Tallinna Maraton
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 641 Naisi: 385 Mehi: 256 Läbitud distants kokku: 3205 km Aeg kokku: 496:57:30
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Tulemus
1 1 231 Eduards Sapogs 2002 Mees
Harju maakond
Tallinna Spordiselts Kalev M 1 00:18:06
2 2 446 Urmet Stepanov 1993 Mees
Harju maakond
Tallink spordiklubi M 2 00:18:17
3 3 258 Maksim Antonov 1993 Mees
Harju maakond
  M 3 00:18:52
4 4 254 Jan Golõnski 1995 Mees
Ida-Viru maakond
Nike Run Club M 4 00:19:00
5 5 412 Marko Jevgeni Gaidajenko 2001 Mees
Harju maakond
SkyDance
Tallinna Spordikool
M 5 00:19:55
6 1 762 Kristel Saarm 1983 Naine
Harju maakond
AS G4S Eesti N 1 00:20:00
7 6 197 Joosep Jalajas 2003 Mees
Tartu maakond
  M 6 00:20:01
8 2 178 Triinu Kresmer 2005 Naine
Harju maakond
CFC N 2 00:20:32
9 7 82 Henrico Räim 1997 Mees
Harju maakond
  M 7 00:20:41
10 8 820 Ringo Krilovs 1980 Mees
Ida-Viru maakond
Voka M 8 00:20:57
11 9 280 Mario Levorato 2007 Mees
Harju maakond
  M 9 00:20:58
12 10 195 Aleksei Sitnikov 2003 Mees
Harju maakond
  M 10 00:20:59
13 11 857 Stever Juhandi 2009 Mees
Harju maakond
Tallinna 21.Kool 5B M 11 00:21:00
14 12 109 Egert Sinikas 1999 Mees
Harju maakond
  M 12 00:21:07
15 13 151 Kaspar Maiste 2008 Mees
Harju maakond
  M 13 00:21:09
16 3 852 Susan Sarapuu 2008 Naine
Harju maakond
Tallinna 21.Kool 5B N 3 00:21:10
17 14 110 Oskar Maasikas 1999 Mees
Harju maakond
  M 14 00:21:12
18 15 399 Edwin Averjanov 2008 Mees
Harju maakond
TC2000 M 15 00:21:17
19 4 81 Angelina Kravchenko 1999 Naine
Ida-Viru maakond
KJK ATLEETIKA N 4 00:21:19
20 16 43 Trevor Karro 2006 Mees
Harju maakond
Sparta M 16 00:21:21
21 17 117 Jakob Aus 2006 Mees
Harju maakond
Elite Sport SK M 17 00:21:41
22 18 752 Andri Veeber 2005 Mees
Harju maakond
Audentese SK M 18 00:21:46
23 19 507 Karol Pert 1983 Mees
Pärnu maakond
  M 19 00:21:56
24 20 77 Marten Mööl 2006 Mees
Harju maakond
  M 20 00:22:13
25 21 630 Rando Pakal 1983 Mees
Harju maakond
  M 21 00:22:15
26 22 856 Kristofer Kosk 2009 Mees
Harju maakond
Tallinna 21.Kool 5B M 22 00:22:20
27 23 466 Taavi Tammik 1993 Mees
Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu M 23 00:22:23
28 24 51 Roger Pajur 2008 Mees
Harju maakond
  M 24 00:22:24
29 25 483 Stefan Sorokin 2005 Mees
Harju maakond
SK Alasi M 25 00:22:26
30 5 705 Kreete Loviisa Metsjärv 2007 Naine
Harju maakond
  N 5 00:22:26
31 26 146 Vladislav Žarov 1996 Mees
Harju maakond
Eesti Taekwon-do Liit
Eesti Taekwon-do Liit
M 26 00:22:30
32 27 401 Romet Tooding 2005 Mees
Harju maakond
  M 27 00:22:56
33 6 152 Hanka Maiste 2005 Naine
Harju maakond
  N 6 00:22:57
34 28 350 Erkki Kollom 1994 Mees
Harju maakond
  M 28 00:22:59
35 7 349 Birgit Uibu 1991 Naine
Harju maakond
  N 7 00:23:01
36 29 170 Risto Väljak 1994 Mees
Harju maakond
  M 29 00:23:05
37 30 319 Oliver Veimer 2005 Mees
Järva maakond
  M 30 00:23:10
38 8 147 Berit Kant 2008 Naine
Harju maakond
sparta N 8 00:23:20
39 9 884 Mirtel Klaar 2005 Naine
Harju maakond
Audentese SK
Tallinna Reaalkool
N 9 00:23:21
40 31 497 Mihkel-Marcus Lokotar 2004 Mees
Harju maakond
mtü spordiselts M 31 00:23:27
41 32 203 Roman Antipjev 2002 Mees
Harju maakond
  M 32 00:23:32
42 33 896 Karl Mägi 2008 Mees
Harju maakond
  M 33 00:23:35
43 11 499 Ete-Leen Lokotar 2011 Naine
Harju maakond
mtü spordiselts
mtü spordiselts
N 11 00:23:37
44 10 498 Iti-Mari Lokotar 2009 Naine
Harju maakond
mtü spordiselts
mtü spordiselts
N 10 00:23:37
45 12 885 Krettel Klaar 2007 Naine
Harju maakond
SK Fortis
Tallinna Reaalkool
N 12 00:23:43
46 34 463 Sten-Martti Rand 2004 Mees
Harju maakond
  M 34 00:23:52
47 35 534 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
M 35 00:23:59
48 13 98 Rii Tartu 2004 Naine
Harju maakond
Kose 2000 N 13 00:24:04
49 36 42 Mayro Mett 2004 Mees
Harju maakond
  M 36 00:24:12
50 14 256 Isabella Raiendik 2006 Naine
Harju maakond
Audentes SK/ Siili N 14 00:24:15
51 37 606 Paavo Nael 1972 Mees
Harju maakond
  M 37 00:24:18
52 38 795 Artur Ševtšenko 1993 Mees
Harju maakond
  M 38 00:24:18
53 39 321 Rainer Eha 2001 Mees
Harju maakond
Audentese SK M 39 00:24:21
54 40 859 Karl-Robert Vaht 2007 Mees
Harju maakond
Nõmme Spordiklubi M 40 00:24:21
55 41 156 Marko Reitalu 1999 Mees
Harju maakond
  M 41 00:24:23
56 42 275 Kalev Mattias Raussi 2006 Mees
Harju maakond
Tantsuklubi Twist M 42 00:24:25
57 43 865 Madis Koplimäe 1982 Mees
Harju maakond
  M 43 00:24:30
58 15 689 Liivika Paas 2005 Naine
Tartu maakond
7 HAVI N 15 00:24:31
59 44 854 Jakob Mikkin 2008 Mees
Harju maakond
Tallinna 21.Kool 5B M 44 00:24:32
60 45 163 Rene Võsokovski 2005 Mees
Harju maakond
SK Fortuna M 45 00:24:32
61 16 177 Grete Maria Kresmer 2003 Naine
Harju maakond
CFC N 16 00:24:32
62 46 895 Patrik Veinberg 2005 Mees
Harju maakond
  M 46 00:24:34
63 17 851 Rebecca Sermat 2009 Naine
Harju maakond
Tallinna 21.Kool 5B N 17 00:24:37
64 47 153 Enrico Unt 2006 Mees
Harju maakond
  M 47 00:24:41
65 18 409 Kristin Paas 2007 Naine
Harju maakond
UP Sport N 18 00:24:41
66 48 242 Ragnar Puio 2006 Mees
Harju maakond
  M 48 00:24:43
67 49 540 Rolands Kursišs 1982 Mees
Zemgale
  M 49 00:24:46
68 50 894 Janek Veedla 1988 Mees
Harju maakond
  M 50 00:24:53
69 19 708 Paula Sternhof 2005 Naine
Ida-Viru maakond
  N 19 00:24:53
70 51 878 Rene Korss 1989 Mees
Tartu maakond
  M 51 00:24:55
71 52 150 Andi Nõmmela 2000 Mees
Harju maakond
Kose 2000 M 52 00:25:02
72 20 304 Jana Zavizion 1990 Naine
Harju maakond
  N 20 00:25:03
73 53 62 Marten Keiv 2007 Mees
Harju maakond
Audentese Spordiklubi M 53 00:25:05
74 54 704 Paul Herbert Metsjärv 2009 Mees
Harju maakond
  M 54 00:25:07
75 55 734 Sandor Köster 1995 Mees
Harju maakond
TV3 M 55 00:25:10
76 21 460 Kärt Sihver 2002 Naine
Harju maakond
Treeningpartner N 21 00:25:10
77 22 694 Asta Makstutyte 1983 Naine
Zemynos 29-25
  N 22 00:25:12
78 23 104 Kristella Sikk 2010 Naine
Harju maakond
  N 23 00:25:14
79 56 767 Tristan Toomas Kivisaar 2011 Mees
Harju maakond
  M 56 00:25:14
80 24 415 Annabel Sagaja 2005 Naine
Harju maakond
Spordiselts
Nordea Eesti
N 24 00:25:15
81 25 400 Elizabeth Averjanov 2010 Naine
Harju maakond
TC2000 N 25 00:25:18
82 57 817 Mattias Vahtel 2002 Mees
Harju maakond
  M 57 00:25:20
83 59 124 Rainis Väät 2007 Mees
Harju maakond
Barra M 59 00:25:21
84 58 428 Aleksis Ilmojarov 2004 Mees
Harju maakond
  M 58 00:25:21
85 60 681 Kert Mäesaar 2004 Mees
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi M 60 00:25:22
86 61 808 Meelis Kalda 1975 Mees
Harju maakond
G4S Spordiklubi
G4S Eesti
M 61 00:25:32
87 26 362 Destiny Lanelle Moses 2003 Naine
Harju maakond
  N 26 00:25:32
88 62 132 Andres Trummal 2003 Mees
Harju maakond
  M 62 00:25:34
89 63 468 Rein Vares 1970 Mees
Tartu maakond
Päästeamet M 63 00:25:40
90 27 423 Johanna Brigite Verro 2001 Naine
Harju maakond
SK ProRunner N 27 00:25:40
91 64 123 Rasmus Väät 2003 Mees
Harju maakond
  M 64 00:25:53
92 65 780 Vincent Reginato-Dinterich 1993 Mees
France
  M 65 00:25:54
93 28 535 Carmen Kazantseva 2007 Naine
Viljandi maakond
  N 28 00:25:55
94 66 68 Risto Känd 1991 Mees
Harju maakond
  M 66 00:25:57
95 29 111 Kreete Karits 2005 Naine
Pärnu maakond
  N 29 00:25:59
96 67 301 Robin Kaja 2008 Mees
Pärnu maakond
  M 67 00:26:02
97 30 120 Nelli Baranovskaja 2008 Naine
Harju maakond
Audentes N 30 00:26:09
98 31 103 Rianna Sikk 2008 Naine
Harju maakond
VK Janika Tallinn N 31 00:26:09
99 68 685 Marc Sachsze 1971 Mees
Nordrhein-Westfalen
FC Bayern München M 68 00:26:11
100 69 454 Martin Potsepp 2009 Mees
Harju maakond
TOP Ujumisklubi M 69 00:26:12
101 32 444 Loreen Ulp 2006 Naine
Harju maakond
TOP Ujumisklubi N 32 00:26:20
102 70 119 Aaron Krilovs 2010 Mees
Ida-Viru maakond
Voka M 70 00:26:21
103 33 94 Marta Maripuu 2009 Naine
Hiiu maakond
  N 33 00:26:36
104 71 777 Tarmo Margat 1979 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 71 00:26:38
105 72 532 Kamil Barglowski 2004 Mees
Poland
  M 72 00:26:40
106 34 148 Grete Kant 2010 Naine
Harju maakond
Nabe SK N 34 00:26:59
107 35 646 Heelika Aus 1994 Naine
Saare maakond
  N 35 00:27:07
108 73 572 Meelis Mändla 1975 Mees
Pärnu maakond
  M 73 00:27:08
109 36 44 Michelle Käba 2005 Naine
Harju maakond
SK NORD N 36 00:27:09
110 74 194 Andreas Voit 2008 Mees
Harju maakond
  M 74 00:27:09
111 75 700 Carl-Caspar Kohv 1996 Mees
Harju maakond
  M 75 00:27:18
112 37 439 Ami Timm 1981 Naine
Harju maakond
  N 37 00:27:19
113 76 90 Ragnar Kalvet 2009 Mees
Harju maakond
  M 76 00:27:23
114 38 800 Maile Jõgiste 1974 Naine
Pärnu maakond
  N 38 00:27:27
115 39 882 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
  N 39 00:27:28
116 77 648 Mihkel Rammo 1979 Mees
Tartu maakond
  M 77 00:27:28
117 40 130 Claudia Järve 2005 Naine
Harju maakond
Läänemaa Kergejõustikuklubi N 40 00:27:30
118 78 332 Eero Lõhmus 2004 Mees
Viljandi maakond
Viljandi Põhjakotkas M 78 00:27:31
119 79 565 Juhan Paberit 2008 Mees
Harju maakond
  M 79 00:27:33
120 41 831 Merike Puusep 1990 Naine
Saare maakond
Tallink N 41 00:27:38
121 80 257 Marek Ross 1991 Mees
Harju maakond
Tallinna Linnatranspordi AS M 80 00:27:40
122 81 576 Jüri Rea 1976 Mees
Pärnu maakond
  M 81 00:27:44
123 42 402 Brigitte Pärn 2004 Naine
Harju maakond
  N 42 00:27:47
124 82 693 Robert Raak 2011 Mees
Valga maakond
Yess M 82 00:27:47
125 83 422 Jan Martõnenko 2005 Mees
Harju maakond
  M 83 00:27:49
126 43 289 Kendra Leisson 2006 Naine
Harju maakond
  N 43 00:27:54
127 44 883 Marie Kauler 2009 Naine
Harju maakond
Audentes N 44 00:27:55
128 45 810 Maarja Vigel 1989 Naine
Põlva maakond
  N 45 00:27:56
129 84 890 Kerdo Käärma 2003 Mees
Pärnu maakond
  M 84 00:27:58
130 46 506 Evgenia Poldsepp 1988 Naine
Tartu maakond
  N 46 00:27:59
131 85 647 Aarne Aus 1983 Mees
Saare maakond
  M 85 00:28:00
132 47 112 Katrin Post 1998 Naine
Harju maakond
  N 47 00:28:15
133 48 252 Elisabeth Reiman 2001 Naine
Harju maakond
  N 48 00:28:19
134 49 183 Kelli Pakal 1989 Naine
Harju maakond
MyFitness
MyFitness
N 49 00:28:20
135 86 396 Oskar Solnask 2009 Mees
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool M 86 00:28:22
136 50 108 Sophia Emily Kaldre 2009 Naine
Harju maakond
Piruett N 50 00:28:23
137 51 485 Mara Hütsi 2005 Naine
Harju maakond
Tallinna 21. Kool N 51 00:28:27
138 87 268 Rikard Kont 2011 Mees
Harju maakond
  M 87 00:28:31
139 52 313 Katariina Mägi 2007 Naine
Harju maakond
Myfitness N 52 00:28:32
140 53 711 Elsbet Steinberg 2012 Naine
Harju maakond
  N 53 00:28:33
141 88 659 Udo Reinsalu 1963 Mees
Valga maakond
  M 88 00:28:34
142 54 233 Elisabeth Luiga 2009 Naine
Harju maakond
  N 54 00:28:34
143 89 469 Hugo Alexander Somelar 2009 Mees
Harju maakond
JK Tabasalu M 89 00:28:36
144 55 297 Katrin Koševaja 2003 Naine
Harju maakond
  N 55 00:28:43
145 56 351 Yelyzaveta Piddubna 1991 Naine
Harju maakond
  N 56 00:28:44
146 90 684 Clifton Bonello 1984 Mees
Malta
  M 90 00:28:47
147 91 49 Marten Holter 2006 Mees
Pärnu maakond
  M 91 00:28:50
148 92 897 Aron Altmets 2004 Mees
Harju maakond
  M 92 00:28:55
149 57 480 Saara Kivi 2008 Naine
Harju maakond
Erki Noole Kergejõustikukool N 57 00:28:56
150 58 404 Sireli Pilpak 1996 Naine
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 58 00:28:58
151 93 365 Siim Oselein 1995 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi M 93 00:28:58
152 94 191 Tanel Ärm 1994 Mees
Harju maakond
  M 94 00:28:59
153 59 41 Olga Bõtškova 1990 Naine
Harju maakond
  N 59 00:29:05
154 96 448 Rasmus Tommula 2005 Mees
Järva maakond
Ambla SK M 96 00:29:06
155 95 215 Chris-Marius Kukk 2012 Mees
Harju maakond
  M 95 00:29:06
156 97 464 Oskar Olle Laur 2006 Mees
Harju maakond
  M 97 00:29:07
157 60 840 Bazhena Gerus 1989 Naine
Harju maakond
  N 60 00:29:08
158 61 431 Nicole Maria Klais 1996 Naine
Harju maakond
UP Sport N 61 00:29:11
159 62 149 Birgita Sälik 2004 Naine
Harju maakond
  N 62 00:29:13
160 98 823 Andres Hallik 1979 Mees
Harju maakond
Ristiku Põhikool M 98 00:29:15
161 99 173 Kert Pallo 2005 Mees
Harju maakond
  M 99 00:29:16
162 63 467 Anneli Vasli 1994 Naine
Harju maakond
  N 63 00:29:18
163 100 574 Tristan Olek 2011 Mees
Harju maakond
  M 100 00:29:19
164 102 145 Oleg Savik 1997 Mees
Harju maakond
  M 102 00:29:20
165 103 141 Laur Uusmägi 1991 Mees
Harju maakond
  M 103 00:29:20
166 101 140 Stenver Suurkütt 1994 Mees
Harju maakond
  M 101 00:29:20
167 104 95 Ott Aasma 2007 Mees
Harju maakond
  M 104 00:29:21
168 64 456 Victoria Puusepp 2007 Naine
Harju maakond
Excite dance Irina Kikkase osakond N 64 00:29:22
169 105 261 Aleksandr Belevich 1996 Mees
Saint-Petersburg
Cherdanka RUN M 105 00:29:23
170 106 157 Martin Reitalu 2005 Mees
Harju maakond
  M 106 00:29:23
171 108 656 Valentin Suhnjov 1982 Mees
Harju maakond
  M 108 00:29:24
172 65 276 Iris Mirjam Raussi 2008 Naine
Harju maakond
Tantsuklubi Twist N 65 00:29:24
173 107 873 Peeter Morna 1978 Mees
Harju maakond
Lehter OÜ M 107 00:29:24
174 109 858 Marten Hallik 2009 Mees
Harju maakond
Tallinna 21.Kool 5B M 109 00:29:27
175 66 57 Triin Tedro 1991 Naine
Harju maakond
  N 66 00:29:30
176 67 879 Katharina Hedwig Maria Sowa 1989 Naine
Harju maakond
Pipedrive N 67 00:29:32
177 110 451 Daaniel Markus Pajupuu 2010 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Särasilmad
M 110 00:29:36
178 68 813 Jane Tammearu 1990 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 68 00:29:36
179 111 578 Andreas Dömmecke 1963 Mees
Germany
  M 111 00:29:40
180 69 482 Inessa Sorokin 2008 Naine
Harju maakond
  N 69 00:29:47
181 70 476 Mari-Liis Johanson 2009 Naine
Pärnu maakond
  N 70 00:29:48
182 112 623 Arseni Borovkov 2010 Mees
Harju maakond
Spordiklubi Garant M 112 00:29:52
183 113 303 Aleksandr Korotajev 1991 Mees
Harju maakond
  M 113 00:29:54
184 114 690 Danel Mark 1979 Mees
Harju maakond
Harmet OÜ M 114 00:29:55
185 115 807 Ahto Sternfeld 1980 Mees
Harju maakond
  M 115 00:29:58
186 71 101 Loore Vilu 2008 Naine
Harju maakond
Piruett N 71 00:29:59
187 73 358 Eleri Liik 2008 Naine
Harju maakond
  N 73 00:30:01
188 72 731 Johanna Lamp 1996 Naine
Harju maakond
TV3 N 72 00:30:01
189 116 781 Renat Gayanov 1988 Mees
Harju maakond
  M 116 00:30:02
190 74 155 Reti Reinik 2006 Naine
Harju maakond
Nõmme KJK N 74 00:30:17
191 117 792 Marek Oro 1979 Mees
Ida-Viru maakond
  M 117 00:30:20
192 75 824 Jelena Savinova 1991 Naine
Harju maakond
  N 75 00:30:20
193 76 102 Liisa Vilu 2010 Naine
Harju maakond
Piruett N 76 00:30:22
194 77 283 Käbi-Triin Riig 2005 Naine
Viljandi maakond
  N 77 00:30:23
195 118 452 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996 Mees
Harju maakond
  M 118 00:30:24
196 119 886 Kalvi Jürjestaust 1987 Mees
Harju maakond
  M 119 00:30:27
197 78 331 Kadi Lõhmus 2001 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Põhjakotkas N 78 00:30:28
198 120 772 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
Tesron Ehitus M 120 00:30:33
199 79 597 Maria Kasesalu 1997 Naine
Harju maakond
  N 79 00:30:38
200 121 481 Karol Kivi 2010 Mees
Harju maakond
Erki Noole Kergejõustikukool M 121 00:30:40
201 122 761 Paul Zimin 1981 Mees
Riga
  M 122 00:30:43
202 123 828 Jan-Erik Andersson 1948 Mees
Kronoberg
  M 123 00:30:43
203 80 608 Hanna Järvelaid 1996 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 80 00:30:45
204 81 624 Ly Torn 1989 Naine
Rapla maakond
  N 81 00:30:48
205 82 599 Alina Särev 1978 Naine
Viljandi maakond
  N 82 00:30:50
206 83 397 Katariina Veering 2009 Naine
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool N 83 00:30:51
207 84 853 Bianca Põdra 2009 Naine
Harju maakond
Tallinna 21.Kool 5B N 84 00:30:52
208 85 320 Kadi Vahemäe 2009 Naine
Harju maakond
  N 85 00:30:59
209 86 862 Ave Hiiemäe 1995 Naine
Hiiu maakond
  N 86 00:31:07
210 88 206 Monika Alu 2007 Naine
Harju maakond
  N 88 00:31:14
211 87 182 Eneli Tender 2007 Naine
Harju maakond
  N 87 00:31:14
212 89 238 Therese Heidov 2005 Naine
Harju maakond
  N 89 00:31:16
213 90 735 Patricia Talberg 2001 Naine
Tartu maakond
TV3 N 90 00:31:22
214 91 475 Arina Milšina 2006 Naine
Harju maakond
Garant N 91 00:31:27
215 124 386 Anders Mukk 2009 Mees
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool M 124 00:31:34
216 92 211 Annika Õisnurm 1998 Naine
Saare maakond
  N 92 00:31:38
217 93 265 Alexandra Vürst 2008 Naine
Harju maakond
SK Nord N 93 00:31:49
218 95 175 Liisi Nõmmela 1996 Naine
Harju maakond
  N 95 00:31:51
219 94 239 Maria Elisabeth Viies 2005 Naine
Harju maakond
  N 94 00:31:51
220 125 880 Indrek Kopp 1974 Mees
Viljandi maakond
  M 125 00:31:51
221 96 67 Jelizaveta Iljinõh 2004 Naine
Harju maakond
  N 96 00:32:03
222 97 617 Jaanika Leek 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
Rademar N 97 00:32:04
223 99 322 Reelika Virma 1995 Naine
Harju maakond
  N 99 00:32:07
224 98 868 Ege Rozentov 1992 Naine
Pärnu maakond
  N 98 00:32:07
225 126 514 Henry Alamets 2010 Mees
Harju maakond
  M 126 00:32:12
226 100 841 Deanne Välja 2007 Naine
Harju maakond
  N 100 00:32:15
227 127 822 Mihkel Koppel 1990 Mees
Saare maakond
Tallink M 127 00:32:15
228 128 642 Urmas Kolga 1968 Mees
Lääne maakond
  M 128 00:32:17
229 101 494 Jekaterina Karabelnikova 2005 Naine
Harju maakond
SK Nord N 101 00:32:19
230 129 653 Gatis Bridaks 1978 Mees
Vidzeme
  M 129 00:32:19
231 130 818 Magnus Piirits 1987 Mees
Tartu maakond
  M 130 00:32:20
232 102 715 Marta Pallas 2006 Naine
Harju maakond
Elite Sport
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
N 102 00:32:23
233 132 244 Ruslan Novoselov 2003 Mees
Harju maakond
  M 132 00:32:24
234 131 421 Oliver Kuul 2004 Mees
Harju maakond
  M 131 00:32:24
235 133 294 Kaspar Vares 2009 Mees
Harju maakond
  M 133 00:32:25
236 134 504 Joaquin Medrano 1973 Mees
Girona
  M 134 00:32:28
237 103 380 Mena Kruustük 2008 Naine
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool N 103 00:32:28
238 135 50 Lauri Laumets 2005 Mees
Harju maakond
  M 135 00:32:29
239 136 63 Roland Keiv 2010 Mees
Harju maakond
Audentese Spordiklubi M 136 00:32:33
240 104 441 Tetiana Novatska 1992 Naine
Harju maakond
  N 104 00:32:33
241 137 79 Hans Oliver Raudvere 2005 Mees
Võru maakond
  M 137 00:32:34
242 105 723 Meliita Niklus 1992 Naine
Viljandi maakond
  N 105 00:32:35
243 106 364 Anna Bannova 1991 Naine
Harju maakond
  N 106 00:32:47
244 107 899 Riina Lindeberg Aarna 1977 Naine
Uusimaa
  N 107 00:32:48
245 138 764 Margus Käo 1995 Mees
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS M 138 00:32:49
246 108 860 Liisa Karoliine Vaht 2009 Naine
Harju maakond
Nõmme Spordiklubi N 108 00:32:52
247 109 688 Pamela Põld 1996 Naine
Harju maakond
  N 109 00:32:53
248 110 746 Merilin Metspalu 1983 Naine
Harju maakond
  N 110 00:32:54
249 111 435 Sandra Arak 2006 Naine
Harju maakond
  N 111 00:32:55
250 139 465 Makar Štšemeljov 2010 Mees
Harju maakond
  M 139 00:32:58
251 112 407 Laura Väikemaa 1998 Naine
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 112 00:32:59
252 113 771 Mari-Liis Kurvits 2005 Naine
Tartu maakond
Tartu Forseliuse Kool N 113 00:33:00
253 140 877 Romek Marjapuu 2007 Mees
Harju maakond
  M 140 00:33:04
254 141 668 Vladislav Lunevski 1994 Mees
Harju maakond
  M 141 00:33:07
255 114 548 Roxana Maria Enache 1990 Naine
Bucharest
  N 114 00:33:11
256 142 662 Mihhail Fotjev 1990 Mees
Ida-Viru maakond
  M 142 00:33:16
257 115 302 Keidi Õisnurm 1996 Naine
Harju maakond
  N 115 00:33:22
258 116 692 Kerli Tominga 1975 Naine
Valga maakond
  N 116 00:33:25
259 143 555 Toomas Pärenson 2010 Mees
Harju maakond
  M 143 00:33:30
260 117 577 Monika Dömmecke 1963 Naine
Germany
  N 117 00:33:34
261 144 527 Andri Parts 2006 Mees
Võru maakond
  M 144 00:33:39
262 118 611 Heddi Põld 1988 Naine
Saare maakond
Rademar N 118 00:33:39
263 145 457 Hendri Parrol 1991 Mees
Pärnu maakond
  M 145 00:33:42
264 119 406 Astrid Arutamm 1996 Naine
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 119 00:33:49
265 120 166 Mirtel Maiste 2007 Naine
Harju maakond
  N 120 00:33:49
266 121 91 Laureen Kalvet 2006 Naine
Harju maakond
  N 121 00:33:53
267 146 814 Oskar Vares 2011 Mees
Harju maakond
  M 146 00:33:53
268 122 755 Janika Lember 1983 Naine
Järva maakond
  N 122 00:33:55
269 147 701 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
  M 147 00:33:56
270 123 732 Ingrit Kera 1974 Naine
Harju maakond
TV3 N 123 00:33:56
271 124 869 Kätriin Emily Luik 2007 Naine
Harju maakond
  N 124 00:33:57
272 148 717 Sten Marten Uhabakin 2013 Mees
Harju maakond
  M 148 00:33:59
273 149 797 Viachaslau Baturchyk 1983 Mees
Brest
  M 149 00:34:00
274 150 815 Joosep Vares 2013 Mees
Harju maakond
  M 150 00:34:01
275 151 703 Kustav Hugo Metsjärv 2011 Mees
Harju maakond
  M 151 00:34:23
276 125 505 Anastasia Umbjarv 1988 Naine
Girona
  N 125 00:34:30
277 126 470 Kristi Helekivi 1991 Naine
Tartu maakond
  N 126 00:34:31
278 127 796 Maike-Liis Piirits 1989 Naine
Tartu maakond
  N 127 00:34:32
279 152 793 Markus Daniel Oro 2004 Mees
Ida-Viru maakond
  M 152 00:34:33
280 129 529 Elis Desiree Nergi 1983 Naine
Harju maakond
  N 129 00:34:35
281 128 821 Ele Adamson 1984 Naine
Tartu maakond
Postimees Grupp AS N 128 00:34:35
282 130 613 Kairi Rätsep 1984 Naine
Viljandi maakond
Rademar N 130 00:34:37
283 153 839 Vallo Toater 1977 Mees
Harju maakond
  M 153 00:34:39
284 131 829 Eivor Andersson 1951 Naine
Kronoberg
  N 131 00:34:39
285 154 635 Toomas Tomson 1975 Mees
Tartu maakond
  M 154 00:34:41
286 155 566 Paul Paberit 2011 Mees
Harju maakond
  M 155 00:34:44
287 132 678 Modesta Vasiliauskaite 1991 Naine
LIthuania
  N 132 00:34:45
288 133 845 Veronika Verš 1977 Naine
Harju maakond
  N 133 00:34:55
289 134 564 Greteli Mittal 2003 Naine
Harju maakond
  N 134 00:35:00
290 135 271 Laura Riin Saarts 2007 Naine
Harju maakond
  N 135 00:35:00
291 136 165 Maian Maiste 2005 Naine
Harju maakond
  N 136 00:35:02
292 137 167 Helianora Arusoo 2001 Naine
Ida-Viru maakond
  N 137 00:35:04
293 138 591 Hanna Haugas 2007 Naine
Harju maakond
VK Janika Tallinn N 138 00:35:08
294 139 730 Aljona Liivak 1984 Naine
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 139 00:35:11
295 140 558 Eva Saliste 1991 Naine
Pärnu maakond
Tallink N 140 00:35:11
296 141 370 Amanda-Maria Rõhtjuk 2004 Naine
Harju maakond
  N 141 00:35:15
297 142 201 Helen Martinson 2003 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 142 00:35:16
298 143 209 Brita-Maria Alas 1998 Naine
Harju maakond
Postimees Grupp AS N 143 00:35:20
299 156 773 Jean Bichet 1996 Mees
Val-de-Marne
  M 156 00:35:20
300 144 168 Marta Nagel 2011 Naine
Harju maakond
CFC Spordiklubi N 144 00:35:21
301 145 612 Kirke Tasane 1993 Naine
Viljandi maakond
Rademar N 145 00:35:26
302 146 654 Anett Rüdja 1997 Naine
Harju maakond
Rademar OÜ N 146 00:35:28
303 147 849 Helena Piho 2009 Naine
Harju maakond
Tallinna 21.Kool 5B N 147 00:35:31
304 157 650 Marko Sild 1980 Mees
Tartu maakond
  M 157 00:35:32
305 148 614 Kairi Kohv 1983 Naine
Viljandi maakond
Rademar N 148 00:35:32
306 149 847 Julia Lokteva 1991 Naine
Tartu maakond
  N 149 00:35:33
307 150 855 Laura Liisa Liibert 2009 Naine
Harju maakond
Tallinna 21.Kool 5B N 150 00:35:36
308 151 220 Belinda Burkov 2005 Naine
Harju maakond
RTG Spordiklubi N 151 00:35:37
309 158 196 Tiit Falilejev 2009 Mees
Harju maakond
  M 158 00:35:41
310 152 891 Sirli Remmel 1987 Naine
Harju maakond
TeamSärasilm N 152 00:35:43
311 159 861 Tormis Pärenson 2012 Mees
Harju maakond
  M 159 00:35:54
312 154 757 Kerli Mõisnik 2007 Naine
Rapla maakond
mtü spordiselts N 154 00:35:57
313 153 508 Moonika Toomeoja 1982 Naine
Harju maakond
  N 153 00:35:57
314 156 583 Ivika Enula 1984 Naine
Harju maakond
  N 156 00:35:58
315 155 70 Mari-Liis Nõgel 1994 Naine
Harju maakond
  N 155 00:35:58
316 160 176 Andrei Smagin 1999 Mees
Harju maakond
  M 160 00:36:00
317 157 615 Hannalote Karras 1995 Naine
Viljandi maakond
Rademar N 157 00:36:01
318 158 477 Ülle Kiisla 1975 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 158 00:36:03
319 159 557 Olga Petšonkina 1983 Naine
Harju maakond
  N 159 00:36:04
320 161 381 Hugo Johan Lauri 2009 Mees
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool M 161 00:36:05
321 160 644 Merilin Aruots 1984 Naine
Põlva maakond
  N 160 00:36:06
322 162 474 Vadim Milšin 2009 Mees
Harju maakond
Garant M 162 00:36:11
323 164 458 Oskar Peetrimägi 2008 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 164 00:36:13
324 163 459 Kaur Peetrimägi 2010 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 163 00:36:13
325 162 629 Kaisa Aljas 2008 Naine
Harju maakond
jaak mae suusakool
ei ole
N 162 00:36:14
326 164 837 Sandra Sirk 2003 Naine
Harju maakond
  N 164 00:36:14
327 161 709 Katriin Sirk 1976 Naine
Harju maakond
  N 161 00:36:14
328 163 652 Nora Olivia Rannala 2008 Naine
Harju maakond
Jaak Mae Suusakool N 163 00:36:14
329 165 462 Adeele Nurk 2007 Naine
Harju maakond
  N 165 00:36:16
330 165 210 Rasmus Merimaa 2001 Mees
Harju maakond
  M 165 00:36:20
331 166 547 Maris Metsoja 1987 Naine
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi MTÜ
Swedbank AS
N 166 00:36:21
332 166 867 Aliaksei Hrechyshkin 2020 Mees
Minskaj oblast
Run cool M 166 00:36:28
333 167 787 Meelike Salm 1991 Naine
Harju maakond
  N 167 00:36:30
334 167 875 Taimer Köster 1985 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 167 00:36:31
335 168 190 Taana Mägi 1987 Naine
Saare maakond
  N 168 00:36:33
336 168 377 Oskar Kalme 2009 Mees
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool M 168 00:36:38
337 169 677 Aivar Engel 1966 Mees
Harju maakond
Riigikogu Kantselei M 169 00:36:39
338 170 80 Herta Liisa Raudvere 2010 Naine
Võru maakond
  N 170 00:36:40
339 170 687 Mark Suhhin 1997 Mees
Harju maakond
TransferWise M 170 00:36:40
340 169 634 Anastasiia Litvinenko 1997 Naine
Harju maakond
TransferWise N 169 00:36:40
341 171 842 Olga Banahevitš 1986 Naine
Harju maakond
  N 171 00:36:45
342 171 712 Denis Bokhan 1979 Mees
Harju maakond
  M 171 00:36:45
343 172 54 Johanna Jõerand 1999 Naine
Harju maakond
  N 172 00:36:47
344 173 219 Liisa-Lotta Jaakson 2004 Naine
Tartu maakond
  N 173 00:36:48
345 174 311 Kelly Kallas 2002 Naine
Harju maakond
Selver Tallinn VK N 174 00:36:49
346 175 834 Yuka Horimoto 1980 Naine
Japan
  N 175 00:36:57
347 176 740 Jaana Lõhmus 1976 Naine
Tartu maakond
AS A. Le Coq N 176 00:36:58
348 172 188 Harri Meimer 2012 Mees
Harju maakond
Shark ujumiskool M 172 00:36:59
349 173 187 Ramon Meimer 2010 Mees
Harju maakond
Shark ujumiskool M 173 00:36:59
350 174 395 Tanel Sepp 2009 Mees
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool M 174 00:37:06
351 177 523 Brooke Nickel 1988 Naine
Australia
  N 177 00:37:19
352 178 436 Elizaveta Pechurichko 2001 Naine
Ida-Viru maakond
  N 178 00:37:25
353 179 669 Eleanor Oppo 2010 Naine
Viljandi maakond
  N 179 00:37:31
354 180 871 Kadi Puusepp 1987 Naine
Tartu maakond
  N 180 00:37:32
355 181 393 Ines Elisabeth Raidma 2009 Naine
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool N 181 00:37:34
356 182 253 Jelizaveta Ignatova 2003 Naine
Harju maakond
  N 182 00:37:47
357 183 461 Helena Kukk 2005 Naine
Harju maakond
  N 183 00:37:49
358 175 568 Alexander Stoll 1970 Mees
Germany
  M 175 00:37:55
359 176 675 Lauri Roomere 1991 Mees
Harju maakond
  M 176 00:38:04
360 185 663 Anna Varres 1982 Naine
Harju maakond
LAUFEN Nordic A/S N 185 00:38:07
361 184 745 Kaja Rohumets 1986 Naine
Lääne-Viru maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
N 184 00:38:07
362 186 341 Lisett Klement 2004 Naine
Harju maakond
  N 186 00:38:12
363 187 582 Reelika Järv 1988 Naine
Tartu maakond
  N 187 00:38:17
364 188 870 Johanna Lainelo 2008 Naine
Harju maakond
  N 188 00:38:18
365 189 750 Julia Berezina 1998 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 189 00:38:22
366 190 495 Jette Mirjam Meerits 2007 Naine
Harju maakond
  N 190 00:38:24
367 191 295 Anneli Ehte 1980 Naine
Harju maakond
Postimees Grupp AS N 191 00:38:32
368 192 455 Andra Toom 1996 Naine
Tartu maakond
  N 192 00:38:34
369 177 627 Joosep Gurnik 2004 Mees
Harju maakond
  M 177 00:38:34
370 193 249 Merili Eenraid 2003 Naine
Pärnu maakond
  N 193 00:38:36
371 178 541 Mihhail Pavlov 2007 Mees
Harju maakond
  M 178 00:38:39
372 179 336 Otto Juhanson 2007 Mees
Harju maakond
Telia SK M 179 00:38:39
373 181 513 Rander Orman 2013 Mees
Harju maakond
  M 181 00:38:43
374 194 511 Siiri Orman 1982 Naine
Harju maakond
  N 194 00:38:43
375 180 512 Rednar Orman 2011 Mees
Harju maakond
  M 180 00:38:43
376 183 719 Mattias Joseph Corcoran 2009 Mees
Harju maakond
  M 183 00:38:45
377 182 135 Martin Murumäe 2009 Mees
Harju maakond
Aima SK M 182 00:38:45
378 195 832 Pirgit Tigane 1986 Naine
Tartu maakond
  N 195 00:38:47
379 196 616 Kadri Kukk 1999 Naine
Harju maakond
Rademar N 196 00:38:49
380 184 551 Aigo Pai 1987 Mees
Tartu maakond
  M 184 00:38:50
381 185 339 Hannes Grichin 2004 Mees
Harju maakond
  M 185 00:38:51
382 197 888 Eva Vitsut 1985 Naine
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 197 00:38:52
383 186 636 Rauno Lepp 1994 Mees
Harju maakond
  M 186 00:39:05
384 187 296 Viktor Jegorov 2009 Mees
Harju maakond
  M 187 00:39:07
385 198 710 Annely Saks 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 198 00:39:17
386 188 863 Kerdo Vetema 2008 Mees
Harju maakond
  M 188 00:39:18
387 199 325 Triinu Ülemaante 1996 Naine
Rapla maakond
Rahvakultuuri Keskus N 199 00:39:22
388 200 310 Kerly Kallas 2003 Naine
Harju maakond
Selver Tallinn VK N 200 00:39:24
389 201 408 Liisa Treiman 1997 Naine
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 201 00:39:36
390 202 602 Dana Treial 1998 Naine
Harju maakond
  N 202 00:39:39
391 203 760 Saara Dos Santos 2009 Naine
Nacka
  N 203 00:39:42
392 204 846 Olga Novikova 1963 Naine
Tartu maakond
  N 204 00:39:43
393 205 887 Alma Linder 1988 Naine
Rapla maakond
  N 205 00:39:58
394 206 594 Oleksandra Denysenko 2003 Naine
  N 206 00:40:08
395 207 593 Maria Dziuba 2004 Naine
  N 207 00:40:11
396 208 844 Aivi Laur 1985 Naine
Jõgeva maakond
  N 208 00:40:13
397 209 621 Jaanika Salmisto 1981 Naine
Harju maakond
  N 209 00:40:15
398 189 118 Sergei Malinov 2009 Mees
Harju maakond
  M 189 00:40:21
399 190 272 Remil Anvar Ild 2007 Mees
Pärnu maakond
  M 190 00:40:31
400 210 502 Viktorija Rimkute 1998 Naine
Telšių r. sav.
  N 210 00:40:34
401 211 214 Nora Christine Hansalu 2007 Naine
Harju maakond
  N 211 00:40:37
402 212 651 Kätlin Hõrrak 1992 Naine
Tartu maakond
  N 212 00:40:40
403 191 785 Erik Drilen 1963 Mees
Troendelag
  M 191 00:40:45
404 213 803 Tiivi Toom 1992 Naine
Harju maakond
  N 213 00:41:05
405 214 526 Kätlin Treima 1985 Naine
Harju maakond
  N 214 00:41:09
406 192 794 Lukas Oliver Oro 2006 Mees
Ida-Viru maakond
  M 192 00:41:10
407 193 898 Christiano Peetmaa 2014 Mees
Harju maakond
Kalev
Kalev
M 193 00:41:12
408 215 872 Helle Alliksoo 1972 Naine
Võru maakond
  N 215 00:41:15
409 216 702 Juta Auer 1973 Naine
Niederösterreich
  N 216 00:41:17
410 194 546 Peter Robin Rattasepp 2007 Mees
Harju maakond
  M 194 00:41:18
411 195 603 Jaan Liiders 1955 Mees
Rapla maakond
  M 195 00:41:21
412 217 683 Thea Liis Kuusmaa 2010 Naine
Harju maakond
  N 217 00:41:26
413 196 161 Mart Veerus 1997 Mees
Tartu maakond
Tartu Ülikool M 196 00:41:27
414 218 670 Katrin Lind 1993 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 218 00:41:36
415 219 223 Crystal Lagrone 1972 Naine
Harju maakond
  N 219 00:41:37
416 220 756 Kreete Mõisnik 2010 Naine
Rapla maakond
mtü spordiselts N 220 00:41:42
417 221 802 Anneli Riima 1975 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 221 00:41:46
418 222 753 Kätliin Naeris 2005 Naine
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
N 222 00:41:49
419 197 75 Johannes Volt 2000 Mees
Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi M 197 00:42:07
420 223 680 Kadri Piirsalu 1983 Naine
Harju maakond
AS Tallink Grupp N 223 00:42:08
421 224 643 Egle Kolga 2007 Naine
Lääne maakond
  N 224 00:42:09
422 198 697 Sten Tamm 2009 Mees
Harju maakond
Viimsi Veeklubi M 198 00:42:10
423 199 486 Hannes Hellat 2010 Mees
Harju maakond
Audentese Spordiklubi M 199 00:42:16
424 225 691 Kätlin Tanin 1983 Naine
Harju maakond
  N 225 00:42:22
425 226 549 Ksenia Zubkova 1988 Naine
Harju maakond
  N 226 00:42:26
426 227 674 Juliana Kalenik 2009 Naine
Harju maakond
Garant N 227 00:42:30
427 200 816 Jorgen Tiido 2014 Mees
Harju maakond
Keila Sipsiku Lasteaed M 200 00:42:32
428 201 437 Robin Pastak 2004 Mees
Harju maakond
  M 201 00:42:33
429 228 348 Mairi Dubik 2001 Naine
Pärnu maakond
  N 228 00:42:37
430 202 230 Tristan Elvak 2009 Mees
Harju maakond
  M 202 00:42:40
431 203 801 Hugo Mölder 2011 Mees
Tartu maakond
  M 203 00:42:45
432 229 269 Emma Marii Varvas 2008 Naine
Harju maakond
  N 229 00:42:52
433 230 843 Eeva-Maria Merilo 2009 Naine
Harju maakond
Almare RC N 230 00:42:53
434 231 835 Janika Vingel 1985 Naine
Järva maakond
  N 231 00:42:58
435 204 162 Timo Võsokovski 2008 Mees
Harju maakond
SK Fortuna M 204 00:43:01
436 232 106 Jaanika Ild 1987 Naine
Pärnu maakond
  N 232 00:43:04
437 233 728 Maria Budina 1995 Naine
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
N 233 00:43:18
438 234 665 Svitlana Nagurnaia 1964 Naine
Harju maakond
  N 234 00:43:21
439 235 733 Kärt Jõgisaar 1995 Naine
Harju maakond
TV3 N 235 00:43:22
440 236 255 Cassandra Raiendik 2004 Naine
Harju maakond
  N 236 00:43:23
441 205 521 Mati Piirat 1965 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 205 00:43:30
442 237 567 Anžela Kesküla 1966 Naine
Harju maakond
Maksims OÜ N 237 00:43:30
443 238 720 Emily Kaisa Corcoran 2006 Naine
Harju maakond
  N 238 00:43:32
444 239 353 Malle Kamarin 1955 Naine
Harju maakond
  N 239 00:43:33
445 240 641 Karin Proovel 1979 Naine
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi N 240 00:43:40
446 241 649 Maria Klevtsova 2006 Naine
Harju maakond
Tallinna Tõnismäe Reaalkool N 241 00:44:00
447 242 696 Tiina Kahar 1987 Naine
Harju maakond
  N 242 00:44:05
448 206 363 Oskar Jonathan Arro 2010 Mees
Harju maakond
  M 206 00:44:07
449 243 671 Ruth Roodi 1989 Naine
Harju maakond
  N 243 00:44:13
450 244 517 Maria März 1986 Naine
Bavaria
  N 244 00:44:22
451 245 550 Magne Pai 1993 Naine
Tartu maakond
  N 245 00:44:26
452 247 307 Adanna Kull 2006 Naine
Harju maakond
  N 247 00:44:28
453 246 306 Rebeka Voogla 2007 Naine
Harju maakond
  N 246 00:44:28
454 207 811 Jesper Tiido 2008 Mees
Harju maakond
Keila Kool M 207 00:44:32
455 248 560 Astrida Semjonova 1954 Naine
Lubana
  N 248 00:44:43
456 208 850 Hans Tristan Virkus 2009 Mees
Harju maakond
Tallinna 21.Kool 5B M 208 00:44:46
457 249 530 Elin Marie Peetsalu 2007 Naine
Harju maakond
  N 249 00:45:02
458 250 553 Signe Tõnisson 1978 Naine
Harju maakond
  N 250 00:45:10
459 251 318 Lea Vari 1993 Naine
Harju maakond
  N 251 00:45:11
460 252 874 Õnne-Aive Lindmets 1959 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 252 00:45:12
461 253 438 Teona Kiknavelidze 2004 Naine
Ida-Viru maakond
  N 253 00:45:27
462 209 65 Raido Asser 2001 Mees
Võru maakond
  M 209 00:45:39
463 210 848 Jurijs Seleznovs 1958 Mees
Jelgava novads
  M 210 00:45:43
464 211 484 Richard Veelaid 2002 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 211 00:45:45
465 254 812 Marta Marii Hint 2012 Naine
Harju maakond
  N 254 00:45:51
466 212 575 Jan-Egert Valdmann 2005 Mees
Lääne-Viru maakond
sk tapa sk M 212 00:45:57
467 255 174 Tatjana Pahhomova 1993 Naine
Harju maakond
  N 255 00:45:57
468 256 707 Emma Jugomägi 2007 Naine
Põlva maakond
  N 256 00:46:15
469 257 759 Sanna Dos Santos 2012 Naine
Nacka
  N 257 00:46:16
470 258 533 Urve Miidla 1952 Naine
Harju maakond
  N 258 00:46:30
471 259 390 Teele Peerna 2009 Naine
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool N 259 00:46:30
472 213 516 Boriss Pahhomov 1990 Mees
Harju maakond
Myfitness M 213 00:46:37
473 260 625 Ene Torn 1968 Naine
Rapla maakond
  N 260 00:46:41
474 261 676 Kristel Laug 1984 Naine
Lääne maakond
  N 261 00:46:49
475 262 542 Eva Korela 1985 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts N 262 00:46:54
476 263 189 Kerstin Üksvärav 2004 Naine
Harju maakond
  N 263 00:47:02
477 264 833 Piret Kodar 1969 Naine
Pärnu maakond
  N 264 00:47:03
478 214 713 Rauno Rebane 1985 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 214 00:47:25
479 265 763 Teele Pallas 2008 Naine
Harju maakond
Tallinna Kuristiku Gümnaasium N 265 00:47:29
480 266 385 Alina Emilia Morel 2009 Naine
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool N 266 00:47:36
481 267 60 Angelina Liivak 1996 Naine
Harju maakond
  N 267 00:48:07
482 268 791 Alina Oro 1982 Naine
Ida-Viru maakond
  N 268 00:48:21
483 270 830 Liliana Napp 1994 Naine
Harju maakond
  N 270 00:48:24
484 271 371 Emilia Sell 2008 Naine
Harju maakond
  N 271 00:48:24
485 269 372 Simona Sell 2012 Naine
Harju maakond
  N 269 00:48:24
486 272 488 Nikoleta Seleznova 2005 Naine
Zemgale
Spīdolas ģimnāzija N 272 00:48:34
487 273 515 Helen Erg 1995 Naine
Harju maakond
  N 273 00:48:36
488 274 658 Elle Engel 1949 Naine
Harju maakond
  N 274 00:48:42
489 275 892 Siire Leiger 1964 Naine
Hiiu maakond
  N 275 00:48:42
490 277 619 Larissa Unger 1974 Naine
RLP
  N 277 00:48:45
491 276 235 Grete Koppel 2005 Naine
Harju maakond
Palun valige N 276 00:48:45
492 215 660 Ilja Tõrtõšnõi 2009 Mees
Harju maakond
  M 215 00:48:57
493 278 569 Pille Trumm 1971 Naine
Harju maakond
Lasteaed Neeme Mudila N 278 00:49:06
494 279 661 Anneli Jõgisuu 1988 Naine
Valga maakond
  N 279 00:49:21
495 280 563 Simona Peetrimägi 2016 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 280 00:49:45
496 281 609 Triinu Nõu 1989 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 281 00:49:50
497 282 664 Merli Unt 1989 Naine
Valga maakond
Merli Unt N 282 00:49:51
498 283 251 Triin Teneli Tammik 2005 Naine
Harju maakond
  N 283 00:49:51
499 284 204 Helen Helmet 1998 Naine
Tartu maakond
  N 284 00:49:57
500 217 589 Efecan Yildiz 1989 Mees
Harju maakond
  M 217 00:50:00
501 216 131 Kristen Trummal 2006 Mees
Harju maakond
Tallinna Südalinna Kool M 216 00:50:00
502 218 58 Artjom Krištšuk 2004 Mees
Harju maakond
Argo Ujumisklubi M 218 00:50:16
503 219 718 Olan Eerik Uhabakin 2007 Mees
Harju maakond
  M 219 00:50:30
504 285 699 Polina Šubina 2007 Naine
Harju maakond
  N 285 00:50:36
505 286 596 Maimu Rannala 1961 Naine
Saare maakond
  N 286 00:50:38
506 220 236 Kaspar Koppel 2009 Mees
Harju maakond
PMG M 220 00:50:38
507 221 588 Karli Nummert 2007 Mees
Harju maakond
  M 221 00:50:39
508 287 267 Mariann Lips 1996 Naine
Viljandi maakond
  N 287 00:50:47
509 222 798 Randel Peerna 1980 Mees
Pärnu maakond
Pärnu Kahe Silla klubi M 222 00:50:48
510 288 645 Nicola Blauhut 1976 Naine
Germany
  N 288 00:51:02
511 289 819 Susann Jacobs 1967 Naine
Mecklenburg-Vorpommern
  N 289 00:51:04
512 223 354 Igor Kononov 1960 Mees
Harju maakond
RevalSport M 223 00:51:10
513 290 673 Anne-Lea Leppik 1959 Naine
Tartu maakond
  N 290 00:51:12
514 291 425 Elisabeth Heinpalu 2008 Naine
Harju maakond
Spordiklubi Nord N 291 00:51:21
515 292 799 Maarika Pihel 1949 Naine
Harju maakond
  N 292 00:51:26
516 293 536 Riina Soggar-Henk 1982 Naine
Viljandi maakond
  N 293 00:51:39
517 294 749 Janeriin Lepik 1998 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 294 00:51:55
518 296 758 Marina Zavyalova 1962 Naine
Moscow Region
  N 296 00:52:05
519 295 531 Ioana Ciomaga-Gheorghiu 1980 Naine
Harju maakond
  N 295 00:52:05
520 297 207 Anett Mölder 1992 Naine
Harju maakond
  N 297 00:52:14
521 298 686 Riina Wilson 1979 Naine
Harju maakond
  N 298 00:52:21
522 299 554 Raili Lass 1976 Naine
Tartu maakond
  N 299 00:52:27
523 224 270 Martis Varvas 2010 Mees
Harju maakond
  M 224 00:52:35
524 300 471 Kristina Pešehodko 1997 Naine
Harju maakond
  N 300 00:52:41
525 301 524 Helena Heinpalu 1983 Naine
Harju maakond
  N 301 00:53:20
526 225 180 Johan Jäärats 2008 Mees
Harju maakond
  M 225 00:53:21
527 302 789 Eha Taidla 1961 Naine
Pärnu maakond
ABC Supermarkets AS Delice Pärnu N 302 00:53:27
528 303 48 Helve Pulk 1961 Naine
Pärnu maakond
Pärnu Delice N 303 00:53:36
529 226 571 Ants Illus 1951 Mees
Tartu maakond
  M 226 00:53:42
530 304 570 Tiiu Illus 1947 Naine
Tartu maakond
  N 304 00:53:42
531 305 587 Kaire Prukner 1974 Naine
Harju maakond
  N 305 00:53:56
532 306 266 Katariina Lips 2001 Naine
Viljandi maakond
  N 306 00:54:25
533 307 722 Alina Nazarova 1994 Naine
Lithuania
Baltic Badgers N 307 00:54:26
534 227 754 Raini Tommingas 1978 Mees
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
M 227 00:54:31
535 228 876 Jevgeni Vaisbein 1994 Mees
Harju maakond
  M 228 00:54:33
536 308 217 Hanka Mühlberg 2008 Naine
Tartu maakond
MK Tennis N 308 00:54:45
537 229 389 Kristjan Paal 2009 Mees
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool M 229 00:54:59
538 309 788 Regina Koster 1966 Naine
NRW
  N 309 00:55:31
539 230 519 Romet Kallas 2015 Mees
Jõgeva maakond
MTÜ Spordiselts M 230 00:55:37
540 310 518 Gäthlyn Bobrovski 1994 Naine
Jõgeva maakond
MTÜ Spordiselts N 310 00:55:44
541 311 639 Kairi Uueni 1979 Naine
Lääne-Viru maakond
MTÜ Miila Hiiemäe N 311 00:55:55
542 312 679 Mare Sööt 1993 Naine
Saare maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
N 312 00:56:02
543 313 716 Roona Mia Tammur 2011 Naine
Harju maakond
  N 313 00:56:05
544 314 316 Jana Viljak 2000 Naine
Pärnu maakond
  N 314 00:56:12
545 231 836 Sulev Int 1964 Mees
Harju maakond
  M 231 00:56:14
546 232 447 Yuhao Cao 1995 Mees
Harju maakond
Studioworks M 232 00:56:22
547 315 581 Daisi Pfaifer 1984 Naine
Tartu maakond
  N 315 00:56:32
548 316 442 Sandra Vahemaa 2005 Naine
Harju maakond
  N 316 00:56:33
549 317 274 Jane-Ly Puusepp 1996 Naine
Harju maakond
  N 317 00:57:19
550 318 838 Liudmila Likhacheva 1940 Naine
Ida-Viru maakond
  N 318 00:57:21
551 319 809 Kaja Põldmaa 1966 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 319 00:57:28
552 320 510 Maili Tannbaum 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
Kaitseliit N 320 00:57:31
553 233 721 Jevgenij Barsukov 1992 Mees
Lithuania
Baltic Badgers
VMSA
M 233 00:57:40
554 321 105 Ernestina Paramonova 1949 Naine
Rezekne
  N 321 00:57:41
555 322 586 Karin Alamaa 1992 Naine
Shire of Corrigin
  N 322 00:57:45
556 323 324 Hanelle Kaugerand 2005 Naine
Viljandi maakond
  N 323 00:58:00
557 324 631 Kertu Lehes 1998 Naine
Rapla maakond
  N 324 00:58:05
558 325 632 Piret Lehes 1977 Naine
Rapla maakond
  N 325 00:58:19
559 326 433 Lenna Lobjakas 2010 Naine
Harju maakond
  N 326 00:58:45
560 327 618 Taisi Hale 1986 Naine
Pärnu maakond
  N 327 00:58:52
561 328 208 Nora Elisabeth Seero 2010 Naine
Harju maakond
  N 328 00:58:58
562 329 770 Tiina Rum 1973 Naine
Harju maakond
Audentes
Audentes Koolide SA
N 329 00:59:01
563 330 784 Tatjana Munkova 1986 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 330 00:59:16
564 331 724 Kristel Falk 1972 Naine
Harju maakond
  N 331 00:59:19
565 332 424 Carmen Heinpalu 2001 Naine
Harju maakond
  N 332 00:59:20
566 333 545 Karmen Kuulma 2007 Naine
Harju maakond
Aruküla Vaba Waldorfkool N 333 00:59:27
567 234 544 Karl Kuulma 2002 Mees
Harju maakond
  M 234 00:59:32
568 334 765 Merle Aave 1983 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 334 00:59:42
569 335 414 Mirell Sagaja 2002 Naine
Harju maakond
Spordiselts
Nordea Eesti
N 335 00:59:44
570 336 827 Margit Kaljuste 1955 Naine
Pärnu maakond
  N 336 00:59:51
571 337 751 Olga Senjuškina 1985 Naine
Harju maakond
Maxima Eesti OÜ N 337 00:59:53
572 235 198 Sander Jalajas 2006 Mees
Tartu maakond
  M 235 00:59:56
573 338 416 Hanna-Angelica Sillamaa 2007 Naine
Harju maakond
  N 338 01:00:00
574 339 889 Karin Muru 1972 Naine
Harju maakond
  N 339 01:00:01
575 236 562 Meelis Rum 1974 Mees
Harju maakond
  M 236 01:00:09
576 340 590 Heli Kikerpill 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 340 01:00:09
577 341 742 Irina Nagorskaja 1983 Naine
Harju maakond
  N 341 01:00:18
578 237 748 Raino Piirsalu 1993 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 237 01:00:29
579 342 714 Keit Tammemeri 1997 Naine
Harju maakond
  N 342 01:00:38
580 238 522 Kristjan Oliver Saul 2006 Mees
Harju maakond
  M 238 01:00:44
581 343 337 Karoliina Padar 2007 Naine
Harju maakond
Spordiselts MTÜ N 343 01:00:53
582 344 360 Heidi Hein 1998 Naine
Harju maakond
MyFitness
Natura Siberica/Eurobio Lab OÜ
N 344 01:00:58
583 345 628 Terje Kinksep 1973 Naine
Harju maakond
  N 345 01:01:11
584 346 338 Emma Eliise Rebane 2012 Naine
Harju maakond
  N 346 01:02:07
585 347 443 Mari-Ann Teder 2003 Naine
Harju maakond
  N 347 01:02:11
586 348 766 Tiina Mägi 1987 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 348 01:03:56
587 349 743 Külli Uhs 1968 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 349 01:04:01
588 350 825 Mari Kaljuste 1983 Naine
Harju maakond
  N 350 01:04:47
589 351 138 Grete Schkiperov 2007 Naine
Harju maakond
  N 351 01:05:00
590 239 139 Georg Schkiperov 2010 Mees
Harju maakond
  M 239 01:05:00
591 352 528 Ülle Rahe 1964 Naine
Harju maakond
  N 352 01:05:10
592 353 287 Ly Raudsepp 1993 Naine
Valga maakond
  N 353 01:05:25
593 354 790 Sabina Sägi 1989 Naine
Harju maakond
  N 354 01:05:28
594 355 600 Sandra Kapsi 1989 Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia AS
N 355 01:06:00
595 356 864 Mai Saar 1968 Naine
Pärnu maakond
  N 356 01:06:00
596 357 640 Ene Teinlum 1975 Naine
Harju maakond
Spordiselts mtü
Selver AS
N 357 01:06:07
597 358 96 Kristin-Kendra Marjapuu 2011 Naine
Rapla maakond
  N 358 01:06:19
598 240 826