Narva Energiajooks
Virtuaaljooks

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 785 Naisi: 558 Mehi: 227 Läbitud distants kokku: 4710 km Aeg kokku: 630:07:30
Nr Nimi Sünniaasta Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Tulemus
1276 Andres Aare 1977
Harju maakond
MTÜ spordiselts
MTÜ spordiselts
M 00:41:18
1818 Ragne Aas 1984
Espoo
  N 00:48:27
1973 Oksana Aasa 1980
Võru maakond
  N 00:33:56
1611 Kersti Aasmae 1992
Harju maakond
  N 01:15:08
1904 Ann Katriin Abel 2002
Harju maakond
  N 00:38:25
1841 Aleksei Agafonov 1981
Ida-Viru maakond
  M 00:25:19
1822 Virje Agukas 1978
Harju maakond
  N 00:45:05
1985 Annely Ahtma 1982
Pärnu maakond
Swedbanki spordiklubi N 00:28:03
1349 Laila Ahu 1984
Ida-Viru maakond
  N 00:37:56
1156 Jaana Ahun 1985
Harju maakond
  N 01:22:05
1950 Erik Aibast 1973
Harju maakond
  M 00:54:41
1774 Triin Aimla 1991
Lääne-Viru maakond
  N 00:40:23
1848 Kristi Ainen 1981
Harju maakond
TalTech N 00:39:06
1810 Riin Alamets 1987
Harju maakond
  N 00:39:12
1681 Raul Algus 1958
Harju maakond
  M 00:36:27
1641 Tuuli Allast 1987
Harju maakond
  N 00:47:18
1732 Carmen Allik 1985
Harju maakond
  N 00:52:28
1718 Risto Allik 1982
Harju maakond
  M 00:43:24
1598 Aivar Altmäe 1988
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 01:14:12
1846 Alexandra Anniste 2014
Saare maakond
Luce kool N 00:44:13
1980 Alar Annok 1978
Tartu maakond
AS A. Le Coq M 00:32:32
1955 Allar-Raul Antson 1990
Rapla maakond
  M 00:29:12
1901 Pauli Arbelius 1943
Kanta-Häme
  M 01:02:18
1547 Lilian Ariva 1978
Tartu maakond
  N 00:30:55
1162 Kristjan Arras 1989
Harju maakond
  M 00:52:01
1908 Maire Arras 1965
Harju maakond
  N 00:53:42
1262 Astrid Aru 1986
Jõgeva maakond
  N 01:16:54
1550 Katrin Aru 1986
Viljandi maakond
  N 01:00:18
1064 Andrus Arukaevu 2007
Harju maakond
  M 00:46:49
1062 Urve Arukaevu 1966
Harju maakond
  N 00:57:26
1122 Helianora Arusoo 2001
Ida-Viru maakond
  N 00:45:56
1616 Elli Asser 1990
Harju maakond
  N 00:40:39
1805 Heelika Aus 1994
Saare maakond
GOWORKABIT ESTONIA OÜ N 00:38:33
1577 Jane Aus 1986
Tartu maakond
  N 00:37:35
1494 Oliver Keir Autor 2012
Jõgeva maakond
Põltsamaa Spordikool M 00:34:54
1212 Jekaterina Azhens 1985
Ida-Viru maakond
AS Swedbank N 00:45:19
1832 Eveli Bauer 1982
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
N 00:42:37
1469 Haris Begic 1990
Harju maakond
  M 00:27:21
1992 Vadim Belobrovtsev 1978
Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus M 00:39:11
1358 Julia Berezina 1998
Ida-Viru maakond
  N 01:00:38
1886 Vladimir Berzin 1977
Ida-Viru maakond
Politsei ja Piirivalveamet M 00:25:03
1121 Varvara Bondareva 2008
Ida-Viru maakond
  N 00:35:42
1334 Lili Boom 1970
Lääne-Viru maakond
  N 00:45:57
1922 Olga Bõtškova 1990
Bayern
  N 00:35:42
1467 Angelo Bramanti 1990
Harju maakond
Hegelmann M 00:39:18
1867 Kerttu Bušujeva 1992
Harju maakond
  N 00:34:35
1933 Diana Dobrova 1990
Harju maakond
  N 00:34:16
1690 Helbe Edala 1968
Ida-Viru maakond
  N 00:49:56
1781 Gerli Edela 1982
Tartu maakond
  N 00:53:36
1620 Egert Eek 1980
Pärnu maakond
  M 00:39:40
1621 Elise-Marleen Eek 2007
Pärnu maakond
  N 01:08:12
1186 Sirle Eelma 1975
Järva maakond
  N 01:09:18
1656 Anita Eensalu 1999
Ida-Viru maakond
  N 01:12:08
1884 Gunnar Eensoo 1974
Viljandi maakond
Cyclon M 00:39:42
1496 Eteri Eha 1989
Harju maakond
  N 01:34:23
1694 Veera Eher 1965
Ida-Viru maakond
  N 00:51:11
1485 Imre Eiche 1973
Võru maakond
  M 00:35:48
1839 Arvo Elm 1979
Ida-Viru maakond
  M 00:58:16
1525 Krista Elmet 1971
Harju maakond
  N 00:33:16
1787 Gregor Elviste 2007
Pärnu maakond
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium M 00:39:33
1385 Jelena Emajõe 1983
Ida-Viru maakond
  N 01:00:29
1073 Heddi Erikson-Kiveste 1982
Järva maakond
  N 00:53:58
1549 Urme Ernits 1978
Tartu maakond
  N 00:37:17
1304 Aksel Ers 1966
Ida-Viru maakond
Eesti Energia AS
Eesti Energia AS
M 00:40:20
1246 Loona Eskla 1972
Võru maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus N 01:15:50
1716 Aleksei Fedortsev 1979
Ida-Viru maakond
BinarWelt OU M 00:36:23
1967 Regina Feldman 1990
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit Connect OÜ
N 00:45:21
1769 Olesja Fjodorova 1983
Ida-Viru maakond
  N 01:37:01
1048 Ekaterina Fomina 1980
Ida-Viru maakond
  N 00:43:16
1722 Reelika Gerdt 1990
Viljandi maakond
  N 01:06:09
1472 Oksana Gladõš 1974
Harju maakond
  N 00:43:03
1930 Gerly Gnezdov 1992
Pärnu maakond
  N 00:36:46
1889 Nadezda Grigorjeva 1990
Tartu maakond
  N 01:14:25
1963 Monika Grinfeld 1976
Ida-Viru maakond
Spordiselts MTÜ
Unifiedpost AS
N 00:49:40
1785 Annely Gubinski 1973
Rapla maakond
Rapla SVK
Naiskodukaitse
N 00:41:23
1605 Annika Haasma 1981
Tartu maakond
FC Elva N 00:58:39
1236 Sirje Hallap 1959
Rapla maakond
  N 00:42:58
1527 Andres Hallik 1979
Harju maakond
Ristiku Põhikool M 00:33:22
1660 Geili Hallikas 1992
Jõgeva maakond
  N 00:46:41
1582 Marianne Hanson 1989
Järva maakond
  N 00:30:44
1459 Jaanika Heidmets 1982
Lääne-Viru maakond
Politsei- ja Piirivalveamet N 00:35:43
1879 Marika Heinleht 1986
Harju maakond
  N 00:35:34
1965 Ave Hiiemäe 1995
Hiiu maakond
  N 00:39:27
1524 Marju Hiiepuu 1974
Harju maakond
  N 00:43:40
1749 Triin Hinnosaar 1986
Harju maakond
  N 01:04:54
1786 Ly Hõbe 1977
Harju maakond
  N 00:56:45
1989 Kerstin Holland 1983
Harju maakond
  N 00:35:11
1330 Marten Holter 2006
Pärnu maakond
  M 00:37:42
1793 Karin Hõrrak 1968
Tartu maakond
  N 00:35:37
1498 Margus Hubel 1984
Viljandi maakond
  M 00:26:22
1134 Mati Hussar 1956
Järva maakond
  M 00:40:37
1521 Anita Ievina 1968
Latvia
Cēsis N 00:28:50
1573 Anna Igaševa-Mašin 2002
Harju maakond
  N 00:35:52
1257 Gerli Ikla 1972
Viljandi maakond
  N 00:53:47
1474 Anna Iljina 1972
Harju maakond
  N 00:44:28
1205 Ants Illus 1951
Tartu maakond
  M 01:04:40
1204 Tiiu Illus 1947
Tartu maakond
  N 01:04:40
1768 Katre Ilves 1982
Jõgeva maakond
  N 00:37:28
1053 Toivo Ivainen 1964
Lääne-Viru maakond
  M 00:29:32
1446 Helena Ivanov 1989
Harju maakond
  N 00:30:12
1325 Viktor Ivanov 1986
Harju maakond
  M 00:39:41
1977 Jaana Jaanimäe 1978
Tartu maakond
  N 00:36:36
1555 Marit Jaaniste 1970
Tartu maakond
  N 00:39:22
1148 Aivar Jaeski 1966
Harju maakond
  M 00:38:42
1581 Sirkka Jahimaa 1988
Harju maakond
  N 00:37:51
1897 Anelle Jakobson 2007
Pärnu maakond
  N 00:35:05
1484 Janika Jakobson 1970
Tartu maakond
Tartu Impuls N 00:59:48
1915 Anastassia Jakovleva 1978
Ida-Viru maakond
  N 00:39:30
1130 Kajari Jakunin 1966
Saare maakond
  N 01:01:45
1630 Madli Jalast 1995
Põlva maakond
  N 00:55:29
1619 Sandra Jams 1987
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 01:15:18
1328 Maksim Jankovski 1985
Harju maakond
24alko.ee M 00:40:01
1684 Kaie Janson 1970
Lääne maakond
PPA N 00:43:07
1185 Hele Järv 1979
Harju maakond
  N 00:58:51
2028 Kersti Järva 1970
Pärnu maakond
  N 01:18:00
1390 Jaana Järve 1976
Lääne-Viru maakond
  N 00:43:01
1414 Reet Järveküla 1967
Viljandi maakond
Tarvastu Lasteaed N 01:11:08
1413 Terje Järveküla 1994
Viljandi maakond
  N 01:18:02
1890 Ahto Jaska 1965
Tartu maakond
Truvor M 00:40:40
1891 Svetlana Jaska 1973
Tartu maakond
  N 01:12:53
1231 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
  N 00:47:42
1406 Kaja Jõemets 1965
Ida-Viru maakond
Sparta
IVKH
N 00:34:33
1576 Marelle Jõgeva 1986
Tartu maakond
  N 00:59:29
1297 Agne Jõgis 1991
Lääne-Viru maakond
  N 01:20:00
1608 Emma Jugomägi 2007
Põlva maakond
  N 00:51:13
1609 Miko Jugomägi 2005
Põlva maakond
  M 00:50:09
1518 Daisy Jürgens 1986
Lääne-Viru maakond
  N 00:43:39
1554 Astrid Jürgenson 1979
Rapla maakond
  N 00:59:55
1596 Margit Jürgenson 1981
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi N 00:51:15
1070 Kadri Jürjan 1989
Harju maakond
Kadri jürjan N 00:33:17
1566 Riina Just-Pops 1985
Rapla maakond
  N 00:41:13
1708 Küllike Juurik 1965
Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool N 00:47:46
1510 Jaana Juurma 1971
Saare maakond
  N 00:43:19
1986 Annika Juursoo 1974
Harju maakond
  N 00:39:06
1532 Helina Juvanen 1988
Jõgeva maakond
  N 00:44:16
1551 Katri Kaar 1971
Hiiu maakond
  N 00:48:00
1903 Geir-Kristjan Kääri 2007
Tartu maakond
  M 01:12:06
1834 Annika Kaarna 1981
Tartu maakond
  N 01:18:00
1023 Kairit Kaasik 1969
Harju maakond
  N 00:36:05
1918 Aivi Käba 1959
Lääne-Viru maakond
  N 00:37:07
1682 Naima Kabral 1982
Põlva maakond
  N 01:07:18
1962 Kristel Kadak 1985
Lääne maakond
  N 00:51:14
1491 Rita Kadak 1982
Harju maakond
  N 00:33:08
1657 Eiko Kadarik 1985
Harju maakond
  M 00:57:33
1008 Kaarel-Paulus Kaeramaa 1996
Harju maakond
  M 00:30:42
1568 Kamilla Kaisel 2009
Harju maakond
  N 00:40:43
1128 Marika Kakko 1966
Saare maakond
  N 01:01:46
1625 Relika Kalbus 1976
Tartu maakond
  N 01:21:00
1517 Piia Kaldma 1968
Võru maakond
  N 00:45:44
1921 Ruth Kaldma 1964
Rapla maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus N 00:54:11
1445 Katrin Kaljula 1978
Lääne-Viru maakond
  N 01:09:46
1646 Ester Kallas 1960
Harju maakond
Coats Eesti N 01:12:14
2008 Merje Kallip 1963
Lääne-Viru maakond
  N 00:42:46
2009 Peep Kallip 1961
Lääne-Viru maakond
  M 00:37:38
1502 Kaidi Kalviste 1988
Lääne-Viru maakond
  N 00:36:56
1235 Saima Kams 1976
Järva maakond
SaSiKa OÜ N 00:57:29
1030 Siiri Kanarbik 1966
Lääne-Viru maakond
  N 00:55:38
1820 Eleri Kang 1992
Järva maakond
  N 00:52:44
1065 Margarita Kangur 1950
Harju maakond
  N 00:45:00
1478 Marina Karaseva 1979
Harju maakond
  N 00:57:29
1842 Aleksei Karetnikov 1998
Ida-Viru maakond
Rademar M 00:34:23
1799 Janika Karivere 1976
Rapla maakond
  N 00:41:57
1537 Neve Karjus 1990
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE N 00:46:40
1739 Neydi Karjus 1994
Tartu maakond
  N 00:46:35
1892 Anton Kärkkänen 1984
Tartu maakond
  M 01:02:27
1893 Ljubov Kärkkänen 1986
Tartu maakond
  N 01:02:36
1784 Katrin Karolin 1972
Valga maakond
  N 00:43:11
1711 Evelin Karpenko 1981
Rapla maakond
  N 01:01:29
1197 Jelena Karpenko 1987
Tartu maakond
  N 00:46:30
1198 Vitali Karpenko 1987
Tartu maakond
  M 00:38:57
1910 Siret Kasela 1988
Harju maakond
  N 01:28:26
1299 Janno Kasemaa 1979
Ida-Viru maakond
AS SEB Pank M 00:30:58
1854 Avo Kask 1964
Pärnu maakond
  M 00:33:18
1378 Erik Kask 2006
Harju maakond
  M 00:43:48
1248 Kert Kask 2002
Harju maakond
Sparta M 00:21:52
1814 Laas Kask 1974
Tartu maakond
  M 00:34:33
1815 Marko Kask 2002
Tartu maakond
  M 00:33:35
1807 Mirlian Kask 1980
Tartu maakond
  N 00:58:40
1824 Reet Kask 1967
Järva maakond
Nautleja KM N 00:46:38
1093 Marko Kaska 1974
Harju maakond
SPARTA M 00:59:35
1823 Alar Kattai 1960
Tartu maakond
LuxExpress
LuxExpress AS
M 00:37:18
1755 Annabel Kattai 2000
Rapla maakond
  N 00:58:23
1712 Kristi Kauts 1991
Tartu maakond
  N 01:03:29
1882 Carmen Kazantseva 2007
Viljandi maakond
  N 00:31:58
1229 Alla Kedrova 1975
Harju maakond
Audentese SK
PharmaEstica Manufacturing OÜ
N 00:31:10
1408 Maarika Kelder 1972
Tartu maakond
  N 00:39:03
2032 Helene Kents 1990
Harju maakond
  N 00:37:43
1679 Renee Kermon 1970
Harju maakond
  M 00:33:23
1676 Margarita Kerson-Saulis 1974
Harju maakond
  N 01:35:34
1728 Kristofer Kerves 2008
Harju maakond
  M 00:39:37
1622 Merike Kesküla 1969
Hiiu maakond
  N 00:44:09
1906 Pille Kesküla 1979
Ullensvang kommune
  N 00:47:24
1590 Kaiti Kiitsak 1989
Lääne-Viru maakond
AS Benito Puit N 00:58:11
1040 Ene Kiivit 1955
Tartu maakond
  N 01:08:00
1430 Henri-Kristian Kirsip 1997
Harju maakond
  M 00:40:38
1136 Marika Kisand 1971
Tartu maakond
  N 00:37:41
1667 Vitaly Kiselev 1978
Ida-Viru maakond
  M 00:54:55
2034 Aleksandr Kisseljov 1988
Ida-Viru maakond
  M 00:31:29
1542 Andrus Kivari 1976
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE M 00:40:58
1074 Ragnar Kiveste 1979
Järva maakond
  M 00:32:19
1662 Aivar Kivi 1974
Ida-Viru maakond
Eraisik M 00:42:58
1972 Kersti Kivi 1975
Tartu maakond
  N 00:53:00
1434 Rasmus Kivi 2007
Jõgeva maakond
  M 00:31:37
1431 Saale Kivi 1971
Jõgeva maakond
  N 00:38:54
1613 Villem Kivimäe 1953
Järva maakond
  M 00:59:31
1696 Külliki Klaar 1976
Tartu maakond
  N 00:37:42
1715 Virve Klaar 1980
Pärnu maakond
  N 01:19:24
1285 Nicole Maria Klais 1996
Harju maakond
UP Sport N 00:44:42
1465 Meril Klaos 1996
Harju maakond
MTA Spordisõprade Klubi
Maksu- ja Tolliamet
N 00:47:31
1019 Sander Klaos 1982
Harju maakond
  M 00:32:59
1587 Anni Klein 1985
Harju maakond
  N 00:42:48
1157 Sirli Kleitz 1975
Järva maakond
  N 00:34:23
1923 Natalja Klimentjeva 1983
Ida-Viru maakond
  N 00:34:54
1586 Ardo Kobrusepa 1987
Harju maakond
  M 00:39:45
1416 Erki Koht 1980
Harju maakond
Tallinna Ülikool M 00:29:16
1090 Marika Kohv 1971
Pärnu maakond
  N 00:55:39
1830 Kristi Kokk 1987
Harju maakond
Tervisekassa
Tervisekassa
N 00:48:23
1861 Mihkel Kokk 1991
Harju maakond
  M 00:46:20
1132 Kristiina Kollom 1991
Tartu maakond
  N 00:37:38
1987 Vadim Kõllomets 1980
Harju maakond
  M 00:39:11
1120 Alexander Komshin 1964
Ida-Viru maakond
SEKUNDOMER.EE M 00:28:49
1920 Kersti Konist 1976
Viljandi maakond
Koduküpsis OÜ N 00:50:00
1887 Liana Konjarova 1985
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE N 01:30:00
2003 Indrek Konnapere 1981
Harju maakond
Eesti Energia M 00:34:48
1579 Igor Kononov 1960
Harju maakond
RevalSport M 00:57:18
1849 Kaidi Koort 1986
Tartu maakond
  N 00:37:49
1924 Virge Kõosalu 1974
Harju maakond
  N 01:37:06
1735 Ave Kooskora 1983
Harju maakond
RVM Systems OÜ N 00:58:52
1365 Roman Kopõlov 1972
Ida-Viru maakond
Forbest autokool M 00:41:35
1366 Jelena Kopõlova 1968
Ida-Viru maakond
Forbest autokool N 00:42:08
1191 Darja Kornijenko 2005
Ida-Viru maakond
  N 00:47:52
1214 Kaili Korolkov 1984
Järva maakond
  N 00:37:32
1500 Natalja Korpenkov 1970
Tartu maakond
  N 00:45:38
1944 Julia Košeleva 1980
Harju maakond
  N 01:03:41
1314 Veronika Kossar 1980
Ida-Viru maakond
  N 00:31:56
1225 Anneli Kostabi 1992
Tartu maakond
  N 00:35:04
1140 Svetlana Kozlova 1985
Tartu maakond
  N 01:02:28
1593 Karl Johan Krasilnikov 2004
Tartu maakond
  M 00:49:39
1592 Jane Krasilnikova 1970
Tartu maakond
Katoliku SK N 00:48:20
1705 Siim Krausberg 1985
Lääne-Viru maakond
VRS Solutions OÜ M 00:56:45
1451 Angelina Kravchenko 1999
Ida-Viru maakond
KJK “Atleetika” N 00:33:20
1888 Natalja Kravtsova 1988
Harju maakond
  N 00:35:43
1747 Eryk Artur Krawczyk 2012
Ida-Viru maakond
  M 00:33:05
1746 Igor Jan Krawczyk 2009
Ida-Viru maakond
  M 00:25:29
1751 Kersti Kriisk 1977
Harju maakond
  N 00:48:39
1104 Kätlin Kroll 1988
Lääne-Viru maakond
  N 01:14:01
1775 Olga Kronk 1984
Ida-Viru maakond
  N 00:37:39
1387 Oleg Krönström 1992
Harju maakond
  M 00:36:56
1837 Daisy Kroon 1967
Ida-Viru maakond
  N 00:37:45
2035 Kristjan Krull 1981
Harju maakond
  M 00:35:35
1448 Merle Kruusamägi 1977
Ida-Viru maakond
MTÜ spordiselts
MTÜ spordiselts
N 00:35:09
1124 Merle Krüüts 1973
Espoo
  N 01:10:37
1452 Anastassija Kukk 1991
Harju maakond
  N 00:48:41
1863 Angela Kukk 1981
Jõgeva maakond
  N 00:54:44
1951 Kaisa Kukk 1990
Harju maakond
  N 00:39:38
1661 Pille Kukk 1985
Viljandi maakond
  N 00:41:08
1224 Merle Kumari 1956
Harju maakond
  N 01:24:44
1699 Kristi Kundla 1972
Tartu maakond
  N 00:56:28
1561 Sirje Kupp-Sazonov 1982
Tartu maakond
  N 00:41:35
1687 Maimu Kureküla 1965
Rapla maakond
Omniva Spordiklubi N 00:53:47
1578 Ülle Kuriks 1974
Harju maakond
  N 01:11:46
1627 Tatjana Kurilova 1990
Harju maakond
  N 00:37:26
1131 Leeni Kuris 1965
Saare maakond
  N 01:01:48
1112 Marielle Kurs 1998
Ida-Viru maakond
Järve SK N 00:36:40
1111 Mariliis Kurs 1974
Ida-Viru maakond
Järve SK N 00:34:58
1182 Klaus-Erik Kurvits 2002
Tartu maakond
  M 00:39:50
1181 Mari-Liis Kurvits 2005
Tartu maakond
Tartu Forseliuse Kool N 00:49:55
1180 Taivo Kurvits 1975
Tartu maakond
SA Archimedes M 00:33:41
1603 Hardi Kuslap 1987
Tartu maakond
  M 01:06:03
1601 Kaidi Kuslap 1986
Tartu maakond
  N 01:05:33
1697 Elisabet Kustavson 2011
Tartu maakond
  N 01:14:10
1685 Heiki Kustavson 1974
Tartu maakond
  M 01:01:23
1698 Keir Kristjan Kustavson 2010
Tartu maakond
  M 01:04:34
1725 Anna Kutser 1978
Harju maakond
KUTSER N 00:42:55
1726 Mihhail Kutser 1982
Harju maakond
DKM M 00:45:17
1511 Annika Kütt 1971
Harju maakond
  N 00:52:24
1862 Karl Kuulma 2002
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia M 00:29:46
1460 Kristofer Kuuseste 2006
Lääne-Viru maakond
  M 00:30:01
1966 Kalle Kuusik 1972
Ida-Viru maakond
  M 00:47:39
1713 Raivo Kuusk 1974
Lääne-Viru maakond
  M 00:30:05
1939 Jaana Kuuspalu 1983
Harju maakond
  N 00:44:40
1816 Marika Laan 1969
Harju maakond
Sisekaitseakadeemia spordiklubi
Sisekaitseakadeemia
N 01:07:13
1733 Raimi Laan 1979
Pärnu maakond
  M 01:19:24
1896 Age Laane 1980
Pärnu maakond
  N 00:39:18
1649 Maarit Lääne 1973
Tartu maakond
  N 00:51:03
1119 Regina Labent 1975
Tartu maakond
  N 00:35:38
1653 Reelika Laes 1980
Rapla maakond
  N 00:33:42
1540 Evelin Lahesoo 1982
Tartu maakond
  N 00:40:06
1515 Tiina Laidsalu 1976
Rapla maakond
  N 00:33:12
1483 Alexey Landar 1987
Harju maakond
  M 00:38:39
1895 Kristo Lang 1975
Harju maakond
  M 00:45:17
1750 Merje Lani 1971
Jõgeva maakond
  N 00:46:02
1305 Angela Lanno 1978
Põlva maakond
  N 00:57:24
1803 Aleksei Laptev 1985
Pärnu maakond
  M 00:32:50
1871 Lauri Lasimer 1981
Lääne-Viru maakond
  M 00:36:49
1817 Gerli Lass 1995
Harju maakond
  N 01:24:24
1984 Reilika Lass 1985
Harju maakond
Jalajälg AS N 00:49:39
1145 Heli Laurimaa 1988
Tartu maakond
  N 00:50:30
1852 Janeli Laus 1985
Pärnu maakond
  N 00:54:19
1528 Jana Leemann 1994
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 01:06:12
1497 Õnne Lees 1971
Lääne-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi N 00:28:30
1914 Heidi Leesik 1992
Valga maakond
  N 00:52:11
1783 Karin Leht-Järv 1982
Lääne maakond
  N 00:46:35
2027 Urmas Lehtoja 1965
Harju maakond
  M 00:38:10
1344 Liis Lehtse 1989
Tartu maakond
  N 00:37:35
1563 Elina Leisson 1982
Harju maakond
  N 00:34:42
1878 Ester Leiten-Kukk 1976
Harju maakond
Saue vald N 00:33:50
1683 Marili Lember 1996
Rapla maakond
  N 00:47:04
1269 Laura Lenbaum 1987
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
N 00:55:09
1813 Kaja Lend 1972
Pärnu maakond
  N 01:00:48
1643 Karolina Lepasalu 2010
Harju maakond
Team Lepasalu N 01:00:09
1642 Kati Lepasalu 1985
Harju maakond
Team Lepasalu N 01:00:09
1644 Kristina Lepasalu 2007
Harju maakond
Team Lepasalu N 01:00:09
1202 Andrus Lepikult 2007
Harju maakond
Nord
Mustamäe gümnaasium
M 00:26:56
1203 Rena Lepikult 1970
Harju maakond
Lastesõim Päkapikk N 00:54:11
1201 Toomas Lepikult 1959
Harju maakond
TalTech M 00:31:21
2021 Martin-Gustav Lepp 1976
Harju maakond
  M 00:45:49
2020 Sten-Oliver Lepp 2010
Harju maakond
  M 00:45:00
1488 Anne-Lea Leppik 1959
Tartu maakond
  N 01:03:47
1005 Gennadi Leppik 1954
Tartu maakond
pensionär M 01:02:21
1651 Siret Letlane 1993
Valga maakond
  N 00:39:18
1539 Jelena Levin 1979
Harju maakond
  N 01:13:33
1988 Jaan Liiders 1955
Rapla maakond
  M 00:55:58
1943 Kaja Liimal 1957
Ida-Viru maakond
Ü N 01:23:00
1872 Mark Liivalaid 1995
Ida-Viru maakond
  M 00:28:58
1633 Ivi Liivo 1971
Harju maakond
  N 00:54:50
1614 Liina Liivsoo 1991
Harju maakond
  N 01:00:44
1717 Liudmila Likhacheva 1940
Ida-Viru maakond
  N 01:03:36
1975 Elery Lina 1992
Järva maakond
  N 00:37:05
1531 Tommy Linge 1990
Harju maakond
Hegelmann transporte, UAB M 00:48:16
1217 Renita Linnjärv 1994
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia As
N 00:57:56
2030 Mari Lipp 1988
Harju maakond
  N 00:57:50
1526 Avo Lode 1963
Põlva maakond
  M 00:35:38
1864 Sven Loginov 2003
Harju maakond
  M 00:42:04
1607 Mirje Lõhmus 1972
Põlva maakond
  N 00:37:10
1492 Julia Lokteva 1991
Tartu maakond
  N 00:43:05
1222 Janno Loomus 1972
Lääne-Viru maakond
  M 00:30:20
1704 Andrei Lopsik 1955
Ida-Viru maakond
  M 00:45:58
1126 Hardi Lõuke 1996
Harju maakond
  M 00:34:36
1125 Siiri Lõuke 1974
Harju maakond
  N 00:48:17
1400 Maris Luht 1983
Harju maakond
  N 00:42:02
1575 Piret Luht 1994
Lääne-Viru maakond
  N 00:40:20
1397 Sten Luiga 1968
Harju maakond
  M 00:30:26
2026 Evely Luik 1986
Võru maakond
  N 00:38:41
1808 Rahel Luik 1995
Harju maakond
  N 00:40:26
1407 Alexandra Lumiste 1987
Harju maakond
  N 00:37:58
1319 Aleksandr Lupanov 1983
Ida-Viru maakond
SK Ganza M 00:33:57
2033 Svjatoslav Lushnjak 1973
Ida-Viru maakond
Febest Euripe Distribution OÜ M 00:51:04
1777 Imbi Luts 1962
Järva maakond
  N 01:05:40
1796 Urmo Luts 1983
Harju maakond
  M 00:37:43
1996 Gert Lutter 1978
Saare maakond
Kuressaare Gümnaasium M 00:32:44
1273 Ele Luuk 1985
Ida-Viru maakond
  N 00:31:33
1663 Sirle Lüüs 1987
Tartu maakond
  N 00:44:39
1639 Jaanika Maaniit 1984
Harju maakond
  N 01:05:31
1545 Merit Maarits 1992
Harju maakond
Reval Sport N 00:43:24
1529 Marko Maasik 1985
Harju maakond
G4S M 00:27:11
1058 Liina Maasing 1982
Lääne-Viru maakond
  N 00:42:36
1670 Anu Maasing-Kungla 1990
Lääne maakond
  N 00:46:16
1505 Angela Madisson 1973
Harju maakond
  N 00:29:35
1812 Helina Mäekivi 1985
Harju maakond
  N 00:54:35
1932 Markus Mäeväli 1982
Harju maakond
  M 00:36:11
1562 Aili Mägi 1981
Viljandi maakond
Nordic Milk N 00:36:15
1513 Katrin Mägi 1986
Harju maakond
  N 00:33:08
1604 Maarja Mägi 1985
Pärnu maakond
  N 00:45:55
1763 Reelika Mägi 1993
Saare maakond
Luksusjaht AS N 00:36:19
1117 Maila Maisväli 1963
Tartu maakond
IROSPORT
SA TÜ KLIINIKUM
N 01:35:09
1721 Külli Majori 1967
Järva maakond
Viru Küla Selts MTÜ N 00:57:29
1118 Andrei Maksimov 1975
Harju maakond
  M 00:29:52
1693 Katrin Malinin 1984
Harju maakond
  N 01:37:39
1790 Margit Mäll 1972
Tartu maakond
  N 00:33:33
1941 Emma Maltis 1996
Saare maakond
  N 00:40:07
1129 Õnne Mändla 1966
Saare maakond
  N 01:01:53
1885 Marje Männisalu 1990
Tartu maakond
  N 00:37:43
1286 Eili Marcinkevicz 1945
Harju maakond
  N 01:08:01
1840 Tarmo Margat 1979
Harju maakond
MTÜ Spordiselts M 00:39:21
1450 Sigrid Mark 1968
Põlva maakond
  N 00:41:16
1949 Margit Marma 1998
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
N 01:21:25
1597 Taimi Märtsin 1969
Lääne-Viru maakond
  N 01:01:12
1425 Maria Maslakova 1992
Harju maakond
  N 01:13:48
1251 Helen Mast 1968
Ida-Viru maakond
Rsk Jõhvikas N 00:39:23
1855 Kristina Matsal 1988
Ida-Viru maakond
Rademar N 00:43:51
1664 Merje Matvere 1978
Tartu maakond
Telia SK N 00:46:16
1443 Tiit Mauer 1968
Tartu maakond
  M 00:33:44
1392 Pille-Riin Meerits 1984
Tartu maakond
  N 00:39:50
1758 Anastassia Melnichenko 1996
Harju maakond
Leab Eesti OÜ N 00:43:35
1380 Maksim Melnikov 2009
Harju maakond
  M 00:41:41
1379 Vadim Melnikov 2007
Harju maakond
  M 00:32:22
1433 Gendra Melts 1998
Harju maakond
  N 00:37:02
1571 Ailan Meltsas 1985
Harju maakond
  M 00:40:41
1560 Helen Meltsas 1986
Harju maakond
  N 00:36:47
1826 Kätlin Meltsas 1996
Jõgeva maakond
  N 01:18:34
1689 Remo Meltsas 2007
Harju maakond
  M 00:40:01
1847 Karin Mestiläinen-Ventsel 1976
Espoo 02320
  N 00:39:37
1440 Jelena Mets 1965
Harju maakond
Telia SK
AS Connecto Eesti
N 00:45:51
1536 Mark Mets 1998
Harju maakond
  M 00:45:54
1806 Anneli Metsa 1978
Harju maakond
MTÜ Sordiselts N 01:01:58
1495 Aili Metsamaa 1961
Harju maakond
  N 00:48:23
1346 Merilin Metspalu 1983
Harju maakond
  N 00:56:29
1729 Madli Meus 1999
Tartu maakond
  N 00:31:36
1636 Helle Michelson 1957
Võru maakond
  N 00:57:30
1638 Monika Michelson 1985
Harju maakond
  N 00:38:10
1744 Ave Mikk 1970
Harju maakond
  N 00:52:39
2022 Mati Mikk 1982
Harju maakond
  M 00:26:31
1570 Reeni Mikkelsaar 1984
Tartu maakond
  N 00:58:43
1899 Heli Milber 1988
Harju maakond
Fazer Eesti N 00:43:28
1859 Olga Mizaras 1977
Ida-Viru maakond
Rademar N 01:29:51
1207 Heigo Mõlder 1982
Harju maakond
  M 00:33:22
1274 Ivo Molebnov 1980
Harju maakond
  M 01:05:00
1486 Andrus Möll 1960
Harju maakond
  M 00:27:35
1958 Olev Moorsoo 1973
Harju maakond
Sparta
Sparta
M 00:31:00
1678 Artjom Morozov 1986
Harju maakond
Juridium OÜ M 00:33:46
1403 Andra Mõttus 1975
Tartu maakond
MTÜ Spordiselts N 00:30:44
1764 Triin Muna 1981
Jõgeva maakond
Avinurme Gümnaasium N 00:44:14
1006 Aili Münt 1983
Järva maakond
  N 00:46:44
1665 Mirja Murumaa 1979
Viljandi maakond
  N 00:56:52
1503 Inga Mustonen 1985
Harju maakond
Sparta N 01:04:07
1935 Meelis Muts 1973
Viljandi maakond
  M 00:29:58
1546 Liisi Naar 1989
Pärnu maakond
  N 00:40:09
1794 Maris Nael 1976
Viljandi maakond
  N 01:13:33
1415 Jana Napritson 1975
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
N 00:57:36
1487 Anita Narusk 1967
Ida-Viru maakond
  N 00:56:46
1280 Martin Nassar 1993
Viljandi maakond
Maksu- ja Tolliamet M 00:27:40
1514 Urmas Neerot 1972
Põlva maakond
  M 00:34:08
1564 Kirsti Nikkolo 1971
Järva maakond
  N 01:09:04
1737 Anna Nikonova 1991
Harju maakond
  N 00:37:40
2007 Raivo Nõmm 1976
Viljandi maakond
Myfit Run Viljandi M 00:31:45
1928 Marge Nõmmik 1988
Harju maakond
  N 00:46:52
1995 Mart Nõmper 1977
Harju maakond
Grant Thornton Baltic OÜ M 00:38:11
1509 Reelika Noormägi 1975
Tartu maakond
  N 00:59:49
1522 Sofia Novenkova 2007
Ida-Viru maakond
  N 00:33:02
1456 Olga Novikova 1963
Tartu maakond
  N 00:43:05
1394 Hanna Nurme 1994
Harju maakond
  N 01:05:31
1533 Pille Nurmis 1961
Harju maakond
  N 00:40:41
1707 Kaie Nurmsalu 1977
Rapla maakond
  N 00:47:43
1146 Kevin Nutov 2002
Järva maakond
Luua Metsanduskool M 00:34:51
1189 Hedi Oja 1975
Harju maakond
  N 00:40:36
1190 Jan Rasmus Oja 2010
Harju maakond
  M 00:31:17
1095 Ken Ojakäär 1995
Harju maakond
  M 01:03:39
1740 Merilin Ojasoo 1984
Põlva maakond
  N 00:50:41
1343 Christi Ojaste 1991
Lääne-Viru maakond
  N 00:33:29
1558 Viivika Ojaste 1986
Põlva maakond
  N 00:34:09
1306 Silver Ojavere 1984
Põlva maakond
  M 00:35:47
1782 Marko Oldermann 1981
Harju maakond
  M 00:53:43
1703 Jegor Oleinik 2009
Harju maakond
  M 00:44:02
1917 Irina Oleinits 1969
Harju maakond
MULTISPORT ESTONIA
Tugikeskus POWER MTÜ
N 00:29:47
1060 Kadri Ööbik 1989
Harju maakond
  N 00:42:24
1902 Kersti Orel 1975
Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
N 00:58:52
1931 Randy Orel 1968
Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit Connect
M 00:27:27
1948 Merike Orgmäe 1992
Rapla maakond
  N 00:45:21
1600 Margit Orulaid 1974
Rapla maakond
  N 00:35:14
1419 Kristofer Osman 2009
Harju maakond
  M 00:55:10
1418 Mattias Osman 2012
Harju maakond
  M 00:55:10
1759 Olivia Ottis 1993
Harju maakond
  N 00:52:33
1556 Kristi Paalman 1975
Põlva maakond
  N 00:53:41
1557 Sandra Paalman 2006
Põlva maakond
  N 00:58:52
1584 Rain Päären 1979
Harju maakond
  M 00:26:03
2013 Svetlana Paiste 1986
Ida-Viru maakond
Sportland Eesti AS N 00:42:24
1756 Piret Pajusaar 1993
Nordurthing
  N 00:45:13
1981 Eve Palloson 1984
Tartu maakond
AS A. Le Coq N 00:57:12
1991 Rauno Palloson 1986
Harju maakond
  M 00:29:34
2002 Kady Palm 1988
Saare maakond
  N 00:38:03
2000 Marko Palm 1983
Saare maakond
  M 00:38:23
1589 Tiina Palu 1975
Tartu maakond
Saku Läte OÜ spordiklubi
Saku Läte OÜ
N 00:43:52
1476 Natalja Pankova 1975
Harju maakond
  N 01:12:04
1193 Kristina Pantjušenko 1986
Ida-Viru maakond
  N 00:31:54
1753 Kadri Paomees 1983
Saare maakond
Naiskodukaitse Saaremaa ringkond N 00:59:54
1340 Ilme Parik 1963
Harju maakond
  N 00:52:06
1288 Marko Parksepp 1982
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE M 00:33:34
1658 Pille-Kadri Pärna 1963
Võru maakond
  N 00:41:46
1153 Agnes Pärnamägi 1980
Harju maakond
  N 00:57:38
1686 Marko Pärnasalu 1974
Harju maakond
  M 00:50:05
1770 Sirje Pärnoja 1963
Pärnu maakond
  N 01:56:21
1458 Jana Pärtel 1975
Lääne-Viru maakond
  N 00:38:55
1437 Heli Pau 1988
Harju maakond
  N 00:54:00
1447 Karolin Pedius 1991
Tartu maakond
  N 00:40:22
1738 Olga Peerandi 1982
Harju maakond
  N 00:35:41
1595 Reigo Peil 1983
Järva maakond
  M 01:00:58
1427 Eliis Pihlak 2008
Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts N 00:56:06
1337 Kairi Pihlak 1981
Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont rulluisuklubi
MTÜ Spordiselts
N 00:37:51
1800 Katrin Pihlakas 1980
Harju maakond
  N 00:38:07
1669 Krista Pihlapuu 1975
Harju maakond
  N 00:44:16
1264 Dani Piho 1983
Põlva maakond
  M 00:28:33
1894 Tatjana Piir 1988
Rapla maakond
  N 00:39:35
1098 Tiit Piirimäe 1964
Lääne-Viru maakond
  M 00:34:36
1675 Anneli Piirsalu 1968
Järva maakond
Viru Küla Selts N 00:57:29
1324 Roman Pikalo 1985
Harju maakond
Funderbeam OÜ M 00:37:48
1543 Reilika Pikerpõld 1986
Harju maakond
  N 00:53:44
1804 Gettely Pikkor 1999
Viljandi maakond
Sisekaitseakadeemia N 00:37:05
1674 Piret Pilden 1983
Lääne-Viru maakond
  N 00:34:58
1438 Esmer Pilt 1973
Harju maakond
  N 00:51:57
1468 Aleksander Pimenov 1958
Ida-Viru maakond
  M 00:30:50
1997 Kaire Pindek 1984
Põlva maakond
  N 00:40:51
1634 Marian Põder 2009
Harju maakond
  N 01:05:22
1435 Indrek Põhjatu 1991
Tartu maakond
Mapri ehitus OÜ M 00:34:27
1428 Tiins Põld 1969
Lääne maakond
  N 00:38:59
1171 Kaja Põldmaa 1966
Lääne-Viru maakond
  N 01:07:04
1956 Ülle Põldoja 1958
Tartu maakond
OK Ilves N 00:56:38
1192 Stanislav Polikarpov 1989
Harju maakond
  M 00:32:00
1648 Tiina Polli 1979
Tartu maakond
  N 00:40:54
1942 Mario Polshin 2006
Ida-Viru maakond
  M 00:36:41
1461 Dmitriy Poltorukho 1981
Ida-Viru maakond
Team Timpurit OU M 00:38:44
2018 Evelyn Poom 1984
Lääne-Viru maakond
  N 00:33:51
1247 Sergei Porotsin 1983
Ida-Viru maakond
Elme Messer Gaas M 00:33:37
1341 Leili Prans 1951
Tartu maakond
  N 00:40:45
2024 Marina Premudrova 1976
Hiiu maakond
  N 00:36:36
1615 Melissa Priidel 2002
Harju maakond
  N 00:34:55
1954 Sirena Pruus 1994
Harju maakond
  N 02:08:00
1092 Peeter Puio 1974
Harju maakond
  M 00:38:43
1091 Ragnar Puio 2006
Harju maakond
  M 00:30:28
1766 Kätlin Pulk 1992
Harju maakond
  N 01:09:51
1761 Terje Purga 1995
Viljandi maakond
  N 01:06:49
1339 Sigrid Purgats 1984
Tartu maakond
  N 00:51:18
1798 Triinu-Evelin Putnik 1974
Harju maakond
Nortal AS N 01:08:39
1795 Aigi Puust 1983
Pärnu maakond
  N 01:19:24
1275 Marian Raag 1980
Harju maakond
  N 01:11:40
1970 Robert Raak 2011
Valga maakond
Yess/ SS Tartu Kalev M 00:34:02
1976 Siiri Raamets 1975
Valga maakond
  N 00:45:07
1791 Jekaterina Rääst 1983
Ida-Viru maakond
Eesti Töötukassa N 00:33:47
1875 Ursula Rahnik 1972
Saare maakond
Eesti Töötukassa N 00:55:27
1757 Mari Rahula 1990
Saare maakond
  N 01:17:55
1979 Katrin-Kai Raid 1989
Tartu maakond
AS A. Le Coq N 00:55:54
1429 Krista Raid 1971
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 00:40:20
1066 Mare Raidma 1945
Harju maakond
  N 00:47:00
1076 Saimon Raidma 1982
Tartu maakond
  M 00:30:37
1100 Cassandra Raiendik 2004
Harju maakond
  N 00:49:44
1444 Isabella Raiendik 2006
Harju maakond
Audentes SK/ Siili N 00:36:53
1969 Henrico Räim 1997
Harju maakond
  M 00:23:33
2004 Heiki Raimets 1966
Jõgeva maakond
  M 00:55:53
1762 Kadri Raimets 1990
Jõgeva maakond
  N 00:55:36
1736 Marina Raja 1969
Harju maakond
  N 00:44:01
1866 Emma Lotta Rand 2003
Saare maakond
Saaremaa Gümnaasium N 00:54:19
1559 Heili Randmaa 1990
Rapla maakond
Rahandusministeerium N 00:43:10
2023 Kert Räni 2009
Harju maakond
  M 01:04:33
1080 Maimu Rannala 1961
Saare maakond
  N 01:07:08
1243 Anni Ratas 1994
Lääne maakond
  N 00:38:20
1880 Mari-Liis Raudsepp 1987
Harju maakond
  N 00:34:17
1333 Jaan Rea 1979
Ida-Viru maakond
Maanteeamet M 00:33:47
1961 Gerda Rebane 1984
Harju maakond
  N 00:37:48
1369 Erika Reimann 1954
Järva maakond
  N 00:57:29
1602 Reet Reimann 1961
Lääne-Viru maakond
  N 00:51:32
1170 Mati Reineberg 1966
Lääne-Viru maakond
  M 00:34:47
1869 Maria Reino 1984
Hiiu maakond
  N 00:38:20
1504 Udo Reinsalu 1963
Valga maakond
  M 00:34:32
1767 Merle Rekaya 1971
Saare maakond
Piiprellid
Saaremaa Gümnaasium
N 00:55:53
1462 Sten Remmelg 1983
Ida-Viru maakond
  M 00:43:14
1077 Merle Rentik 1971
Lääne-Viru maakond
  N 00:45:18
1493 Kristofer Aurelius Riipus 2007
Jõgeva maakond
Põltsamaa Spordikool M 00:20:55
1565 Kairi Rikker 1979
Pärnu maakond
Vändra Lasteaed N 01:12:38
1811 Sulev Rinken 1964
Valga maakond
  M 00:58:44
1819 Marina Ristal 1987
Pärnu maakond
  N 00:43:20
1797 Kersti Roht 2004
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba N 00:29:34
1825 Siim Roht 2005
Põlva maakond
Põlgaste noortetuba M 00:29:34
2025 Jana Rolitš 1976
Ida-Viru maakond
AS Sportland Eesti N 00:49:55
1168 Alexey Romanov 1989
Harju maakond
  M 00:35:05
1345 Kristjan Roosvald 1986
Ida-Viru maakond
  M 00:24:38
1175 Birgit Rooväli 2003
Rapla maakond
  N 00:56:05
1174 Ene Rooväli 1974
Rapla maakond
  N 00:53:33
1843 Tiit Rosenberg 1946
Tartu maakond
Tartu Ülikool M 00:59:14
1792 Jaanika Rösler 1977
Viljandi maakond
  N 01:02:54
1481 Ilja Rõženkov 2002
Ida-Viru maakond
KJK Atleetika M 00:22:17
1865 Marina Rõženkova 1984
Ida-Viru maakond
Rademar N 00:48:39
1907 Veera Rumjantseva 1987
Ida-Viru maakond
Naiskodukaitse N 00:43:24
1990 Reti Ruubel 1978
Harju maakond
  N 00:32:51
1133 Virgo Rüütel 1990
Tartu maakond
  M 00:32:42
1490 Kristina Saad 1987
Harju maakond
  N 00:42:23
1538 Tiina Säälik 1967
Jõgeva maakond
SK ProRunner N 00:34:17
1968 Merli Saalits 1998
Harju maakond
  N 01:19:34
1289 Getlin Saar 1989
Tartu maakond
Saint Gobain Glasss Estonia SE N 01:02:47
1909 Ingrid Saar 1967
Tartu maakond
Tervisliku Elustiili Keskus Tammetõru N 01:04:55
1743 Mariann Saar 1979
Rapla maakond
  N 00:58:23
1569 Marianne Saar 1979
Harju maakond
Reval Sport
Coats Eesti
N 01:12:14
2038 Sigrid Saar 1987
Järva maakond
Koeru Lasteaed Päikeseratas N 01:24:33
1702 Siim Saar 1990
Tartu maakond
Veokikeskus OÜ M 01:21:05
1916 Mati Saarend 1951
Lääne-Viru maakond
  M 00:57:14
1184 Mart Saareoja 1972
Pärnu maakond
  M 00:40:10
1594 Maria Saaron 2004
Harju maakond
  N 00:46:28
2011 Helen Saliste 1978
Harju maakond
  N 00:40:47
1780 Sigrid Salujärv 1996
Lääne-Viru maakond
Eesti Töötukassa N 00:42:21
1821 Anneli Salusaar 1991
Harju maakond
  N 00:35:28
1856 Marina Saprykina 1995
Ida-Viru maakond
Rademar N 00:41:45
1553 Egle Sarapik 1978
Tartu maakond
  N 00:40:59
1552 Alina Särev 1978
Viljandi maakond
ON24 AS N 01:00:44
1677 Gintaras Saulis 1965
Harju maakond
  M 01:34:30
1835 Triin Savtšuk 1986
Rapla maakond
  N 00:38:03
2036 Svetlana Savvateeva 1982
Ida-Viru maakond
  N 00:41:10
1068 Jelena Scharonberg 1969
Ida-Viru maakond
  N 00:46:20
1960 Jaan Schults 1965
Harju maakond
  M 00:39:32
1802 Katri-Liis Sedjakin 2007
Pärnu maakond
Pärnu spordiklubi N 00:57:46
1147 Olga Selezneva 1981
Saint-Petersburg
  N 00:33:34
1386 Inga Selmet 1983
Harju maakond
  N 00:35:19
1049 Ahto Selter 1970
Järva maakond
AS Eesti Pagar M 00:29:37
1760 Kristi Selter 1983
Järva maakond
  N 00:34:21
2012 Mait Semjonov 1973
Harju maakond
  M 00:40:22
1873 Aivo Sepp 1968
Harju maakond
  M 00:53:47
1720 Lea Sepp 1984
Pärnu maakond
MS Balti Trafo N 00:36:35
1938 Irina Serebrovskaja 1985
Harju maakond
  N 11:07:00
1454 Jelizaveta Ševtsova 2000
Ida-Viru maakond
KJK Kalev Sillamäe N 00:26:32
1158 Kaira Sild 2003
Järva maakond
  N 00:34:29
1417 Tiiu Sillaste 1962
Põlva maakond
  N 00:39:08
1911 Rita Siniväli 1966
Harju maakond
  N 00:35:44
1650 Maire Sirila 1964
Lääne-Viru maakond
  N 00:33:39
1691 Anett Sisas 2005
Harju maakond
  N 00:44:33
1692 Rünno Sisas 2007
Harju maakond
  M 00:45:26
2006 Anneli Sitska 1966
Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi N 00:55:40
1851 Merili Smirnova 1989
Valga maakond
M_Luxdesign N 00:44:44
1395 Juri Sobolewski 1988
Harju maakond
  M 00:32:34
1695 Kadri Soesoo 1987
Viljandi maakond
  N 00:37:01
1772 Riina Soggar-Henk 1982
Viljandi maakond
  N 01:19:33
1688 Katrin Sõlg 1969
Põlva maakond
iseendaeest N 00:46:03
1479 Ljudmila Solomko 1956
Ida-Viru maakond
  N 00:52:49
1480 Sergey Solomko 1954
Ida-Viru maakond
  M 00:52:49
1069 Jevgeni Solovjov 1948
Ida-Viru maakond
  M 00:46:03
1541 Liis Solvak 1981
Harju maakond
  N 00:39:05
1998 Natalja Song 1975
Ida-Viru maakond
My fitness N 00:29:27
1719 Anneli Soosaar 1988
Pärnu maakond
  N 00:37:06
1952 Marii Soosaar 2009
Harju maakond
Keila Kool N 00:59:00
1544 Diana Sopova 1986
Harju maakond
  N 01:37:39
1583 Kätlin Stamm 1992
Põlva maakond
  N 00:42:16
1420 Marget Stamm 1967
Lääne-Viru maakond
  N 00:57:04
1982 Jevgenia Stepanova 1987
Tartu maakond
AS A. Le Coq N 00:26:54
1845 Karin Stroo 1985
Viljandi maakond
  N 01:06:47
1242 Külli Student 1968
Viljandi maakond
Coop N 01:02:27
1748 Georgi Suikanen 1993
Harju maakond
  M 00:38:43
1399 Andrus Suits 1964
Tartu maakond
  M 00:42:56
1221 Marge Sulev 1973
Lääne-Viru maakond
  N 00:57:31
1519 Jarmo Sulg 1989
Harju maakond
  M 00:33:32
1655 Alexey Suslov 1978
Ida-Viru maakond
Sekundomer M 00:26:45
1947 Heiki Suur 1941
Harju maakond
pensionär M 01:02:17
1139 Maili Suurekivi 1995
Harju maakond
  N 01:07:14
1508 Kirsti Süvaorg