Vool 1985 Naine
Lääne-Viru maakond
Mirja Vool
Mobec
  N 42.2 km 6 04:33:56
882 Elina Poll-Riives 1985 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 04:33:58
911 Maris Tustit 1990 Naine
Tartu maakond
SA Tartu Kiirabi   N 42.2 km 5 04:34:08
627 Eda Palm 1983 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N 42.2 km 9 04:34:14
695 Kristina Hermann 1988 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   N 42.2 km 8 04:34:22
912 Kai Villman 1975 Naine
Ida-Viru maakond
Advokaadibüroo Narlex   N 42.2 km 5 04:34:31
866 Gaabriel Tavits 1972 Mees
Tartu maakond
    M 42.2 km 4 04:34:31
409 Linda Löfbacka-Skog 1977 Naine
Pedersöre
    N 42.2 km 6 04:35:00
270 Laura Väikemaa 1998 Naine
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N 42.2 km 5 04:35:06
522 Kadri Soesoo 1987 Naine
Viljandi maakond
Rimi Food AS   N 42.2 km 5 04:35:08
764 Mati Lilliallik 1972 Mees
Harju maakond
jooks.ee   M 42.2 km 6 04:35:25
885 Indrek Vaino 1975 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 4 04:35:43
372 Timurs Kukes 2006 Mees
Mārupes novads
    M 42.2 km 5 04:35:45
868 Siim Artur Juht 1994 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 3 04:36:07
650 Liis Luik 1984 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N 42.2 km 1 04:36:15
615 Janar Soidla 1974 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 04:36:24
446 Rainis Suits 1984 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 9 04:36:30
479 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
    M 42.2 km 5 04:36:34
557 Vadim Belobrovtsev 1978 Mees
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus   M 42.2 km 6 04:36:38
747 Gerta Müller 1983 Naine
Harju maakond
Tallinna Linn   N 42.2 km 6 04:36:47
579 Mati Saarend 1951 Mees
Lääne-Viru maakond
    M 42.2 km 5 04:37:05
765 Laura Helena Sorainen 2001 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 04:39:10
5 Kairi Kukk 1976 Naine
Pärnu maakond
    N 42.2 km 5 04:39:13
689 Svetlana Pudova 1978 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   N 42.2 km 5 04:39:16
682 Krista Kinkar 1964 Naine
Harju maakond
Audentese Koolide sihtasutus   N 42.2 km 7 04:39:20
657 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 5 04:39:22
770 Sten Kreisberg 1979 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 1 04:39:59
806 Aron Kaurit 2002 Mees
Harju maakond
Ayr Racing Team   M 42.2 km 4 04:40:49
642 Kristi Volmer 1975 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 04:41:10
902 Piret Jurtšenko 1978 Naine
Schengen
    N 42.2 km 5 04:41:15
818 Katrin Vernik 1975 Naine
Tartu maakond
AS A. Le Coq
AS A. Le Coq
  N 42.2 km 8 04:41:17
253 Annika Mändla 1992 Naine
Lääne maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N 42.2 km 5 04:41:33
389 Tiina Põld 1969 Naine
Lääne maakond
    N 42.2 km 8 04:41:59
933 Kristina Judina 1991 Naine
Harju maakond
Elisa eesti as   N 42.2 km 1 04:41:59
459 Anneli Priinits 1972 Naine
Viljandi maakond
    N 42.2 km 4 04:42:47
139 Arie Vaigurand 1979 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 6 04:42:53
266 Kaido Koppel 1971 Mees
Pärnu maakond
SK Kalev
Pärnu Linnavalitsus
  M 42.2 km 4 04:43:02
698 Renee Järvalt 1977 Naine
Nacka
    N 42.2 km 6 04:44:22
419 Jaan Bartels 1968 Mees
Waikato
    M 42.2 km 2 04:44:31
381 Pille Janno 1977 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 04:44:39
672 Vadim Kõllomets 1980 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 6 04:44:43
679 Vaido Pannel 1977 Mees
Harju maakond
Vaido Pannel
Sky Media
  M 42.2 km 5 04:44:47
548 Andres Soosaar 1978 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 04:44:50
12 Aili Lomp 1962 Naine
Jõgeva maakond
    N 42.2 km 1 04:44:53
554 Erik Rajamäe 1970 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 4 04:44:55
280 Külli Toots 1978 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 6 04:45:06
946 Boga Koolmann 1984 Mees
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet   M 42.2 km 6 04:45:13
258 Aali Lilleorg 1970 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N 42.2 km 5 04:45:26
463 Katria Saul 1971 Naine
Lääne maakond
    N 42.2 km 1 04:45:48
155 Jaan Schults 1965 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 8 04:45:58
181 Marko Rüü 1974 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 4 04:46:22
398 Aleksandr Malkov 1993 Mees
Harju maakond
MyFitness   M 42.2 km 4 04:46:27
306 Aleksei Vassiljev 1976 Mees
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  M 42.2 km 4 04:46:35
551 Triin Melnik 1991 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 7 04:46:39
636 Lennart Sundja 1978 Mees
Harju maakond
Tallinna linn   M 42.2 km 6 04:46:42
661 Laura Torri 1996 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   N 42.2 km 7 04:48:05
854 Silvi Sommer 1978 Naine
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
  N 42.2 km 5 04:48:14
88 Jan Röper 1961 Mees
Opfertriesch 23
KSV Baunatal   M 42.2 km 6 04:48:36
7 Risto Allik 1982 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 4 04:49:07
474 Sara Nilsson 1996 Naine
Ostrobothnia
    N 42.2 km 7 04:49:17
631 Taavi Vaher 1982 Mees
Harju maakond
BC Tondi
MTÜ Tondi Korvpalliklubi
  M 42.2 km 6 04:49:28
794 Sandra Mõik 1987 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 6 04:49:35
165 Margo Meetua 1978 Mees
Harju maakond
Malmerk Klaasium   M 42.2 km 5 04:49:59
707 Margit Dengo 1982 Naine
Harju maakond
SA Eesti Meremuuseum   N 42.2 km 5 04:50:06
803 Tomas Sablevicius 1983 Mees
Norfolk
    M 42.2 km 7 04:50:23
241 Siret Marder 1990 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS   N 42.2 km 8 04:50:43
475 Markus Heikfolk 1995 Mees
Ostrobothnia
    M 42.2 km 8 04:51:25
526 Ida Joao-Hussar 1988 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 42.2 km 1 04:51:41
641 Hannes Reinola 1965 Mees
Harju maakond
BC Tondi
MTÜ Tondi Korvpalliklubi
  M 42.2 km 5 04:52:15
141 Kalmer Tikerpe 1973 Mees
Harju maakond
PPA   M 42.2 km 6 04:52:19
531 Marko Haidak 1978 Mees
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti
  M 42.2 km 4 04:53:07
595 Marge Sargma 1975 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 5 04:53:30
345 Liise Eiber 1990 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 1 04:53:38
42 Eli Lilles 1982 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 04:53:44
282 Hedi Haljamäe 1977 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 3 04:54:11
255 Tiia Palm 1966 Naine
Tartu maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N 42.2 km 4 04:54:14
792 Kaidy Õismets 1996 Naine
Harju maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ   N 42.2 km 5 04:54:18
289 Eneken Volkov 1992 Naine
Põlva maakond
    N 42.2 km 6 04:54:18
225 Ulrica Strand-Reinlund 1974 Naine
Korsholm
KWH Group
KWH Group
  N 42.2 km 8 04:55:34
592 Johanna-Riinu Annuk 1997 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 1 04:55:47
158 Allison Postell 1983 Naine
Phoenix
    N 42.2 km 9 04:56:01
540 Kadri Järvalt 1993 Naine
Saare maakond
    N 42.2 km 1 04:56:05
655 Elin Ilves 1965 Naine
Tartu maakond
Mrs   N 42.2 km 3 04:56:09
610 Kristi Kokk 1987 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N 42.2 km 9 04:56:09
864 Piia Harjus 1980 Naine
Harju maakond
FC Flora   N 42.2 km 6 04:56:33
734 Andres Sinisalu 1968 Mees
Harju maakond
Saunauks.ee   M 42.2 km 5 04:56:36
56 Andrei Lopsik 1955 Mees
Ida-Viru maakond
    M 42.2 km 6 04:57:29
228 Carl-Magnus Tidström 1972 Mees
Vasa
KWH Group
KWH Group
  M 42.2 km 6 04:57:55
932 Robert Saareke 1972 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 1 04:57:58
788 Kadri Riitsaar 1983 Naine
Pärnu maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ   N 42.2 km 4 04:58:09
148 Aurika Meimre 1969 Naine
Harju maakond
Tallinna Linnakantselei   N 42.2 km 6 04:58:30
400 Airi Raidma 1979 Naine
Viljandi maakond
    N 42.2 km 5 04:58:48
523 Helen Lepalo 1987 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 04:58:56
14 August Waser 1954 Mees
SG
    M 42.2 km 6 04:59:13
458 Raul Liivrand 1991 Mees
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
  M 42.2 km 1 04:59:18
76 Hanna-Liisa Rebane 1999 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 10 04:59:58
416 Olga Uhabakin 1982 Naine
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkkool Mainor   N 42.2 km 4 05:00:16
311 Triin Krusell 1990 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 7 05:00:28
351 Kaido Kägu 1968 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  M 42.2 km 4 05:00:39
781 Ursula Polman 1988 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 05:01:30
341 Lisette Tõnutare 1993 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 7 05:02:08
323 Kristjan Pulma 1988 Mees
Harju maakond
TV3   M 42.2 km 1 05:02:12
418 Kate Bartels 1974 Naine
Waikato
    N 42.2 km 1 05:04:11
261 Jevgeni Solovjov 1948 Mees
Ida-Viru maakond
ei ole
ei ole
  M 42.2 km 1 05:04:16
164 Margot Vent 1979 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 3 05:05:54
124 Danel Mark 1979 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 42.2 km 4 05:05:59
85 Tiina Palu 1975 Naine
Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
  N 42.2 km 9 05:06:01
693 Tuuli Jurtom 1993 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   N 42.2 km 7 05:06:07
746 Rivo Kütt 1981 Mees
Harju maakond
Tallinna linnavalitsus   M 42.2 km 5 05:06:17
858 Nicole Maria Klais 1996 Naine
Harju maakond
UP Sport   N 42.2 km 5 05:06:19
748 Richard Karajev 1998 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  M 42.2 km 1 05:07:18
254 Marianne Unt 1969 Naine
Tartu maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N 42.2 km 6 05:07:51
438 Meelis Pääro 1955 Mees
Harju maakond
Armel Haldus OÜ   M 42.2 km 7 05:08:39
485 Eneli Poom 1999 Naine
Rapla maakond
Maksu- ja Tolliamet   N 42.2 km 1 05:08:42
603 Karlis Goldstein 1984 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 1 05:08:50
77 Mari Saar 1971 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 05:09:11
242 Anniki Jaama 1989 Naine
Lääne-Viru maakond
Rimi Eesti Food AS   N 42.2 km 4 05:09:47
157 Heather Huot 1978 Naine
Snoqualmie
    N 42.2 km 8 05:09:48
715 Triinu Järvalt 1989 Naine
Saare maakond
    N 42.2 km 1 05:09:58
773 Leili Prans 1951 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 3 05:10:11
118 Anneli Õige 1967 Naine
Saare maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 42.2 km 6 05:10:44
472 Maili Kahu 1972 Naine
Viljandi maakond
    N 42.2 km 4 05:11:00
483 Kristjan Koplimaa 1976 Mees
Harju maakond
Avaeksperdid OÜ   M 42.2 km 5 05:11:31
680 Kristin Arm 1972 Naine
Harju maakond
SK Jooksupartner
SKY MEDIA
  N 42.2 km 3 05:12:19
700 Kelli Siidirätsep 1998 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 7 05:12:21
490 Mirva Kipinoinen 1980 Naine
Finland
    N 42.2 km 4 05:12:36
172 Reet Paatsi 1976 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 5 05:13:25
904 Piret Kruusimaa 1964 Naine
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont   N 42.2 km 5 05:13:50
519 Margit Raude 1974 Naine
Rapla maakond
    N 42.2 km 7 05:14:08
65 Julianna Jurtšenko 1990 Naine
Harju maakond
Riigikogu Kantselei
Riigikogu Kantselei
  N 42.2 km 7 05:14:12
318 Ivo Randpere 1988 Mees
Harju maakond
TV3   M 42.2 km 9 05:14:15
167 Helen Hindrichson-Nairis 1980 Naine
Harju maakond
MyFitness
AS Eesti Raudtee
  N 42.2 km 8 05:14:17
36 Mariliis Salu 1999 Naine
Saare maakond
    N 42.2 km 4 05:14:26
735 Marie Abel 1988 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 05:14:42
845 Elo Grunbaum 1983 Naine
Norfolk
    N 42.2 km 7 05:14:56
867 Meelis Reha 1989 Mees
Harju maakond
Kühne+Nagel ITC   M 42.2 km 6 05:15:22
730 Maris Mürk 1977 Naine
Tartu maakond
Rimi   N 42.2 km 1 05:15:24
893 Karin Leht-Järv 1982 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 7 05:15:52
934 Suvi Lantz 1971 Naine
Morgongåva
    N 42.2 km 5 05:16:09
374 Siiri Raamets 1975 Naine
Valga maakond
    N 42.2 km 6 05:16:10
10 Tanel Teder 1988 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 2 05:16:19
195 Liana Heinsaar 1992 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 3 05:16:27
343 Andres Asser 1981 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  M 42.2 km 8 05:16:54
699 Kristel Sepp 1987 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 05:17:15
187 Liisa End 1994 Naine
Harju maakond
BTA   N 42.2 km 4 05:18:26
573 Karmen Veerme 1990 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 05:18:48
441 Vaidika Viljat 1993 Naine
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
  N 42.2 km 1 05:18:49
762 Reili Järvalt 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Jalgpalliklubi FCF   N 42.2 km 6 05:19:06
47 Anneli Schults 1967 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 05:19:12
574 Mihkel Selberg 1991 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 8 05:19:35
304 Helina Seemen 1993 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N 42.2 km 6 05:19:50
211 Kersti Kõnd 1981 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 1 05:21:04
215 Liisa Treiman 1997 Naine
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N 42.2 km 1 05:21:31
491 Jaanus Mahla 1972 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 05:21:41
776 Anto Kallas 1982 Mees
Rapla maakond
    M 42.2 km 6 05:21:42
731 Karen Aau 1990 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 7 05:21:50
670 Jüri-August Kirch 1984 Mees
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  M 42.2 km 6 05:22:28
853 Claudia Maria Ruhno 2000 Naine
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
  N 42.2 km 8 05:22:45
110 Eve Relvik 1959 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 42.2 km 7 05:23:07
926 Kai Ming Chung 1955 Mees
HONG KONG
    M 42.2 km 4 05:23:39
197 Mare Buhvestova 1976 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 05:23:58
604 Kaie Saar 1970 Naine
Harju maakond
Audentese Koolide SA   N 42.2 km 8 05:23:58
903 Terje Teppan 1971 Naine
Luxembourg
    N 42.2 km 7 05:24:41
46 Urve Arukaevu 1966 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 05:25:30
811 Kärt Aavel 1984 Naine
Põlva maakond
    N 42.2 km 6 05:25:31
444 Talis Raak 1985 Mees
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS   M 42.2 km 7 05:25:36
70 Gerli Bendt 1991 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 05:26:04
96 Jaana Jaanimäe 1978 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 5 05:26:12
406 Tarmo Laretei 1950 Mees
Harju maakond
TTÜ Spordiklubi
TTÜ
  M 42.2 km 6 05:26:14
407 Riina Laretei 1961 Naine
Harju maakond
SLO   N 42.2 km 6 05:26:14
159 Liina Kallas 1970 Naine
Lääne maakond
SK Nõva   N 42.2 km 9 05:26:48
145 Maie Jätsa 1962 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 05:27:23
532 Ketlin Bachmann 1979 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti
  N 42.2 km 6 05:27:24
425 Annabel Mikk 2004 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 9 05:27:36
653 Kristina Ernits 1979 Naine
Ida-Viru maakond
    N 42.2 km 5 05:28:21
143 Anna Litvinskaya 1986 Naine
St Petersburg
    N 42.2 km 4 05:28:40
393 Monika Grinfeld 1976 Naine
Ida-Viru maakond
Spordiselts MTÜ
Unifiedpost AS
  N 42.2 km 7 05:29:37
201 Greta Soo 1991 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 9 05:29:38
726 Madli Ong 1988 Naine
Rapla maakond
    N 42.2 km 9 05:29:46
544 Kristiina Savtšenkova 1980 Naine
Harju maakond
Prokuratuur   N 42.2 km 6 05:29:47
521 Siiri Sammel 1962 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 42.2 km 7 05:30:43
84 Almut Müller 1979 Naine
Nordrhein Westfalen
    N 42.2 km 7 05:31:08
320 Kristo Künnapas 1990 Mees
Harju maakond
TV3   M 42.2 km 1 05:31:22
750 Marcis Jegers 1982 Mees
Riga
    M 42.2 km 5 05:31:36
905 Julia Lokteva 1991 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 6 05:32:46
916 Olga Novikova 1963 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 6 05:32:46
566 Aile Pops 1974 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 1 05:33:18
889 Piret Luht 1994 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 42.2 km 1 05:33:18
339 Toomas Lõhmus 1988 Mees
Tartu maakond
    M 42.2 km 7 05:33:43
567 Aire Vihu 1981 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 1 05:33:48
691 Triin Trautmann 1991 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   N 42.2 km 8 05:34:46
577 Merle Milva 1976 Naine
Luxembourg
    N 42.2 km 6 05:35:52
898 Õnne Roosileht 1969 Naine
Järva maakond
    N 42.2 km 8 05:37:13
78 Meriliis Täht 2004 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 7 05:37:39
470 Liina Nagel 1970 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 05:38:30
340 Hellika Luik 1982 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 3 05:38:56
782 Timo Välttilä 1973 Mees
Zhejiang
    M 42.2 km 6 05:39:22
109 Natalja Kimask 1973 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 7 05:39:34
210 Karl Johan Krasilnikov 2004 Mees
Tartu maakond
    M 42.2 km 6 05:39:39
29 Kairi Tammik 1968 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 05:39:54
870 Kristel Kolga 1990 Naine
Harju maakond
Mobec   N 42.2 km 10 05:39:58
222 Merje Matvere 1978 Naine
Tartu maakond
Telia SK MTÜ
Telia SK
  N 42.2 km 10 05:40:43
587 Birgit Nigulas 1983 Naine
Tartu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 8 05:41:02
517 Sirpa Kariina Vaahtola 1960 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 2 05:41:53
49 Ave Aun 1970 Naine
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutus   N 42.2 km 6 05:42:25
61 Maarika Korjus 1975 Naine
Harju maakond
Riigikogu Kantselei
Riigikogu Kantselei
  N 42.2 km 5 05:43:36
6 Carmen Allik 1985 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 05:43:56
35 Natalja Korpenkov 1970 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 4 05:44:14
688 Jane-Liina Liiv 1977 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur   N 42.2 km 8 05:46:43
402 Imbi Kivilo 1971 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 05:46:53
30 Merilin Tammik 1996 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 05:47:28
262 Marion Villemson 1996 Naine
Valga maakond
    N 42.2 km 3 05:47:56
332 Piret Moisto 1988 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 3 05:48:01
477 Annika Oruaas 1979 Naine
Harju maakond
DPD Eesti AS   N 42.2 km 6 05:48:02
514 Heli Milber 1988 Naine
Harju maakond
Fazer Eesti   N 42.2 km 7 05:48:05
41 Merike Kesküla 1969 Naine
Hiiu maakond
    N 42.2 km 8 05:49:12
322 Janika Saarnak 1984 Naine
Pärnu maakond
TV3   N 42.2 km 8 05:49:16
515 Aare Jätsa 1964 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 6 05:49:20
701 Maria Sorainen 1989 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 05:50:24
815 Urve Rõõm 1972 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 05:50:34
484 Indrek Pomerants 1987 Mees
Tartu maakond
Mitteinformaatik   M 42.2 km 6 05:52:16
489 Aune Maria Marjapuu 1996 Naine
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet   N 42.2 km 1 05:53:44
424 Mait Semjonov 1973 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 1 05:54:45
356 Teele Nimmerfeldt 1982 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 8 05:54:52
48 Jana Kindsiko 1981 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 8 05:55:04
263 Kadri Altküla 1987 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 1 05:56:17
632 Alexander Reinola 2005 Mees
Harju maakond
BC Tondi
MTÜ Tondi Korvpalliklubi
  M 42.2 km 5 05:56:20
924 Edward Laane 1972 Mees
Harju maakond
Kuressaare Haigla   M 42.2 km 4 05:57:04
403 Kristi Paalman 1975 Naine
Põlva maakond
    N 42.2 km 1 05:57:31
43 Teele Loss 1988 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 2 05:57:32
703 Triinu Soots 1978 Naine
Harju maakond
LADU   N 42.2 km 7 05:57:48
423 Helen Saliste 1978 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 1 05:58:42
851 Kätlin Kroll 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 42.2 km 3 05:59:27
328 Merili Kallaste 1997 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 7 05:59:41
881 Andy Billington 1970 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 3 06:00:47
710 Kerli Otstavel 1984 Naine
Rapla maakond
Rimi Eesti Food AS   N 42.2 km 7 06:00:57
102 Merike Persson 1978 Naine
Härjedalen, Sveg
    N 42.2 km 7 06:01:20
608 Ingrid Kuusik 1986 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N 42.2 km 7 06:02:06
665 Tatjana Tiks 1983 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   N 42.2 km 8 06:02:18
209 Jane Krasilnikova 1970 Naine
Tartu maakond
Katoliku Spordiklubi   N 42.2 km 7 06:02:24
596 Liisa Emilia Sorainen 2000 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 06:02:27
100 Aili Metsamaa 1961 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 06:03:19
913 Reigo Peil 1983 Mees
Järva maakond
    M 42.2 km 4 06:04:06
706 Tatjana Krõlova 1995 Naine
Pärnu maakond
Sportland Team   N 42.2 km 1 06:04:21
732 Karin Alavere 1975 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 6 06:04:23
161 Krista Kanter 1980 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 06:04:31
174 Rain Jõeveer 1980 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 8 06:04:31
272 Kristin Laidsalu 1998 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 6 06:04:53
147 Keidi Õispuu 1978 Naine
Saare maakond
    N 42.2 km 1 06:05:05
763 Merle Tiits 1974 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 42.2 km 5 06:05:31
814 Rauno Rebane 1990 Mees
Lääne-Viru maakond
    M 42.2 km 5 06:05:51
103 Marje Orav 1964 Naine
Rapla maakond
    N 42.2 km 6 06:06:50
256 Piret Palts 1982 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N 42.2 km 9 06:07:40
207 Kirsi Jokela 1975 Naine
Finland
    N 42.2 km 3 06:07:42
111 Maarika Muuli 1982 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 7 06:07:44
619 Tiina Valk 1967 Naine
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas As   N 42.2 km 6 06:09:45
218 Geidy Saareli 1992 Naine
Pärnu maakond
    N 42.2 km 1 06:09:49
512 Elina Õispuu 1981 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 42.2 km 1 06:10:19
227 Jan-Erik Hyden 1977 Mees
Vasa
KWH Group
KWH Group
  M 42.2 km 8 06:10:23
243 Kersti Kriisk 1977 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 4 06:11:05
27 Mari Koks 1987 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 1 06:11:07
759 Õnne Kivinurm 1986 Naine
Harju maakond
Nortal AS   N 42.2 km 4 06:11:23
639 Kerime Kofunyeli 1986 Naine
Turkey
    N 42.2 km 7 06:12:03
552 Christof Nichterlein 1988 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 7 06:12:17
930 Lembi Pärna 1962 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 3 06:12:18
294 Rita Siitan 1976 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N 42.2 km 3 06:12:19
119 Janika Pärn 1988 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 42.2 km 5 06:12:22
539 Märten-Anhtuan Tran-Tõnissoo 1984 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 6 06:12:37
711 Piret Viherpuu 1992 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 1 06:13:12
412 Helle Soots 1959 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 9 06:14:20
2 Serhii Balabukha 1986 Mees
Ukraine
    M 42.2 km 8 06:14:43
928 Ruth Kaldma 1964 Naine
Rapla maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus   N 42.2 km 6 06:14:44
572 Angela Kukk 1981 Naine
Jõgeva maakond
    N 42.2 km 6 06:15:35
91 Jana Napritson 1975 Naine
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 42.2 km 4 06:16:39
651 Ksenia Niglas 1992 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N 42.2 km 6 06:17:33
338 Tuuli Parts 1986 Naine
Pärnu maakond
Rimi Eesti Food As   N 42.2 km 8 06:18:04
775 Jüri Lepik 1978 Mees
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS   M 42.2 km 3 06:18:30
297 Viktoria Prussakova 1983 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N 42.2 km 7 06:18:43
481 Anita Aasmäe 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 42.2 km 4 06:19:27
257 Liis Remmelg 1983 Naine
Hiiu maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   N 42.2 km 1 06:20:03
583 Monica Hankov 1980 Naine
Tartu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 7 06:20:09
391 Liis Laurits 1985 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 1 06:20:52
117 Katren Parve 1971 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 42.2 km 1 06:20:58
364 Gültšara Karajeva 1971 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 1 06:21:28
506 Kristel Klement 1987 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 42.2 km 6 06:21:44
822 Frits Gijsbertse 1962 Mees
Utrecht
    M 42.2 km 8 06:21:46
28 Karilin Tammik 1996 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 6 06:21:57
248 Peeter Suislepp 1971 Mees
Tartu maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   M 42.2 km 7 06:22:07
449 Elen Jahimaa 1983 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 7 06:22:15
720 Merle Võigas 1974 Naine
Rapla maakond
Sky Media   N 42.2 km 5 06:23:13
105 Kadri Daljajev 1984 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 06:23:45
367 Laivi Uuetoa 1983 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 1 06:24:15
292 Keidi Keidla 1987 Naine
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
  N 42.2 km 7 06:24:32
21 Gordon Merfield 1938 Mees
Suffolk
The Saxons   M 42.2 km 5 06:24:50
656 Eha Prunt 1970 Naine
Rapla maakond
    N 42.2 km 1 06:25:26
570 Häli Siimaste 1968 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 6 06:26:03
690 Kristi Uudeberg 1983 Naine
Valga maakond
Keskkonnaagentuur   N 42.2 km 5 06:26:11
245 Kaidar Viikman 1984 Mees
Hiiu maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus   M 42.2 km 9 06:26:35
713 Helen Saagi 1966 Naine
Suffolk
    N 42.2 km 4 06:27:23
768 Aivi Auga 1967 Naine
Saare maakond
MTÜ Spordiring
Saaremaa vald
  N 42.2 km 9 06:27:26
786 Tauri Arumäe 1987 Mees
Tartu maakond
    M 42.2 km 7 06:28:07
54 Anne Kaasik 1975 Naine
Hiiu maakond
    N 42.2 km 4 06:28:15
597 Elis Prunt 2006 Naine
Rapla maakond
    N 42.2 km 1 06:28:44
177 Lea Kimber 1970 Naine
Harju maakond
MAXIMA Eesti OÜ   N 42.2 km 1 06:29:18
23 Piret Valler 1972 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 5 06:29:50
51 Andrias Heinlaid 1975 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 4 06:30:08
674 Marge Nõmmik 1988 Naine
Harju maakond
Maaeluministeerium   N 42.2 km 4 06:30:32
585 Anneli Arm 1981 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 5 06:30:35
236 Urmas Jegorov 1970 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 5 06:30:57
196 Aule Sagen 1979 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 7 06:31:00
836 Kersti Roht 2004 Naine
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba   N 42.2 km 6 06:31:58
420 Kersti Suun-Deket 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
    N 42.2 km 10 06:33:12
371 Laura Venig 1982 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 5 06:33:42
166 Angelina Kozina 1991 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 4 06:33:53
168 Kristi Kundla 1972 Naine
Tartu maakond
    N 42.2 km 10 06:33:54
686 Kaire Kruusmaa 1991 Naine
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ   N 42.2 km 1 06:34:19
221 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 4 06:34:58
925 Martin Kuustik 1986 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 3 06:35:56
499 Eda Heinla 1959 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 42.2 km 3 06:36:00
386 Klaire Sinisalu 1971 Naine
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
  N 42.2 km 4 06:36:10
712 Kärolin Loosaar 1993 Naine
Harju maakond
Sky Plus   N 42.2 km 6 06:36:50
317 Sille Sisas 1990 Naine
Harju maakond
TV3   N 42.2 km 8 06:37:56
34 Piret Smirnov 1965 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 6 06:38:31
827 Hille Trappen 1970 Naine
Rheinland-Pfalz
    N 42.2 km 9 06:38:46
493 Mihkel Kokk 1991 Mees
Harju maakond
DPD Eesti AS   M 42.2 km 4 06:39:01
315 Anna-Maria Uulma 1994 Naine
Harju maakond
TV3   N 42.2 km 1 06:39:04
358 Kristina Olbri 1972 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 1 06:39:27
108 Mike Holliday 1960 Mees
Whitecot, Higher Burton
    M 42.2 km 3 06:39:32
662 Oskar Nikopensius 1994 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus   M 42.2 km 9 06:40:11
508 Kerly Pärn-Lõps 1981 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus   N 42.2 km 4 06:40:13
385 Ander Sinisalu 2001 Mees
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
  M 42.2 km 2 06:40:15
80 Monika Michelson 1985 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost Eesti
  N 42.2 km 5 06:40:24
725 Kätty Bergštein 1990 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 6 06:40:26
626 Tea Matson 1962 Naine
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
  N 42.2 km 1 06:41:17
45 Külli Rosenberg 1983 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 6 06:41:28
277 Marge Kalmu 1983 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS   N 42.2 km 5 06:41:57
944 Arno Põllumäe 1972 Mees
Harju maakond
    M 42.2 km 6 06:43:11
678 Sirle Võigas 1979 Naine
Harju maakond
Sky Plus   N 42.2 km 5 06:43:12
239 Annabel Jakubel 1995 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 06:43:23
140 Kaarel Nõgu 1988 Mees
Saare maakond
    M 42.2 km 3 06:43:24
365 Elina Tapver 1970 Naine
Rapla maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 1 06:43:38
799 Merilin Ojasoo 1984 Naine
Põlva maakond
AS A. Le Coq
AS A. Le Coq
  N 42.2 km 1 06:43:53
368 Laivi Valdre 1981 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 1 06:43:57
357 Kristel Oha 1985 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 8 06:44:14
346 Kira Gogol 1983 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
  N 42.2 km 2 06:45:14
821 Kaisa Kukk 1990 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 8 06:45:20
677 Mari Saarniit 1977 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 42.2 km 7 06:45:28
378 Nikolas Bugdahn 1979 Mees
Lower Saxony
Symrise AG   M 42.2 km 7 06:46:23
939 Merle Rekaya 1971 Naine
Saare maakond
Piiprellid   N 42.2 km 6 06:46:23
220 Erik Drilen 1963 Mees
Troendelag
    M 42.2 km 1 06:46:58
586 Annike Vallau 1981 Naine
Pärnu maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
  N 42.2 km 1 06:47:38
186 Brit Peterson 1985 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS   N 42.2 km 7 06:47:40
927 Annela Jüriska 1986 Naine
Harju maakond
    N 42.2 km 6 06:48:11
394 Heldur Väljamäe 1948 Mees
Rapla maakond
Weltberg OÜ   M 42.2 km 8 06:49:12
327 Reilika Lass 1985 Naine
Harju maakond
Jalajälg AS   N 42.2 km 7 06:49:28
675 Kristi Täht 1979 Naine
Harju maakond
Tallinna linn   N 42.2 km 8 06:50:10
112 Pilvi Kolling 1971 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
  N 42.2 km 5 06:50:49
67 Jari Hiekkanen 1967 Mees
Sähkötie 5 B 10, 03100 Nummela
Hiljaiset Miehet   M 42.2 km 7 06:52:15
450 Kristjan Karmo 1983 Mees