Tallinna Maraton
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 2514 Naisi: 1607 Mehi: 907
Koht M/N koht Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl VKL koht Läbitud distants Tulemus
1 1 1 Tiidrek Nurme 1985 Mees
Harju maakond
TÜASK
TÜASK
M 1 42.2 km 02:15:45
2 2 2 Roman Fosti 1983 Mees
Harju maakond
Sparta M 2 42.2 km 02:22:19
3 1 2333 Jekaterina Patjuk 1983 Naine
Harju maakond
TÜASK N 1 42.2 km 02:38:06
4 3 1154 Ravinder Kohtaniemi 2000 Mees
Pohjois-pohjanmaa
Ykspihlajan Reima M 3 42.2 km 02:39:51
5 4 2446 Kalle Kärner 1978 Mees
Saare maakond
Eesti Laevajuhtide Liit M 4 42.2 km 02:40:24
6 2 2431 Liina Luik 1985 Naine
Tartu maakond
TÜ ASK N 2 42.2 km 02:41:31
7 5 270 Martin Tamm 1988 Mees
Harju maakond
Sparta Spordiselts
Icefire OÜ
M 5 42.2 km 02:41:46
8 6 947 Eero Heinmets 1982 Mees
Pärnu maakond
Anu jooksutrennid M 6 42.2 km 02:49:06
9 7 2384 Aleksandr Prokofjev 1982 Mees
Harju maakond
C-Bed M 7 42.2 km 02:51:24
10 3 2432 Leila Luik 1985 Naine
Tartu maakond
TÜ ASK N 3 42.2 km 02:53:27
11 8 275 Armo Lüütsepp 1995 Mees
Jõgeva maakond
  M 8 42.2 km 02:54:12
12 9 2013 Mario Kallas 1991 Mees
Harju maakond
  M 9 42.2 km 02:56:00
13 10 1153 Jukka Kohtaniemi 1966 Mees
Pohjois-pohjanmaa
Ykspihlajan Reima M 10 42.2 km 02:56:44
14 11 358 Egon Mõek 1974 Mees
Harju maakond
Mudakarud M 11 42.2 km 02:57:40
15 12 77 Himanshu Sareen 1984 Mees
Maharashtra
RWA M 12 42.2 km 02:58:14
16 13 2437 Artemi Kurski 2001 Mees
Harju maakond
  M 13 42.2 km 02:58:55
17 14 2619 Üllar Raud 1980 Mees
Harju maakond
Swedbank AS M 14 42.2 km 02:59:03
18 15 208 Erlend Tamberg 1973 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 15 42.2 km 02:59:19
19 16 1568 Rainer Leinus 2001 Mees
Harju maakond
  M 16 42.2 km 03:00:35
20 17 757 Ott Olari Ruus 1992 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 17 42.2 km 03:00:42
21 18 1057 Valentin Surovtsev 1964 Mees
Yanush Korchak 9/6
  M 18 42.2 km 03:00:54
22 19 2295 Mikk Orasmaa 1988 Mees
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts M 19 42.2 km 03:00:58
23 20 1894 Timmo Kõrran 1980 Mees
Harju maakond
Gardena M 20 42.2 km 03:05:16
24 21 2519 Veiko Pullmann 1995 Mees
Viljandi maakond
  M 21 42.2 km 03:05:46
25 22 2546 Margus Tähepõld 1978 Mees
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M 22 42.2 km 03:07:11
26 23 2317 Priidik Parmi 1980 Mees
Tartu maakond
Tesron Ehitus M 23 42.2 km 03:09:05
27 4 1763 Marge Kikas 1977 Naine
Harju maakond
Maxima Eesti OÜ N 4 42.2 km 03:09:18
28 24 1172 Toomas Suiste 1965 Mees
Harju maakond
Päästeamet M 24 42.2 km 03:09:39
29 25 178 Alekszej Morgunov 1990 Mees
Harju maakond
  M 25 42.2 km 03:10:20
30 26 2469 Renat Gayanov 1988 Mees
Harju maakond
  M 26 42.2 km 03:10:55
31 27 682 Jagnar Jakobson 1992 Mees
Harju maakond
  M 27 42.2 km 03:11:33
32 28 1118 Alar Lõhmus 1963 Mees
Viljandi maakond
Viljandi Põhjakotkas M 28 42.2 km 03:12:28
33 29 2458 Karre Lauring 1964 Mees
Harju maakond
  M 29 42.2 km 03:13:40
34 30 2599 Lauri Rebane 1979 Mees
Harju maakond
Kaitsevägi M 30 42.2 km 03:13:47
35 31 1846 Urmet Stepanov 1993 Mees
Harju maakond
Tallink spordiklubi M 31 42.2 km 03:14:32
36 5 220 Irina Averjanova 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nortal AS
N 5 42.2 km 03:14:36
37 32 1242 Reemet Valting 1982 Mees
Järva maakond
  M 32 42.2 km 03:14:42
38 33 2532 Sven Vallimäe 1973 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 33 42.2 km 03:15:50
39 34 1616 Tanel Steinberg 1977 Mees
Harju maakond
  M 34 42.2 km 03:15:53
40 35 164 Risto Ahtijainen 1985 Mees
Rapla maakond
Icefire OÜ M 35 42.2 km 03:16:02
41 36 211 Margo Tormet 1980 Mees
Harju maakond
  M 36 42.2 km 03:16:07
42 6 1968 Stella Täht 1988 Naine
Harju maakond
  N 6 42.2 km 03:16:08
43 37 2412 Margus Muld 1975 Mees
Harju maakond
  M 37 42.2 km 03:16:13
44 38 1427 Oskar Lehmusniemi 1983 Mees
Finland
Tallink Silja Oy M 38 42.2 km 03:16:15
45 39 2365 Vladimir Kukuruza 1980 Mees
Russia
  M 39 42.2 km 03:17:26
46 40 1414 Eric Keskpaik 1993 Mees
Tartu maakond
Bigbank AS M 40 42.2 km 03:17:42
47 41 530 Rico Soots 2006 Mees
Harju maakond
Q M 41 42.2 km 03:18:03
48 42 1858 Ingmar Roos 1983 Mees
Harju maakond
Lux Express M 42 42.2 km 03:18:32
49 7 1810 Iren Irbe 1980 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 7 42.2 km 03:18:47
50 43 814 Talis Tamm 1994 Mees
Harju maakond
KSVEE
KSVEE
M 43 42.2 km 03:19:37
51 44 1431 Janno Viskus 1984 Mees
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa
M 44 42.2 km 03:19:38
52 45 1254 Heiki Lahe 1973 Mees
Lääne-Viru maakond
Tallink M 45 42.2 km 03:19:50
53 46 2307 Jaanek Kullerkupp 1976 Mees
Rapla maakond
  M 46 42.2 km 03:19:52
54 47 2481 Janar Tähepõld 1987 Mees
Harju maakond
ENSTO M 47 42.2 km 03:20:08
55 48 317 Karl Loorens 1988 Mees
Harju maakond
  M 48 42.2 km 03:20:24
56 49 2612 Renno Ruubel 1982 Mees
Harju maakond
Team Garmin Eesti
United Motors AS
M 49 42.2 km 03:20:42
57 50 576 Rauno Einula 1985 Mees
Harju maakond
  M 50 42.2 km 03:20:48
58 51 2448 Tammo Puura 1982 Mees
Uusimaa
  M 51 42.2 km 03:20:51
59 8 1423 Olya Torres 1985 Naine
R
  N 8 42.2 km 03:20:54
60 52 1776 Jaagup Vana 2005 Mees
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
M 52 42.2 km 03:21:12
61 53 1525 Mark Sovtsa 2001 Mees
Harju maakond
TOP ujumisklubi
TOP ujumisklubi
M 53 42.2 km 03:21:15
62 54 447 Kristjan-Paul Raude 1983 Mees
Harju maakond
  M 54 42.2 km 03:21:26
63 55 398 Renno Rehtla 1985 Mees
Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
M 55 42.2 km 03:21:50
64 56 2297 Ergo Pallo 1993 Mees
Harju maakond
TERVISEKASSA M 56 42.2 km 03:21:51
65 57 1882 Ron Sitner 1994 Mees
Israel
RONRUNSWORLD
RONRUNSWORLD
M 57 42.2 km 03:22:25
66 58 1641 Marko Palm 1983 Mees
Saare maakond
Telia SK MTÜ
Telia Eesti AS
M 58 42.2 km 03:22:30
67 59 1592 Randy Orel 1968 Mees
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
M 59 42.2 km 03:23:00
68 60 768 Billy Morton 1976 Mees
UK
Spa Striders M 60 42.2 km 03:23:27
69 9 1674 Lenne Lahtvee 1991 Naine
Harju maakond
  N 9 42.2 km 03:23:33
70 61 1651 Jüri Tuvik 1989 Mees
Harju maakond
  M 61 42.2 km 03:23:40
71 10 2430 Lily Luik 1985 Naine
Tartu maakond
TÜ ASK N 10 42.2 km 03:23:54
72 11 1074 Õnne Lees 1971 Naine
Lääne-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia AS
N 11 42.2 km 03:23:55
73 62 225 Janno Veldemann 1982 Mees
Tartu maakond
  M 62 42.2 km 03:24:05
74 63 1292 Kaupo Mändla 1985 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur M 63 42.2 km 03:24:11
75 64 875 Indrek Viron 1978 Mees
Harju maakond
  M 64 42.2 km 03:24:47
76 12 783 Mariska Garritsen 1992 Naine
Zuid Holland
  N 12 42.2 km 03:24:56
77 13 470 Mariliis Beger 1981 Naine
Harju maakond
Pipedrive N 13 42.2 km 03:25:09
78 65 2513 Yuriy Shatrov 1979 Mees
Harju maakond
  M 65 42.2 km 03:25:29
79 14 188 Karin Truu 1979 Naine
Tartu maakond
  N 14 42.2 km 03:25:35
80 66 2243 Gaabriel Tavits 1972 Mees
Tartu maakond
  M 66 42.2 km 03:25:35
81 67 1478 Timmu Ründal 1990 Mees
Tartu maakond
Stagnation OÜ M 67 42.2 km 03:25:42
82 15 2006 Piia Doyle 1976 Naine
Kirkkonummi
Time-to-Run
Time-to-Run
N 15 42.2 km 03:25:59
83 68 1704 Kristjan Liik 1973 Mees
Harju maakond
  M 68 42.2 km 03:26:06
84 69 1571 Erki Viirand 1973 Mees
Connecticut
  M 69 42.2 km 03:26:18
85 70 2309 Priit Solovjev 1989 Mees
Pärnu maakond
  M 70 42.2 km 03:26:31
86 71 1094 Victor Richart Guzman 2000 Mees
Madrid
  M 71 42.2 km 03:26:37
87 72 156 Tarmo Sidron 1979 Mees
Pärnu maakond
  M 72 42.2 km 03:26:44
88 73 2118 Marko Paap 1982 Mees
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS M 73 42.2 km 03:26:55
89 74 630 Kalle Kilk 1977 Mees
Harju maakond
Elering M 74 42.2 km 03:27:03
90 75 813 Vootele Kukk 1978 Mees
Harju maakond
KSVEE
KSVEE
M 75 42.2 km 03:27:20
91 76 1752 Mikk-Martin Anvelt 1994 Mees
Harju maakond
AS A. Le Coq M 76 42.2 km 03:27:23
92 77 2442 Kristjan Lepa 1976 Mees
Pärnu maakond
Postimees Grupp AS M 77 42.2 km 03:27:31
93 78 2480 Tomi Korkiakangas 1973 Mees
Finland
  M 78 42.2 km 03:27:37
94 79 353 Mihkel Konsa 1953 Mees
Uusimaa
Espoo Honka
Selekta
M 79 42.2 km 03:27:56
95 80 145 Bronson Whitford 1977 Mees
QC
  M 80 42.2 km 03:28:00
96 81 2636 Urmas Sõõrumaa 1961 Mees
Harju maakond
  M 81 42.2 km 03:28:21
97 82 528 Reino Soots 1980 Mees
Harju maakond
Q M 82 42.2 km 03:28:26
98 16 802 Kristina Pärg 1987 Naine
Rapla maakond
  N 16 42.2 km 03:28:26
99 83 1395 Janek Küppar 1983 Mees
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus M 83 42.2 km 03:28:30
100 84 1415 Janis Dalbins 1987 Mees
Cēsu province
  M 84 42.2 km 03:28:38
101 85 1175 Risto Väljak 1994 Mees
Harju maakond
  M 85 42.2 km 03:28:51
102 86 2078 Stefan Rebstöck 1983 Mees
Franconia
  M 86 42.2 km 03:28:55
103 87 733 Thomas Knop 1969 Mees
Saarland
Optik am Rotenbühl M 87 42.2 km 03:29:09
104 88 1869 Ivo Lätti 1963 Mees
Harju maakond
  M 88 42.2 km 03:29:18
105 89 2216 Michael Gibbons 1976 Mees
2/65 Camden Rd
Melbourne Frontrunners M 89 42.2 km 03:29:19
106 90 2375 Dmitry Teider 1987 Mees
Ida-Viru maakond
Narva Baza M 90 42.2 km 03:29:31
107 91 886 Jürgen Koll 1998 Mees
Harju maakond
MTÜ Maximum Effort M 91 42.2 km 03:29:32
108 92 1686 Karl Koppelmaa 1989 Mees
Harju maakond
TV3 M 92 42.2 km 03:29:35
109 93 1278 Kaur Idavain 1982 Mees
Harju maakond
  M 93 42.2 km 03:29:45
110 94 1479 Ergo Veedler 1988 Mees
Harju maakond
Elisa Eesti M 94 42.2 km 03:29:46
111 95 2428 Mati Soolo 1975 Mees
Pärnu maakond
  M 95 42.2 km 03:29:52
112 96 2398 Indrek Konnapere 1981 Mees
Harju maakond
RMIT M 96 42.2 km 03:30:10
113 17 1701 Birgit Paal 1985 Naine
Harju maakond
  N 17 42.2 km 03:30:19
114 97 1082 Tanel Veeleid 1972 Mees
Harju maakond
MTÛ Spordiselts M 97 42.2 km 03:30:32
115 18 919 Külli Hunt 1984 Naine
Viljandi maakond
  N 18 42.2 km 03:30:37
116 98 200 Thomas Nestler 1970 Mees
Saxony
Team Nessi Wilsdruff M 98 42.2 km 03:30:50
117 19 523 Kadri Sirkas 1991 Naine
Harju maakond
Sparta N 19 42.2 km 03:31:10
118 20 311 Piret Uurimäe 1974 Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi MTÜ N 20 42.2 km 03:31:15
119 99 1781 Veiko Tormet 1980 Mees
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
M 99 42.2 km 03:31:25
120 21 867 Triin Piikov 1976 Naine
Harju maakond
  N 21 42.2 km 03:31:31
121 22 1572 Tea Halla 1970 Naine
Harju maakond
  N 22 42.2 km 03:31:47
122 23 2322 Lisett Alt 2004 Naine
Saare maakond
Saaremaa Ühisgümnaasium N 23 42.2 km 03:31:58
123 100 2354 Timo Väkeväinen 1972 Mees
Finland
Time-to-Run M 100 42.2 km 03:32:03
124 101 1877 Armin Ikla 1986 Mees
Järva maakond
OÜ Hansaliin M 101 42.2 km 03:32:09
125 102 2596 Sven Veedla 1974 Mees
Pärnu maakond
koopiatehas M 102 42.2 km 03:32:15
126 103 2188 Dmitriy Cherkovskiy 1973 Mees
Bolshaya Marfinskaya 4 corp 7, app 125
  M 103 42.2 km 03:32:21
127 104 784 Rens Lambert 1991 Mees
Zuid Holland
  M 104 42.2 km 03:32:34
128 24 2046 Dagmar Vlassov 1981 Naine  
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 24 42.2 km 03:32:39
129 105 2482 Mart Kutser 1987 Mees
Rapla maakond
  M 105 42.2 km 03:32:42
130 25 1924 Maigi Vaikla 1975 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 25 42.2 km 03:33:11
131 106 2614 Erik Gamzejev 1967 Mees
Ida-Viru maakond
Põhjarannik
Põhjarannik
M 106 42.2 km 03:33:13
132 107 357 Jaak Tuksam 1982 Mees
Harju maakond
Elering M 107 42.2 km 03:33:20
133 108 1200 Aivar Sims 1969 Mees
Harju maakond
  M 108 42.2 km 03:33:20
134 109 1897 Jaanus Karv 1990 Mees
Harju maakond
  M 109 42.2 km 03:33:32
135 110 1843 Tanel Sõõrumaa 1993 Mees
Pärnu maakond
  M 110 42.2 km 03:33:33
136 111 1805 Oliver Tiks 1979 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 111 42.2 km 03:33:38
137 26 2413 Merlyn Link 1981 Naine
Harju maakond
  N 26 42.2 km 03:33:58
138 112 2660 Toomas Põder 1958 Mees
Uusimaa
Nömme Talu M 112 42.2 km 03:34:08
139 113 2418 Kerdon Laubert 2006 Mees
Pärnu maakond
Judoklubi Samurai M 113 42.2 km 03:34:18
140 27 771 Sarah Vick 1969 Naine
Suffolk
The Saxons N 27 42.2 km 03:34:20
141 114 2522 Veiko Tarm 1974 Mees
Harju maakond
  M 114 42.2 km 03:34:24
142 28 1216 Ketlin Valdmaa 1980 Naine
Harju maakond
  N 28 42.2 km 03:34:39
143 115 623 Hannes Hagu 1977 Mees
Tartu maakond
  M 115 42.2 km 03:34:50
144 116 574 Dmytro Zaporozhets 1981 Mees
Kharkiv region
AIMPROSOFT M 116 42.2 km 03:35:01
145 117 2439 Jüri Saar 1973 Mees
Tartu maakond
Prorunner
Postimees Grupp AS
M 117 42.2 km 03:35:09
146 119 2461 Lauri Link 1980 Mees
Harju maakond
  M 119 42.2 km 03:35:16
147 118 1323 Erkki Keerig 1973 Mees
Harju maakond
  M 118 42.2 km 03:35:16
148 120 854 Jarmo Kaare 1985 Mees
Rapla maakond
  M 120 42.2 km 03:35:31
149 121 1058 Rauno Leskov 1978 Mees
nordrhein westfahlen
Mr M 121 42.2 km 03:35:38
150 122 1631 Tõnis Rätsep 1969 Mees
Harju maakond
  M 122 42.2 km 03:36:09
151 29 2345 Tiina Tartes 1973 Naine
Harju maakond
Klick Eesti AS N 29 42.2 km 03:36:17
152 123 2625 Andres Kiisler 1972 Mees
Harju maakond
TSK Joosu
Tallinna Tehnikakõrgkool
M 123 42.2 km 03:36:20
153 124 600 Rain Randlepp 1989 Mees
Harju maakond
Kaitseliidu Allohvitseride Kogu M 124 42.2 km 03:36:36
154 125 2338 Joosep Saad 1985 Mees
Harju maakond
Klick Eesti AS M 125 42.2 km 03:36:40
155 126 1956 Kaspar Daniel Laherand 2004 Mees
Harju maakond
  M 126 42.2 km 03:37:18
156 127 414 Urmo Kesküla 1977 Mees
Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
Päästeamet
M 127 42.2 km 03:37:31
157 128 1865 Taavi Trasberg 1993 Mees
Harju maakond
FC Flora
FC Flora
M 128 42.2 km 03:37:35
158 129 2095 Tarmo Pilving 1980 Mees
Harju maakond
  M 129 42.2 km 03:37:42
159 131 1526 Raivo Kaegas 1970 Mees
Lääne-Viru maakond
PK KGS M 131 42.2 km 03:37:49
160 130 159 Philipp Mantel 1986 Mees
Germany
  M 130 42.2 km 03:37:49
161 132 1022 Didzis Kalnins 1967 Mees
Riga
Maratona klubs M 132 42.2 km 03:37:50
162 133 2044 Erki Varbola 1975 Mees
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
M 133 42.2 km 03:37:51
163 134 171 Jason Hoch 1973 Mees
Massachusetts
  M 134 42.2 km 03:38:17
164 135 716 Jan Veermäe 1977 Mees
Harju maakond
  M 135 42.2 km 03:38:21
165 30 1774 Ketlin Edela 1986 Naine
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
N 30 42.2 km 03:38:26
166 31 2393 Eneli Pall 1974 Naine
Harju maakond
Sparta SS N 31 42.2 km 03:38:29
167 136 803 Hilmar Grabow 1978 Mees
Niedersachsen
Tri Team TuS Engter M 136 42.2 km 03:38:44
168 32 1280 Reelyka Kristel 1994 Naine
Harju maakond
  N 32 42.2 km 03:38:45
169 137 2088 Sander Kesksaar 2000 Mees
Harju maakond
  M 137 42.2 km 03:39:06
170 138 1411 Ramo Kask 1989 Mees
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus M 138 42.2 km 03:39:31
171 33 2410 Riina Lepistik 1965 Naine
Võru maakond
  N 33 42.2 km 03:39:36
172 139 929 Johan Heikfolk 1963 Mees
Finland
KWH Group M 139 42.2 km 03:39:45
173 141 1152 Ivo Volt 1968 Mees
Harju maakond
  M 141 42.2 km 03:39:53
174 140 127 David Bailey-Lauring 1980 Mees
Harju maakond
Blu Mint Digital M 140 42.2 km 03:39:53
175 142 203 Raul Metsaäär 1976 Mees
Rapla maakond
  M 142 42.2 km 03:40:01
176 143 2506 Lauri Vahtra 1968 Mees
Harju maakond
Kliinik 32 M 143 42.2 km 03:40:14
177 34 879 Merlin Mõistus 1984 Naine
Harju maakond
Spordiselts N 34 42.2 km 03:40:20
178 144 216 Stefan Junker 1975 Mees
Schleswig-Holstein
  M 144 42.2 km 03:40:21
179 145 1911 Wolf Szerator 1977 Mees
Harju maakond
  M 145 42.2 km 03:40:42
180 146 1449 Olev Moorsoo 1973 Mees
Harju maakond
  M 146 42.2 km 03:40:50
181 147 2265 Tiit Matvejev 1999 Mees
Harju maakond
  M 147 42.2 km 03:40:51
182 148 430 Margus Kandelin 1971 Mees
Harju maakond
Swedbank AS M 148 42.2 km 03:41:13
183 35 629 Helin Kumm 1983 Naine
Võru maakond
Kääpa Põhikool N 35 42.2 km 03:41:18
184 36 1789 Pille-Riin Piirmets 1980 Naine
Harju maakond
Õhuvägi N 36 42.2 km 03:41:25
185 149 1014 Matu Raidma 1973 Mees
Møre og romsdal
  M 149 42.2 km 03:41:35
186 150 2119 Lauri Valk 1989 Mees
Rapla maakond
Salutagusr Pärmitehas AS M 150 42.2 km 03:41:49
187 37 1069 Krete Kaasik 2000 Naine
Järva maakond
SK KATI N 37 42.2 km 03:41:53
188 151 1422 Taivo Daub 1969 Mees
Harju maakond
DSV Spordiklubi
DSV Estonia AS
M 151 42.2 km 03:41:56
189 152 737 Margo Kruusma 1982 Mees
Harju maakond
ADB Gjensidige M 152 42.2 km 03:41:59
190 38 1780 Reelika Viitamees 1984 Naine
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
N 38 42.2 km 03:42:00
191 39 172 Mariann Sulg 1987 Naine
Pärnu maakond
OK West
Maanteeamet
N 39 42.2 km 03:42:05
192 153 673 Rivo Tarkijainen 1986 Mees
Rapla maakond
Märjamaa vald konuvere küla rantso M 153 42.2 km 03:42:07
193 40 1581 Elise Kaidme 1987 Naine
Harju maakond
  N 40 42.2 km 03:42:14
194 154 1257 Augusto Tedesco 1968 Mees
CASERTA
A.S.D. MDB Caserta M 154 42.2 km 03:42:32
195 155 940 Raul Viigipuu 1983 Mees
Harju maakond
  M 155 42.2 km 03:42:34
196 156 1675 Gregory Leyh 1979 Mees
Vaud
  M 156 42.2 km 03:42:46
197 157 2489 Joonas Poom 1987 Mees
Põlva maakond
Päästeamet. Põlva PK M 157 42.2 km 03:42:54
198 158 2647 Mihkel Pihl 1988 Mees
Tartu maakond
  M 158 42.2 km 03:43:00
199 159 895 Risto Ülem 1992 Mees
Saare maakond
Tartu linnavalitsus M 159 42.2 km 03:43:10
200 41 183 Pille Valk 1965 Naine
Järva maakond
  N 41 42.2 km 03:43:17
201 42 458 Ene Kuldpärg 1975 Naine
Järva maakond
  N 42 42.2 km 03:43:20
202 43 535 Liina Laidla 1973 Naine
Pärnu maakond
  N 43 42.2 km 03:43:27
203 44 1699 Ege-Lii Luik 1989 Naine
Harju maakond
Kaisa Kuke jooksutreeningud N 44 42.2 km 03:43:31
204 160 1335 Andi Raig 1977 Mees
Harju maakond
Sky Plus M 160 42.2 km 03:43:42
205 161 1614 Mart Saareoja 1972 Mees
Pärnu maakond
  M 161 42.2 km 03:43:52
206 162 2331 Eik Eller 1956 Mees
Harju maakond
Maves OÜ M 162 42.2 km 03:43:53
207 163 281 Igors Vucans 1979 Mees
Latvia
  M 163 42.2 km 03:44:11
208 164 2643 Sulev Liht 1964 Mees
Harju maakond
  M 164 42.2 km 03:44:21
209 165 1079 Andrei Akulov 1983 Mees
Saint-Petersburg
  M 165 42.2 km 03:44:27
210 166 1736 Andres Maser 1987 Mees
Nordrhein-Westfalen
  M 166 42.2 km 03:44:28
211 45 1881 Sirle Treier 1985 Naine
Harju maakond
  N 45 42.2 km 03:44:36
212 46 593 Laura Maasalu 1980 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 46 42.2 km 03:44:37
213 47 1276 Merilin Kasesalu 1977 Naine
Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia SK MTÜ
N 47 42.2 km 03:45:02
214 167 2490 Vaiko Kivi 1980 Mees
Hiiu maakond
Päästeamet M 167 42.2 km 03:45:21
215 48 1634 Sofia Nilsson 1990 Naine
Uppland
  N 48 42.2 km 03:45:31
216 49 1685 Mari-Liis Liipa 1979 Naine
Harju maakond
TV3 N 49 42.2 km 03:45:41
217 50 1410 Regina Aava 1989 Naine
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus N 50 42.2 km 03:45:55
218 51 1857 Diana Audru 1977 Naine
Harju maakond
AS G4S Eesti N 51 42.2 km 03:45:57
219 168 2092 Lars Kuljus 2005 Mees
Harju maakond
  M 168 42.2 km 03:46:15
220 170 622 Raul Sulu 1989 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 170 42.2 km 03:46:29
221 169 1413 Tony Liivak 1993 Mees
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus M 169 42.2 km 03:46:29
222 171 1635 Henning Henschel 1979 Mees
Uppland
  M 171 42.2 km 03:46:34
223 172 1484 Mait Kuusalu 1976 Mees
Harju maakond
  M 172 42.2 km 03:46:34
224 52 1693 Kristel Juuro 1986 Naine
Harju maakond
TV3 N 52 42.2 km 03:46:46
225 175 1569 Marko Viirand 1975 Mees
Harju maakond
  M 175 42.2 km 03:46:47
226 174 833 Sander Moks 1980 Mees
Tartu maakond
Ropka Elamu OÜ M 174 42.2 km 03:46:47
227 173 165 Daniel Soprano 1978 Mees
Buenos Aires
  M 173 42.2 km 03:46:47
228 176 166 Michael Werner 1971 Mees
NRW
Doha Bay Running Club
Doha Bay Running Club
M 176 42.2 km 03:46:49
229 177 125 Aleksei Gorodnitšev 1977 Mees
Ida-Viru maakond
  M 177 42.2 km 03:46:52
230 178 2058 Kristo Kraanat 1986 Mees  
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
M 178 42.2 km 03:47:00
231 179 1231 Peeter Oja 1960 Mees
Pärnu maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ M 179 42.2 km 03:47:08
232 53 359 Regina Labent 1975 Naine
Tartu maakond
  N 53 42.2 km 03:47:10
233 54 453 Irja Bernard 1956 Naine
Pärnu maakond
  N 54 42.2 km 03:47:32
234 55 1419 Natalja Song 1975 Naine
Ida-Viru maakond
Meresuu
Meresuu
N 55 42.2 km 03:47:35
235 180 269 Andrus Kivari 1976 Mees
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE M 180 42.2 km 03:47:44
236 56 2270 Veronika Kossar 1980 Naine
Ida-Viru maakond
  N 56 42.2 km 03:47:44
237 57 2587 Maili Pallas 1977 Naine
Harju maakond
  N 57 42.2 km 03:47:52
238 181 2460 Maksim Olissov 1981 Mees
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
M 181 42.2 km 03:48:08
239 182 2606 Joonas Püvi 1994 Mees
Tartu maakond
  M 182 42.2 km 03:48:25
240 184 1859 Ivar Maripuu 1982 Mees
Hiiu maakond
DSV Spordiklubi M 184 42.2 km 03:48:30
241 183 2631 Urmas Hõrrak 1961 Mees
Tartumaa
Fitlife
Tartu Ülikool
M 183 42.2 km 03:48:30
242 58 1602 Anne-Li Tilk 1962 Naine
Saare maakond
JK Sarma N 58 42.2 km 03:48:38
243 185 420 Andrus Ründal 1964 Mees
Rapla maakond
Maa-amet M 185 42.2 km 03:48:49
244 186 845 Marko Parksepp 1982 Mees
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE M 186 42.2 km 03:49:02
245 59 2126 Jelena Kirillova 1979 Naine
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 59 42.2 km 03:49:05
246 187 2287 Ahto Sõber 1970 Mees
Harju maakond
  M 187 42.2 km 03:49:23
247 60 2530 Silva Sammelsaar 1986 Naine
Harju maakond
Swedbank AS N 60 42.2 km 03:49:31
248 188 466 Rene Käsik 1973 Mees
Tartu maakond
Eesti Lennuakadeemia M 188 42.2 km 03:49:34
249 189 1291 Jüri Joonas 1992 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur M 189 42.2 km 03:49:48
250 190 1653 Erik Tambaur 1972 Mees
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
M 190 42.2 km 03:49:55
251 191 192 Henry Välba 1978 Mees
Harju maakond
  M 191 42.2 km 03:50:03
252 192 2554 Priit Eenraid 1971 Mees
Pärnu maakond
  M 192 42.2 km 03:50:03
253 61 2320 Aljona Drozdova 1982 Naine
Harju maakond
  N 61 42.2 km 03:50:04
254 62 2592 Helen Poolake 1976 Naine
Harju maakond
  N 62 42.2 km 03:50:05
255 193 790 Kristjan Maasalu 1978 Mees
Harju maakond
  M 193 42.2 km 03:50:06
256 63 1647 Styna Rahkama 1986 Naine
Harju maakond
  N 63 42.2 km 03:50:11
257 194 2472 Kristo Tamsalu 1974 Mees
Lääne maakond
  M 194 42.2 km 03:50:22
258 64 363 Liis Kuusik 1986 Naine
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti AS
N 64 42.2 km 03:50:32
259 195 1321 Niklas Lähteenmäki 1974 Mees
Häme
  M 195 42.2 km 03:50:40
260 196 1261 Tanel Kroonberg 1981 Mees
Hiiu maakond
21CC Triatloniklubi M 196 42.2 km 03:50:41
261 65 2470 Kristel Värnik Pindma 1976 Naine
Harju maakond
  N 65 42.2 km 03:50:44
262 66 2512 Kadri Pedak 1989 Naine
Harju maakond
Mtü Spordiselt
Mtü Spordiselts
N 66 42.2 km 03:50:51
263 197 1114 Mart Lätte 1983 Mees
Harju maakond
  M 197 42.2 km 03:50:53
264 198 2077 Tarmo Tammemäe 1982 Mees
Harju maakond
BC Tondi
MTÜ Tondi Korvpalliklubi
M 198 42.2 km 03:50:54
265 199 1590 Oskar Tiik 2000 Mees
Saare maakond
  M 199 42.2 km 03:51:02
266 67 2262 Sandra Raju 1987 Naine
Harju maakond
Sportland Team N 67 42.2 km 03:51:13
267 68 1580 Alice Ellamik 1977 Naine
Tartu maakond
  N 68 42.2 km 03:51:17
268 200 1418 Oleg Jakovlev 1972 Mees
Harju maakond
MyFitness M 200 42.2 km 03:51:19
269 69 599 Anonüümne Seitse 1986 Naine
Harju maakond
  N 69 42.2 km 03:51:21
270 70 2385 Julia Seleznjova 1982 Naine
Harju maakond
  N 70 42.2 km 03:51:24
271 71 130 Valerija Nieuwlaat 1994 Naine
Noord-Brabant
  N 71 42.2 km 03:51:27
272 202 2511 Madis Lepparu 1989 Mees
Pärnu maakond
  M 202 42.2 km 03:51:29
273 201 1997 Donnald Raymond 1961 Mees
United States of America
  M 201 42.2 km 03:51:29
274 72 1716 Merit Kungla 1984 Naine
Harju maakond
  N 72 42.2 km 03:51:49
275 73 881 Marleen Koll 2005 Naine
Harju maakond
Laagri Kool N 73 42.2 km 03:51:53
276 74 45 Signe Holm 1978 Naine
Harju maakond
  N 74 42.2 km 03:51:57
277 75 1742 Liis Luik 1984 Naine
Harju maakond
TERVISEKASSA N 75 42.2 km 03:52:03
278 203 314 Allar-Raul Antson 1990 Mees
Rapla maakond
  M 203 42.2 km 03:52:14
279 204 754 Karl-Johannes Kadak 1993 Mees
Harju maakond
  M 204 42.2 km 03:52:15
280 76 1875 Kristiina Hüttimäe 1985 Naine
Stockholm
  N 76 42.2 km 03:52:20
281 205 520 Marko Makke 1975 Mees
Harju maakond
Tallink Spordiklubi
AS Tallink Grupp
M 205 42.2 km 03:52:21
282 206 2276 Brian De Clercq 1995 Mees
Oost-Vlaanderen
Runners Maarkedal M 206 42.2 km 03:52:22
283 77 557 Björk Steindorsdottir 1969 Naine
Iceland
  N 77 42.2 km 03:52:30
284 207 1804 Raido Sune 1978 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 207 42.2 km 03:52:31
285 78 106 Tiina Voogne 1973 Naine
Harju maakond
EWK
Pärja 19
N 78 42.2 km 03:52:34
286 208 1064 Kristo Keiv 1992 Mees
Harju maakond
  M 208 42.2 km 03:52:35
287 79 2199 Elleka Paluoja 1979 Naine
Jõgeva maakond
  N 79 42.2 km 03:52:52
288 209 67 Karl Urmas Sule 1991 Mees
Harju maakond
  M 209 42.2 km 03:52:58
289 210 747 Marek Velling 1970 Mees
Harju maakond
A-Tolliagentuur OÜ M 210 42.2 km 03:53:02
290 211 565 Rob Schubert 1994 Mees
Harju maakond
  M 211 42.2 km 03:53:04
291 212 195 Urmas Neerot 1972 Mees
Põlva maakond
  M 212 42.2 km 03:53:08
292 80 1453 Külli Rooste 1970 Naine
Harju maakond
  N 80 42.2 km 03:53:10
293 213 1029 Jaan Mandriks 1981 Mees
Rapla maakond
Politsei - ja Piirivalveamet M 213 42.2 km 03:53:12
294 214 884 Martin Luht 1983 Mees
Harju maakond
  M 214 42.2 km 03:53:13
295 215 1962 Silver Saia 1983 Mees
Harju maakond
  M 215 42.2 km 03:53:18
296 216 2467 Mihhail Korasteljov 1971 Mees
Harju maakond
Swedbank AS M 216 42.2 km 03:53:24
297 81 319 Karin Ulejev 1969 Naine
Lääne maakond
  N 81 42.2 km 03:53:26
298 217 2617 Argo Roolaht 1970 Mees
Harju maakond
Tallinki Spordiklubi M 217 42.2 km 03:53:27
299 82 2520 Sigrid Mätas 1967 Naine
Harju maakond
  N 82 42.2 km 03:53:33
300 83 266 Anastasiia Ledukhovskaia 1990 Naine
Saint-Petersburg
  N 83 42.2 km 03:53:34
301 84 2040 Helina Hansar 1992 Naine
Harju maakond
Audentes
Audentes Koolide SA
N 84 42.2 km 03:53:35
302 218 2023 Üllar Gustavson 1977 Mees
Harju maakond
Üllar Gustavson
Elisa Spordiklubi
M 218 42.2 km 03:53:41
303 85 1951 Triinu Lillepärg 1983 Naine
Saare maakond
SK Sarma
Eesti Töötukassa
N 85 42.2 km 03:53:42
304 86 1702 Marelle Raksnis 1985 Naine
Texas
  N 86 42.2 km 03:53:44
305 219 1025 Priit Pille 1978 Mees
Võru maakond
  M 219 42.2 km 03:53:51
306 220 2272 Alesssandro Loi 1974 Mees
Italy
a.l.s. Cremella M 220 42.2 km 03:53:56
307 87 74 Ruth Ehandi 1972 Naine
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi N 87 42.2 km 03:53:56
308 221 286 Andreas Haupt 1982 Mees
Germany
  M 221 42.2 km 03:53:58
309 222 1016 Riko Leskov 2003 Mees
Nordrhein-Westfahlen
  M 222 42.2 km 03:53:59
310 223 496 Christopher Bender 1981 Mees
Richland
  M 223 42.2 km 03:54:00
311 88 807 Nele Loorents 1977 Naine
Ixelles
  N 88 42.2 km 03:54:07
312 89 1011 Eneli Hassaine 1985 Naine
Uppsala
Uppsala Löparklubb N 89 42.2 km 03:54:08
313 224 2097 Kusti Org 1988 Mees
Viljandi maakond
Maanteeamet M 224 42.2 km 03:54:13
314 225 2613 Kristjan Lilleoja 1988 Mees
Harju maakond
  M 225 42.2 km 03:54:19
315 226 469 Herkki Leemet 1988 Mees
Saare maakond
KJK Saare
Politsei- ja Piirivalveamet
M 226 42.2 km 03:54:22
316 227 2299 Eerik Rikma 1993 Mees
Harju maakond
  M 227 42.2 km 03:54:29
317 90 1541 Cloe Lusenberg 1982 Naine
Harju maakond
  N 90 42.2 km 03:54:41
318 228 1656 Sergei Bessonov 1982 Mees
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
M 228 42.2 km 03:54:41
319 229 1111 Steffen Manfred Noe 1966 Mees
Tartu maakond
Eesti Maaülikool M 229 42.2 km 03:54:45
320 230 478 Janno Kasemaa 1979 Mees
Ida-Viru maakond
AS SEB Pank M 230 42.2 km 03:54:46
321 91 79 Kersti Purrik 1982 Naine
Harju maakond
Door Master Eesti OÜ N 91 42.2 km 03:54:52
322 231 1485 Tõnu Karu 1975 Mees
Harju maakond
  M 231 42.2 km 03:54:54
323 92 279 Regina Roosmann 1992 Naine
Harju maakond
  N 92 42.2 km 03:54:56
324 93 2525 Aivi Laurik 1973 Naine
Harju maakond
  N 93 42.2 km 03:54:56
325 232 2441 Aivar Reinap 1968 Mees
Harju maakond
Täppsportlased
Postimees Grupp AS
M 232 42.2 km 03:55:00
326 233 1990 Jorma Sepp 1990 Mees
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS M 233 42.2 km 03:55:06
327 234 2605 Allan Abroi 1973 Mees
Tartu maakond
Valga Puu OÜ
Valga Puu OÜ
M 234 42.2 km 03:55:07
328 235 798 Javier Corrochano Ballesteros 1995 Mees
Toledo
  M 235 42.2 km 03:55:08
329 94 354 Tiia Mõek 1974 Naine
Harju maakond
  N 94 42.2 km 03:55:16
330 95 440 Kristine Mets 1989 Naine
Harju maakond
DUGLAS N 95 42.2 km 03:55:17
331 96 795 Elizabete Cebura 1984 Naine
Latvia
  N 96 42.2 km 03:55:21
332 236 1672 Taivo Pallotedder 1975 Mees
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
M 236 42.2 km 03:55:26
333 237 2379 Sven Talts 1972 Mees
Harju maakond
  M 237 42.2 km 03:55:38
334 97 489 Kätlin Tammesoo 1992 Naine
Harju maakond
Nordea N 97 42.2 km 03:55:46
335 238 2071 Alar Urke 1983 Mees
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
M 238 42.2 km 03:55:47
336 240 1145 Denis Lapa 1977 Mees
Harju maakond
  M 240 42.2 km 03:55:52
337 239 162 Andreas Hillemann 1970 Mees
Hohenschönhausen
Team Erdinger Alkoholfrei M 239 42.2 km 03:55:52
338 241 639 Urmas Tokman 1968 Mees
Ida-Viru maakond
seltsing Voka M 241 42.2 km 03:55:59
339 242 1822 Taavi Lood 1987 Mees
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus M 242 42.2 km 03:56:01
340 243 2339 Tauno Tanilas 1975 Mees
Harju maakond
  M 243 42.2 km 03:56:02
341 244 1502 Torge Preuss 1976 Mees
Lower Saxony
#wilhelmsvikings M 244 42.2 km 03:56:05
342 245 681 Kevin Donovan 1970 Mees
Ontario
  M 245 42.2 km 03:56:08
343 246 149 Sander Klaos 1982 Mees
Harju maakond
  M 246 42.2 km 03:56:10
344 247 2455 Urmas Kokk 1961 Mees
Harju maakond
Tallinna Prantsuse Lütseum M 247 42.2 km 03:56:11
345 248 1459 Artjom Zagrebaylov 2006 Mees
Harju maakond
Legion M 248 42.2 km 03:56:12
346 98 1293 Eve Suursild 1981 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 98 42.2 km 03:56:18
347 99 2571 Mirje Lõhmus 1972 Naine
Põlva maakond
  N 99 42.2 km 03:56:29
348 249 1622 Stefan Knoflach 1996 Mees
ITALY
  M 249 42.2 km 03:56:29
349 100 1103 Linda Löfbacka-Skog 1977 Naine
Finland
  N 100 42.2 km 03:56:32
350 250 1192 Sander Roosve 2003 Mees
Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
Gustav Adolfi Gümnaasium
M 250 42.2 km 03:56:35
351 101 559 Lea Merisalu 1980 Naine
Harju maakond
  N 101 42.2 km 03:56:37
352 251 2474 Matis Indov 1988 Mees
Harju maakond
Fleet Complete M 251 42.2 km 03:56:37
353 102 541 Ave-Stina Udam 1988 Naine
Harju maakond
My Fitness
Santa Maria AS
N 102 42.2 km 03:56:41
354 252 2282 Jaan Koit 1985 Mees
Harju maakond
Pipelife M 252 42.2 km 03:56:47
355 103 1741 Kairi Ustav 1977 Naine
Tartu maakond
AS A. Le Coq N 103 42.2 km 03:56:50
356 253 2164 Alo Lõoke 1984 Mees
Harju maakond
Eesti Terviserajad M 253 42.2 km 03:57:02
357 104 1283 Jana Põldnurk 1974 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 104 42.2 km 03:57:10
358 254 1271 Rannet Kauber 2000 Mees
Harju maakond
  M 254 42.2 km 03:57:12
359 255 1925 Joni Nirkko 1985 Mees
Finland
  M 255 42.2 km 03:57:15
360 105 936 Triin Altmäe 1982 Naine
Harju maakond
  N 105 42.2 km 03:57:16
361 106 1372 Pilvi Kolling 1971 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 106 42.2 km 03:57:22
362 256 477 Reigo Väli 1968 Mees
Harju maakond
  M 256 42.2 km 03:57:24
363 257 48 Marko Mägi 1972 Mees
Harju maakond
  M 257 42.2 km 03:57:29
364 258 533 Rain Hallimäe 1957 Mees
Harju maakond
  M 258 42.2 km 03:57:35
365 107 321 Anastasiia Galitskihh 1991 Naine
Harju maakond
  N 107 42.2 km 03:57:37
366 110 978 Anne-Ly Nassar 1994 Naine
Harju maakond
Rademar N 110 42.2 km 03:57:38
367 108 1606 Eva Priedenthal 1971 Naine
Harju maakond
  N 108 42.2 km 03:57:38
368 109 2496 Anniina Tanskanen 1981 Naine
Kuopio
  N 109 42.2 km 03:57:38
369 259 1288 Rain Päären 1979 Mees
Harju maakond
Keskkonnaagentuur M 259 42.2 km 03:57:40
370 111 236 Riina Mardla 1973 Naine
Viljandi maakond
  N 111 42.2 km 03:57:41
371 261 1815 Oskar Nikopensius 1994 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 261 42.2 km 03:57:52
372 260 606 Taimo Vesk 1978 Mees
Harju maakond
Tallink Grupp AS M 260 42.2 km 03:57:52
373 112 2575 Eda Lehmann 1968 Naine
Harju maakond
F37
IHDG
N 112 42.2 km 03:57:54
374 113 351 Kersti Kuus 1987 Naine
Harju maakond
  N 113 42.2 km 03:57:55
375 114 980 Jaana Pool 1987 Naine
Harju maakond
Rademar N 114 42.2 km 03:57:58
376 262 1706 Paul Cullen 1966 Mees
County / Dublin postal district
  M 262 42.2 km 03:58:01
377 263 1809 Tiit Kirsipuu 1975 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 263 42.2 km 03:58:01
378 264 2488 Marko Mölder 1978 Mees
Harju maakond
  M 264 42.2 km 03:58:03
379 265 2281 Juri Danilov 1987 Mees
Harju maakond
Raha Partner OÜ M 265 42.2 km 03:58:06
380 266 907 Joerg Fischer 1978 Mees
Nordrhein-Westfalen
Symrise AG M 266 42.2 km 03:58:09
381 267 1649 Tiit Eha 1981 Mees
Harju maakond
Tiveco Ehitusmeister OÜ M 267 42.2 km 03:58:09
382 115 964 Aleksandra Sokk 1999 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 115 42.2 km 03:58:14
383 268 2230 Andrus Lukke 1988 Mees
Harju maakond
Bob W M 268 42.2 km 03:58:17
384 116 1753 Imbi Hepner 1966 Naine
Harju maakond
AS A. Le Coq N 116 42.2 km 03:58:18
385 117 1788 Aleksandra Kaissina 1981 Naine
Ida-Viru maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
N 117 42.2 km 03:58:25
386 269 448 Rolands Kursišs 1982 Mees
Zemgale
  M 269 42.2 km 03:58:27
387 118 1050 Tiina Laidsalu 1976 Naine
Rapla maakond
  N 118 42.2 km 03:58:30
388 119 2269 Evelin Kose 1974 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 119 42.2 km 03:58:38
389 270 1905 Gert Lutter 1978 Mees
Saare maakond
Kuressaare Gümnaasium
Kuressaare Gümnaasium
M 270 42.2 km 03:58:39
390 271 2486 Mart Kiviselg 1986 Mees
Harju maakond
  M 271 42.2 km 03:58:44
391 272 370 Mihkel Viilveer 1991 Mees
Harju maakond
Opus Online M 272 42.2 km 03:58:48
392 273 2498 Marko Pille 1969 Mees
Tartu maakond
  M 273 42.2 km 03:59:04
393 120 1138 Anni Tomson 1989 Naine
Pärnu maakond
  N 120 42.2 km 03:59:10
394 274 763 Roman Hromenkov 1977 Mees
Harju maakond
  M 274 42.2 km 03:59:13
395 121 2526 Eveliis Samberk 1989 Naine
Harju maakond
MTÜ SPORDISELTS
MTÜ SPORDISELTS
N 121 42.2 km 03:59:23
396 122 2117 Reet Järsk 1991 Naine
Harju maakond
Sparta N 122 42.2 km 03:59:35
397 275 1697 Meelis Rohtla 1975 Mees
Harju maakond
  M 275 42.2 km 04:00:06
398 123 1680 Merili Saage 1983 Naine
Tartu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
N 123 42.2 km 04:00:08
399 276 1318 Meigo Paits 1984 Mees
Pärnu maakond
  M 276 42.2 km 04:00:13
400 277 2356 Priit Annusver 1983 Mees
Harju maakond
K-Projekt AS M 277 42.2 km 04:00:16
401 278 1166 Tanel Rosenblad 1984 Mees
Harju maakond
  M 278 42.2 km 04:00:20
402 124 2232 Aila Kann 1981 Naine
NRW
  N 124 42.2 km 04:00:20
403 125 510 Kristi Põdra 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 125 42.2 km 04:00:21
404 279 278 Jarkko Järvinen 1984 Mees
Etelä-Karjala
Danfoss Editron M 279 42.2 km 04:00:21
405 126 1131 Hanna Jeret 1988 Naine
Pärnu maakond
  N 126 42.2 km 04:00:22
406 280 2204 Jani Wahlman 1984 Mees
Satakunta
  M 280 42.2 km 04:00:25
407 281 252 Urmas Teeorg 1962 Mees
Harju maakond
  M 281 42.2 km 04:00:26
408 282 405 Waldemar Schwab 1989 Mees
Niedersachsen
SV Concordia Ihrhove
Teletta-Groß-Gymnasium Leer
M 282 42.2 km 04:00:28
409 127 2435 Päivi Rautiola 1963 Naine
Finland
TREMK N 127 42.2 km 04:00:32
410 283 525 Toomas Rudissaar 1981 Mees
Harju maakond
Swedbank M 283 42.2 km 04:00:33
411 284 1957 Jürgen Kitkas 1988 Mees
Harju maakond
  M 284 42.2 km 04:00:38
412 285 1281 Madis Heli 1980 Mees
Harju maakond
LHV M 285 42.2 km 04:00:39
413 128 646 Maarja-Liisa Vokksepp 1990 Naine
Harju maakond
  N 128 42.2 km 04:00:51
414 129 2328 Ülle Väina 1976 Naine
Harju maakond
  N 129 42.2 km 04:00:52
415 286 2366 Alessandro Penati 1969 Mees
Italy
a.l.s. Cremella M 286 42.2 km 04:00:52
416 287 179 Yurii Moroziuk 1995 Mees
Harju maakond
Gunvor Group Ltd M 287 42.2 km 04:00:58
417 288 391 Tõnis Taru 1987 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 288 42.2 km 04:01:01
418 289 2607 Allan Lillend 1980 Mees
Harju maakond
  M 289 42.2 km 04:01:11
419 130 1205 Kady Palm 1988 Naine
Saare maakond
  N 130 42.2 km 04:01:24
420 131 1803 Signe Haug 1977 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 131 42.2 km 04:01:26
421 132 126 Mayya Shlyakhter 1989 Naine
St. Petersburg
  N 132 42.2 km 04:01:35
422 290 2288 Jalmar Jõgi 1981 Mees
Hiiu maakond
  M 290 42.2 km 04:01:40
423 133 1790 Signe Vaikla 1971 Naine
Harju maakond
  N 133 42.2 km 04:01:42
424 134 134 Heike Dennhard 1983 Naine
Vaud
  N 134 42.2 km 04:01:43
425 135 2018 Ingrid Kruusmann 1974 Naine
Harju maakond
Tallinna Lennujaama Spordiklubi MTÜ N 135 42.2 km 04:01:45
426 136 2055 Hanna Liisa Teder 1993 Naine  
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 136 42.2 km 04:01:46
427 291 94 Ülar Vaadumäe 1977 Mees
Harju maakond
  M 291 42.2 km 04:01:51
428 292 2417 Keiron Laubert 2005 Mees
Judoklubi Samurai M 292 42.2 km 04:01:55
429 137 2340 Siiri Tamm 1976 Naine
Harju maakond
  N 137 42.2 km 04:02:08
430 293 1195 Tõnu Roosve 1971 Mees
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Elektrilevi
M 293 42.2 km 04:02:13
431 295 873 Erkki Metsa 1975 Mees
Tartu maakond
Veekuubik OÜ M 295 42.2 km 04:02:18
432 294 2521 Heilo Järve 1972 Mees
Viljandi maakond
  M 294 42.2 km 04:02:18
433 138 965 Anna Igaševa 2002 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 138 42.2 km 04:02:22
434 296 117 Mihkel Jürimaa 1988 Mees
Harju maakond
  M 296 42.2 km 04:02:30
435 297 2124 Priit Tannik 1971 Mees
Harju maakond
-
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
M 297 42.2 km 04:02:34
436 139 2194 Kaja Jõemets 1965 Naine
Ida-Viru maakond
Sparta N 139 42.2 km 04:02:35
437 140 1125 Kerstin Mahlapuu 1984 Naine
Harju maakond
  N 140 42.2 km 04:02:40
438 141 1389 Kärt Orm 1988 Naine
Harju maakond
TERVISEKASSA N 141 42.2 km 04:02:46
439 298 50 Tauno Linn 1990 Mees
Harju maakond
  M 298 42.2 km 04:02:47
440 142 620 Liis Kilk 1985 Naine
Harju maakond
  N 142 42.2 km 04:02:55
441 143 1559 Kädi Rannus 1989 Naine
Harju maakond
  N 143 42.2 km 04:02:57
442 299 2181 Jukka Aittokallio 1954 Mees
Pirkanmaa
Tampereen Maratonklubi M 299 42.2 km 04:02:58
443 300 853 Artur Peedimaa 1986 Mees
Harju maakond
  M 300 42.2 km 04:03:05
444 301 515 Saimon Raidma 1982 Mees
Tartu maakond
  M 301 42.2 km 04:03:10
445 144 1180 Anete Pihlak 2000 Naine
Harju maakond
Rademar OÜ N 144 42.2 km 04:03:14
446 302 2602 Marcel Jeunink 1961 Mees
Gelderland
AV Gelre M 302 42.2 km 04:03:17
447 303 1135 Rene Värk 1977 Mees
Harju maakond
  M 303 42.2 km 04:03:30
448 304 1151 Peeter Aun 1974 Mees
Harju maakond
  M 304 42.2 km 04:03:33
449 305 316 Sten Joala 1994 Mees
Harju maakond
  M 305 42.2 km 04:03:34
450 306 2301 Enrico Cazzaniga 1965 Mees
Italy
a.l.s. Cremella M 306 42.2 km 04:03:43
451 307 2036 Viljar Paalaroos 1968 Mees
HARJUMAA
Paalaroos Projekt OÜ M 307 42.2 km 04:03:51
452 308 1470 Taivo Teder 1989 Mees
Tartu maakond
  M 308 42.2 km 04:03:52
453 309 202 Juris Gaidelis 1954 Mees
Latvia
  M 309 42.2 km 04:04:02
454 310 140 Raul Algus 1958 Mees
Harju maakond
  M 310 42.2 km 04:04:09
455 311 1071 Martin Leht 1979 Mees
Harju maakond
  M 311 42.2 km 04:04:12
456 312 1089 Gustavo Navas 1993 Mees
Saitama
  M 312 42.2 km 04:04:36
457 145 1215 Heli Jarovikov 1975 Naine
Harju maakond
Via3l N 145 42.2 km 04:04:38
458 313 1627 Risto Hallang 1978 Mees
Harju maakond
BC Tondi
MTÜ Tondi Korvpalliklubi
M 313 42.2 km 04:04:51
459 314 1365 Toomas Kaldma 1983 Mees
Harju maakond
Tallink M 314 42.2 km 04:04:53
460 146 390 Silja Põder 1974 Naine
Viljandi maakond
  N 146 42.2 km 04:04:54
461 315 549 Zvi Donat 1969 Mees
Belgium
Spacit bvba
Spacit bvba
M 315 42.2 km 04:05:00
462 316 2296 Madis Koplimäe 1982 Mees
Harju maakond
  M 316 42.2 km 04:05:03
463 147 1248 Marit Martens 1992 Naine
Hiiu maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 147 42.2 km 04:05:03
464 148 141 Liisi Vibu 1995 Naine
Harju maakond
Kaubamaja AS N 148 42.2 km 04:05:06
465 317 259 Markus Alenius 1979 Mees
Helsinki
  M 317 42.2 km 04:05:20
466 149 1945 Karin Kipper 1983 Naine
Greater London
  N 149 42.2 km 04:05:20
467 318 407 Stefan Gustke 1990 Mees
Niedersachsen
  M 318 42.2 km 04:05:26
468 319 2241 Fabio Cassamagnago 1971 Mees
Italy
a.l.s. Cremella M 319 42.2 km 04:05:34
469 150 967 Liise Eiber 1990 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 150 42.2 km 04:05:42
470 151 686 Christel Erfeling 1972 Naine
Niedersachsen
  N 151 42.2 km 04:05:55
471 320 2176 Robin Mäetalu 1999 Mees
Harju maakond
  M 320 42.2 km 04:06:02
472 321 651 Marko Trutnev 1973 Mees
Harju maakond
  M 321 42.2 km 04:06:05
473 322 2273 Meelis Lill 1970 Mees
Valga maakond
Politsei- ja Piirivalveamet M 322 42.2 km 04:06:13
474 152 256 Lenne Grettel Leitmaa 1999 Naine
Harju maakond
TalTech Tantsuansambel Kuljus N 152 42.2 km 04:06:17
475 323 891 Ivars Spalis 1976 Mees
-
  M 323 42.2 km 04:06:18
476 324 2106 Dmitri Kutkin 1980 Mees
Harju maakond
Estanc AS M 324 42.2 km 04:06:19
477 325 2074 Kaarel Simm 1979 Mees
Harju maakond
Henkel Balti OÜ M 325 42.2 km 04:06:19
478 326 2098 Aivar Toom 1988 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
M 326 42.2 km 04:06:20
479 327 1066 Voldemar Sindonen 1958 Mees
Lääne-Viru maakond
RMK M 327 42.2 km 04:06:22
480 328 2576 Argo Vessmann 1974 Mees
Harju maakond
  M 328 42.2 km 04:06:27
481 329 435 Indrek Martin 1978 Mees
Harju maakond
  M 329 42.2 km 04:06:30
482 330 612 Roman Silantjev 1984 Mees
Ida-Viru maakond
VKG M 330 42.2 km 04:06:36
483 153 409 Anne Ploeger 1994 Naine
Niedersachsen
SV Frisia Brinkum N 153 42.2 km 04:06:46
484 331 1613 Ville Markus Varik 2003 Mees
Tartu maakond
Tõtta-Tõtta !! M 331 42.2 km 04:06:53
485 154 294 Kristi Toommägi 1977 Naine
Harju maakond
Luminor Bank N 154 42.2 km 04:07:02
486 332 102 Aleksei Zahharov 1965 Mees
Ida-Viru maakond
AS USS- NARVA M 332 42.2 km 04:07:03
487 333 793 Margus Viet 1970 Mees
Rapla maakond
  M 333 42.2 km 04:07:09
488 334 2642 Konrad Zawrotniak 1990 Mees
Poland
  M 334 42.2 km 04:07:11
489 155 1056 Mairi Heinsalu 1976 Naine
Harju maakond
  N 155 42.2 km 04:07:13
490 335 218 Valter Ritso 1979 Mees
Harju maakond
  M 335 42.2 km 04:07:18
491 336 2112 Roman Teras 1980 Mees
Harju maakond
Estanc AS M 336 42.2 km 04:07:19
492 156 1806 Kersti Rätsep 1987 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 156 42.2 km 04:07:37
493 157 73 Vlada Schotter 1987 Naine
Harju maakond
Alltreands OÜ N 157 42.2 km 04:07:41
494 337 173 David Wood 1965 Mees
Lincolnshire
  M 337 42.2 km 04:07:49
495 158 2158 Zhuoqi Xiao 1986 Naine
China
  N 158 42.2 km 04:07:54
496 159 1748 Marju Rääbus 1985 Naine
Harju maakond
Sparta
Eesti Jalgpalli Liit
N 159 42.2 km 04:08:05
497 160 552 Kaire Lavrinenko 1982 Naine
Järva maakond
Tallink N 160 42.2 km 04:08:09
498 161 1617 Gerda Ruuser 1994 Naine
Harju maakond
  N 161 42.2 km 04:08:14
499 338 42 Ilmar Koolmeister 1979 Mees
Harju maakond
SK Prorunner M 338 42.2 km 04:08:15
500 339 1042 Rasmus Vallimäe 2005 Mees
Tartu maakond
  M 339 42.2 km 04:08:17
501 340 223 Martin Dindorf 1961 Mees
Rheinland-Pfalz
Running Crew Fell/Mosel M 340 42.2 km 04:08:23
502 341 1133 Jared Chiu-Rourman 1975 Mees
Anne Arundel
  M 341 42.2 km 04:08:27
503 342 973 Argo Kivi 1976 Mees
Harju maakond
  M 342 42.2 km 04:08:28
504 162 1206 Kristiina Kõdar 1982 Naine
Tartu maakond
  N 162 42.2 km 04:08:41
505 343 548 Tõnis Pärnala 1990 Mees
Tartu maakond
AS A. Le Coq M 343 42.2 km 04:08:42
506 344 1970 Dimitri Bondari 1980 Mees
Sector 1
  M 344 42.2 km 04:08:45
507 163 194 Moonika Müllerbeck 1990 Naine
Harju maakond
Myfitness
Smaily
N 163 42.2 km 04:08:45
508 164 1108 Mona Heikfolk 1965 Naine
Finland
  N 164 42.2 km 04:08:53
509 345 613 Marko Saarela 1984 Mees
Viljandi maakond
  M 345 42.2 km 04:08:57
510 165 691 Carmen Kuusik 1982 Naine
Tartu maakond
  N 165 42.2 km 04:09:03
511 346 658 Andrus Voolaine 1954 Mees
Rapla maakond
SMIT M 346 42.2 km 04:09:05
512 348 1402 Rivo Kütt 1981 Mees
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus M 348 42.2 km 04:09:07
513 166 954 Kristiina Romulus 1992 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 166 42.2 km 04:09:07
514 347 1148 Sjoerd Kolk 1985 Mees
Vlaams-Brabant
  M 347 42.2 km 04:09:07
515 350 1633 Timurs Kukes 2006 Mees
Babites novads
  M 350 42.2 km 04:09:11
516 349 2070 Vahur Lepik 1991 Mees
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
M 349 42.2 km 04:09:11
517 167 1164 Tiia Kiis 1967 Naine
Tartu maakond
  N 167 42.2 km 04:09:13
518 168 1255 Claudia Braumann 1977 Naine
Germany
Keiner N 168 42.2 km 04:09:14
519 351 1591 Andres Sinisalu 1968 Mees
Harju maakond
Saunauks.ee M 351 42.2 km 04:09:16
520 352 2271 Jorma Koskenmäki 1953 Mees
Finland
Tampereen Maratonklubi M 352 42.2 km 04:09:29
521 353 1676 Oliver Puu 1989 Mees
Tartu maakond
  M 353 42.2 km 04:09:33
522 354 1837 Martin Seeman 1986 Mees
Harju maakond
FC Flora
FC Flora
M 354 42.2 km 04:09:35
523 169 1117 Laura Kalam 1993 Naine
Viljandi maakond
  N 169 42.2 km 04:09:51
524 170 1013 Monika Raidma 1973 Naine
Møre og romsdal
  N 170 42.2 km 04:09:52
525 355 1903 Jüri-August Kirch 1984 Mees
Harju maakond
TERVISEKASSA
TERVISEKASSA
M 355 42.2 km 04:09:54
526 357 1567 Kaupo Sinijärv 1977 Mees
Harju maakond
  M 357 42.2 km 04:09:58
527 356 713 Jimmy Gustavsson 1971 Mees
Stockholms län
  M 356 42.2 km 04:09:58
528 358 104 Nikita Alpatov 1995 Mees
Harju maakond
  M 358 42.2 km 04:10:00
529 359 2629 Meelis Koik 1974 Mees
Harju maakond
Klick Eesti AS M 359 42.2 km 04:10:21
530 360 320 Vitali Galitskihh 1988 Mees
Harju maakond
  M 360 42.2 km 04:10:24
531 361 2369 Heiki Põlts 1963 Mees
Harju maakond
  M 361 42.2 km 04:10:26
532 171 2381 Merilin Vips 1980 Naine
Harju maakond
  N 171 42.2 km 04:10:28
533 362 2247 Madis Lundre 1992 Mees
Harju maakond
  M 362 42.2 km 04:10:31
534 363 586 Knut Johansson 1976 Mees
37261
  M 363 42.2 km 04:10:43
535 364 1460 Tarmo Kundla 1978 Mees
Harju maakond
  M 364 42.2 km 04:10:44
536 365 2574 Andreas Lehmann 1969 Mees
Harju maakond
F37
IHDG
M 365 42.2 km 04:10:46
537 366 1833 Ove Sesmin 1973 Mees
Harju maakond
G4S spordiklubi
AS G4S Eesti
M 366 42.2 km 04:10:51
538 367 1712 Jack Raksnis 1987 Mees
Texas
  M 367 42.2 km 04:10:58
539 172 2315 Anneli Jõela 1976 Naine
Harju maakond
Scania
Scania Eesti AS
N 172 42.2 km 04:11:00
540 173 573 Margit Saarna 1976 Naine
Harju maakond
  N 173 42.2 km 04:11:08
541 174 1179 Helerin Abroi 1985 Naine
Harju maakond
Rademar OÜ N 174 42.2 km 04:11:29
542 175 63 Agnes Urbanik 1989 Naine
Harju maakond
  N 175 42.2 km 04:11:41
543 368 2313 Mairo Lepik 1979 Mees
Saare maakond
  M 368 42.2 km 04:11:41
544 369 829 Allar Aasjõe 1997 Mees
Harju maakond
KSVEE
KSVEE
M 369 42.2 km 04:11:44
545 176 2411 Triin Muld 1979 Naine
Harju maakond
  N 176 42.2 km 04:11:45
546 177 1998 Maire Vares 1974 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 177 42.2 km 04:11:49
547 178 1915 Raili Loit 1975 Naine
Harju maakond
  N 178 42.2 km 04:11:51
548 179 1245 Liis Jaansalu 1980 Naine
Harju maakond
  N 179 42.2 km 04:11:56
549 180 389 Sirli Põder 2002 Naine
Viljandi maakond
  N 180 42.2 km 04:12:00
550 370 692 Gunnar Lepamets 1962 Mees
Harju maakond
  M 370 42.2 km 04:12:02
551 181 801 Merike Ilves 1976 Naine
Pärnu maakond
  N 181 42.2 km 04:12:08
552 371 2499 Mait Aruste 1994 Mees
Järva maakond
  M 371 42.2 km 04:12:08
553 182 1126 Tiina Himma 1958 Naine
Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank AS
N 182 42.2 km 04:12:10
554 372 175 Jan Röper 1961 Mees
Opfertriesch 23
KSV Baunatal M 372 42.2 km 04:12:23
555 183 2291 Kerdi Reppo 1982 Naine
Harju maakond
G4S spordiklubi N 183 42.2 km 04:12:23