Virtuaalne LHV Maijooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 666 Naisi: 335 Mehi: 331 Läbitud distants kokku: 0 km Aeg kokku: NULL
Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Läbitud distants Osales
1 Kristofer Aasaru 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Robin Aasaru 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Fiorella Aasma 2016
Pärnu maakond
  N Osales
1 Steven Aasma 2012
Tartu maakond
  M Osales
1 Liise Aavasalu 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Sandra Aavasalu 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Edvin Abel 2013
Harjumaa
  M Osales
1 Mairold Adelbert 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Ramon Adosson 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Artur Agen 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Arti Aigro 2019
Harju maakond
  M Osales
1 Maribel Alas 2010
Harju maakond
Foxartistic N Osales
1 Timur Aleksandrov 2019
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
M Osales
1 Almaz Amirov 2016
Harju maakond
FC TALLINN (INFONET) M Osales
1 Malik Amirov 2015
Harju maakond
FC TALLINN (INFONET) M Osales
1 Janelle-Kristiin Ammermann 2010
Järva maakond
  N Osales
1 Mirti-Jette Anderson 2011
Lääne maakond
  N Osales
1 Tanel Anderson 2014
Lääne maakond
  M Osales
1 Trevor Anton 2017
Järva maakond
  M Osales
1 Caius Arikas 2019
Rapla maakond
  M Osales
1 Kaur Arikas 2021
Rapla maakond
  M Osales
1 Markus Arnik 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Martin Arnik 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Adele Elise Arold 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Eduard Aros 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Johannes Aros 2019
Harju maakond
  M Osales
1 Rudolf Aros 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Valter Aros 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Randon Asu 2009
Harju maakond
  M Osales
1 Robin Asu 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Alice Adeele Aus 2019
Saare maakond
  N Osales
1 Jasper Aus 2012
Tartu maakond
  M Osales
1 Henri Avarsalu 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Adrian Balta 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Edvard Blaško 2022
Ida-Viru maakond
  M Osales
1 Simon Hugo Bogdanov 2018
Jõgeva maakond
  M Osales
1 Emil Bõkov 2019
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
M Osales
1 Mia Bõkova 2019
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
N Osales
1 Polina Bolotova 2018
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
N Osales
1 Kristjan Brakmann 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Belinda Bulatov 2019
Tartu maakond
Tantsuklubi Shatè N Osales
1 Jaromir Bulatov 2017
Tartu maakond
WJK Santos M Osales
1 Rasmus Bürkland 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Daniil Burmantov 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Eliz Cakmak 2018
Harju maakond
  N Osales
1 Maya Cakmak 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Madis Dautancourt 2017
Tartu maakond
  M Osales
1 Aron Derešivski 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Geron Derešivski 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Rosalin Derešivski 2019
Harju maakond
  N Osales
1 Kristjan Doll 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Nika Drozdova 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Matias Durdin 2014
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
M Osales
1 Mia Malu Isabella Efraimsen 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Kenneth Ehrberg 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Mathias Ehrberg 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Adeele Einroos 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Uku Ennemuist 2016
Viljandi maakond
  M Osales
1 Kristelle Esko 2013
Uusimaa
-
-
N Osales
1 Kristofer Esko 2018
Uusimaa
-
-
M Osales
1 Brigita Fedorova 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Aleksei Fomin 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Lucia Freimuth 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Eva Galganova 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Artemi Gilyazov 2011
Harju maakond
Berimba M Osales
1 Amelie Gilyazova 2013
Harju maakond
Berimba N Osales
1 Kristina Gololobova 2018
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
N Osales
1 Ketrin Haan 2015
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Ellen Haav 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Markus Haav 2016
Tartu maakond
Tartu suusaklubi M Osales
1 Rasmus Haav 2015
Tartu maakond
Tartu suusaklubi M Osales
1 Olivia Hale 2016
Pärnu maakond
  N Osales
1 Amanda Hallik 2009
Harju maakond
  N Osales
1 Hugo Otto Hallikmann 2015
Lääne-Viru maakond
  M Osales
1 Marta-Miia Hallikmann 2014
Lääne-Viru maakond
  N Osales
1 Vladislav Hanin 2013
Harju maakond
Pae gümnaasium M Osales
1 Rannar Hannilo 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Kristofer Hein 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Mia Bella Heinmäe 2016
harjumaa
  N Osales
1 Lisete Heinmets 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Helena Heinrand 2010
Harju maakond
  N Osales
1 Meribel Henk 2019
Viljandi maakond
  N Osales
1 Miku Henk 2013
Viljandi maakond
  M Osales
1 Henry Frederick Hewitt 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Sebastian Ray Hewitt 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Sophia Elizabeth Hewitt 2019
Harju maakond
  N Osales
1 Joonas Hinno 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Marta Marii Hint 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Kert-Kaarel Hints 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Loviise Hirvesaar 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Oliver Hirvesaar 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Aleksander Iljin 2019
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
M Osales
1 Andrian Illak 2018
Rapla maakond
  M Osales
1 Adeele Ilves 2018
Harju maakond
  N Osales
1 Rain Mihkel Inno 2010
Harju maakond
  M Osales
1 Rita Mai Inno 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Hannalota Jaanimägi 2011
Lääne-Viru maakond
Rakvere Kergejõustikuklubi ViKe N Osales
1 Lisann Jaanimägi 2016
Lääne-Viru maakond
  N Osales
1 Loreen Jaik 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Astrid Jakobson 2015
Viljandi maakond
  N Osales
1 Astrid Jakobson 2011
Harju maakond
MTÜ Kristjan Palusalu võrkpall N Osales
1 Ingrid Jakobson 2012
Viljandi maakond
  N Osales
1 Martha Järmut 2021
Harju maakond
  N Osales
1 Mathias Järmut 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Kelian Järve 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Uku Raju Järve 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Laura Järvela 2017
Harju maakond
  N Osales
1 Milita Jevas 2014
Hiiu maakond
  N Osales
1 Krisly Jõelain 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Erki Jõemaa 2018
Pärnu maakond
  M Osales
1 Eva Jõemaa 2013
Pärnu maakond
  N Osales
1 Agor-Andreas Jõesaar 2009
Tartu maakond
  M Osales
1 Hendrik Jõesaar 2012
Tartu maakond
  M Osales
1 Kira Jufereva 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Joonas Juhkov 2013
Ida-Viru maakond
  M Osales
1 Gabriela Jürgenson 2016
Tartu maakond
  N Osales
1 Kaspar Jürioja 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Kaspar Käärid 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Oskar Käärid 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Kirtel Kadak 2014
Lääne maakond
  N Osales
1 Kristina Kadak 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Mariel Kahar 2018
Põlva maakond
  N Osales
1 Morgan Kahar 2018
Põlva maakond
  M Osales
1 Mikael Kairjak 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Emma Kaju 2014
Saare maakond
  N Osales
1 Simon Kaju 2019
Saare maakond
  M Osales
1 Sten-Olaf Kalbus 2016
Tartu maakond
LA Murumuna M Osales
1 Kerlin Kalda 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Robert Kalda 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Romel Kalda 2018
Tartu maakond
  M Osales
1 Sebastian Kalda 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Erle Kaldamäe 2014
Tartu maakond
  N Osales
1 Säde Kaldma 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Katrin Elisabeth Kaljapulk 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Iris Kaljumäe 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Kendra Kaljurand 2012
Lääne-Viru maakond
  N Osales
1 Aksel Kaljuste 2016
Pärnu maakond
  M Osales
1 Mia Eliis Kallaste 2020
Uusimaa
-
-
N Osales
1 Evan Hendrik Kalnin 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Oliver Kalnin 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Tristan Kalnin 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Karl Kängsep 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Maikon Kannela 2018
Tartu maakond
  M Osales
1 Hannes Kärgenberg 2012
Tartu maakond
  M Osales
1 Johanna Kärgenberg 2019
Tartu maakond
  N Osales
1 Erik Karjamets 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Raiden Karjamets 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Kirill Kärkkänen 2013
Tartu maakond
  M Osales
1 Kristina Kärkkänen 2010
Tartu maakond
  N Osales
1 Laur Kärner 2015
Järva maakond
  M Osales
1 Kristofer-Robin Karolin 2015
Uusimaa
-
-
M Osales
1 Säde-Liis Karolin 2018
Uusimaa
-
-
N Osales
1 Henry Karotamm 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Sten Erik Karotamm 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Mikael Kärson 2014
Uusimaa
-
-
M Osales
1 Ronja-Ly Kasela 2019
Harju maakond
  N Osales
1 Silver Kauge 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Serafim Kazakov 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Kertu Keersalu 2011
Pärnu maakond
  N Osales
1 Kenneth Keian 2012
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool M Osales
1 Kiana Kesksaar 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Joosep Kesler 2011
Lääne-Viru maakond
  M Osales
1 Matilde Kesler 2016
Lääne-Viru maakond
  N Osales
1 Nora Kesperi 2019
Tartu maakond
  N Osales
1 Luise Emilie Kikas 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Markus Heinrich Kikas 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Alexander Kisseljov 2016
Ida-Viru maakond
  M Osales
1 Rico-Ricardo Kivinurm 2015
Järva maakond
  M Osales
1 Liseth Kiviorg 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Maarja-Liis Kiviorg 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Isabel Klaos 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Heleli Klemmer 2017
Tartu maakond
  N Osales
1 Leane Klemmer 2016
Tartu maakond
  N Osales
1 Lili Marleen Klemmer 2013
Tartu maakond
  N Osales
1 Oskar Kodusaar 2015
Jõgeva maakond
  M Osales
1 Saara Kodusaar 2017
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Sander Koitla 2021
Järva maakond
  M Osales
1 Arabella Kolsar 2015
Põlva maakond
  N Osales
1 Kristofer Kool 2015
Tartu maakond
  M Osales
1 Sebastian Kool 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Susanna Maria Koossalu 2016
Tartu maakond
  N Osales
1 Liisi Kord 2011
Tartu maakond
  N Osales
1 Sander Kord 2018
Tartu maakond
  M Osales
1 Silver Kord 2016
Tartu maakond
  M Osales
1 German Kordjukov 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Rafael Korjus 2010
Harju maakond
  M Osales
1 Ramses Korjus 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Aaron Korss 2015
Tartu maakond
  M Osales
1 Andrali Kõrva 2011
Saare maakond
Kuressaare vanalinna kool N Osales
1 Polina Kostenko 2019
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
N Osales
1 Alexander Kostian 2018
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
M Osales
1 Sebastian Kostin 2019
Harju maakond
  M Osales
1 Emilia Kosuškina 2019
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
N Osales
1 Richard Kõuts 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Saveli Kovaljov 2010
Harju maakond
  M Osales
1 Anna Kovaljova 2011
Harju maakond
  N Osales
1 Nicole Kraft 2019
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
N Osales
1 Emil Lukas Krasilnikov 2011
Tartu maakond
  M Osales
1 Karl Krusell 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Lilian Krusell 2018
Harju maakond
  N Osales
1 Lisett Küla 2009
Harju maakond
Akrobaatikaklubi Twister N Osales
1 Martin Kullamaa 2022
Tartu maakond
  M Osales
1 Rebecca Kullamäe 2021
Harju maakond
  N Osales
1 Heliise Kulp 2014
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Karl-Martin Kulp 2018
Jõgeva maakond
  M Osales
1 Kardo Kunila 2018
Järva maakond
  M Osales
1 Karoliina Kunila 2011
Järva maakond
  N Osales
1 Jan-Marten Kuningas 2013
Viljandi maakond
  M Osales
1 Loviisa Kuningas 2013
Viljandi maakond
  N Osales
1 Marie-Liis Kuningas 2018
Viljandi maakond
  N Osales
1 Helene Kunnus 2010
Harju maakond
  N Osales
1 Kaspar Kure 2011
Lääne maakond
  M Osales
1 Rebeka Kure 2015
Lääne maakond
  N Osales
1 Herta Kurg 2010
Tartu maakond
  N Osales
1 Steven-Marcus Kütt 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Sebastian Küünemäe 2021
Harju maakond
  M Osales
1 Karel Kuuskmann 2013
Jõgeva maakond
  M Osales
1 Oliver Kuuskmann 2010
Jõgeva maakond
  M Osales
1 Alex Kuuspalu 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Jevgeni Kuznetsov 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Kaisa Laal 2014
Harju maakond
MyFitness N Osales
1 Magnus Laal 2010
Harju maakond
MyFitness M Osales
1 Sädeli Lääne 2011
Tartu maakond
  N Osales
1 Rasmus Lahesalu 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Rebeca Laid 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Karl Hans Laidna 2017
Saare maakond
  M Osales
1 Märt Haakon Laidna 2020
Saare maakond
  M Osales
1 Amanda Elise Laineem 2011
Harju maakond
  N Osales
1 Martin Lani 2014
Põlva maakond
  M Osales
1 Jaanus Länts 2012
Lääne-Viru maakond
  M Osales
1 Sten Länts 2018
Lääne-Viru maakond
  M Osales
1 Ats Laos 2012
Pärnu maakond
  M Osales
1 Ariana Larionova 2014
Pärnu maakond
  N Osales
1 Sander Laumets 2011
Harju maakond
  M Osales
1 Kristofer Robin Laur 2010
Jõgeva maakond
  M Osales
1 Susan Laur 2015
Ida-Viru maakond
  N Osales
1 Annabel Laurimäe 2014
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Anna Katariina Leemets 2010
Harju maakond
Tallinna Võrkpalli Klubi N Osales
1 Hardy Leesik 2020
Valga maakond
  M Osales
1 Kristofer Leesik 2011
Valga maakond
  M Osales
1 Rasmus Leesik 2013
Valga maakond
  M Osales
1 Emma Loreen Leevit 2013
Tartu maakond
  N Osales
1 Jasper Lukas Leevit 2017
Tartu maakond
  M Osales
1 Miia Meribel Leevit 2015
Tartu maakond
  N Osales
1 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
Lehe Sport N Osales
1 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
Lehe Sport N Osales
1 Logan Leis 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Alexander Leit 2012
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M Osales
1 Jan-Marten Lember 2011
Jõgeva maakond
  M Osales
1 Kristiina-Maria Lember 2009
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Henri Lensment 2013
Pärnu maakond
  M Osales
1 Lisette Lensment 2015
Pärnu maakond
  N Osales
1 Kerdon Lettens 2017
Ida-Viru maakond
  M Osales
1 Lisella Mariet Lettens 2012
Ida-Viru maakond
  N Osales
1 Roseta Levisto 2019
Saare maakond
  N Osales
1 Kaidar Liige 2014
Järva maakond
  M Osales
1 Kairo Liige 2013
Järva maakond
  M Osales
1 Kendri Liige 2020
Järva maakond
  M Osales
1 Christian Romet Liiv 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Eva Lilhein 2018
Harju maakond
  N Osales
1 Laura Lilhein 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Remi Lill 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Alvin Lilleoja 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Erica Lilleoja 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Kristiin Lilleorg 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Annabel Lillmaa 2013
Tartu maakond
  N Osales
1 Artur Lillmaa 2020
Tartu maakond
  M Osales
1 Alisa Liventseva 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Markkus Loeg 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Sandra Loeg 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Greg Lõkov 2014
Rapla maakond
  M Osales
1 Nikita Lomakov 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Tanel Looken 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Marielle Emmy Luik 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Kaspar Lust 2014
Võru maakond
  M Osales
1 Marten Lust 2018
Võru maakond
  M Osales
1 Emili Luup 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Eneli Luup 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Martti Luup 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Miia Lüüs 2017
Tartu maakond
  N Osales
1 Sebastian Lüüs 2019
Tartu maakond
  M Osales
1 Susanna Lüüs 2015
Tartu maakond
  N Osales
1 Natali Luuse 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Trevor-Tristen Lüütsepp 2014
Tartu maakond
  M Osales
1 Aleksandra Maria Maasik 2017
Harju maakond
  N Osales
1 Greete-Melany Maasik 2011
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Randon Madalik 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Steven Madalik 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Nickolas Mäeots 2019
Saare maakond
  M Osales
1 Sebastian Mäeots 2012
Saare maakond
  M Osales
1 Piia Laura Mägedik 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Roland Johannes Mägedik 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Arabella Mägi 2014
Pärnu maakond
  N Osales
1 Brenet Mägi 2016
Pärnu maakond
  M Osales
1 Claudia Mägi 2012
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Karoliine Mägi 2013
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Markus Mägi 2013
Jõgeva maakond
  M Osales
1 Melissa Mägi 2016
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Meribel Mägi 2010
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Daniel Maidla 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Viljam Mališauskas 2018
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
M Osales
1 David Mälkin 2013
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium M Osales
1 Roald Malts 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Mirjam Mandri 2010
Tartu maakond
  N Osales
1 Hugo Märtman 2009
Harju maakond
  M Osales
1 Aleksandr Maslennikov 2012
Ida-Viru maakond
  M Osales
1 Ariette Mataloja 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Jana Medved 2011
Harju maakond
Trefoil SK N Osales
1 Keitren Meerits 2013
Viljandi maakond
  N Osales
1 Keron Meerits 2018
Viljandi maakond
  M Osales
1 Käde-Liis Meltsas 2017
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Enriike Merisaar 2016
Pärnu maakond
  M Osales
1 Kairi Mets 2014
Lääne maakond
  N Osales
1 Kert Mets 2011
Lääne maakond
  M Osales
1 Steven Metsa 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Mihkel Metsik 2011
Harju maakond
  M Osales
1 Keidy Mihkelson 2011
Harju maakond
Ääsmäe kool N Osales
1 Lisandra Mikola 2014
Lääne maakond
Lea Mikola N Osales
1 Miko-Aaron Mikola 2014
Lääne maakond
Lea Mikola M Osales
1 Mirtel Mikola 2014
Lääne maakond
Lea Mikola N Osales
1 Emma Millere 2018
Harju maakond
  N Osales
1 Lukas Millers 2019
Harju maakond
  M Osales
1 Liisbet Karoliine Mõik 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Lisanna Isabel Mõik 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Oliver Johannes Mõik 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Hugo Möller 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Markus Müller 2009
Harju maakond
  M Osales
1 Mia Müller 2011
Harju maakond
  N Osales
1 Luisa Rosalie Mürk 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Miron Murov 2018
Harju maakond
Tallinna Liikuri Lasteaed M Osales
1 Platon Murov 2016
Harju maakond
Tallinna Liikuri Lasteaed M Osales
1 Hele Liis Must 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Säde Mai Must 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Mark Sander Mutso 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Markus Hannes Mutso 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Marta Lenna Mutso 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Kristelle Naber 2011
Viljandi maakond
  N Osales
1 Lisete Naber 2009
Viljandi maakond
  N Osales
1 Lisandra Nagel 2014
Viljandi maakond
  N Osales
1 Demy Naigla 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Derec Naigla 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Dominick Naigla 2021
Harju maakond
  M Osales
1 Sander Neitov 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Anni Nelis 2019
Harju maakond
  N Osales
1 Nora Nelis 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Otto Nelis 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Ivan Nigrovski 2013
Harju maakond
Pae Gümnaasium M Osales
1 Simone Niilo 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Adeele Nirgi 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Mirtel Nirgi 2010
Harju maakond
  N Osales
1 Kertu Nõmm 2014
Lääne-Viru maakond
  N Osales
1 Kristo Normann 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Richard Normann 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Robin Normann 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Geiti Nurk 2018
Viljandi maakond
  N Osales
1 Mathilde Nurmsalu 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Kati Odintsova 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Getlin Oja 2017
Harju maakond
  N Osales
1 Fred Oskar Ojamets 2017
Lääne-Viru maakond
  M Osales
1 Esther Okot 2020
Harju maakond
  N Osales
1 Tamela Okot 2017
Harju maakond
  N Osales
1 Mirtel Oks 2011
Viljandi maakond
  N Osales
1 Kertu Lilian Oper 2010
Põlva maakond
  N Osales
1 Ergo Orgla 2012
Harju maakond
SK Särasilmad M Osales
1 Liisa Orgla 2015
Harju maakond
SK Särasilmad N Osales
1 Rander Orman 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Rednar Orman 2011
Harju maakond
  M Osales
1 Jan Jacob Otisalu 2017
Lääne maakond
  M Osales
1 Karl Sandr Paalman 2014
Põlva maakond
  M Osales
1 Robin Paasma 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Elli Padonik 2019
Lääne-Viru maakond
  N Osales
1 Iti Padonik 2017
Lääne-Viru maakond
  N Osales
1 Sander Pähn 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Martin Pai 2010
Harju maakond
  M Osales
1 Robin Paju 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Daniel Pajula 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Deivid Pajula 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Delise Pajula 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Devin Pajula 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Mihkel Palm 2018
Uusimaa
  M Osales
1 Rasmus Palm 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Laura Liisa Palts 2019
Harju maakond
  N Osales
1 Robin Palts 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Bärbel Pärn 2017
Rapla maakond
  N Osales
1 Jastin Pärna 2017
Pärnu maakond
  M Osales
1 Grete Pärnapuu 2014
Tartu maakond
  N Osales
1 Roald Pärnapuu 2015
Tartu maakond
  M Osales
1 Henriette Pärnoja 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Arina Partanen 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Deivid Parts 2020
Võru maakond
  M Osales
1 Marta Parvei 2011
Harju maakond
  N Osales
1 Brian Pavlov 2019
Pärnu maakond
  M Osales
1 Ryan Pavlov 2016
Pärnu maakond
  M Osales
1 Sharon Pavlov 2013
Pärnu maakond
  N Osales
1 Henry Chris Peensaar 2010
Harju maakond
  M Osales
1 Helena Peep 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Henrik Peep 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Simona Peetrimägi 2016
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N Osales
1 Joanna Peiker 2020
Harju maakond
  N Osales
1 Stella Peiker 2018
Harju maakond
  N Osales
1 Alissa Penna 2017
Pirkanmaa
  N Osales
1 Robin Pernau 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Daniil Petrov 2019
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
M Osales
1 Markus Pihlak 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Marleen Pihlak 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Emilie Pihlapuu 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Mariel Pihlapuu 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Mary-Leen Piibur 2015
Rapla maakond
  N Osales
1 Loreth-Liis Piik 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Armin Piiroja 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Emily Piiroja 2020
Harju maakond
  N Osales
1 Kevin Piiroja 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Kaspar Pillai 2015
Lääne maakond
  M Osales
1 Rahel Pillai 2012
Lääne maakond
  N Osales
1 Karlotta Pillpuu 2019
Harju maakond
  N Osales
1 Karola Pillpuu 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Elisabelle Põder 2018
Harju maakond
  N Osales
1 Enrico Põder 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Mark Pokrovski 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Jasmin Põldnurk 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Jasper Jaan Põldnurk 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Timofei Polistsuk 2016
Ida-Viru maakond
  M Osales
1 Emma Emily Põllu 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Daniil Ponomarev 2018
Ida-Viru maakond
  M Osales
1 Liisbeth Prans 2010
Tartu maakond
  N Osales
1 Brent Preobraženski 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Kevin Preobraženski 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Valentina Prishchenko 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Daniel Prokopov 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Viktoria Prokopovitš 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Janeli Pruuli 2011
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Eliise Pungar 2014
Tartu maakond
  N Osales
1 Esme Putralis 2017
Tartu maakond
  N Osales
1 Ameli Puusepp 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Aria Puusepp 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Lebron Puusepp 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Anna Elisa Raaga 2011
Harju maakond
  N Osales
1 Laura Marleen Raidalu 2012
Harju maakond
SK Nord N Osales
1 Tristan James Raidalu 2019
Harju maakond
  M Osales
1 Elias Raidma 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Robin Raja 2019
Võru maakond
  M Osales
1 Elianor Rändvee 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Emelyn Rändvee 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Robin Rändvee 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Annabel Rang 2011
Harju maakond
  N Osales
1 Sebastian Rang 2014
Harju maakond
  M Osales
1 Rasmus Rannamets 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Roger Rannamets 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Laura Rannok 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Jason Andreas Rästa 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Eliise Rauba 2019
Harju maakond
  N Osales
1 Kaspar Rauba 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Ranel Raudam 2015
Jõgeva maakond
  M Osales
1 Rasmus Raudsik 2018
Harju maakond
Kose Lasteaed Päevalill M Osales
1 Anna Helene Rauk 2012
Harju maakond
Triathlon Estonia N Osales
1 Oskar Rauk 2015
Harju maakond
Triathlon Estonia M Osales
1 Amelia Rebane 2015
Tartu maakond
  N Osales
1 Emma Eliise Rebane 2012
Harju maakond
Tallinna Kesklinna Põhikool N Osales
1 Jaan Konrad Rebane 2018
Harju maakond
Tallinna Lepatriinu lasteaed M Osales
1 Karl Rebane 2017
Tartu maakond
  M Osales
1 Kristjan Rebane 2017
Tartu maakond
  M Osales
1 Saara Rebane 2018
Harju maakond
OCR Estonia N Osales
1 Kadri Reilent 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Veroonika Reimo 2011
Harju maakond
  N Osales
1 Mia-Leonie Reinsaar 2015
Võru maakond
Võru Tarbijate ühistu N Osales
1 Katariina Reinsoo 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Emma-Liisa Retpap 2018
Pärnu maakond
Pärnu liblika lasteaed N Osales
1 Alfred Rigolt 2009
Harju maakond
  M Osales
1 Amanda Riive 2018
Tartu maakond
  N Osales
1 Linda Riive 2021
Tartu maakond
  N Osales
1 Teele Rinken 2018
Tartu maakond
  N Osales
1 Piia Roasto 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Lara Rohtla 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Ralf Rohtla 2018
Uusimaa
-
-
M Osales
1 Ursula Rohtla 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Valeria Rolitš 2009
Ida-Viru maakond
  N Osales
1 Robin Romandi 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Liisa Lotta Rool 2011
Harju maakond
  N Osales
1 Miia Marii Rool 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Nora Miree Rool 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Rika Helena Rõõmus 2012
Lääne maakond
  N Osales
1 Maribel Rosenberg 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Raiko Rospik 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Ronja Rostin 2017
Pärnu maakond
  N Osales
1 Aleksandr Rozanov 2018
Harju maakond
Tallinna Meelespea lasteaed M Osales
1 Veronika Rozanova 2015
Harju maakond
Meelespea lasteaed N Osales
1 Lukas Ruban 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Marta Ruban 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Liise Rum 2010
Harju maakond
  N Osales
1 Tuuli Rum 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Loviise Rümmel 2015
Jõgeva maakond
  N Osales
1 Rasmus Rümmel 2015
Jõgeva maakond
  M Osales
1 Ervin Rünk 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Mia Rünk 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Kristiin Michell Runno 2019
Rapla maakond
  N Osales
1 Roosmarii Runno 2019
Rapla maakond
  N Osales
1 Ruudi Runno 2015
Rapla maakond
  M Osales
1 Birgit Ruuben 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Aurelia Rüütel 2018
Harju maakond
  N Osales
1 Gertrud Saar 2019
Harju maakond
  N Osales
1 Kristoffer Saar 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Mirtel Saar 2018
Pärnu maakond
  N Osales
1 Rihhard Alister Saar 2011
Harju maakond
  M Osales
1 Trevor Saaremets 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Gerda Saarmets 2017
Harju maakond
  N Osales
1 Marta Saarmets 2020
Harju maakond
  N Osales
1 Caroline-Elisabet Sabo 2021
Pärnu maakond
  N Osales
1 Anete Sahtel 2010
Hiiu maakond
  N Osales
1 Raheem Šalajev 2017
Pärnu maakond
  M Osales
1 Miron Saljukov 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Uljana Saljukova 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Marili Salong 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Heidi Liandra Sassi 2018
Harju maakond
  N Osales
1 Henri Edward Sassi 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Ketter Sassi 2010
Harju maakond
  N Osales
1 Kristjan-Oliver Sassi 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Jörgen Savik 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Laura Savik 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Sören Savik 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Alisa Savtšenko 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Taavi Schönbauer 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Triin Schönbauer 2009
Harju maakond
  N Osales
1 Iko Seiler 2013
Rapla maakond
  M Osales
1 Salme Seiler 2011
Rapla maakond
  N Osales
1 Kerdon Seire 2020
Lääne-Viru maakond
  M Osales
1 Neiron Seire 2017
Lääne-Viru maakond
  M Osales
1 Kira Seleznjova 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Hans Hugo Sell 2019
Harju maakond
  M Osales
1 Armin Sepp 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Mariann Sepp 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Kirke Sergejev 2018
Harju maakond
  N Osales
1 Ragne Sergejev 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Rahel Sergejev 2022
Harju maakond
  N Osales
1 Ivan Shabanov 2012
Ida-Viru maakond
Narva Spordikool "Energia"
Narva Pähklimäe gumnaasium
M Osales
1 Kevin Sihver 2011
Harju maakond
  M Osales
1 Nele-Liis Siim 2015
Uusimaa
-
-
N Osales
1 Stella Šikilo 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Melany Sikk 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Sten Leonhard Sikka 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Tannar Sildeberg 2014
Tartu maakond
  M Osales
1 Reiko Sillaste 2016
Jõgeva maakond
  M Osales
1 Marii Simm 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Bogdan Šipko 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Artur Sokolov 2016
Tartu maakond
JK Merkuur Juunior M Osales
1 Ilia Sokolov 2013
Harju maakond
  M Osales
1 Arina Sokolova 2019
Tartu maakond
  N Osales
1 Emiliia Sokolova 2010
Harju maakond
  N Osales
1 Adriana Soodla 2012
Harju maakond
Spordivaim
Tallinna 32.keskkool
N Osales
1 Stig-Kristofer Soomann 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Hannaliise Sooniste 2010
Harju maakond
Lindon N Osales
1 Hannaloore Sooniste 2012
Harju maakond
  N Osales
1 Emilia Soosalu 2019
Harju maakond
  N Osales
1 Natali Liidia Soosalu 2015
Harju maakond
  N Osales
1 Emma Isabella Sõtš 2015
Viljandi maakond
  N Osales
1 Nora Delina Sõtš 2014
Viljandi maakond
  N Osales
1 Paulina Stanovov 2018
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
N Osales
1 Elina Staškevitš 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Victoria Šteinle 2019
Harju maakond
Edu Valem Lasteaed N Osales
1 Nora Stender 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Hendrik Suimets 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Oliver Sukk 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Birgit Sune 2019
Harju maakond
  N Osales
1 Sandra Suvi 2010
Rapla maakond
  N Osales
1 Henri Tajur 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Eleri Talen 2019
Harju maakond
  N Osales
1 Richard Talen 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Adeele Tamm 2018
Valga maakond
  N Osales
1 Ele-Mariin Tamm 2011
Harju maakond
  N Osales
1 Gregor Tamm 2015
Tartu maakond
  M Osales
1 Isabella Tamm 2018
Uusimaa
  N Osales
1 Mia Elisabeth Tamm 2020
Harju maakond
  N Osales
1 Raimond Tamm 2019
Harju maakond
  M Osales
1 Tenno Tamm 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Timmu Tamm 2015
Harju maakond
  M Osales
1 Wille Tamm 2013
Valga maakond
  M Osales
1 Marleen Desiree Tamme 2016
Harju maakond
Spordiselts N Osales
1 Rimo Tamme 2016
Tartu maakond
  M Osales
1 Rome Tamme 2014
Tartu maakond
  M Osales
1 Joanna Tammsaar 2019
Pärnu maakond
  N Osales
1 Adeele Tänav 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Laur Tänav 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Grettel Tatra 2014
Pärnu maakond
  N Osales
1 Hannabel Teern 2011
Harju maakond
Suusavägi N Osales
1 Aaron Hubert Teichmann 2017
Harju maakond
  M Osales
1 Adeele Doris Teichmann 2017
Harju maakond
  N Osales
1 Lisandra Teigar 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Kristella Tennokese 2012
Tartu maakond
  N Osales
1 Kristjan Tennokese 2016
Tartu maakond
  M Osales
1 Kristofer Tennokese 2014
Tartu maakond
  M Osales
1 Lisandra Teppomees 2011
Harju maakond
  N Osales
1 Robert Teppomees 2018
Harju maakond
  M Osales
1 Rasmus Tikker 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Rebekka Tilts 2011
Harju maakond
  N Osales
1 Lysette Tinnuri 2014
Harju maakond
  N Osales
1 Elina Tõnsing 2016
Pärnu maakond
  N Osales
1 Minella Tõnts 2017
Järva maakond
  N Osales
1 Kaileen Toomingas 2014
Lääne-Viru maakond
  N Osales
1 Richard Hugo Toomsalu 2012
Harju maakond
  M Osales
1 Eliisabet Toots 2014
Varsinais-Suomi
  N Osales
1 Martin Tõsjatov 2019
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
M Osales
1 Aaron Trofimov 2019
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
M Osales
1 Vladimir Tšerkassov 2018
Harju maakond
Vikerkaarelaiud
Tallinna Kihnu Lasteaed
M Osales
1 Tero Tugi 2017
Viljandi maakond
  M Osales
1 Tuuli Tuisk 2013
Harju maakond
  N Osales
1 Daniel Henri Ugezene 2020
Harju maakond
  M Osales
1 Nete Marie Uhabakin 2016
Harju maakond
  N Osales
1 Meribel Uibu 2016
Pärnu maakond
  N Osales
1 Mia Uksov 2017
Tartu maakond
  N Osales
1 Andreas Robin Uljas 2016
Harju maakond
  M Osales
1 Demi Umbleja 2018
Harju maakond
  N Osales