Tallinna Maratoni virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 1573 Naisi: 1137 Mehi: 436 Läbitud distants kokku: 65856 km Osaluskordi: 7993 Aeg kokku: 10745:59:19
Nr Nimi Sünniaasta Sugu Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Läbitud distants Osaluskordi Tulemus
1312 Liis Aadla 1988 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 08:28:36
80 Helen Aariste 1976 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 8 06:53:40
1431 Elina Aarva 1992 Naine
00940
  N 42.2 km 6 06:23:03
1019 Allar Aasjõe 1997 Mees
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
M 42.2 km 4 04:18:44
1717 Gaidy Aasma 1990 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 6 08:02:35
131 Kersti Aasmäe 1992 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 08:11:46
1443 Margit Aava 1974 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 7 09:00:01
1002 Kärt Aavel 1984 Naine
Põlva maakond
  N 42.2 km 1 05:50:58
1107 Rene Abel 1981 Mees
Rapla maakond
Märjamaa Päästekomando M 42.2 km 5 03:31:40
1692 Seyda Nur Acikgoz 1999 Naine
Finland
  N 42.2 km 4 05:23:53
578 Annaliina Adams 1996 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food As N 42.2 km 6 08:19:35
881 Ene Adams 1967 Naine
Viljandi maakond
  N 42.2 km 6 05:27:14
503 Eveli Adams 1988 Naine
Viljandi maakond
  N 42.2 km 8 06:24:54
1425 Jaanika Adra 1980 Naine
Rapla maakond
  N 42.2 km 1 04:45:36
779 Melani Adrat 1999 Naine
Järva maakond
  N 42.2 km 5 07:25:33
783 Merike Adrat 1979 Naine
Järva maakond
  N 42.2 km 2 05:24:55
426 Janar Aesma 1997 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 4 03:57:35
1456 Aleksandr Afanasjev 1980 Mees
Harju maakond
Audentese spordiklubi
Teelahendused OÜ
M 42.2 km 1 06:50:35
1458 Artur Afanasjev 2009 Mees
Harju maakond
Audentese spordiklubi
Sakala Eragümnaasium
M 42.2 km 1 05:56:22
1457 Natalja Afanasjeva 1980 Naine
Harju maakond
Audentese spordiklubi
Lux Express Estonia AS
N 42.2 km 1 08:21:09
1510 Erik Aibast 1973 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 2 04:32:06
1607 Lea Aidnik 1959 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 1 09:14:56
901 Kadri Ait 1993 Naine
Saare maakond
  N 42.2 km 1 05:10:20
902 Risto Ait 1987 Mees
Saare maakond
  M 42.2 km 1 04:04:22
984 Murat Alagoz 1986 Mees
Harju maakond
Kühne+Nagel IT Service Centre AS M 42.2 km 7 05:26:34
1133 Häli Alaküla 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 7 04:59:59
721 Monika Alas 1999 Naine
Pärnu maakond
Sportland Eesti AS N 42.2 km 10 08:55:22
1285 Katriin Alasoo 1981 Naine
Harju maakond
EAS/KREDEX
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
N 42.2 km 4 04:02:27
719 Karin Alavere 1975 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 8 06:45:53
1127 Sigrid Albi 1985 Naine
Viljandi maakond
  N 42.2 km 4 07:06:35
34 Alesja Aleksandrova 1983 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 8 12:46:57
69 Raul Algus 1958 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 6 04:38:03
1304 Lily Allas 1976 Naine
Pärnu maakond
EAS/KREDEX
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
N 42.2 km 7 05:52:48
298 Tuuli Allast 1987 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 04:59:46
125 Carmen Allik 1985 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 06:14:37
347 Kalle Allik 1952 Mees
Viljandi maakond
AllikRacing
pensionär
M 42.2 km 10 08:20:39
126 Risto Allik 1982 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 4 04:27:02
1255 Helen Alliksoo 1982 Naine
Harju maakond
Luminor N 42.2 km 7 04:08:36
545 Harri Alliku 1954 Mees
Pärnu maakond
ZINZINO HEALTH CLUB M 42.2 km 4 05:25:07
1436 Ingrid Almiste 1952 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 8 07:36:32
608 M.ali Alothman 1991 Mees
Pärnu maakond
RUN4FUN M 42.2 km 1 04:26:06
508 Helen Altküla 1986 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 05:50:39
71 Aivar Altmäe 1988 Mees
Harju maakond
MTÜ SPORDISELTS M 42.2 km 1 06:42:18
9 Virve Aluste 1975 Naine
Pärnu maakond
Baltosport/Ran4Fan N 42.2 km 3 04:01:27
841 Heret Ameljusenko 1970 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 07:30:25
1378 Kristel Amer 1991 Naine
Harjumaa
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 42.2 km 7 07:01:31
887 Olesja Ananjeva 1978 Naine
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium N 42.2 km 8 04:40:40
550 Martina Andrae 1974 Mees
Thüringen
  M 42.2 km 4 04:02:25
1272 Andrei Andrejev 1992 Mees
Harju maakond
Ericsson Eesti AS M 42.2 km 1 11:54:52
678 Jana Andreson 1981 Naine
Harju maakond
OÜ Via3L N 42.2 km 6 05:22:45
1049 Alar Annok 1978 Mees
Tartu maakond
A. Le Coq
AS A. Le Coq
M 42.2 km 4 04:10:53
1408 Leelo Annus 1966 Naine
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
N 42.2 km 9 14:41:05
1767 Priit Annusver 1983 Mees
Harju maakond
K-Projekt AS M 42.2 km 6 04:28:12
782 Helina Ansel 1985 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 1 07:29:11
1534 Roman Antipjev 2002 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 5 03:37:44
869 Kjell Antus 1965 Mees
Korsholm
KWH Group M 42.2 km 5 06:56:22
542 Pauli Arbelius 1943 Mees
Kanta-Häme
  M 42.2 km 6 06:49:19
68 Lilian Ariva 1978 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 10 03:49:11
1294 Anneli Arm 1981 Naine
Harju maakond
EAS/KREDEX
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
N 42.2 km 6 06:59:44
1525 Kadri Arm 1992 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 10:01:35
793 Kristin Arm 1972 Naine
Harju maakond
SK Jooksupartner
SKY MEDIA/Raadioreklaami OÜ
N 42.2 km 3 05:02:33
576 Airi Armas 1993 Naine
Viljandi maakond
  N 42.2 km 1 03:23:34
1756 Kristel Arnik 1979 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 7 12:02:44
251 Ruth Aron 1972 Naine
Pärnu maakond
Trimtex OÜ N 42.2 km 7 06:46:44
622 Helina Ärtis 1997 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 06:58:33
764 Alexandra Artma 1998 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 20:28:39
1630 Kadri Aru 1999 Naine
Saare maakond
  N 42.2 km 5 06:52:32
1475 Gabriel Atanasiu 1989 Mees
Bucharest
  M 42.2 km 1 09:44:01
1763 Diana Audru 1977 Naine
Tartu maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
N 42.2 km 1 03:37:58
144 Marja Aulanko 1945 Naine
Kanta-Häme
  N 42.2 km 4 09:05:07
73 Ave Aun 1970 Naine
Harju maakond
Riigi IKT Keskus N 42.2 km 7 05:23:14
210 Heelika Aus 1994 Naine
Saare maakond
GOWORKABIT ESTONIA OÜ N 42.2 km 1 05:54:11
874 Jane Aus 1986 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 6 05:47:08
880 Natalija Avdenja 1991 Naine
Harju maakond
Embodiment OÜ N 42.2 km 3 07:47:11
1575 David Bailey-Lauring 1980 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 3 03:45:25
1311 Brit Bärengrub 1985 Naine
Harju maakond
EAS/KREDEX
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
N 42.2 km 6 06:23:01
563 Doris Bärenson 1957 Naine
Harju maakond
Kodu 30 N 42.2 km 6 07:55:08
564 Mati Bärenson 1959 Mees
Harju maakond
Kodu 30 M 42.2 km 6 07:51:19
77 Kamil Barglowski 2004 Mees
Podlaskie Voivodeship
  M 42.2 km 8 03:17:02
776 Jaan Bartels 1968 Mees
Somerset
  M 42.2 km 1 05:03:57
1248 Oksana Batova 1989 Naine
Jelgava
Luminor Bank AS Latvijas Filiāle N 42.2 km 6 20:49:19
822 Anna Bedina 1979 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 7 07:19:54
37 Mark Begišev 1993 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 3 04:05:20
1587 Rahel Behrsin 1988 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 04:15:14
255 Anni Bekker 1989 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
N 42.2 km 1 05:10:01
344 Gerli Bendt 1991 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 9 05:58:31
1505 Kätty Bergštein 1990 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 06:41:38
1084 Monika Berning 1968 Naine
NRW
  N 42.2 km 4 04:34:11
19 Maik Bertram 1978 Mees
Thuringia
#twlz M 42.2 km 4 04:21:32
556 Bartosz Bialas 1985 Mees
21 STYCZNIA 59C
  M 42.2 km 6 04:20:51
494 Peter Biro 1980 Mees
Greece
  M 42.2 km 4 03:57:51
1090 Aleksandr Bogdanov 1995 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 35 40:55:36
791 Igor Bogdanov 1993 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 4 04:46:40
790 Maria Bogdanova 1987 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 04:49:30
1273 Aigars Bogdanovs 1983 Mees
Rīga
  M 42.2 km 6 08:41:26
701 Stefanie Böhmann 1969 Naine
Germany
  N 42.2 km 6 05:05:27
756 Aleksandra Boitsova 2004 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 04:22:58
1238 Irina Bojarina 1987 Naine
Harju maakond
Luminor Bank AS N 42.2 km 1 09:48:33
695 Denis Bokhan 1979 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 1 08:05:33
380 Astrit Bombul 1982 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 42.2 km 1 09:21:39
449 Lili Boom 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 6 06:18:42
124 Pille-Triin Borgmann 1996 Naine
Tartu maakond
Saunaguru OÜ N 42.2 km 5 04:48:44
267 Aleksei Bõtka 1983 Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ M 42.2 km 6 04:44:37
1582 Olga Bõtškova 1990 Naine
Bayern
  N 42.2 km 3 04:43:33
514 Denis Bowler 1966 Mees
Canberra
  M 42.2 km 5 03:31:38
515 Lawrence Bowler 1998 Mees
Canberra
  M 42.2 km 7 04:30:57
516 Ross Bowler 1973 Mees
Canberra
  M 42.2 km 5 04:28:04
733 Annika Brikkel 1988 Naine
Tartu maakond
Sportland Team N 42.2 km 4 06:55:34
596 Irena Budanova 2001 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 08:32:18
1159 Asta Buineviciute 1970 Naine
Vilnius
#Unbreakable N 42.2 km 3 04:57:50
971 Artur Bulgakov 1997 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 6 09:34:10
1027 Valeria Buravljova 1995 Naine
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
N 42.2 km 5 09:28:19
444 Alexander Burdyga 1971 Mees
Harju maakond
Avatud kool M 42.2 km 2 04:00:16
283 Age Casar 1985 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 05:19:38
1544 Katrin Charles 1976 Naine
Harju maakond
Inission Tallinn OÜ N 42.2 km 8 07:41:29
1412 William Combes 1966 Mees
Tartu maakond
Baltic Defence College M 42.2 km 7 07:21:37
1105 Robert Cremin 1940 Mees
Bellevue
Achilles International M 42.2 km 1 06:35:42
1116 Külli Crespin 1983 Naine
Maryland
  N 42.2 km 6 05:20:00
1651 Natalia Danilova 1962 Naine
Ida-Viru maakond
Tervisekassa N 42.2 km 6 11:56:08
332 Natalia Dankevitš 1972 Naine
Harju maakond
Multisport Estonia N 42.2 km 2 04:21:06
213 Juta Davõdova 1954 Naine
Ida-Viru maakond
  N 42.2 km 6 08:55:56
301 Helen Dengo 1993 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 9 09:03:07
1039 Niclas Dia 1964 Mees
Varmland
SOK Knallen
SOK Knallen
M 42.2 km 4 04:54:59
463 Brigitte Dindorf 1963 Naine
Rheinland-Pfalz
Running Crew Fell/Mosel N 42.2 km 3 04:54:18
462 Martin Dindorf 1961 Mees
Rheinland-Pfalz
Running Crew Fell/Mosel M 42.2 km 3 04:52:52
1703 Pubudini Gayanjalie Dissanayake 1990 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 09:54:41
193 Maaris Djakov 1966 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 07:35:38
1158 Agnes Dobreluts 1980 Naine
Lääne maakond
MTÜ Spordiselts N 42.2 km 8 07:36:09
913 Marina Dobronogova 1984 Naine
Pirkanmaa
  N 42.2 km 6 14:48:49
520 Jean-Pol Druart 1963 Mees
Hainaut
  M 42.2 km 2 10:26:32
851 Phyllis Dunne 1963 Naine
Dublin
  N 42.2 km 4 06:06:11
1553 Margarita Dzumakajeva 1984 Naine
Jurmala
  N 42.2 km 6 12:20:46
510 Gerli Edela 1982 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 7 06:48:41
85 Egert Eek 1980 Mees
Pärnu maakond
  M 42.2 km 4 04:26:37
1775 Sirle Eelma 1975 Naine
Järva maakond
  N 42.2 km 7 09:57:53
1774 Heli Eerik 1972 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 1 05:10:10
511 Veera Eher 1965 Naine
Ida-Viru maakond
  N 42.2 km 4 03:41:25
796 Karmen Ekbaum 1995 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 07:18:35
817 George Eliades 1982 Mees
PAPHOS
  M 42.2 km 2 03:54:05
288 Marliis Elling 1979 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus N 42.2 km 2 03:27:44
1098 Elle Engel 1949 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 06:55:23
1683 Ivika Enula 1984 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 05:31:12
42 Heily Epro-Volmer 1977 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 7 13:34:09
281 Christel Erfeling 1972 Naine
Niedersachsen
  N 42.2 km 6 04:23:11
1220 Heddi Erikson-Kiveste 1982 Naine
Järva maakond
  N 42.2 km 5 06:42:35
1041 Anti Erisalu 1991 Mees
Ida-Viru maakond
A. Le Coq
AS A. Le Coq
M 42.2 km 4 03:40:41
1741 Merle Erm 1971 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 05:08:39
669 Ingrit Ernits 1965 Naine
Jõgeva maakond
  N 42.2 km 4 03:47:52
95 Kristina Ernits 1979 Naine
Ida-Viru maakond
  N 42.2 km 6 03:28:20
1512 Maari Ernits 1986 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 6 07:23:05
696 Mario Espicel La Paz 1973 Mees
Tšiili
  M 42.2 km 6 03:51:42
729 Eliko Essmann 1991 Naine
Viljandi maakond
  N 42.2 km 8 07:23:36
74 Lilian Estorn 1955 Naine
Viljandi maakond
VAK Staier N 42.2 km 1 04:15:14
381 Kristel Falk 1972 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 42.2 km 1 10:44:18
806 Viktoria Filip 1991 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 04:03:35
200 Galina Fix 1969 Naine
Harju maakond
Reval Sport N 42.2 km 4 09:38:39
1624 Aleksandr Fjodorov 1982 Mees
Harju maakond
Tamro Eesti OÜ M 42.2 km 5 04:30:06
1679 Ekaterina Fomina 1980 Naine
Ida-Viru maakond
  N 42.2 km 5 05:28:22
162 Airi Freimuth 1989 Naine
Harju maakond
Saku Läte
Saku Läte OÜ
N 42.2 km 5 03:44:13
1591 Christopher Frost 1982 Mees
UK
  M 42.2 km 1 05:45:18
765 Karina Gailit 1994 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 05:28:24
485 Marianna Gaitšonok 1975 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 06:48:00
979 Daniel Gaona Garcia 1981 Mees
Harju maakond
Kühne+Nagel IT Service Centre AS M 42.2 km 3 07:05:58
658 Frits Gijsbertse 1962 Mees
Utrecht
Hangon M 42.2 km 8 06:15:04
1075 Alex Gilfanov 1983 Mees
United States
  M 42.2 km 3 04:20:46
185 Merike Gnezdov 1970 Naine
Pärnu maakond
Audru Kultuuri-ja Spordikeskus N 42.2 km 4 05:29:04
1403 Creten Gobgarski 1996 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 6 09:57:49
249 Christine Gohles 1958 Naine
Erfurt
Erfurt N 42.2 km 7 06:19:06
999 Vivian Goldschmidt 1974 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 13:25:32
1704 Sascha Harald Gonder 1974 Mees
Freising
Team Finland M 42.2 km 8 37:45:22
1721 Helen Gorban 1996 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 11:45:29
1489 Nelli Gorkova 2002 Naine
Ida-Viru maakond
MyFitness
MyFitness
N 42.2 km 2 05:50:11
383 Katrina Graumann 1993 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 42.2 km 7 04:20:30
1252 Veronika Grechko 1989 Naine
Lithuania
Luminor Group N 42.2 km 7 05:52:25
1674 Kally Jewel Greenwood 2007 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 7 06:46:35
492 Kerli Gretškov 1980 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 09:22:49
493 Ülle Gretškov 1959 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 09:24:22
892 Julia Grigorieva 1985 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 03:55:56
1596 Monika Grinfeld 1976 Naine
Ida-Viru maakond
Spordiselts MTÜ N 42.2 km 8 07:12:14
466 Anton Gritsak 1984 Mees
Ida-Viru maakond
  M 42.2 km 4 05:03:13
1420 Karin Groos 1960 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 06:09:30
1538 Carmen Grünbaum 2006 Naine
Satakunta
  N 42.2 km 5 10:53:02
1539 Carola Grünbaum 2007 Naine
Satakunta
  N 42.2 km 5 07:59:05
263 Laura Gudena 2014 Naine
Riga
  N 42.2 km 1 05:57:09
624 Andrei Gussakov 1970 Mees
Ida-Viru maakond
Enefit ET M 42.2 km 5 07:48:13
625 Valentina Gussakova 1972 Naine
Ida-Viru maakond
Amphenol N 42.2 km 3 05:35:27
568 Julia Gustjakova 1987 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 2 13:43:53
1381 Annika Haasma 1981 Naine
Tartu maakond
FC Elva N 42.2 km 4 06:55:21
1680 Kaspar Haav 2005 Mees
Harju maakond
21CC Triatlloniklubi M 42.2 km 7 04:42:35
1044 Tiiu Haav 1967 Naine
Tartu maakond
A. Le Coq
AS A. Le Coq
N 42.2 km 4 08:11:32
1362 Evelin Haava 1987 Naine
Uusimaa
  N 42.2 km 5 04:42:02
237 Fred Haga 1996 Mees
Harju maakond
Politsei ja piirivalveamet M 42.2 km 6 06:54:43
583 Heidi Hallik 1973 Naine
Jõgeva maakond
Rimi Eesti N 42.2 km 1 07:21:52
976 Katrin Hämäläinen 1985 Naine
Harju maakond
Kühne+Nagel IT Service Centre AS N 42.2 km 4 03:57:17
455 Gerard Hanney 1961 Mees
Luxembourg
  M 42.2 km 2 05:57:06
589 Kaia Hänni 1988 Naine
Lääne maakond
Rimi Eesti Food As N 42.2 km 1 05:40:08
1610 Hevelyn Hanschmidt 1981 Naine
Mikkeli
  N 42.2 km 3 03:51:55
429 Eiri Liisa Hanstin 1997 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 09:14:00
934 Mirjam Harak 1977 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 07:59:01
384 Margit Härm 1973 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 42.2 km 6 06:03:05
1329 Marko Hartikainen 1983 Mees
Harju maakond
DPD Eesti AS M 42.2 km 15 13:19:39
41 Jana Haugas 1982 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 42.2 km 5 06:29:49
664 Monika Heiden 1983 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 07:04:54
870 Johan Heikfolk 1963 Mees
Vasa
KWH Group M 42.2 km 4 05:16:50
1072 Markus Heikfolk 1995 Mees
Finland
  M 42.2 km 6 07:36:40
939 Sara Heikfolk 1993 Naine
Stockholm
  N 42.2 km 8 04:27:06
1335 Kersti Hein 1973 Naine
Harju maakond
AS Eesti Post N 42.2 km 5 04:39:39
1217 Siiri Hein 1968 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 7 04:21:09
1276 Gerli Heinla 2002 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 8 09:13:49
1583 Evely Heinpalu 1979 Naine
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti As
N 42.2 km 5 04:08:28
315 Regina Heinsalu 1992 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 2 05:23:13
606 Helena Heiste 1986 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 08:09:58
228 Eve Heldja 1981 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 2 04:25:13
1338 Kelli Helmann 2000 Naine
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi MTÜ
Norma AS
N 42.2 km 5 06:38:41
1355 Sara Helminen 1993 Naine
Suomi
  N 42.2 km 3 04:38:26
1414 Triin Helvik 1994 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 9 09:46:44
1187 Merlyn Hermaküla 1976 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 42.2 km 1 06:18:14
1349 Kristina Hermann 1988 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 42.2 km 9 05:00:57
286 Jari Hiekkanen 1967 Mees
Sähkötie 5 B 10
Pia Desideria M 42.2 km 7 06:58:28
641 Annariitta Hiidenheimo 1947 Naine
Pirkanmaa
  N 42.2 km 1 06:20:28
1762 Ave Hiiemäe 1995 Naine
Hiiu maakond
  N 42.2 km 8 04:59:15
297 Marju Hiiepuu 1974 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 8 05:15:59
1242 Cristofer Hillep 1992 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 10 03:37:42
121 Ahto Hindrea 1961 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 1 10:40:15
120 Lily Hindrea 1962 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 10:40:15
57 Helen Hindrichson-Nairis 1980 Naine
Harju maakond
AS Eesti Raudtee N 42.2 km 6 05:14:11
767 Taimi Hinnosaar 1956 Naine
Lääne-Viru maakond
Pearaamat OÜ N 42.2 km 2 08:57:50
362 Triin Hinnosaar 1986 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 09:14:45
446 Heivi-Ly Hirmo 1981 Naine
Põlva maakond
  N 42.2 km 4 06:57:33
853 Ly Hõbe 1977 Naine
Harju maakond
EEK Mainor
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
N 42.2 km 10 06:55:12
17 Jason Hoch 1973 Mees
Massachusetts
  M 42.2 km 3 03:54:27
326 Raido Hollas 1993 Mees
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS M 42.2 km 8 09:11:00
361 Mike Holliday 1960 Mees
Somerset
  M 42.2 km 4 06:01:05
434 Karin Hõrrak 1968 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 3 04:55:02
1765 Urmas Hõrrak 1961 Mees
Tartu maakond
University of Tartu M 42.2 km 4 03:58:26
1386 Külli Hunt 1984 Naine
Viljandi maakond
  N 42.2 km 5 03:41:49
346 Mati Hussar 1956 Mees
Järva maakond
  M 42.2 km 5 04:38:06
78 Maaris Hüür 1960 Naine
Järva maakond
Tigude Jooksuklubi N 42.2 km 4 05:15:48
871 Jan-Erik Hyden 1977 Mees
Vasa
KWH Group M 42.2 km 8 06:42:31
250 Anita Ievina 1968 Naine
Piebalgas iela 12-2
Cēsis N 42.2 km 4 03:48:23
468 Sergii Ignatov 1992 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 4 04:13:38
336 Anna Iljina 1972 Naine
Harju maakond
MULTISPORT Estonia N 42.2 km 1 05:48:50
1357 Junichi Imaizumi 1970 Mees
FUKUI
  M 42.2 km 5 03:44:42
801 Iren Irbe 1980 Naine
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi N 42.2 km 1 03:23:45
531 Gunther Irle 1972 Mees
NRW
  M 42.2 km 1 08:32:57
1149 Mirjam Iro 1965 Naine
Ida-Viru maakond
  N 42.2 km 8 09:04:25
1391 Sergio Navarro Polo Ishihara 1957 Mees
Kanto
  M 42.2 km 1 04:20:08
1214 Triin Issak 1988 Naine
Viljandi maakond
  N 42.2 km 1 07:46:31
1032 Oksana Ivnitskaja 1976 Naine
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
N 42.2 km 5 08:42:36
477 Maris Jaama 1967 Naine
Valga maakond
Viraaž
Tõrva Gümnaasium
N 42.2 km 5 04:23:31
951 Pille Jaani 1978 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 42.2 km 1 05:02:19
35 Jaana Jaanimäe 1978 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 6 03:56:29
1716 Ülo Jaanisoo 1976 Mees
Harju maakond
OÜ Reparo Ehitus M 42.2 km 1 05:13:04
748 Siim Jaansalu 1988 Mees
Saare maakond
  M 42.2 km 5 07:29:46
894 Ene Jaguson 1962 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 1 07:23:01
385 Gregory Jakobson 2001 Mees
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
M 42.2 km 4 06:47:19
845 Janika Jakobson 1970 Naine
Tartu maakond
Tartu Lasteaed Krõll N 42.2 km 6 07:15:51
1104 Karl Jakobson 1979 Mees
Viljandi maakond
  M 42.2 km 3 04:51:45
1317 Sirli Jakobson 1988 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 05:23:39
705 Liga Jakobsone 1987 Naine
Rīga
  N 42.2 km 1 04:16:13
478 Gaida Jakson 1963 Naine
Lääne maakond
  N 42.2 km 5 05:18:42
155 Epp Jalakas 1970 Naine
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia spordiklubi
Sisekaitseakadeemia
N 42.2 km 3 05:27:38
1472 Jaak Jalakas 1954 Mees
Lääne-Viru maakond
RSKsPORTKUNDA
Kunda Ühisgümnaasium
M 42.2 km 8 05:24:00
1488 Heigo Jänes 1980 Mees
Rapla maakond
  M 42.2 km 10 03:51:51
753 Helen Janisoo 1992 Naine
Viljandi maakond
  N 42.2 km 9 05:43:24
1755 Eric Janssen 1990 Mees
Gelderland
  M 42.2 km 8 05:47:59
1770 Ülle Jantson 1970 Naine
Pärnu maakond
  N 42.2 km 4 08:15:55
651 Aleksis Jarockis 1981 Mees
Rīga
Triatlona Akadēmija M 42.2 km 3 03:35:08
952 Eliise Järv 1994 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 42.2 km 1 05:48:18
1749 Hele Järv 1979 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 7 07:52:52
1129 Lisanne Järv 1998 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 08:11:59
916 Olga Järvalt 1955 Naine
Saare maakond
  N 42.2 km 8 09:08:49
1366 Reili Järvalt 1982 Naine
Harju maakond
FC Flora
MTÜ Jalgpalliklubi FCF
N 42.2 km 6 06:40:19
1502 Reet Järveküla 1967 Naine
Viljandi maakond
Tarvastu Lasteaed N 42.2 km 1 08:46:48
919 Riikka Järvinen 1979 Naine
Kouvola
  N 42.2 km 8 06:50:28
386 Sandra Järvsalu 1994 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 42.2 km 3 06:32:59
1460 Ahto Jaska 1965 Mees
Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
Truvor Grupp
M 42.2 km 6 05:14:38
91 Aare Jätsa 1964 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 6 05:43:57
90 Joanna Jätsa 1995 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 8 09:43:57
89 Maarit Jätsa 1985 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 08:29:04
87 Maie Jätsa 1962 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 05:25:17
88 Sandra Jätsa 1987 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 06:21:13
1096 Urmas Jegorov 1970 Mees
Harju maakond
radisson collection M 42.2 km 8 06:36:58
472 Tatjana Jegorovtseva 1988 Naine
Ida-Viru maakond
  N 42.2 km 1 06:20:19
238 Grete Jeltsov 1990 Naine
Harju maakond
Myfitness
PPA
N 42.2 km 6 06:55:44
1050 Hanna Jeret 1988 Naine
Pärnu maakond
  N 42.2 km 4 04:05:11
215 Galina Jermolova 1957 Naine
Ida-Viru maakond
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool N 42.2 km 6 09:12:56
1334 Gerli Jesaar 1979 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 7 07:21:46
374 Antonina Jevsejeva 1941 Naine
Ida-Viru maakond
-
-
N 42.2 km 1 09:44:56
858 Anni Joala 1998 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 09:08:49
859 Reet Joala 1971 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 09:08:49
698 Kadri Jõemaa 1986 Naine
Pärnu maakond
Alise Technic OÜ N 42.2 km 1 06:26:24
498 Kaja Jõemets 1965 Naine
Ida-Viru maakond
Sparta
IVKH
N 42.2 km 4 04:02:52
1516 Helina Jõesaar 1984 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 1 06:12:49
205 Rain Jõeveer 1980 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 7 07:13:47
1423 Kaido Jõgeva 1976 Mees
Harju maakond
Riigikogu Kantselei M 42.2 km 4 04:21:02
1465 Ahti Jõgi 1972 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 7 09:00:01
557 Lisanna Jõgi 1998 Naine
Rapla maakond
  N 42.2 km 5 06:41:57
854 Riina Jõgi 1977 Naine
Saare maakond
  N 42.2 km 5 08:23:39
544 Riina Johannes 1978 Naine
Ida-Viru maakond
  N 42.2 km 7 07:40:52
673 Janika Johannson 1981 Naine
Pärnu maakond
  N 42.2 km 10 07:46:55
1724 Knut Johansson 1976 Mees
Blekinge
  M 42.2 km 4 04:30:42
717 Ahto Jõhvik 1956 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 8 09:30:31
262 Urve Jõhvik 1960 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 8 09:35:18
1193 Ruuta Joonas 1977 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts
AS Selver
N 42.2 km 6 08:54:48
1548 Virge Joorits 1982 Naine
Järva maakond
  N 42.2 km 1 07:38:41
996 Kristina Judina 1991 Naine
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 42.2 km 1 03:57:28
1016 Timo Juhanson 1996 Mees
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
M 42.2 km 4 07:07:14
443 Kadri Jürgenson 1993 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 1 04:46:32
343 Irina Jürgenthal 1980 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
N 42.2 km 1 05:52:46
1419 Andreas Jürimäe 1994 Mees
Harju maakond
Dolm IT M 42.2 km 20 04:42:30
15 Ene Jüriska 1957 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 06:10:39
707 Riho Jürisoo 1987 Mees
Viljandi maakond
Viljandi LTK Sakala M 42.2 km 4 03:02:30
509 Julianna Jurtšenko 1990 Naine
Harju maakond
Lasnamäe Linnaosa Valitsus N 42.2 km 7 05:20:07
1199 Meelis Juursoo 1970 Mees
Tartu maakond
  M 42.2 km 4 05:03:04
1645 Karina Juzova 1988 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 3 05:55:14
572 Kristiina Kaalma 1993 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 05:26:24
290 Külli Kaare 1974 Naine
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus N 42.2 km 10 03:59:41
417 Kadi Käärik 1980 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 5 07:11:27
914 Piret Kaarlõp 1981 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 8 08:16:37
377 Ulvi Kaarn 1966 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 06:37:35
235 Anne Kaasik 1975 Naine
Hiiu maakond
NKK N 42.2 km 6 07:12:01
1559 Krete Kaasik 2000 Naine
Järva maakond
Spordiklubi Kati N 42.2 km 4 03:37:28
366 Eda Käbi 1972 Naine
Järva maakond
  N 42.2 km 4 06:12:34
240 Kai Kabin 1990 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 42.2 km 8 08:26:40
522 Naima Kabral 1982 Naine
Põlva maakond
  N 42.2 km 1 08:31:44
333 Rita Kadak 1982 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 04:04:17
187 Eiko Kadarik 1985 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 4 06:57:26
724 Kätlin Kadastik 1990 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 10 13:29:19
1284 Peeli Kadastu 1968 Naine
Harju maakond
EAS/KREDEX
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
N 42.2 km 9 08:42:56
527 Jule Käen-Torm 1967 Naine
Lääne-Viru maakond
Eesti Ööjooks - Night Run Estonia
Rakvere Maraton MTÜ
N 42.2 km 10 06:11:33
1229 Jürgen Kaevats 1990 Mees
Harju maakond
Luminor Bank AS M 42.2 km 4 04:07:04
1301 Andero Kaha 1983 Mees
Harju maakond
EAS/KREDEX
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
M 42.2 km 10 03:31:41
1469 Tiina Kahar 1987 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 07:01:57
132 Kelli Kaju 1991 Naine
Saare maakond
  N 42.2 km 8 123:16:17
670 Marianne Kala 1959 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 10:01:13
1565 Helina Kalda 1993 Naine
Tartu maakond
Edu Akadeemia- TÕMikad liiguvad N 42.2 km 1 03:50:04
447 Laura Kalda 1977 Naine
Harju maakond
Tallink N 42.2 km 1 06:23:00
1407 Meelis Kalda 1975 Mees
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
M 42.2 km 4 04:25:55
99 Ruth Kaldma 1964 Naine
Rapla maakond
Naiskodukaitse Märjamaa jaoskond N 42.2 km 4 07:03:59
76 Birgit Kaldmäe 1989 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 2 07:29:19
432 Epp Kaldmäe 1981 Naine
Harju maakond
Tallink Grupp As N 42.2 km 6 07:35:38
1672 Angelina Kaling 1990 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 8 04:56:10
1673 German Kaling 1986 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 9 06:59:13
590 Tatjana Kalinina 1974 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 42.2 km 1 09:04:56
1118 Eilen Kalju 1994 Naine
Harju maakond
Rademar OÜ N 42.2 km 5 05:49:29
1293 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972 Naine
Harju maakond
EAS/KREDEX
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
N 42.2 km 7 08:49:19
738 Kairi Kaljumäe 1980 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 10 10:04:51
1768 Sille Kaljurand 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 5 03:35:32
1662 Birgit Kaljuste 1987 Naine
Pärnu maakond
Delogan OÜ N 42.2 km 1 09:25:59
538 Jaan Kaljuste 1991 Mees
Tartu maakond
Luik Triplets Team
Luik Triplets Team
M 42.2 km 6 04:44:18
554 Kalvi Kaljuvee 1988 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 6 04:29:52
1120 Krister Kallas 1985 Mees
Viljandi maakond
Rademar OÜ M 42.2 km 6 03:53:18
127 Liina Kallas 1970 Naine
Lääne maakond
SK Nõva N 42.2 km 10 05:54:52
371 Karolin Kalmus 2000 Naine
Valga maakond
  N 42.2 km 8 06:28:14
1169 Didzis Kalnins 1967 Mees
Riga
Maratona klubs M 42.2 km 5 03:50:37
1078 Valeria Kalugina 2000 Naine
Ida-Viru maakond
NRC
Häirekeskus
N 42.2 km 2 05:02:36
681 Jari Kamaja 1961 Mees
Kiveriönkatu 18 B 28
  M 42.2 km 4 04:27:45
772 Eva Kams 1972 Naine
Tartu maakond
EST Kinnisvara OÜ N 42.2 km 7 04:38:06
242 Karin Kanamäe 1998 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 9 05:19:04
306 Lisete Kanamäe 2010 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 8 10:56:32
1697 Hille Kand 1953 Naine
Rapla maakond
Rapla spordiveteranide koondis N 42.2 km 5 06:41:59
354 Eleri Kang 1992 Naine
Järva maakond
  N 42.2 km 10 05:05:36
1620 Ragne Kangro 1990 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 09:42:36
486 Margarita Kangur 1950 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 06:42:57
1417 Edit Kannel 1976 Naine
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi MTÜ
Norma AS
N 42.2 km 5 04:33:17
1153 Tiiu Kannes 1972 Naine
Valga maakond
  N 42.2 km 5 04:41:33
128 Jaana Kannike 1991 Naine
Harju maakond
Audentes N 42.2 km 7 07:30:44
204 Krista Kanter 1980 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 07:15:39
849 Kaur Kantsik 2005 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 7 07:20:50
848 Liisa Kantsik 2006 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 85:24:58
1138 Oliver Kappak 1991 Mees
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
M 42.2 km 4 04:54:59
338 Sergei Karasjov 1989 Mees
Ida-Viru maakond
  M 42.2 km 9 06:19:34
798 Lea Kärbis 1957 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 7 06:40:39
925 Lea Karik 1963 Naine
Harju maakond
AS Ida- Tallinna Keskhaigla N 42.2 km 7 05:47:50
1751 Kristi Kariler 1977 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 06:49:49
1180 Karis Karindi 1997 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 42.2 km 4 07:07:29
350 Kristjan Karmo 1983 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 4 06:24:05
375 Kaja Karv 1966 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 9 07:34:52
1211 Veiko Kase 1969 Mees
Harju maakond
Täppsportlased M 42.2 km 3 03:58:58
1433 Anneli Kasela 1973 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 42.2 km 5 08:29:29
165 Mari-Liis Kasela 1988 Naine
Harju maakond
Saku Läte
Saku Läte OÜ
N 42.2 km 7 07:18:25
966 Anne-Ly Kasemaa 1976 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 42.2 km 1 08:26:20
53 Janno Kasemaa 1979 Mees
Ida-Viru maakond
AS SEB Pank M 42.2 km 6 03:28:20
1128 Katrin Kasemets 1999 Naine
Viljandi maakond
  N 42.2 km 1 11:23:27
653 Kristina Kask 1984 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 04:23:01
1145 Kristofer Kask 1986 Mees
Harju maakond
TV3 M 42.2 km 8 04:41:30
1000 Jaanika Kasl 1977 Naine
Saare maakond
  N 42.2 km 6 04:39:43
1615 Maret Kasterpalu 1980 Naine
Harju maakond
Porter Racing
Klick Eesti AS
N 42.2 km 4 04:38:06
699 Inga Kašura 1972 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 2 05:27:50
300 Renon Kato 2001 Naine
Latvia
  N 42.2 km 4 07:45:27
1063 Alar Kattai 1960 Mees
Tartu maakond
LuxExpress Estonia AS M 42.2 km 4 06:22:07
1533 Kady Kattai 1987 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 05:45:02
929 Ulla Kattai-Aav 1985 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 30 26:52:58
1372 Maire Kattel 1988 Naine
Hiiu maakond
Foxway N 42.2 km 6 05:25:33
1676 Margit Kaur 1989 Naine
Pärnu maakond
Karateklubi Corpore N 42.2 km 1 05:49:26
833 Margus Kehi 1984 Mees
Uusimaa
T-ILM OÜ M 42.2 km 4 20:23:52
1022 Keidi Keidla 1987 Naine
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
N 42.2 km 5 05:14:13
821 Maarika Kelder 1972 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 4 04:44:09
944 Tanel Kelder 1975 Mees
Saare maakond
  M 42.2 km 1 04:41:00
1536 Stuart Kemp 1986 Mees
Satakunta
  M 42.2 km 7 05:35:50
1699 Merike Kesküla 1969 Naine
Hiiu maakond
  N 42.2 km 5 05:55:39
1225 Kessu Kesler 1983 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 7 07:56:40
51 Krista Kesma 1970 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 6 07:54:01
1160 Kristi Kessel 1981 Naine
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts N 42.2 km 7 06:57:19
985 Yulia Khalimonets 1977 Naine
Harju maakond
Kühne+Nagel IT Service Centre AS N 42.2 km 9 14:28:16
1736 Anna Khandogina 1983 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 04:35:02
946 Grigori Khanonkin 1959 Mees
Israel
  M 42.2 km 1 04:12:50
1497 Elisa Kiis 1989 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 9 04:05:01
546 Tiia Kiis 1967 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 9 04:15:14
1706 Kätlin Kikerpill 1986 Naine
Pärnu maakond
  N 42.2 km 7 08:22:02
61 Natalja Kimask 1973 Naine
Harju maakond
Dekomir OÜ N 42.2 km 4 07:51:59
967 Lea Kimber 1970 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 08:12:44
151 Ahto Kingla 1987 Mees
Tartu maakond
  M 42.2 km 3 02:54:28
1081 Krista Kinkar 1964 Naine
Harju maakond
Audentese erakool N 42.2 km 7 04:49:05
483 Annika Kinna 1972 Naine
Võru maakond
Tallink N 42.2 km 5 05:51:40
647 Anne Kinnunen 1967 Naine
21250
  N 42.2 km 1 05:59:50
1655 Jüri-August Kirch 1984 Mees
Harju maakond
Tervisekassa M 42.2 km 9 04:30:38
1759 Ott Herman Kirs 2010 Mees
Saare maakond
  M 42.2 km 12 07:16:14
1369 Heleri Kirss 1983 Naine
Harju maakond
FC Flora
FC Flora Vabatahtlikud
N 42.2 km 14 06:27:22
1689 Marika Kisand 1971 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 6 10:57:39
997 Kristiina Kivari 1993 Naine
Harju maakond
Prokuratuur N 42.2 km 1 05:25:25
1474 Ragnar Kiveste 1979 Mees
Järva maakond
  M 42.2 km 5 04:10:46
421 Aivar Kivi 1974 Mees
Ida-Viru maakond
Eraisik M 42.2 km 5 08:13:31
1034 Eero Kivikas 1976 Mees
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
M 42.2 km 5 04:07:02
1535 Imbi Kivilo 1971 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 06:02:21
1059 Villem Kivimäe 1953 Mees
Järva maakond
  M 42.2 km 6 08:03:17
1413 Merilin Kiviorg 1973 Naine
Tartu maakond
Tartu University N 42.2 km 7 07:14:12
835 Käty Kivirand 1991 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 09:16:46
272 Mart Kiviselg 1986 Mees
Harju maakond
Profit Software OÜ M 42.2 km 4 04:24:18
1453 Tiit Kivisild 1954 Mees
Rapla maakond
  M 42.2 km 5 04:24:28
922 Ebeli Kivisoo 1988 Naine
Lääne-Viru maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 42.2 km 1 04:06:25
1302 Deivi Kiviste 1983 Naine
Harju maakond
EAS/KREDEX
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
N 42.2 km 9 04:35:53
1537 Katrin Kivistik 1983 Naine
Satakunta
  N 42.2 km 7 08:18:35
1754 Margarita Kizilova 1990 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 05:36:26
962 Kristel Klement 1987 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 42.2 km 7 08:47:31
1584 Aleksandr Klepikov 1982 Mees
Harju maakond
eachrace M 42.2 km 5 04:28:54
1004 Natalja Klimentjeva 1983 Naine
Ida-Viru maakond
  N 42.2 km 6 03:38:24
67 Kristiina Kõdar 1982 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 5 04:11:20
370 Eneli Kohjus 1977 Naine
Valga maakond
  N 42.2 km 5 07:26:41
1611 Kaire Koik 1976 Naine
Harju maakond
Porter Racing
Klick Eesti AS
N 42.2 km 4 04:23:26
1416 Jaan Koit 1985 Mees
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Pipelife
M 42.2 km 7 04:03:15
1325 Mihkel Kokk 1991 Mees
Harju maakond
DPD Eesti AS M 42.2 km 6 05:22:17
1701 Margit Kolats-Toomla 1986 Naine
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 42.2 km 7 07:33:05
1522 Helme Kold 1983 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 06:03:40
141 Mai-Liis Kolk 1972 Naine
Harju maakond
Rimi Eesti N 42.2 km 8 10:19:14
842 Kaire Kollom 1970 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 7 09:07:34
1053 Vadim Kõllomets 1980 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 7 04:29:05
1727 Svetlana Kolobova 1977 Naine
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium N 42.2 km 8 08:15:10
1397 Sylwia Kolodziej 1984 Naine
Opolskie
  N 42.2 km 6 04:38:28
72 Kersti Kõnd 1981 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 1 06:20:00
565 Igor Kondaurov 1962 Mees
Odessa rig.
  M 42.2 km 8 04:40:18
938 Indrek Konnapere 1981 Mees
Harju maakond
RSI M 42.2 km 4 03:59:42
1648 Jelena Kont 1983 Naine
Ida-Viru maakond
Tervisekassa N 42.2 km 8 09:15:05
911 Aina Konte 1973 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 09:00:36
1106 Svea Kool 1974 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 8 12:44:05
1487 Boga Koolmann 1984 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 7 04:53:39
1627 Ilmar Koolmeister 1979 Mees
Harju maakond
SK Prorunner M 42.2 km 3 03:43:41
1752 Kalle Koop 1967 Mees
Pärnu maakond
SK Saarde
Päästeamet
M 42.2 km 1 03:49:07
1422 Virge Kõosalu 1974 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 7 10:53:14
184 Gerli Köösel 1987 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 7 06:35:40
1592 Ave Kooskora 1983 Naine
Harju maakond
RVM Systems OÜ N 42.2 km 8 05:58:42
363 Kaido Koppel 1971 Mees
Pärnu maakond
SK Kalev
Pärnu Linnavalitsus
M 42.2 km 5 05:57:56
422 Mihkel Koppel 1990 Mees
Saare maakond
Tallink Grupp M 42.2 km 5 07:13:10
1136 Karl Koppelmaa 1989 Mees
Harju maakond
TV3 M 42.2 km 6 07:07:02
1404 Risto Korb 1993 Mees
Tartu maakond
  M 42.2 km 6 10:05:19
1099 Eva Korela 1985 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts N 42.2 km 6 10:08:20
111 Maarika Korjus 1975 Naine
Harju maakond
Riigikogu Kantselei N 42.2 km 5 07:01:21
56 Gerli Korol 1981 Naine
Harju maakond
Kernu kool N 42.2 km 9 05:28:21
411 Olga Kortšagina 1989 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 09:18:58
311 Katerina Korzinina 1974 Naine
Harju maakond
Ensto Ensek AS N 42.2 km 6 07:26:04
146 Meelis Koskaru 1977 Mees
Harju maakond
Maksu-ja Tolliameti Spordisõbrad
Maksu-ja Tolliamet
M 42.2 km 8 06:08:43
655 Jana Kosova 1987 Naine
Harju maakond
Betsson Group N 42.2 km 1 09:53:41
102 Jaan Kostjukov 1987 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 8 03:15:24
1368 Mihkel Kotkas 1996 Mees
Harju maakond
FC Flora M 42.2 km 5 07:41:54
1061 Khalid Koula 1974 Mees
Morocco
Morocco
Morocco
M 42.2 km 3 03:42:20
1091 Ksenia Kovalchuk 1990 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 5 07:21:19
1367 Beryl Kõvermägi 1985 Naine
Harju maakond
FC Flora
MTÜ Jalgpalliklubi FCF
N 42.2 km 6 07:37:08
536 Angelina Kozina 1991 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 6 05:52:18
491 Anna Krasnikova 1998 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 07:09:22
1066 Anton Krasnov 1986 Mees
Harju maakond
Lindab AS M 42.2 km 4 03:42:02
174 Indrek Kraus 1980 Mees
Rapla maakond
  M 42.2 km 6 03:36:58
175 Kert Kraus 2009 Mees
Rapla maakond
  M 42.2 km 10 04:49:59
173 Kristel Kraus 1981 Naine
Rapla maakond
  N 42.2 km 10 04:45:51
176 Ronan Kraus 2007 Mees
Rapla maakond
  M 42.2 km 8 03:21:35
1572 Eduard Kravets 1989 Mees
Görlitz
  M 42.2 km 1 03:50:23
1319 Jelena Kravtsova 1984 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 9 04:16:13
885 Olga Kravtsova 1978 Naine
Harju maakond
Eesti Töötukassa N 42.2 km 6 09:12:14
342 Karlis Krigalis 1988 Mees
Madonas novads
  M 42.2 km 5 03:58:09
1148 Kersti Kriisk 1977 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 08:55:14
152 Uta Krill 1962 Naine
67304 Eisenberg
  N 42.2 km 5 03:47:22
1058 Ringo Krilovs 1980 Mees
Ida-Viru maakond
  M 42.2 km 1 03:53:59
424 Linda Krimm 1969 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 04:30:02
1234 Maija Kristina 1981 Naine
Latvia
  N 42.2 km 1 07:21:07
1221 Margus Kristjuhan 1987 Mees
Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia Eesti
M 42.2 km 6 05:02:44
1454 Vladimir Krjukov 1970 Mees
Ida-Viru maakond
Narva SVK
Enefit Power
M 42.2 km 3 05:30:15
1635 Rodion Krjutškov 1988 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 5 05:13:49
712 Tatjana Krõlova 1995 Naine
Pärnu maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 42.2 km 3 04:38:15
1299 Agnes Kroon 1984 Naine
Rapla maakond
EAS/KREDEX
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
N 42.2 km 9 07:57:16
181 Sergei Kruglov 1964 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 6 04:11:11
1776 Kristjan Krull 1981 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 5 04:52:33
875 Helina Kruuk 1998 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 8 05:05:46
1514 Gaia Kruuleht 1996 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 7 07:28:34
305 Merle Kruusamägi 1977 Naine
Ida-Viru maakond
MTÜ spordiselts
MTÜ spordiselts
N 42.2 km 6 04:38:48
1155 Tiia Kruuse 1973 Naine
Rapla maakond
  N 42.2 km 5 06:17:18
104 Ene Kruusement 1965 Naine
Harju maakond
Mtü spordiselts
AS SELVER
N 42.2 km 1 02:30:18
540 Anastassia Kübar 1990 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 04:29:49
1682 Ene Kübarsepp 1964 Naine
Pärnu maakond
  N 42.2 km 6 06:11:20
1011 Kadi Kübarsepp 1984 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 11:11:06
431 Kristi Kübarsepp 1989 Naine
Tartu maakond
Tallink N 42.2 km 6 07:16:30
1508 Kristo Küdorf 1990 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 7 04:48:05
1132 Kertu Kuiger 1989 Naine
Harju maakond
Rademar N 42.2 km 7 08:29:45
1222 Timurs Kukes 2006 Mees
Latvia
  M 42.2 km 6 05:44:55
1322 Angela Kukk 1981 Naine
Jõgeva maakond
  N 42.2 km 7 06:23:42
183 Kairi Kukk 1976 Naine
Pärnu maakond
  N 42.2 km 1 04:54:10
113 Kaisa Kukk 1990 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 42.2 km 6 07:50:14
58 Triin Kukk 1984 Naine
Rapla maakond
FUJITSU ESTONIA AS N 42.2 km 12 07:38:11
823 Astrid Külaots 1977 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 9 04:55:12
1069 Malle Kuldma 1958 Naine
Rapla maakond
  N 42.2 km 6 07:44:53
1173 Silver Kullarand 1989 Mees
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 42.2 km 4 07:30:10
465 Kristi Kundla 1972 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 10 07:03:15
1154 Leana Kundla 1987 Naine
Lääne maakond
MTÜ Spordiselts N 42.2 km 7 08:37:52
98 Carmen Kuningas 1995 Naine
Võru maakond
  N 42.2 km 5 04:38:18
389 Kaisa Künnapää 1984 Naine
Rapla maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 42.2 km 6 09:06:32
415 Eleri Kunto 1985 Naine
Järva maakond
  N 42.2 km 6 04:29:28
1060 Jaana Kupp 1984 Naine
Kista
  N 42.2 km 7 06:37:20
349 Mariliis Kurs 1974 Naine
Ida-Viru maakond
  N 42.2 km 5 04:18:42
697 Rolands Kursišs 1982 Mees
Zemgale
  M 42.2 km 4 03:26:00
10 Triinu Kustassoo 1992 Naine
Harju maakond
Tallinna Luha Lasteaed N 42.2 km 9 10:19:03
464 Riko Jaak Kustavson 2015 Mees
Tartu maakond
  M 42.2 km 10 06:50:40
325 Anu-Kai Kutser 1968 Naine
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 42.2 km 8 08:05:52
802 Annika Kütt 1971 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 42.2 km 2 06:32:58
1037 Moonika Küttim 1986 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Särasilmad SK
N 42.2 km 3 04:18:43
1619 Diana Kuulma 1969 Naine
Harju maakond
Tallinna Tuule lasteaed N 42.2 km 1 07:03:35
1156 Helen Kuusalu 1985 Naine
Põlva maakond
HK Raamatupidamisteenused OÜ N 42.2 km 8 07:00:02
1157 Henri Kuusalu 2007 Mees
Põlva maakond
  M 42.2 km 8 07:02:38
1455 Mait Kuusalu 1976 Mees
Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi M 42.2 km 10 05:05:26
760 Endel Kuusemäe 1954 Mees
Järva maakond
  M 42.2 km 10 07:51:31
763 Kersti Kuusemäe 1988 Naine
Järva maakond
  N 42.2 km 10 07:55:59
1210 Eha Kuusemets 1970 Naine
Rapla maakond
  N 42.2 km 4 08:29:04
425 Carmen Kuusik 1982 Naine
Tartu maakond
Tallink N 42.2 km 4 07:01:21
825 Kalle Kuusik 1972 Mees
Ida-Viru maakond
  M 42.2 km 4 07:18:35
933 Astrid Kuusk 1966 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 09:51:01
553 Kairit Kuusk 1979 Naine
Saare maakond
  N 42.2 km 4 04:55:42
1071 Katrin Kuusk 1989 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 06:43:34
264 Kaie Kuuskor 1983 Naine
Saare maakond
  N 42.2 km 3 04:43:54
1545 Aleksandar Kuzmin 1993 Mees
Pärnu maakond
  M 42.2 km 5 04:01:14
1713 Age Laane 1980 Naine
Pärnu maakond
  N 42.2 km 1 04:28:14
1750 Piia Laanemets 1969 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 04:35:13
1603 Elina Laanep 1986 Naine
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
N 42.2 km 7 06:18:13
1297 Inge Laas 1975 Naine
Harju maakond
EAS/KREDEX
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
N 42.2 km 1 04:28:15
1020 Irene Laas 1976 Naine
Harju maakond
Karl Storz
KSVEE
N 42.2 km 1 05:19:24
392 Lilian Lääts 1982 Naine
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
N 42.2 km 1 07:37:40
584 Liselle Lääts 1995 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 6 09:00:48
857 Agnes Laatspera 1981 Naine
Rapla maakond
  N 42.2 km 1 09:21:39
1365 Katrin Lagerest 1985 Naine
Harju maakond
FC Flora N 42.2 km 7 08:53:50
54 Evelin Lahesoo 1982 Naine
Tartu maakond
  N 42.2 km 7 04:58:21
1083 Margit Lahtvee 1972 Naine
Harju maakond
Haabersti LOV N 42.2 km 7 08:03:27
686 Anneli Laigu 1978 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 1 09:47:24
293 Küllike Lain 1964 Naine
Viljandi maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus N 42.2 km 7 06:53:03
872 Teresa Laine-Puhakainen 1970 Naine
Vaasa
KWH Group N 42.2 km 6 08:26:42
1184 Sarah-Lisee Laipaik 2001 Naine
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 42.2 km 8 07:12:48
234 Mia Maria Laiuste 2005 Naine
Tartu maakond
MTÜ Sportland
Selver
N 42.2 km 5 07:30:12
233 Signe Laiuste 1968 Naine
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
N 42.2 km 5 07:30:16
501 Aigi Laks 1988 Naine
Viljandi maakond
  N 42.2 km 1 07:50:58
317 Aigi Lamus 1981 Naine
Uusimaa
  N 42.2 km 3 07:14:10
957 Agnes Landes 1969 Naine
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 42.2 km 1 07:44:57
353 Kristo Lang 1975 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 3 04:50:39
918 Esta Lango 1943 Naine
Saare maakond
  N 42.2 km 8 09:08:49
368 Mari-Liis Länik 1997 Naine
Põlva maakond
2.jalaväebrigaad N 42.2 km 1 04:32:13
1595 Suvi Lantz 1971 Naine
Sweden
  N 42.2 km 6 05:28:44
1430 Denis Lapa 1977 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 4 04:14:23
1418 Nadežda Lapa 1974 Naine
Harju maakond
Võimlemisklubi MyGym N 42.2 km 4 04:21:39
1445 Jaagup Lasn 2000 Mees
Tartu maakond
Kood/Jõhvi M 42.2 km 6 06:53:25
1462 Grete Gizela Laucis 1997 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 06:33:57
96 Ilse Laur 1957 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 4 06:30:31
441 Kaire Lavrinenko 1982 Naine
Järva maakond
AS Tallink Duty Free N 42.2 km 5 04:34:11
706 Sandra Lazdina-Gudelonoka 1963 Naine
Rīga
  N 42.2 km 1 05:24:11
657 Õnne Lebedev 1974 Naine
Pärnu maakond
  N 42.2 km 6 06:10:50
685 Jaanika Leek 1976 Naine
Lääne-Viru maakond
  N 42.2 km 10 05:42:44
320 Jana Leemann 1994 Naine
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 42.2 km 5 08:31:22
254 Ave Leemets 1984 Naine
Pärnu maakond
  N 42.2 km 8 05:47:52
761 Elis Leemets 2010 Naine
Järva maakond
  N 42.2 km 10 08:03:57
762 Nele Leemets 2008 Naine
Järva maakond
  N 42.2 km 10 07:54:20
285 Õnne Lees 1971 Naine
Lääne-Viru maakond
Enefit Spordiklubi
Eesti Energia AS
N 42.2 km 4 03:51:44
83 Linda Lehtinen 1976 Naine
Finland
  N 42.2 km 4 04:13:21
82 Mika Lehtinen 1972 Mees
Finland
  M 42.2 km 5 06:46:03
1314 Marek Lehtsalu 1981 Mees
Harju maakond
  M 42.2 km 7 05:50:16
1162 Siire Leiger 1964 Naine
Hiiu maakond
  N 42.2 km 5 09:40:47
191 Tiina Leiger-Suurvärav 1988 Naine
Harju maakond
  N 42.2 km 1 11:44:42