Tallinna Maraton

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 1885 Naisi: 1209 Mehi: 676
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Seisund Tulemus
1 1 1 Tiidrek Nurme 1985 Mees
Harju maakond
TÜASK
TÜASK
M 1 Distants läbitud 02:19:28
2 2 2 Roman Fosti 1983 Mees
Harju maakond
Sparta M 2 Distants läbitud 02:27:50
3 3 2446 Kalle Kärner 1978 Mees
Saare maakond
Eesti Laevajuhtide Liit M 3 Distants läbitud 02:40:24
4 1 2431 Liina Luik 1985 Naine
Tartu maakond
TÜ ASK N 1 Distants läbitud 02:41:31
5 4 270 Martin Tamm 1988 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts
Icefire OÜ
M 4 Distants läbitud 02:41:46
6 5 947 Eero Heinmets 1982 Mees
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid M 5 Distants läbitud 02:49:06
7 6 2384 Aleksandr Prokofjev 1982 Mees
Harju maakond
C-Bed M 6 Distants läbitud 02:51:24
8 7 275 Armo Lüütsepp 1995 Mees
Jõgeva maakond
  M 7 Distants läbitud 02:54:12
9 8 77 Himanshu Sareen 1984 Mees
Maharashtra
RWA M 8 Distants läbitud 02:58:14
10 9 2437 Artemi Kurski 2001 Mees
Harju maakond
  M 9 Distants läbitud 02:58:55
11 10 208 Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 10 Distants läbitud 02:59:19
12 11 1568 Rainer Leinus 2001 Mees
Harju maakond
  M 11 Distants läbitud 03:00:35
13 12 757 Ott Olari Ruus 1992 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 12 Distants läbitud 03:00:42
14 13 1057 Valentin Surovtsev 1964 Mees
Yanush Korchak 9/6
  M 13 Distants läbitud 03:00:54
15 14 2295 Mikk Orasmaa 1988 Mees
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts M 14 Distants läbitud 03:00:58
16 15 2013 Mario Kallas 1991 Mees
Harju maakond
  M 15 Distants läbitud 03:01:04
17 16 1894 Timmo Kõrran 1980 Mees
Harju maakond
Gardena M 16 Distants läbitud 03:05:16
18 17 2519 Veiko Pullmann 1995 Mees
Viljandi maakond
  M 17 Distants läbitud 03:05:46
19 18 2546 Margus Tähepõld 1978 Mees
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M 18 Distants läbitud 03:07:11
20 19 2317 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
Tesron Ehitus M 19 Distants läbitud 03:09:05
21 20 682 Jagnar Jakobson 1992 Mees
Harju maakond
  M 20 Distants läbitud 03:11:33
22 21 2458 Karre Lauring 1964 Mees
Harju maakond
  M 21 Distants läbitud 03:13:40
23 22 1846 Urmet Stepanov 1993 Mees
Harju maakond
Tallink spordiklubi M 22 Distants läbitud 03:14:32
24 23 1242 Reemet Valting 1982 Mees
Järva maakond
  M 23 Distants läbitud 03:14:42
25 24 1616 Tanel Steinberg 1977 Mees
Harju maakond
  M 24 Distants läbitud 03:15:53
26 25 164 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Rapla maakond
Icefire OÜ M 25 Distants läbitud 03:16:02
27 2 1968 Stella Täht 1988 Naine
Harju maakond
  N 2 Distants läbitud 03:16:08
28 26 2412 Margus Muld 1975 Mees
Harju maakond
  M 26 Distants läbitud 03:16:13
29 27 1427 Oskar Lehmusniemi 1983 Mees
Finland
Tallink Silja Oy M 27 Distants läbitud 03:16:15
30 28 1414 Eric Keskpaik 1993 Mees
Tartu maakond
Bigbank AS M 28 Distants läbitud 03:17:42
31 29 530 Rico Soots 2006 Mees
Harju maakond
Q M 29 Distants läbitud 03:18:03
32 30 1254 Heiki Lahe 1973 Mees
Lääne-Viru maakond
Tallink M 30 Distants läbitud 03:19:50
33 31 2307 Jaanek Kullerkupp 1976 Mees
Rapla maakond
  M 31 Distants läbitud 03:19:52
34 32 2481 Janar Tähepõld 1987 Mees
Harju maakond
ENSTO M 32 Distants läbitud 03:20:08
35 33 576 Rauno Einula 1985 Mees
Harju maakond
  M 33 Distants läbitud 03:20:48
36 34 2448 Tammo Puura 1982 Mees
Uusimaa
  M 34 Distants läbitud 03:20:51
37 35 447 Kristjan-Paul Raude 1983 Mees
Harju maakond
  M 35 Distants läbitud 03:21:26
38 36 398 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
M 36 Distants läbitud 03:21:50
39 37 2297 Ergo Pallo 1993 Mees
Harju maakond
TERVISEKASSA M 37 Distants läbitud 03:21:51
40 38 1882 Ron Sitner 1994 Mees
Israel
RONRUNSWORLD
RONRUNSWORLD
M 38 Distants läbitud 03:22:25
41 39 1592 Randy Orel 1968 Mees
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
M 39 Distants läbitud 03:23:00
42 40 768 Billy Morton 1976 Mees
UK
Spa Striders M 40 Distants läbitud 03:23:27
43 41 1651 Jüri Tuvik 1989 Mees
Harju maakond
  M 41 Distants läbitud 03:23:40
44 3 1074 Õnne Lees 1971 Naine
Lääne-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia AS
N 3 Distants läbitud 03:23:55
45 42 225 Janno Veldemann 1982 Mees
Tartu maakond
  M 42 Distants läbitud 03:24:05
46 43 1292 Kaupo Mändla 1985 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur M 43 Distants läbitud 03:24:11
47 44 875 Indrek Viron 1978 Mees
Harju maakond
  M 44 Distants läbitud 03:24:47
48 4 783 Mariska Garritsen 1992 Naine
Zuid Holland
  N 4 Distants läbitud 03:24:56
49 5 470 Mariliis Beger 1981 Naine
Harju maakond
Pipedrive N 5 Distants läbitud 03:25:09
50 45 2599 Lauri Rebane 1979 Mees
Harju maakond
Kaitsevägi M 45 Distants läbitud 03:25:14
51 6 188 Karin Truu 1979 Naine
Tartu maakond
  N 6 Distants läbitud 03:25:35
52 46 2243 Gaabriel Tavits 1972 Mees
Tartu maakond
  M 46 Distants läbitud 03:25:35
53 7 2006 Piia Doyle 1976 Naine
Kirkkonummi
Time-to-Run
Time-to-Run
N 7 Distants läbitud 03:25:59
54 47 1704 Kristjan Liik 1973 Mees
Harju maakond
  M 47 Distants läbitud 03:26:06
55 48 1571 Erki Viirand 1973 Mees
Connecticut
  M 48 Distants läbitud 03:26:18
56 49 2309 Priit Solovjev 1989 Mees
Pärnu maakond
  M 49 Distants läbitud 03:26:31
57 50 1094 Victor Richart Guzman 2000 Mees
Madrid
  M 50 Distants läbitud 03:26:37
58 51 156 Tarmo Sidron 1979 Mees
Pärnu maakond
  M 51 Distants läbitud 03:26:44
59 52 813 Vootele Kukk 1978 Mees
Harju maakond
KSVEE
KSVEE
M 52 Distants läbitud 03:27:20
60 53 2442 Kristjan Lepa 1976 Mees
Pärnu maakond
Postimees Grupp AS M 53 Distants läbitud 03:27:31
61 54 2480 Tomi Korkiakangas 1973 Mees
Finland
  M 54 Distants läbitud 03:27:37
62 55 353 Mihkel Konsa 1953 Mees
Uusimaa
Espoo Honka
Selekta
M 55 Distants läbitud 03:27:56
63 8 802 Kristina Pärg 1987 Naine
Rapla maakond
  N 8 Distants läbitud 03:28:26
64 56 1415 Janis Dalbins 1987 Mees
Cēsu province
  M 56 Distants läbitud 03:28:38
65 57 733 Thomas Knop 1969 Mees
Saarland
Optik am Rotenbühl M 57 Distants läbitud 03:29:09
66 58 1869 Ivo Lätti 1963 Mees
Harju maakond
  M 58 Distants läbitud 03:29:18
67 59 2216 Michael Gibbons 1976 Mees
2/65 Camden Rd
Melbourne Frontrunners M 59 Distants läbitud 03:29:19
68 60 2375 Dmitry Teider 1987 Mees
Ida-Viru maakond
Narva Baza M 60 Distants läbitud 03:29:31
69 61 886 Jürgen Koll 1998 Mees
Harju maakond
MTÜ Maximum Effort M 61 Distants läbitud 03:29:32
70 62 1278 Kaur Idavain 1982 Mees
Harju maakond
  M 62 Distants läbitud 03:29:45
71 63 1479 Ergo Veedler 1988 Mees
Harju maakond
Elisa Eesti M 63 Distants läbitud 03:29:46
72 64 2398 Indrek Konnapere 1981 Mees
Harju maakond
RMIT M 64 Distants läbitud 03:30:10
73 9 1701 Birgit Paal 1985 Naine
Harju maakond
  N 9 Distants läbitud 03:30:19
74 65 1082 Tanel Veeleid 1972 Mees
Harju maakond
MTÛ Spordiselts M 65 Distants läbitud 03:30:32
75 10 919 Külli Hunt 1984 Naine
Viljandi maakond
  N 10 Distants läbitud 03:30:37
76 66 200 Thomas Nestler 1970 Mees
Saxony
Team Nessi Wilsdruff M 66 Distants läbitud 03:30:50
77 11 523 Kadri Sirkas 1991 Naine
Harju maakond
Sparta N 11 Distants läbitud 03:31:10
78 12 311 Piret Uurimäe 1974 Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi MTÜ N 12 Distants läbitud 03:31:15
79 13 2322 Lisett Alt 2004 Naine
Saare maakond
Saaremaa Ühisgümnaasium N 13 Distants läbitud 03:31:58
80 67 1877 Armin Ikla 1986 Mees
Järva maakond
OÜ Hansaliin M 67 Distants läbitud 03:32:09
81 14 2046 Dagmar Vlassov 1981 Naine  
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 14 Distants läbitud 03:32:39
82 68 1897 Jaanus Karv 1990 Mees
Harju maakond
  M 68 Distants läbitud 03:33:32
83 69 1843 Tanel Sõõrumaa 1993 Mees
Pärnu maakond
  M 69 Distants läbitud 03:33:33
84 70 1805 Oliver Tiks 1979 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 70 Distants läbitud 03:33:38
85 15 2413 Merlyn Link 1981 Naine
Harju maakond
  N 15 Distants läbitud 03:33:58
86 16 771 Sarah Vick 1969 Naine
Suffolk
The Saxons N 16 Distants läbitud 03:34:20
87 71 2522 Veiko Tarm 1974 Mees
Harju maakond
  M 71 Distants läbitud 03:34:24
88 17 1216 Ketlin Valdmaa 1980 Naine
Harju maakond
  N 17 Distants läbitud 03:34:39
89 72 623 Hannes Hagu 1977 Mees
Tartu maakond
  M 72 Distants läbitud 03:34:50
90 73 574 Dmytro Zaporozhets 1981 Mees
Kharkiv region
AIMPROSOFT M 73 Distants läbitud 03:35:01
91 74 2439 Jüri Saar 1973 Mees
Tartu maakond
Prorunner
Postimees Grupp AS
M 74 Distants läbitud 03:35:09
92 75 2461 Lauri Link 1980 Mees
Harju maakond
  M 75 Distants läbitud 03:35:16
93 76 1323 Erkki Keerig 1973 Mees
Harju maakond
  M 76 Distants läbitud 03:35:16
94 77 1058 Rauno Leskov 1978 Mees
nordrhein westfahlen
Mr M 77 Distants läbitud 03:35:38
95 78 1631 Tõnis Rätsep 1969 Mees
Harju maakond
  M 78 Distants läbitud 03:36:09
96 79 414 Urmo Kesküla 1977 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Päästeamet
M 79 Distants läbitud 03:37:31
97 80 2095 Tarmo Pilving 1980 Mees
Harju maakond
  M 80 Distants läbitud 03:37:42
98 81 159 Philipp Mantel 1986 Mees
Germany
  M 81 Distants läbitud 03:37:49
99 82 1022 Didzis Kalnins 1967 Mees
Riga
Maratona klubs M 82 Distants läbitud 03:37:50
100 83 2428 Mati Soolo 1975 Mees
Pärnu maakond
  M 83 Distants läbitud 03:37:53
101 84 171 Jason Hoch 1973 Mees
Massachusetts
  M 84 Distants läbitud 03:38:17
102 85 716 Jan Veermäe 1977 Mees
Harju maakond
  M 85 Distants läbitud 03:38:21
103 18 1774 Ketlin Edela 1986 Naine
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
N 18 Distants läbitud 03:38:26
104 19 2393 Eneli Pall 1974 Naine
Harju maakond
Sparta SS N 19 Distants läbitud 03:38:29
105 86 803 Hilmar Grabow 1978 Mees
Niedersachsen
Tri Team TuS Engter M 86 Distants läbitud 03:38:44
106 20 2410 Riina Lepistik 1965 Naine
Võru maakond
  N 20 Distants läbitud 03:39:36
107 87 929 Johan Heikfolk 1963 Mees
Finland
KWH Group M 87 Distants läbitud 03:39:45
108 88 127 David Bailey-Lauring 1980 Mees
Harju maakond
Blu Mint Digital M 88 Distants läbitud 03:39:53
109 89 2506 Lauri Vahtra 1968 Mees
Harju maakond
Kliinik 32 M 89 Distants läbitud 03:40:14
110 21 879 Merlin Mõistus 1984 Naine
Harju maakond
Spordiselts N 21 Distants läbitud 03:40:20
111 90 1449 Olev Moorsoo 1973 Mees
Harju maakond
  M 90 Distants läbitud 03:40:50
112 91 2265 Tiit Matvejev 1999 Mees
Harju maakond
  M 91 Distants läbitud 03:40:51
113 92 2119 Lauri Valk 1989 Mees
Rapla maakond
Salutagusr Pärmitehas AS M 92 Distants läbitud 03:41:49
114 22 1069 Krete Kaasik 2000 Naine
Järva maakond
SK KATI N 22 Distants läbitud 03:41:53
115 93 737 Margo Kruusma 1982 Mees
Harju maakond
ADB Gjensidige M 93 Distants läbitud 03:41:59
116 94 673 Rivo Tarkijainen 1986 Mees
Rapla maakond
Märjamaa vald konuvere küla rantso M 94 Distants läbitud 03:42:07
117 95 1257 Augusto Tedesco 1968 Mees
CASERTA
A.S.D. MDB Caserta M 95 Distants läbitud 03:42:32
118 96 940 Raul Viigipuu 1983 Mees
Harju maakond
  M 96 Distants läbitud 03:42:34
119 97 1675 Gregory Leyh 1979 Mees
Vaud
  M 97 Distants läbitud 03:42:46
120 98 895 Risto Ülem 1992 Mees
Saare maakond
Tartu linnavalitsus M 98 Distants läbitud 03:43:10
121 23 183 Pille Valk 1965 Naine
Järva maakond
  N 23 Distants läbitud 03:43:17
122 24 458 Ene Kuldpärg 1975 Naine
Järva maakond
  N 24 Distants läbitud 03:43:20
123 25 535 Liina Laidla 1973 Naine
Pärnu maakond
  N 25 Distants läbitud 03:43:27
124 99 2331 Eik Eller 1956 Mees
Harju maakond
Maves OÜ M 99 Distants läbitud 03:43:53
125 26 1881 Sirle Treier 1985 Naine
Harju maakond
  N 26 Distants läbitud 03:44:36
126 27 593 Laura Maasalu 1980 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 27 Distants läbitud 03:44:37
127 28 1276 Merilin Kasesalu 1977 Naine
Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia SK MTÜ
N 28 Distants läbitud 03:45:02
128 100 2490 Vaiko Kivi 1980 Mees
Hiiu maakond
Päästeamet M 100 Distants läbitud 03:45:21
129 29 1634 Sofia Nilsson 1990 Naine
Uppland
  N 29 Distants läbitud 03:45:31
130 30 1685 Mari-Liis Liipa 1979 Naine
Harju maakond
TV3 N 30 Distants läbitud 03:45:41
131 31 1857 Diana Audru 1977 Naine
Harju maakond
AS G4S Eesti N 31 Distants läbitud 03:45:57
132 101 2092 Lars Kuljus 2005 Mees
Harju maakond
  M 101 Distants läbitud 03:46:15
133 102 622 Raul Sulu 1989 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 102 Distants läbitud 03:46:29
134 104 165 Daniel Soprano 1978 Mees
Buenos Aires
  M 104 Distants läbitud 03:46:47
135 105 1569 Marko Viirand 1975 Mees
Harju maakond
  M 105 Distants läbitud 03:46:47
136 103 833 Sander Moks 1980 Mees
Tartu maakond
Ropka Elamu OÜ M 103 Distants läbitud 03:46:47
137 106 166 Michael Werner 1971 Mees
NRW
Doha Bay Running Club
Doha Bay Running Club
M 106 Distants läbitud 03:46:49
138 107 125 Aleksei Gorodnitšev 1977 Mees
Ida-Viru maakond
  M 107 Distants läbitud 03:46:52
139 32 359 Regina Labent 1975 Naine
Tartu maakond
  N 32 Distants läbitud 03:47:10
140 33 1419 Natalja Song 1975 Naine
Ida-Viru maakond
Meresuu
Meresuu
N 33 Distants läbitud 03:47:35
141 34 2270 Veronika Kossar 1980 Naine
Ida-Viru maakond
  N 34 Distants läbitud 03:47:44
142 108 269 Andrus Kivari 1976 Mees
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE M 108 Distants läbitud 03:47:44
143 35 2587 Maili Pallas 1977 Naine
Harju maakond
  N 35 Distants läbitud 03:47:52
144 109 2460 Maksim Olissov 1981 Mees
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
M 109 Distants läbitud 03:48:08
145 110 1859 Ivar Maripuu 1982 Mees
Hiiu maakond
DSV Spordiklubi M 110 Distants läbitud 03:48:30
146 36 1602 Anne-Li Tilk 1962 Naine
Saare maakond
JK Sarma N 36 Distants läbitud 03:48:38
147 111 420 Andrus Ründal 1964 Mees
Rapla maakond
Maa-amet M 111 Distants läbitud 03:48:49
148 112 845 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE M 112 Distants läbitud 03:49:02
149 37 2126 Jelena Kirillova 1979 Naine
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 37 Distants läbitud 03:49:05
150 113 466 Rene Käsik 1973 Mees
Tartu maakond
Eesti Lennuakadeemia M 113 Distants läbitud 03:49:34
151 114 2554 Priit Eenraid 1971 Mees
Pärnu maakond
  M 114 Distants läbitud 03:50:03
152 115 192 Henry Välba 1978 Mees
Harju maakond
  M 115 Distants läbitud 03:50:03
153 38 2320 Aljona Drozdova 1982 Naine
Harju maakond
  N 38 Distants läbitud 03:50:04
154 116 790 Kristjan Maasalu 1978 Mees
Harju maakond
  M 116 Distants läbitud 03:50:06
155 117 1321 Niklas Lähteenmäki 1974 Mees
Häme
  M 117 Distants läbitud 03:50:40
156 39 2470 Kristel Värnik Pindma 1976 Naine
Harju maakond
  N 39 Distants läbitud 03:50:44
157 118 1590 Oskar Tiik 2000 Mees
Saare maakond
  M 118 Distants läbitud 03:51:02
158 40 1580 Alice Ellamik 1977 Naine
Tartu maakond
  N 40 Distants läbitud 03:51:17
159 41 130 Valerija Nieuwlaat 1994 Naine
Noord-Brabant
  N 41 Distants läbitud 03:51:27
160 119 1997 Donnald Raymond 1961 Mees
United States of America
  M 119 Distants läbitud 03:51:29
161 120 2287 Ahto Sõber 1970 Mees
Harju maakond
  M 120 Distants läbitud 03:51:38
162 42 881 Marleen Koll 2005 Naine
Harju maakond
Laagri Kool N 42 Distants läbitud 03:51:53
163 43 45 Signe Holm 1978 Naine
Harju maakond
  N 43 Distants läbitud 03:51:57
164 44 1742 Liis Luik 1984 Naine
Harju maakond
TERVISEKASSA N 44 Distants läbitud 03:52:03
165 121 314 Allar-Raul Antson 1990 Mees
Rapla maakond
  M 121 Distants läbitud 03:52:14
166 45 1875 Kristiina Hüttimäe 1985 Naine
Stockholm
  N 45 Distants läbitud 03:52:20
167 122 2276 Brian De Clercq 1995 Mees
Oost-Vlaanderen
Runners Maarkedal M 122 Distants läbitud 03:52:22
168 123 1804 Raido Sune 1978 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 123 Distants läbitud 03:52:31
169 124 1064 Kristo Keiv 1992 Mees
Harju maakond
  M 124 Distants läbitud 03:52:35
170 46 2199 Elleka Paluoja 1979 Naine
Jõgeva maakond
  N 46 Distants läbitud 03:52:52
171 125 67 Karl Urmas Sule 1991 Mees
Harju maakond
  M 125 Distants läbitud 03:52:58
172 126 747 Marek Velling 1970 Mees
Harju maakond
A-Tolliagentuur OÜ M 126 Distants läbitud 03:53:02
173 127 195 Urmas Neerot 1972 Mees
Põlva maakond
  M 127 Distants läbitud 03:53:08
174 47 1453 Külli Rooste 1970 Naine
Harju maakond
  N 47 Distants läbitud 03:53:10
175 128 1029 Jaan Mandriks 1981 Mees
Rapla maakond
Politsei - ja Piirivalveamet M 128 Distants läbitud 03:53:12
176 129 884 Martin Luht 1983 Mees
Harju maakond
  M 129 Distants läbitud 03:53:13
177 48 319 Karin Ulejev 1969 Naine
Lääne maakond
  N 48 Distants läbitud 03:53:26
178 49 2520 Sigrid Mätas 1967 Naine
Harju maakond
  N 49 Distants läbitud 03:53:33
179 50 266 Anastasiia Ledukhovskaia 1990 Naine
Saint-Petersburg
  N 50 Distants läbitud 03:53:34
180 51 2040 Helina Hansar 1992 Naine
Harju maakond
Audentes
Audentes Koolide SA
N 51 Distants läbitud 03:53:35
181 130 2023 Üllar Gustavson 1977 Mees
Harju maakond
Üllar Gustavson
Elisa Spordiklubi
M 130 Distants läbitud 03:53:41
182 52 1951 Triinu Lillepärg 1983 Naine
Saare maakond
SK Sarma
Eesti Töötukassa
N 52 Distants läbitud 03:53:42
183 53 1702 Marelle Raksnis 1985 Naine
Texas
  N 53 Distants läbitud 03:53:44
184 131 1025 Priit Pille 1978 Mees
Võru maakond
  M 131 Distants läbitud 03:53:51
185 132 2272 Alesssandro Loi 1974 Mees
Italy
a.l.s. Cremella M 132 Distants läbitud 03:53:56
186 133 1016 Riko Leskov 2003 Mees
Nordrhein-Westfahlen
  M 133 Distants läbitud 03:53:59
187 54 807 Nele Loorents 1977 Naine
Ixelles
  N 54 Distants läbitud 03:54:07
188 55 1011 Eneli Hassaine 1985 Naine
Uppsala
Uppsala Löparklubb N 55 Distants läbitud 03:54:08
189 134 2097 Kusti Org 1988 Mees
Viljandi maakond
Maanteeamet M 134 Distants läbitud 03:54:13
190 135 1656 Sergei Bessonov 1982 Mees
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
M 135 Distants läbitud 03:54:41
191 136 1111 Steffen Manfred Noe 1966 Mees
Tartu maakond
Eesti Maaülikool M 136 Distants läbitud 03:54:45
192 137 478 Janno Kasemaa 1979 Mees
Ida-Viru maakond
AS SEB Pank M 137 Distants läbitud 03:54:46
193 56 79 Kersti Purrik 1982 Naine
Harju maakond
Door Master Eesti OÜ N 56 Distants läbitud 03:54:52
194 57 279 Regina Roosmann 1992 Naine
Harju maakond
  N 57 Distants läbitud 03:54:56
195 58 2525 Aivi Laurik 1973 Naine
Harju maakond
  N 58 Distants läbitud 03:54:56
196 138 2441 Aivar Reinap 1968 Mees
Harju maakond
Täppsportlased
Postimees Grupp AS
M 138 Distants läbitud 03:55:00
197 139 1990 Jorma Sepp 1990 Mees
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS M 139 Distants läbitud 03:55:06
198 140 2605 Allan Abroi 1973 Mees
Tartu maakond
Valga Puu OÜ
Valga Puu OÜ
M 140 Distants läbitud 03:55:07
199 141 798 Javier Corrochano Ballesteros 1995 Mees
Toledo
  M 141 Distants läbitud 03:55:08
200 59 354 Tiia Mõek 1974 Naine
Harju maakond
  N 59 Distants läbitud 03:55:16
201 60 795 Elizabete Cebura 1984 Naine
Latvia
  N 60 Distants läbitud 03:55:21
202 142 1672 Taivo Pallotedder 1975 Mees
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
M 142 Distants läbitud 03:55:26
203 61 489 Kätlin Tammesoo 1992 Naine
Harju maakond
Nordea N 61 Distants läbitud 03:55:46
204 143 2071 Alar Urke 1983 Mees
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
M 143 Distants läbitud 03:55:47
205 144 162 Andreas Hillemann 1970 Mees
Hohenschönhausen
Team Erdinger Alkoholfrei M 144 Distants läbitud 03:55:52
206 145 639 Urmas Tokman 1968 Mees
Ida-Viru maakond
seltsing Voka M 145 Distants läbitud 03:55:59
207 146 1502 Torge Preuss 1976 Mees
Lower Saxony
#wilhelmsvikings M 146 Distants läbitud 03:56:05
208 147 681 Kevin Donovan 1970 Mees
Ontario
  M 147 Distants läbitud 03:56:08
209 148 149 Sander Klaos 1982 Mees
Harju maakond
  M 148 Distants läbitud 03:56:10
210 149 2455 Urmas Kokk 1961 Mees
Harju maakond
Tallinna Prantsuse Lütseum M 149 Distants läbitud 03:56:11
211 62 2571 Mirje Lõhmus 1972 Naine
Põlva maakond
  N 62 Distants läbitud 03:56:29
212 63 1103 Linda Löfbacka-Skog 1977 Naine
Finland
  N 63 Distants läbitud 03:56:32
213 64 559 Lea Merisalu 1980 Naine
Harju maakond
  N 64 Distants läbitud 03:56:37
214 150 2474 Matis Indov 1988 Mees
Harju maakond
Fleet Complete M 150 Distants läbitud 03:56:37
215 65 541 Ave-Stina Udam 1988 Naine
Harju maakond
My Fitness
Santa Maria AS
N 65 Distants läbitud 03:56:41
216 151 2282 Jaan Koit 1985 Mees
Harju maakond
Pipelife M 151 Distants läbitud 03:56:47
217 66 1741 Kairi Ustav 1977 Naine
Tartu maakond
AS A. Le Coq N 66 Distants läbitud 03:56:50
218 67 1372 Pilvi Kolling 1971 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 67 Distants läbitud 03:57:22
219 152 477 Reigo Väli 1968 Mees
Harju maakond
  M 152 Distants läbitud 03:57:24
220 153 48 Marko Mägi 1972 Mees
Harju maakond
  M 153 Distants läbitud 03:57:29
221 154 533 Rain Hallimäe 1957 Mees
Harju maakond
  M 154 Distants läbitud 03:57:35
222 69 978 Anne-Ly Nassar 1994 Naine
Harju maakond
Rademar N 69 Distants läbitud 03:57:38
223 68 2496 Anniina Tanskanen 1981 Naine
Kuopio
  N 68 Distants läbitud 03:57:38
224 70 236 Riina Mardla 1973 Naine
Viljandi maakond
  N 70 Distants läbitud 03:57:41
225 155 1815 Oskar Nikopensius 1994 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 155 Distants läbitud 03:57:52
226 71 351 Kersti Kuus 1987 Naine
Harju maakond
  N 71 Distants läbitud 03:57:55
227 72 980 Jaana Pool 1987 Naine
Harju maakond
Rademar N 72 Distants läbitud 03:57:58
228 156 1706 Paul Cullen 1966 Mees
County / Dublin postal district
  M 156 Distants läbitud 03:58:01
229 157 907 Joerg Fischer 1978 Mees
Nordrhein-Westfalen
Symrise AG M 157 Distants läbitud 03:58:09
230 158 2230 Andrus Lukke 1988 Mees
Harju maakond
Bob W M 158 Distants läbitud 03:58:17
231 73 1753 Imbi Hepner 1966 Naine
Harju maakond
AS A. Le Coq N 73 Distants läbitud 03:58:18
232 74 1788 Aleksandra Kaissina 1981 Naine
Ida-Viru maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
N 74 Distants läbitud 03:58:25
233 159 448 Rolands Kursišs 1982 Mees
Zemgale
  M 159 Distants läbitud 03:58:27
234 75 1050 Tiina Laidsalu 1976 Naine
Rapla maakond
  N 75 Distants läbitud 03:58:30
235 76 2269 Evelin Kose 1974 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 76 Distants läbitud 03:58:38
236 160 1905 Gert Lutter 1978 Mees
Saare maakond
Kuressaare Gümnaasium
Kuressaare Gümnaasium
M 160 Distants läbitud 03:58:39
237 161 2486 Mart Kiviselg 1986 Mees
Harju maakond
  M 161 Distants läbitud 03:58:44
238 162 1911 Wolf Szerator 1977 Mees
Harju maakond
  M 162 Distants läbitud 03:58:59
239 163 2498 Marko Pille 1969 Mees
Tartu maakond
  M 163 Distants läbitud 03:59:04
240 164 763 Roman Hromenkov 1977 Mees
Harju maakond
  M 164 Distants läbitud 03:59:13
241 77 2117 Reet Järsk 1991 Naine
Harju maakond
Sparta N 77 Distants läbitud 03:59:35
242 165 1697 Meelis Rohtla 1975 Mees
Harju maakond
  M 165 Distants läbitud 04:00:06
243 78 1680 Merili Saage 1983 Naine
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
N 78 Distants läbitud 04:00:08
244 79 2232 Aila Kann 1981 Naine
NRW
  N 79 Distants läbitud 04:00:20
245 166 1166 Tanel Rosenblad 1984 Mees
Harju maakond
  M 166 Distants läbitud 04:00:20
246 80 510 Kristi Põdra 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 80 Distants läbitud 04:00:21
247 81 1131 Hanna Jeret 1988 Naine
Pärnu maakond
  N 81 Distants läbitud 04:00:22
248 167 2204 Jani Wahlman 1984 Mees
Satakunta
  M 167 Distants läbitud 04:00:25
249 168 405 Waldemar Schwab 1989 Mees
Niedersachsen
SV Concordia Ihrhove
Teletta-Groß-Gymnasium Leer
M 168 Distants läbitud 04:00:28
250 82 2435 Päivi Rautiola 1963 Naine
Finland
TREMK N 82 Distants läbitud 04:00:32
251 169 525 Toomas Rudissaar 1981 Mees
Harju maakond
Swedbank M 169 Distants läbitud 04:00:33
252 170 1281 Madis Heli 1980 Mees
Harju maakond
LHV M 170 Distants läbitud 04:00:39
253 83 2328 Ülle Väina 1976 Naine
Harju maakond
  N 83 Distants läbitud 04:00:52
254 171 2366 Alessandro Penati 1969 Mees
Italy
a.l.s. Cremella M 171 Distants läbitud 04:00:52
255 172 391 Tõnis Taru 1987 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 172 Distants läbitud 04:01:01
256 84 1205 Kady Palm 1988 Naine
Saare maakond
  N 84 Distants läbitud 04:01:24
257 173 2288 Jalmar Jõgi 1981 Mees
Hiiu maakond
  M 173 Distants läbitud 04:01:40
258 85 2018 Ingrid Kruusmann 1974 Naine
Harju maakond
Tallinna Lennujaama Spordiklubi MTÜ N 85 Distants läbitud 04:01:45
259 174 94 Ülar Vaadumäe 1977 Mees
Harju maakond
  M 174 Distants läbitud 04:01:51
260 175 2521 Heilo Järve 1972 Mees
Viljandi maakond
  M 175 Distants läbitud 04:02:18
261 86 965 Anna Igaševa 2002 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 86 Distants läbitud 04:02:22
262 176 117 Mihkel Jürimaa 1988 Mees
Harju maakond
  M 176 Distants läbitud 04:02:30
263 87 1389 Kärt Orm 1988 Naine
Harju maakond
TERVISEKASSA N 87 Distants läbitud 04:02:46
264 177 50 Tauno Linn 1990 Mees
Harju maakond
  M 177 Distants läbitud 04:02:47
265 88 620 Liis Kilk 1985 Naine
Harju maakond
  N 88 Distants läbitud 04:02:55
266 89 1559 Kädi Rannus 1989 Naine
Harju maakond
  N 89 Distants läbitud 04:02:57
267 178 2181 Jukka Aittokallio 1954 Mees
Pirkanmaa
Tampereen Maratonklubi M 178 Distants läbitud 04:02:58
268 179 1151 Peeter Aun 1974 Mees
Harju maakond
  M 179 Distants läbitud 04:03:33
269 180 316 Sten Joala 1994 Mees
Harju maakond
  M 180 Distants läbitud 04:03:34
270 181 2301 Enrico Cazzaniga 1965 Mees
Italy
a.l.s. Cremella M 181 Distants läbitud 04:03:43
271 182 2036 Viljar Paalaroos 1968 Mees
HARJUMAA
Paalaroos Projekt OÜ M 182 Distants läbitud 04:03:51
272 183 1470 Taivo Teder 1989 Mees
Tartu maakond
  M 183 Distants läbitud 04:03:52
273 184 202 Juris Gaidelis 1954 Mees
Latvia
  M 184 Distants läbitud 04:04:02
274 185 140 Raul Algus 1958 Mees
Harju maakond
  M 185 Distants läbitud 04:04:09
275 186 1089 Gustavo Navas 1993 Mees
Saitama
  M 186 Distants läbitud 04:04:36
276 90 390 Silja Põder 1974 Naine
Viljandi maakond
  N 90 Distants läbitud 04:04:54
277 187 549 Zvi Donat 1969 Mees
Belgium
Spacit bvba
Spacit bvba
M 187 Distants läbitud 04:05:00
278 188 2296 Madis Koplimäe 1982 Mees
Harju maakond
  M 188 Distants läbitud 04:05:03
279 91 141 Liisi Vibu 1995 Naine
Harju maakond
Kaubamaja AS N 91 Distants läbitud 04:05:06
280 189 259 Markus Alenius 1979 Mees
Helsinki
  M 189 Distants läbitud 04:05:20
281 92 1945 Karin Kipper 1983 Naine
Greater London
  N 92 Distants läbitud 04:05:20
282 190 407 Stefan Gustke 1990 Mees
Niedersachsen
  M 190 Distants läbitud 04:05:26
283 93 686 Christel Erfeling 1972 Naine
Niedersachsen
  N 93 Distants läbitud 04:05:55
284 191 651 Marko Trutnev 1973 Mees
Harju maakond
  M 191 Distants läbitud 04:06:05
285 192 2273 Meelis Lill 1970 Mees
Valga maakond
Politsei- ja Piirivalveamet M 192 Distants läbitud 04:06:13
286 193 891 Ivars Spalis 1976 Mees
-
  M 193 Distants läbitud 04:06:18
287 194 1066 Voldemar Sindonen 1958 Mees
Lääne-Viru maakond
RMK M 194 Distants läbitud 04:06:22
288 195 435 Indrek Martin 1978 Mees
Harju maakond
  M 195 Distants läbitud 04:06:30
289 196 612 Roman Silantjev 1984 Mees
Ida-Viru maakond
VKG M 196 Distants läbitud 04:06:36
290 94 409 Anne Ploeger 1994 Naine
Niedersachsen
SV Frisia Brinkum N 94 Distants läbitud 04:06:46
291 197 1613 Ville Markus Varik 2003 Mees
Tartu maakond
Tõtta-Tõtta !! M 197 Distants läbitud 04:06:53
292 95 294 Kristi Toommägi 1977 Naine
Harju maakond
Luminor Bank N 95 Distants läbitud 04:07:02
293 198 102 Aleksei Zahharov 1965 Mees
Ida-Viru maakond
AS USS- NARVA M 198 Distants läbitud 04:07:03
294 199 793 Margus Viet 1970 Mees
Rapla maakond
  M 199 Distants läbitud 04:07:09
295 200 2112 Roman Teras 1980 Mees
Harju maakond
Estanc AS M 200 Distants läbitud 04:07:19
296 96 73 Vlada Schotter 1987 Naine
Harju maakond
Alltreands OÜ N 96 Distants läbitud 04:07:41
297 201 173 David Wood 1965 Mees
Lincolnshire
  M 201 Distants läbitud 04:07:49
298 97 1748 Marju Rääbus 1985 Naine
Harju maakond
Sparta
Eesti Jalgpalli Liit
N 97 Distants läbitud 04:08:05
299 98 552 Kaire Lavrinenko 1982 Naine
Järva maakond
Tallink N 98 Distants läbitud 04:08:09
300 202 42 Ilmar Koolmeister 1979 Mees
Harju maakond
SK Prorunner M 202 Distants läbitud 04:08:15
301 203 223 Martin Dindorf 1961 Mees
Rheinland-Pfalz
Running Crew Fell/Mosel M 203 Distants läbitud 04:08:23
302 204 1133 Jared Chiu-Rourman 1975 Mees
Anne Arundel
  M 204 Distants läbitud 04:08:27
303 205 973 Argo Kivi 1976 Mees
Harju maakond
  M 205 Distants läbitud 04:08:28
304 206 2241 Fabio Cassamagnago 1971 Mees
Italy
a.l.s. Cremella M 206 Distants läbitud 04:08:32
305 99 1206 Kristiina Kõdar 1982 Naine
Tartu maakond
  N 99 Distants läbitud 04:08:41
306 207 548 Tõnis Pärnala 1990 Mees
Tartu maakond
AS A. Le Coq M 207 Distants läbitud 04:08:42
307 100 194 Moonika Müllerbeck 1990 Naine
Harju maakond
Myfitness
Smaily
N 100 Distants läbitud 04:08:45
308 101 691 Carmen Kuusik 1982 Naine
Tartu maakond
  N 101 Distants läbitud 04:09:03
309 208 658 Andrus Voolaine 1954 Mees
Rapla maakond
SMIT M 208 Distants läbitud 04:09:05
310 209 1148 Sjoerd Kolk 1985 Mees
Vlaams-Brabant
  M 209 Distants läbitud 04:09:07
311 210 1633 Timurs Kukes 2006 Mees
Babites novads
  M 210 Distants läbitud 04:09:11
312 102 1255 Claudia Braumann 1977 Naine
Germany
Keiner N 102 Distants läbitud 04:09:14
313 211 1591 Andres Sinisalu 1968 Mees
Harju maakond
Saunauks.ee M 211 Distants läbitud 04:09:16
314 212 2271 Jorma Koskenmäki 1953 Mees
Finland
Tampereen Maratonklubi M 212 Distants läbitud 04:09:29
315 213 1676 Oliver Puu 1989 Mees
Tartu maakond
  M 213 Distants läbitud 04:09:33
316 103 1117 Laura Kalam 1993 Naine
Viljandi maakond
  N 103 Distants läbitud 04:09:51
317 104 1013 Monika Raidma 1973 Naine
Møre og romsdal
  N 104 Distants läbitud 04:09:52
318 214 1567 Kaupo Sinijärv 1977 Mees
Harju maakond
  M 214 Distants läbitud 04:09:58
319 215 713 Jimmy Gustavsson 1971 Mees
Stockholms län
  M 215 Distants läbitud 04:09:58
320 216 104 Nikita Alpatov 1995 Mees
Harju maakond
  M 216 Distants läbitud 04:10:00
321 217 320 Vitali Galitskihh 1988 Mees
Harju maakond
  M 217 Distants läbitud 04:10:24
322 105 2381 Merilin Vips 1980 Naine
Harju maakond
  N 105 Distants läbitud 04:10:28
323 218 2247 Madis Lundre 1992 Mees
Harju maakond
  M 218 Distants läbitud 04:10:31
324 219 586 Knut Johansson 1976 Mees
37261
  M 219 Distants läbitud 04:10:43
325 220 1460 Tarmo Kundla 1978 Mees
Harju maakond
  M 220 Distants läbitud 04:10:44
326 221 2574 Andreas Lehmann 1969 Mees
Harju maakond
F37
IHDG
M 221 Distants läbitud 04:10:46
327 222 1833 Ove Sesmin 1973 Mees
Harju maakond
G4S spordiklubi
AS G4S Eesti
M 222 Distants läbitud 04:10:51
328 223 1712 Jack Raksnis 1987 Mees
Texas
  M 223 Distants läbitud 04:10:58
329 106 2315 Anneli Jõela 1976 Naine
Harju maakond
Scania
Scania Eesti AS
N 106 Distants läbitud 04:11:00
330 107 573 Margit Saarna 1976 Naine
Harju maakond
  N 107 Distants läbitud 04:11:08
331 108 1179 Helerin Abroi 1985 Naine
Harju maakond
Rademar OÜ N 108 Distants läbitud 04:11:29
332 224 2313 Mairo Lepik 1979 Mees
Saare maakond
  M 224 Distants läbitud 04:11:41
333 225 829 Allar Aasjõe 1997 Mees
Harju maakond
KSVEE
KSVEE
M 225 Distants läbitud 04:11:44
334 109 2411 Triin Muld 1979 Naine
Harju maakond
  N 109 Distants läbitud 04:11:45
335 110 1998 Maire Vares 1974 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 110 Distants läbitud 04:11:49
336 111 1915 Raili Loit 1975 Naine
Harju maakond
  N 111 Distants läbitud 04:11:51
337 112 389 Sirli Põder 2002 Naine
Viljandi maakond
  N 112 Distants läbitud 04:12:00
338 226 692 Gunnar Lepamets 1962 Mees
Harju maakond
  M 226 Distants läbitud 04:12:02
339 113 801 Merike Ilves 1976 Naine
Pärnu maakond
  N 113 Distants läbitud 04:12:08
340 114 1126 Tiina Himma 1958 Naine
Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank AS
N 114 Distants läbitud 04:12:10
341 115 2291 Kerdi Reppo 1982 Naine
Harju maakond
G4S spordiklubi N 115 Distants läbitud 04:12:23
342 227 175 Jan Röper 1961 Mees
Opfertriesch 23
KSV Baunatal M 227 Distants läbitud 04:12:23
343 116 618 Sigre Peetrimägi 1981 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 116 Distants läbitud 04:12:49
344 117 614 Kristina Helery Hiiu 1994 Naine
Pärnu maakond
  N 117 Distants läbitud 04:12:52
345 118 572 Annely Kaur 1971 Naine
Harju maakond
Audentes N 118 Distants läbitud 04:12:55
346 228 766 Wolfgang Huembs 1953 Mees
Kaiserswerther Str. 326
LC Duisburg M 228 Distants läbitud 04:13:04
347 229 416 Evert Luts 1976 Mees
Harju maakond
  M 229 Distants läbitud 04:13:08
348 230 1979 Andre Sinisalu 1996 Mees
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
M 230 Distants läbitud 04:13:09
349 119 41 Tiivi Lind 1978 Naine
Harju maakond
  N 119 Distants läbitud 04:13:17
350 231 450 Enri Leht 1992 Mees
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ M 231 Distants läbitud 04:13:22
351 232 1451 Tiit Mauer 1968 Mees
Tartu maakond
  M 232 Distants läbitud 04:13:23
352 120 1119 Birgi Putkonen 1965 Naine
Finland
Rauhalahti Road Runners N 120 Distants läbitud 04:13:32
353 233 273 Torsten Tietz 1971 Mees
Hessen
  M 233 Distants läbitud 04:13:38
354 121 1269 Eva Kams 1972 Naine
Tartu maakond
  N 121 Distants läbitud 04:13:38
355 122 56 Liis Palumäe 1992 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 122 Distants läbitud 04:13:43
356 234 356 Tiit Simonlatser 1988 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 234 Distants läbitud 04:13:45
357 123 1080 Inita Kalnina 1962 Naine
Adazi
  N 123 Distants läbitud 04:13:47
358 124 1171 Marge Põder 1975 Naine
Harju maakond
Sparta N 124 Distants läbitud 04:14:06
359 125 168 Katrin Tomson 1956 Naine
Harju maakond
Tervise Arengu Instituut N 125 Distants läbitud 04:14:21
360 126 2494 Benvinda Alves 1970 Naine
Greater London
Lonely Goat N 126 Distants läbitud 04:14:31
361 235 810 Andreas Waczkat 1964 Mees
Lower Saxony
Team Erdinger Alkoholfrei M 235 Distants läbitud 04:14:33
362 127 661 Leili Lehemets 1958 Naine
Harju maakond
MyFitness N 127 Distants läbitud 04:14:49
363 236 2537 Jaanus Loitmaa 1977 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nortal
M 236 Distants läbitud 04:14:57
364 128 438 Gettely Pikkor 1999 Naine
Viljandi maakond
Sisekaitseakadeemia N 128 Distants läbitud 04:15:02
365 237 2081 Kaido Jõgeva 1976 Mees
Harju maakond
Riigikogu Kantselei
Riigikogu Kantselei
M 237 Distants läbitud 04:15:31
366 129 805 Katrin Trumm 1974 Naine
Tartu maakond
Maanteeamet N 129 Distants läbitud 04:15:32
367 130 2050 Aile Pops 1974 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 130 Distants läbitud 04:15:35
368 131 1773 Alina Fisenkova 1983 Naine
Latvia
AVIA/Lacerta Running Team
Lacerta Translation Services
N 131 Distants läbitud 04:15:46
369 132 1000 Marit Uustalo 1988 Naine
Harju maakond
  N 132 Distants läbitud 04:15:54
370 238 1161 Andres Soosaar 1978 Mees
Harju maakond
  M 238 Distants läbitud 04:16:00
371 133 433 Silja Lõhmus 1961 Naine
Tartu maakond
SEB spordiklubi
SEB
N 133 Distants läbitud 04:16:00
372 239 1948 Hans Agu 1979 Mees
Harju maakond
Paulig M 239 Distants läbitud 04:16:15
373 240 1203 Aleksei Seleznev 1982 Mees
Pirkanmaa
Team Manyone M 240 Distants läbitud 04:16:19
374 134 1044 Kadi Priimägi 1984 Naine
Harju maakond
  N 134 Distants läbitud 04:16:21
375 135 2382 Karoliina Räitsak-Olle 1987 Naine
Harju maakond
  N 135 Distants läbitud 04:16:22
376 136 2060 Marje Jürgenson 1982 Naine
Harju maakond
  N 136 Distants läbitud 04:16:28
377 137 1593 Svetlana Savvateeva 1982 Naine
Ida-Viru maakond
Sport Club Meresuu N 137 Distants läbitud 04:16:47
378 138 857 Virge Tähemäe 1979 Naine
Tartu maakond
  N 138 Distants läbitud 04:17:07
379 241 2122 Vladimir Kjahrenov 1980 Mees
Harju maakond
-
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
M 241 Distants läbitud 04:17:12
380 139 1540 Grete Solnask 1984 Naine
Harju maakond
  N 139 Distants läbitud 04:17:12
381 242 2343 Siim Andreson 1987 Mees
Harju maakond
Klick Eesti AS M 242 Distants läbitud 04:17:17
382 140 217 Anna Öggl 1991 Naine
6167 Neustift
  N 140 Distants läbitud 04:17:20
383 141 2057 Riin Roosalu 1980 Naine
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 141 Distants läbitud 04:17:24
384 142 2019 Anneli Mataloja 1974 Naine
Harju maakond
Audentes
Audentes Koolide SA
N 142 Distants läbitud 04:17:28
385 143 1100 Hele-Mai Sammel 1981 Naine
Järva maakond
  N 143 Distants läbitud 04:17:29
386 144 1583 Tiina Anderson 1987 Naine
Harju maakond
Swedbank AS N 144 Distants läbitud 04:17:29
387 243 2438 Alo Lääne 1974 Mees
Harju maakond
  M 243 Distants läbitud 04:17:50
388 244 2298 Hardi Pukk 1986 Mees
Tartu maakond
  M 244 Distants läbitud 04:17:53
389 245 644 Ainars Naglis 1962 Mees
Rīga
  M 245 Distants läbitud 04:17:58
390 145 413 Helin Lung 1985 Naine
Harju maakond
Telia SK MTÜ N 145 Distants läbitud 04:17:58
391 246 121 Erik Van Limbeek 1964 Mees
Overijssel
  M 246 Distants läbitud 04:18:10
392 146 909 Virve Neerot 1965 Naine
Viljandimaa
Viljandi Sõudeklubi N 146 Distants läbitud 04:18:16
393 247 2509 Markku Nieminen 1967 Mees
Päijät-Häme
  M 247 Distants läbitud 04:18:27
394 147 402 Krista Elmet 1971 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 147 Distants läbitud 04:18:33
395 248 1247 Toomas Tilk 1977 Mees
Pärnu maakond
  M 248 Distants läbitud 04:18:34
396 249 422 Sergei Kruglov 1964 Mees
Harju maakond
  M 249 Distants läbitud 04:18:36
397 250 1879 Rain Raun 1970 Mees
Harju maakond
ABC Motors AS M 250 Distants läbitud 04:18:47
398 148 619 Piret Kuldner 1984 Naine
Harju maakond
  N 148 Distants läbitud 04:18:54
399 251 91 Maciej Nowicki 1964 Mees
mazowieckie
  M 251 Distants läbitud 04:19:14
400 149 2249 Pille Juus 1966 Naine
Harju maakond
  N 149 Distants läbitud 04:19:14
401 252 714 Andreas Beger 1983 Mees
Harju maakond
  M 252 Distants läbitud 04:19:16
402 150 2517 Minna Nieminen 1972 Naine
Päijät-Häme
  N 150 Distants läbitud 04:19:19
403 151 2451 Melani Kalev 1992 Naine
Harju maakond
  N 151 Distants läbitud 04:19:31
404 152 1238 Marliis Elling 1979 Naine
Harju maakond
  N 152 Distants läbitud 04:19:58
405 153 323 Arie Vaigurand 1979 Naine
Harju maakond
  N 153 Distants läbitud 04:20:01
406 253 2209 Kristjan Vinni 1990 Mees
Tartu maakond
Sk Walter M 253 Distants läbitud 04:20:05
407 254 717 Margus Kristjuhan 1987 Mees
Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia Eesti
M 254 Distants läbitud 04:20:06
408 255 1967 Alasdair Reid 1966 Mees
Brabant Wallon
  M 255 Distants läbitud 04:20:08
409 155 1907 Daina Revelina 1970 Naine
Ogre
  N 155 Distants läbitud 04:20:24
410 154 461 Katariina Peksar 1995 Naine
Pärnu maakond
  N 154 Distants läbitud 04:20:24
411 156 226 Marju Tammeleht 1970 Naine
Harju maakond
  N 156 Distants läbitud 04:20:42
412 256 261 Ernst Alenius 1949 Mees
Helsinki
  M 256 Distants läbitud 04:20:42
413 257 592 Siim Kaaver 1991 Mees
Jõgeva maakond
Päästeamet M 257 Distants läbitud 04:20:57
414 258 839 Marko Rüü 1974 Mees
Harju maakond
Päästeamet M 258 Distants läbitud 04:21:06
415 157 396 Merilin Möller 1993 Naine
Tartu maakond
Tartu Linnavalitsus N 157 Distants läbitud 04:21:07
416 158 151 Siiri Hein 1968 Naine
Harju maakond
  N 158 Distants läbitud 04:21:08
417 259 90 Jüri Käosaar 1991 Mees
Harju maakond
  M 259 Distants läbitud 04:21:10
418 159 373 Helena Tšistova-Pohlak 1977 Naine
Harju maakond
  N 159 Distants läbitud 04:21:12
419 260 736 Assor Saar 1968 Mees
Harju maakond
  M 260 Distants läbitud 04:21:22
420 160 621 Karin Täär 1986 Naine
Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi N 160 Distants läbitud 04:21:31
421 161 474 Merit Aava 1981 Naine
Harju maakond
Sparta N 161 Distants läbitud 04:21:37
422 261 58 Mairo Hirmo 1984 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla M 261 Distants läbitud 04:21:44
423 162 1316 Anželika Volkova 1973 Naine
Harju maakond
telia spordiklubi N 162 Distants läbitud 04:21:44
424 163 1371 Reet Koit 1972 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 163 Distants läbitud 04:21:45
425 164 1512 Elen Haamer 1978 Naine
Järva maakond
  N 164 Distants läbitud 04:21:51
426 262 2544 Evar Ojasaar 1978 Mees
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet M 262 Distants läbitud 04:21:55
427 263 1737 Rommi Oppar 1974 Mees
Harju maakond
  M 263 Distants läbitud 04:22:06
428 264 222 Aleksandr Gornostajev 1989 Mees
Harju maakond
  M 264 Distants läbitud 04:22:09
429 165 126 Mayya Shlyakhter 1989 Naine
St. Petersburg
  N 165 Distants läbitud 04:22:11
430 166 462 Airi Voosalu 1986 Naine
Harju maakond
  N 166 Distants läbitud 04:22:14
431 265 831 Aleksei Gorov 1980 Mees
Harju maakond
Swedbank AS M 265 Distants läbitud 04:22:32
432 167 914 Kertu Sammel 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 167 Distants läbitud 04:22:36
433 266 341 Ivar Suut 1976 Mees
Lääne-Viru maakond
ProRunner Club M 266 Distants läbitud 04:22:36
434 168 578 Tiina-Ann Turu 1994 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 168 Distants läbitud 04:22:41
435 169 508 Gerda Šein 1983 Naine
Harju maakond
  N 169 Distants läbitud 04:22:42
436 267 2337 Vahur Lukin 1985 Mees
Harju maakond
  M 267 Distants läbitud 04:22:52
437 170 2034 Olga Kronk 1984 Naine
Ida-Viru maakond
  N 170 Distants läbitud 04:23:02
438 171 1375 Mare Tungal 1965 Naine
Viljandi maakond
SEB N 171 Distants läbitud 04:23:03
439 172 843 Linda Meiesaar 1967 Naine
Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi N 172 Distants läbitud 04:23:07
440 173 679 Merike Puusep 1990 Naine
Saare
Tallink N 173 Distants läbitud 04:23:16
441 174 93 Tiina Hipeli 1969 Naine
Harju maakond
  N 174 Distants läbitud 04:23:19
442 175 2302 Steve Piiroja 1990 Naine
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 175 Distants läbitud 04:23:23
443 176 1023 Piia Tamm 1960 Naine
Järva maakond
  N 176 Distants läbitud 04:23:26
444 177 1761 Silvia Hongell-Nyman 1977 Naine
Backändantie 121
  N 177 Distants läbitud 04:23:34
445 268 738 Jan Andris 1963 Mees
Na Sihoti 1162/29-22
  M 268 Distants läbitud 04:23:36
446 178 1929 Annely Pae 1980 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 178 Distants läbitud 04:23:38
447 269 786 Peeter Morna 1978 Mees
Harju maakond
  M 269 Distants läbitud 04:23:42
448 179 1756 Monika Tötterman 1961 Naine
Kymenlaakso
  N 179 Distants läbitud 04:23:43
449 271 2182 Valter Baum 1987 Mees
Harju maakond
FLIR Estonia Systems M 271 Distants läbitud 04:23:44
450 270 1091 Igor Kalakauskas 1966 Mees
Harju maakond
TTRK M 270 Distants läbitud 04:23:44
451 272 1076 Vladislav Rumjantsev 1997 Mees
Harju maakond
  M 272 Distants läbitud 04:23:52
452 180 372 Reelika Põldoja 1982 Naine
Harju maakond
  N 180 Distants läbitud 04:23:54
453 181 481 Astrid Külaots 1977 Naine
Tartu maakond
  N 181 Distants läbitud 04:24:35
454 273 2239 Joni Koivusaari 1970 Mees
Uusimaa
Time-to-Run M 273 Distants läbitud 04:25:10
455 182 2344 Anne Toomsalu 1981 Naine
Harju maakond
Klick Eesti AS N 182 Distants läbitud 04:25:16
456 183 213 Margit Karussaar 1974 Naine
Harju maakond
  N 183 Distants läbitud 04:25:18
457 274 1160 Tanel Kelder 1975 Mees
Saare maakond
  M 274 Distants läbitud 04:25:19
458 184 1134 Sara Heikfolk 1993 Naine
Stockholm län
  N 184 Distants läbitud 04:25:26
459 185 224 Brigitte Dindorf 1963 Naine
Rheinland-Pfalz
Running Crew Fell/Mosel N 185 Distants läbitud 04:25:51
460 275 1240 Vaido Pannel 1977 Mees
Harju maakond
Sky Plus M 275 Distants läbitud 04:26:00
461 186 601 Triinu Soots 1978 Naine
Harju maakond
  N 186 Distants läbitud 04:26:02
462 276 113 Mathias Ehrich 1962 Mees
Neustrelitz
  M 276 Distants läbitud 04:26:05
463 187 2580 Kerli Väisanen 1989 Naine
Järva maakond
  N 187 Distants läbitud 04:26:05
464 188 1565 Viktoria Kütt 1988 Naine
Rapla maakond
  N 188 Distants läbitud 04:26:06
465 191 229 Uta Krill 1962 Naine
Rheinland - Pfalz
  N 191 Distants läbitud 04:26:15
466 190 1377 Maarja Žugova 1980 Naine
Harju maakond
TERVISEKASSA N 190 Distants läbitud 04:26:15
467 189 2529 Marja Hietlala 1962 Naine
Finland
  N 189 Distants läbitud 04:26:15
468 277 1499 Aleksandr Klepikov 1982 Mees
Harju maakond
eachrace M 277 Distants läbitud 04:26:19
469 192 769 Elza Rusina 1961 Naine
Latvia
Spa Striders N 192 Distants läbitud 04:26:21
470 193 626 Miina Kallikorm 1982 Naine
Harju maakond
Oomaigaad N 193 Distants läbitud 04:26:22
471 194 2316 Kersti Hein 1973 Naine
Harju maakond
Omniva Spordiklubi
AS Eesti Post
N 194 Distants läbitud 04:26:24
472 195 2253 Tanja Münz 1982 Naine
Charles-Lindbergh-Straße 11
Team Erdinger Alkoholfrei N 195 Distants läbitud 04:26:31
473 278 2597 Veiko Kase 1969 Mees
Harju maakond
Täppsportlased
PPA
M 278 Distants läbitud 04:26:46
474 279 1966 Olav Mets 1979 Mees
Harju maakond
Alarmtec AS M 279 Distants läbitud 04:26:52
475 280 215 Joona Niemi 1980 Mees
Finland
  M 280 Distants läbitud 04:26:54
476 196 2080 Kaie Järvelaid 1973 Naine
Saare maakond
Saaremaa Spordiliit N 196 Distants läbitud 04:26:58
477 197 1487 Kai Kuusik-Greenbaum 1984 Naine
Harju maakond
  N 197 Distants läbitud 04:27:09
478 198 181 Sari Kinnari 1967 Naine
Pirkanmaa
  N 198 Distants läbitud 04:27:23
479 199 1908 Malle Lüdimois 1971 Naine
Viljandi maakond
  N 199 Distants läbitud 04:27:38
480 200 82 Christiane Boresch 1963 Naine
Nordrhein-Westfalen
SG Borken N 200 Distants läbitud 04:27:51
481 201 1404 Kristi Täht 1979 Naine
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus N 201 Distants läbitud 04:27:55
482 281 1587 Aimur Kütt 1985 Mees
Rapla maakond
  M 281 Distants läbitud 04:28:05
483 202 1582 Merje Kallip 1963 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 202 Distants läbitud 04:28:07
484 283 80 Peter Hansen 1969 Mees
Germany
  M 283 Distants läbitud 04:28:08
485 282 1441 Margo Meetua 1978 Mees
Harju maakond
  M 282 Distants läbitud 04:28:08
486 203 774 Sigrid Oks 1976 Naine
Tartu maakond
OÜ Tarmetec N 203 Distants läbitud 04:28:27
487 204 176 Krista Raid 1971 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 204 Distants läbitud 04:28:29
488 205 2425 Alexandra Lumiste 1987 Naine
Harju maakond
  N 205 Distants läbitud 04:28:29
489 206 1454 Salla-Maria Lauttamäki 1978 Naine
Southwest Finland
  N 206 Distants läbitud 04:28:42
490 207 1570 Sirly Jõgi 1979 Naine
Harju maakond
  N 207 Distants läbitud 04:28:45
491 284 101 Rigo Vatsel 1970 Mees
Harju maakond
  M 284 Distants läbitud 04:28:48
492 208 427 Kadrin Kuusk 1976 Naine
Harju maakond
  N 208 Distants läbitud 04:29:00
493 209 152 Martina Andrae 1974 Naine
Deutschland
  N 209 Distants läbitud 04:29:13
494 210 360 Pauliina Poutanen 1984 Naine
Kaarina
  N 210 Distants läbitud 04:29:13
495 285 693 Priit Koppel 1976 Mees
Harju maakond
  M 285 Distants läbitud 04:29:25
496 286 120 Joshua Smith 2002 Mees
Harju maakond
  M 286 Distants läbitud 04:29:29
497 287 2161 Tarvi Viisalu 1978 Mees
Harju maakond
  M 287 Distants läbitud 04:29:34
498 211 862 Tuuli Pedras 1979 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 211 Distants läbitud 04:29:40
499 212 184 Maaris Hüür 1960 Naine
Järva maakond
  N 212 Distants läbitud 04:29:42
500 213 219 Tatjana Kulikova 1973 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 213 Distants läbitud 04:29:54
501 214 1714 Külli Kaare 1974 Naine
Harju maakond
  N 214 Distants läbitud 04:30:00
502 288 704 Randy Higgins 1968 Mees
Orange
  M 288 Distants läbitud 04:30:01
503 215 1436 Isabella Destberg 1990 Naine
Sweden
Tallink Silja Ab N 215 Distants läbitud 04:30:03
504 289 2171 Markus Rene Epner 2002 Mees
Harju maakond
  M 289 Distants läbitud 04:30:08
505 216 2258 Evelin Edro 1984 Naine
Harju maakond
Viimsi Sport N 216 Distants läbitud 04:30:16
506 217 960 Anna Fetissova 1988 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 217 Distants läbitud 04:30:18
507 291 2487 Janno Klausner 1989 Mees
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ M 291 Distants läbitud 04:30:20
508 290 2528 Bruno Münter 1956 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 290 Distants läbitud 04:30:20
509 292 752 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
  M 292 Distants läbitud 04:30:26
510 218 423 Anne Kroman 1965 Naine
Võru maakond
  N 218 Distants läbitud 04:30:29
511 293 598 Kert Samler 1998 Mees
Tartu maakond
  M 293 Distants läbitud 04:30:33
512 219 1405 Mari Saarniit 1977 Naine
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus N 219 Distants läbitud 04:30:39
513 220 1409 Kaili Kukumägi 1980 Naine
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus N 220 Distants läbitud 04:30:39
514 221 985 Enerin Savi 1992 Naine
Tartu maakond
Rademar N 221 Distants läbitud 04:30:48
515 294 615 Dvir Leabovich 1977 Mees
ISRAEL
  M 294 Distants läbitud 04:30:58
516 295 2488 Marko Mölder 1978 Mees
Harju maakond
  M 295 Distants läbitud 04:31:01
517 296 1438 Michael Neyland 1967 Mees
UK
  M 296 Distants läbitud 04:31:19
518 297 2290 Andrei Lopsik 1955 Mees
Ida-Viru maakond
  M 297 Distants läbitud 04:31:25
519 222 1466 Annika Björkqvist 1976 Naine
Finland
  N 222 Distants läbitud 04:31:35
520 223 2547 Linda Krimm 1969 Naine
Harju maakond
  N 223 Distants läbitud 04:31:38
521 298 1650 Raul Liivrand 1991 Mees
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
M 298 Distants läbitud 04:32:10
522 299 897 Toomas Kärp 1977 Mees
Harju maakond
  M 299 Distants läbitud 04:32:11
523 300 671 Peter Dr. Kröll 1980 Mees
NRW
  M 300 Distants läbitud 04:32:14
524 301 2553 Andres Veer 1975 Mees
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet M 301 Distants läbitud 04:32:31
525 224 2327 Sirle Seisonen 1980 Naine
Pärnu maakond
  N 224 Distants läbitud 04:32:35
526 302 951 Kaido Kägu 1968 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla M 302 Distants läbitud 04:32:50
527 225 257 Gerli Raieste 1984 Naine
Tartu maakond
Eesti Tõukerattaliit N 225 Distants läbitud 04:32:50
528 226 2028 Katrin Mesilane 1966 Naine
Harju maakond
  N 226 Distants läbitud 04:32:59
529 227 1024 Maarika Kelder 1972 Naine
Tartu maakond
  N 227 Distants läbitud 04:33:04
530 303 2389 Raido Tamme 1987 Mees
Ida-Viru maakond
Jõhvi Motoklubi M 303 Distants läbitud 04:33:08
531 304 122 Kai Hansen 1974 Mees
Hamburg
NFIU EST M 304 Distants läbitud 04:33:13
532 228 631 Asta Buineviciute 1970 Naine
Lithuania
#unbreakable N 228 Distants läbitud 04:33:14
533 229 1943 Heidi Tülp 1972 Naine
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
N 229 Distants läbitud 04:33:18
534 230 1503 Berit Preuss 1981 Naine
Lower Saxony
#wilhelmsvikings N 230 Distants läbitud 04:33:19
535 305 1762 Pasi Nyman 1981 Mees
Backändantie 121
  M 305 Distants läbitud 04:33:26
536 231 788 Linda Rinne 1976 Naine
.
  N 231 Distants läbitud 04:33:44
537 232 840 Evelin Lahesoo 1982 Naine
Tartumaa
  N 232 Distants läbitud 04:33:46
538 233 43 Margit Treufeldt 1969 Naine
Harju maakond
Swedbank N 233 Distants läbitud 04:33:53
539 234 1407 Gerly Kostla 1980 Naine
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus N 234 Distants läbitud 04:33:55
540 306 2372 Urmas Truuts 1965 Mees
Jõgeva maakond
Veterinaar-ja Toiduamet M 306 Distants läbitud 04:34:04
541 235 2094 Marju Kesksaar 1963 Naine
Harju maakond
  N 235 Distants läbitud 04:34:10
542 236 1743 Kristin Arm 1972 Naine
Harju maakond
SK Jooksupartner
Sky Media
N 236 Distants läbitud 04:34:20
543 237 655 Relika Maripuu 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 237 Distants läbitud 04:34:37
544 238 1061 Karin Koorits 1974 Naine
Tartu maakond
  N 238 Distants läbitud 04:34:41
545 239 584 Kristiina Varjo 1991 Naine
Tartu maakond
Tallink N 239 Distants läbitud 04:34:43
546 240 816 Irene Ploom 1967 Naine
Harju maakond
KSVEE
KSVEE
N 240 Distants läbitud 04:34:46
547 241 1462 Jaanika Adra 1980 Naine
Rapla maakond
  N 241 Distants läbitud 04:34:53
548 307 379 Karl-Heinz Milski 1962 Mees
Hessen
  M 307 Distants läbitud 04:35:07
549 242 836 Ave Ehavee 1981 Naine
Harju maakond
  N 242 Distants läbitud 04:35:18
550 243 212 Tuuli Saksa 1982 Naine
Lääne-Viru maakond
Simuna Spordiklubi N 243 Distants läbitud 04:35:27
551 244 1595 Janika Raudsepp 1981 Naine
Tartu maakond
  N 244 Distants läbitud 04:35:44
552 245 62 Kaili Kuusik 1981 Naine
Rapla maakond
  N 245 Distants läbitud 04:35:55
553 247 1883 Kaja Mulla 1966 Naine
Harju maakond
MTÛ Spordiselts N 247 Distants läbitud 04:35:58
554 246 2208 Lisa Marie Haabmets 1996 Naine
Põlva maakond
  N 246 Distants läbitud 04:35:58
555 248 331 Ulvi Sädem 1981 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 248 Distants läbitud 04:35:59
556 249 479 Sirje Kupp-Sazonov 1982 Naine
Tartu maakond
  N 249 Distants läbitud 04:36:04
557 250 543 Epp-Karin Vaiklo 1973 Naine
Harju maakond
Swedbank AS N 250 Distants läbitud 04:36:19
558 251 657 Maris Org 1987 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 251 Distants läbitud 04:36:20
559 308 633 August Waser 1954 Mees
St. Gallen
LG Altstätten M 308 Distants läbitud 04:36:28
560 252 2427 Kai Villman 1975 Naine
Ida-Viru maakond
  N 252 Distants läbitud 04:36:31
561 309 2223 Marko Lepp 1975 Mees
Harju maakond
  M 309 Distants läbitud 04:36:36
562 310 153 Oleg Savik 1997 Mees
Harju maakond
  M 310 Distants läbitud 04:36:40
563 311 1432 Aivar Müürsepp 1967 Mees
Valga maakond
  M 311 Distants läbitud 04:36:47
564 253 2341 Maret Kasterpalu 1980 Naine
Harju maakond
Porter Racing
Klick Eesti AS
N 253 Distants läbitud 04:36:56
565 254 1659 Mari Amos 1977 Naine
Harju maakond
  N 254 Distants läbitud 04:37:06
566 255 1213 Ingrid Lillemets 1999 Naine
Harju maakond
  N 255 Distants läbitud 04:37:23
567 312 1515 Ivari Ilusk 1983 Mees
Harju maakond
  M 312 Distants läbitud 04:37:25
568 256 2144 Astrit Õispuu 1982 Naine
Harjumaa
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 256 Distants läbitud 04:37:58
569 313 1017 Anatoli Unger 1971 Mees
RLP
  M 313 Distants läbitud 04:38:00
570 314 782 Chris Van Der Meide 1992 Mees
Zuid-Holland
  M 314 Distants läbitud 04:38:04
571 315 2524 Andrus Kütisaar 1981 Mees
Tartu maakond
  M 315 Distants läbitud 04:38:07
572 316 1645 Aleksander Koort 1980 Mees
Harju maakond
  M 316 Distants läbitud 04:38:10
573 257 1015 Piret Kruusimaa 1964 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 257 Distants läbitud 04:38:16
574 258 977 Kertu Kook 1997 Naine
Tartu maakond
Rademar N 258 Distants läbitud 04:38:19
575 259 299 Aita Teder 1983 Naine
Harju maakond
  N 259 Distants läbitud 04:38:27
576 317 418 Kalle Kolt 1969 Mees
Pärnu maakond
Pärnu Võrkpalliklubi
Hansaprint OÜ
M 317 Distants läbitud 04:38:36
577 260 1799 Tatjana Tiks 1983 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 260 Distants läbitud 04:38:44
578 318 484 Aivar Pärlijõe 1975 Mees
Harju maakond
  M 318 Distants läbitud 04:38:50
579 261 517 Ruth Startin 1982 Naine
East Yorkshire
Pocklington Runners N 261 Distants läbitud 04:38:50
580 262 1624 Miia Mäela 1977 Naine
Tartu maakond
  N 262 Distants läbitud 04:38:51
581 263 956 Sirje Laks 1971 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 263 Distants läbitud 04:38:51
582 319 124 Oleg Krönström 1992 Mees
Harju maakond
  M 319 Distants läbitud 04:38:55
583 320 1495 Jan-Erik Strand 1967 Mees
Österbotten
  M 320 Distants läbitud 04:39:00
584 264 1355 Kaari Tamm 1979 Naine
Harju maakond
Riigikogu Kantselei
Riigikogu Kantselei
N 264 Distants läbitud 04:39:10
585 265 1842 Ege Rozentov 1992 Naine
Pärnu maakond
  N 265 Distants läbitud 04:39:24
586 266 890 Eliza Viekale-Gasjune 2003 Naine
Jelgava
  N 266 Distants läbitud 04:39:27
587 321 2275 Michael Berghofer 1967 Mees
Austria
  M 321 Distants läbitud 04:39:28
588 322 2367 Timothy Hinkle 1946 Mees
Grand Traverse
  M 322 Distants läbitud 04:39:36
589 267 1075 Ülli Krilovs 1960 Naine
Ida-Viru maakond
Swedbanki Spordiklubi N 267 Distants läbitud 04:39:39
590 268 917 Siiri Sammel 1962 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 268 Distants läbitud 04:39:47
591 323 654 Fredi Volens 1983 Mees
Harju maakond
Fredi Volens
Tallink
M 323 Distants läbitud 04:39:52
592 269 374 Ly Hõbe 1977 Naine
Harju maakond
Danske Bank A/S Eesti filiaal N 269 Distants läbitud 04:39:52
593 324 518 Dmitry Kondaev 1988 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
PIPELIFE/SPORDISELTS
M 324 Distants läbitud 04:39:58
594 325 193 Andres Soosaar 1949 Mees
Viljandi maakond
  M 325 Distants läbitud 04:40:03
595 270 2011 Natalja Inno 1980 Naine
Harju maakond
Eesti Olümpiakomitee N 270 Distants läbitud 04:40:17
596 326 227 Frank Menzel 1968 Mees
Germany
  M 326 Distants läbitud 04:40:21
597 327 1314 Kaspar Mustkivi 1981 Mees
Lääne-Viru maakond
  M 327 Distants läbitud 04:40:31
598 328 147 Volli Nugis 1967 Mees
Estonia
Telia Eesti AS M 328 Distants läbitud 04:40:35
599 271 2032 Zaira Sorokina 1968 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 271 Distants läbitud 04:40:49
600 329 338 Kalvi Kaljuvee 1988 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 329 Distants läbitud 04:40:52
601 272 1784 Triin Rait 1975 Naine
Harju maakond
LiVal
Tallinna Linnavolikogu Kantselei
N 272 Distants läbitud 04:40:54
602 273 830 Jekaterina Erygin 1992 Naine
Harju maakond
KSVEE
KSVEE
N 273 Distants läbitud 04:40:57
603 330 1397 Vadim Belobrovtsev 1978 Mees
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus M 330 Distants läbitud 04:40:58
604 274 1498 Luise-Ly Westholm-Truber 1991 Naine
Saare maakond
  N 274 Distants läbitud 04:41:00
605 275 431 Kadri Ööbik 1989 Naine
Harju maakond
  N 275 Distants läbitud 04:41:01
606 331 1352 Otto Raudsepp 2002 Mees
Harju maakond
Eesti Sportlane M 331 Distants läbitud 04:41:04
607 332 1350 Jan Raudsepp 1972 Mees
Harju maakond
Eesti Sportlane M 332 Distants läbitud 04:41:04
608 276 2581 Katria Saul 1971 Naine
Lääne maakond
  N 276 Distants läbitud 04:41:17
609 277 2267 Kerli Laidsalu 1995 Naine
Harju maakond
  N 277 Distants läbitud 04:41:18
610 333 927 Janis Eglins 1990 Mees
Riga
Eglini M 333 Distants läbitud 04:41:18
611 278 2414 Kristel Ennula 1989 Naine
Tartu maakond
  N 278 Distants läbitud 04:41:22
612 279 926 Agnese Eglina 1988 Naine
Riga
Eglini N 279 Distants läbitud 04:41:24
613 280 2292 Maia-Liisa Voolaid 1991 Naine
Tartu maakond
  N 280 Distants läbitud 04:41:27
614 281 1390 Avely Raid-Lelov 1968 Naine
Harju maakond
TERVISEKASSA N 281 Distants läbitud 04:41:34
615 282 676 Kairi Resik 1974 Naine
Dalarna
  N 282 Distants läbitud 04:41:36
616 283 44 Kaili Laur 1978 Naine
Harju maakond
  N 283 Distants läbitud 04:41:39
617 284 672 Hanna Kröll 1981 Naine
NRW
  N 284 Distants läbitud 04:41:41
618 286 844 Svenja Buecher 1982 Naine
Bavaria
  N 286 Distants läbitud 04:41:48
619 285 385 Marilyn Marjapuu 1988 Naine
Harju maakond
  N 285 Distants läbitud 04:41:48
620 287 2387 Margit Rändur 1975 Naine
Jõgeva maakond
LMRK N 287 Distants läbitud 04:41:49
621 288 2030 Vivian Arusaar 1971 Naine
Harju maakond
AS Ida Talli