Tallinna Maraton
Virtuaaljooks

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 1138 Female: 714 Male: 424 Läbitud distants kokku: 11380 km Aeg kokku: 1538:55:17
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Cat Cat pos Result
1 1 875 Deniss Šalkauskas 1998 Male
Ida-Viru maakond
TÜ ASK M 1 00:32:26
2 2 1352 Richard Kaup-Lapõnin 2005 Male
Harju maakond
Fiscaladmin M 2 00:38:48
3 3 1287 Ron Sitner 1994 Male
Israel
RONRUNSWORLD
RONRUNSWORLD
M 3 00:40:14
4 4 1450 Raul Richard Stein 1996 Male
Tartu maakond
  M 4 00:40:23
5 5 864 Andero Arak 1981 Male
Harju maakond
Team Hydro M 5 00:40:26
6 6 1141 Ahti Nuga 1984 Male
Rapla maakond
ProRunner M 6 00:40:34
7 7 1179 Algo Eskla 1987 Male
Harju maakond
  M 7 00:41:28
8 8 1594 Timur Fazõlov 1987 Male
Harju maakond
TakoiVotSport/ CES M 8 00:41:44
9 9 596 Kristjan Enno 1973 Male
Harju maakond
Jooksurullid
COOP Pank
M 9 00:42:15
10 10 66 Priit Murumets 1979 Male
Harju maakond
  M 10 00:42:47
11 11 80 Keit Dubrovski 1977 Male
Harju maakond
  M 11 00:43:13
12 12 924 Aleksei Ogarkov 1975 Male
Troendelag
  M 12 00:43:18
13 13 1362 Filipp Popov 1984 Male
Harju maakond
My Fitness
Balti Autoosad
M 13 00:43:39
14 14 508 Rasmus Talts 2004 Male
Harju maakond
Ookami judo M 14 00:43:55
15 15 1760 Rene Pere 1963 Male
Harju maakond
  M 15 00:44:06
16 16 89 Tarvo Vaarmets 1982 Male
Saare maakond
Kingli küla M 16 00:44:07
17 17 1381 Jevgeni Jefremov 1984 Male
Harju maakond
  M 17 00:44:22
18 18 702 Rico Soots 2006 Male
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
Q-haus
M 18 00:44:36
19 19 715 Indrek Kärner 1989 Male
Harju maakond
Twilio M 19 00:44:36
20 20 1246 Goncalo Lousada 1989 Male
Lisboa
  M 20 00:44:41
21 21 709 Karel Torm 1978 Male
Harju maakond
Tormine M 21 00:44:42
22 22 332 Rolands Kursišs 1982 Male
Zemgale
  M 22 00:44:50
23 23 1637 Pavel Grigorenko 1982 Male
Harju maakond
21CC
Guardtime
M 23 00:44:58
24 24 571 Kristjan Palm 1990 Male
Lääne-Viru maakond
  M 24 00:44:59
25 1 1416 Evelin Umalas 1976 Female
Harju maakond
  N 1 00:45:34
26 25 922 Rauno Pärg 1989 Male
Harju maakond
Hepta Energy Group OÜ M 25 00:45:44
27 2 1328 Maigi Tomp 1987 Female
Viljandi maakond
Rademar N 2 00:45:44
28 3 920 Külliki Liht 1994 Female
Harju maakond
  N 3 00:45:45
29 26 1201 Javier Iglesias 1995 Male
Navarra
  M 26 00:45:49
30 27 1182 Kaspar Teder 1980 Male
Harju maakond
  M 27 00:45:53
31 28 1683 Tomy Suur 2005 Male
Pärnu maakond
HC Pärnu M 28 00:45:56
32 29 1531 Marko Maasik 1985 Male
Harju maakond
G4S Spordiklubi
AS G4S Eesti
M 29 00:46:00
33 4 950 Eva Sepping 1978 Female
Harju maakond
  N 4 00:46:11
34 30 1455 Kaspars Borozinskis 2005 Male
Ķeguma novads
Maratona klubs M 30 00:46:14
35 31 612 Tarmo Kruusimäe 1968 Male
Harju maakond
  M 31 00:46:15
36 32 914 Mattias Liht 1994 Male
Rapla maakond
  M 32 00:46:24
37 33 243 Vladislav Žarov 1996 Male
Harju maakond
Eesti Taekwon-do Liit
Eesti Taekwon-do Liit
M 33 00:46:24
38 5 873 Kaire Roosalk 1973 Female
Viljandi maakond
  N 5 00:46:35
39 34 1378 Tõnu Tunnel 1987 Male
Harju maakond
  M 34 00:46:41
40 35 1389 Eedi Sepp 1978 Male
Harju maakond
  M 35 00:46:52
41 36 1339 Fernando Pecchenino 1971 Male
Saxony
  M 36 00:46:55
42 37 1353 Corrado Maggioni 1982 Male
Novara
ASD Atletica Trecate M 37 00:46:57
43 38 1741 Kristjan Tuisk 1981 Male
Harju maakond
Õhuvägi M 38 00:46:59
44 39 1119 Aleksei Missuro 1982 Male
Harju maakond
  M 39 00:47:02
45 40 808 Kaidar Hussar 1971 Male
Võru maakond
Kündja Spordiklubi M 40 00:47:04
46 41 165 Andres Voolar 1980 Male
Harju maakond
  M 41 00:47:07
47 42 1722 Armin Tingas 1995 Male
Harju maakond
  M 42 00:47:19
48 43 1763 Ago Holm 1964 Male
Harju maakond
Noblessner Arendus M 43 00:47:20
49 44 1367 Ergo Vaik 1975 Male
Pärnu maakond
  M 44 00:47:24
50 45 898 Armin Kask 1979 Male
Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
M 45 00:47:31
51 46 1468 Erik Aibast 1973 Male
Harju maakond
Jalajälg AS M 46 00:47:34
52 6 405 Kairi Salu 1992 Female
Tartu maakond
RTG Spordiklubi N 6 00:47:39
53 47 1223 Kristjan Roosvald 1986 Male
Ida-Viru maakond
  M 47 00:47:42
54 48 601 Taivo Linnamägi 1984 Male
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M 48 00:47:45
55 49 1355 Toomas Näär 1969 Male
Pärnu maakond
  M 49 00:47:51
56 50 1430 Petr Erlygin 1992 Male
Harju maakond
  M 50 00:47:54
57 51 1279 Sander Brõsov 2005 Male
Saare maakond
  M 51 00:48:14
58 52 450 Peeter Puio 1974 Male
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet M 52 00:48:16
59 53 861 Marco Kahu 1989 Male
Harju maakond
Sparta M 53 00:48:18
60 54 1453 Valdas Bartaška 1966 Male
Žemynos g. 29-25
  M 54 00:48:19
61 55 247 Kristian Küttis 1981 Male
Harju maakond
Scanweld M 55 00:48:21
62 56 1313 Paavo Nael 1972 Male
Harju maakond
  M 56 00:48:22
63 57 1612 Argos Siiner 2006 Male
Kopenhaagen
  M 57 00:48:23
64 58 1018 Madis Salus 1991 Male
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla M 58 00:48:30
65 7 1402 Piret Helve 1984 Female
Viljandi maakond
MHTechnic N 7 00:48:32
66 59 1424 Sander Koks 1991 Male
Viljandi maakond
  M 59 00:48:32
67 8 592 Külli Kaldma 1982 Female
Harju maakond
  N 8 00:48:34
68 61 54 Mart Saareoja 1972 Male
Pärnu maakond
  M 61 00:48:40
69 60 316 Veiko Tarm 1974 Male
Harju maakond
  M 60 00:48:40
70 62 346 Risto Kivisikk 1979 Male
Harju maakond
  M 62 00:48:41
71 63 1669 Magnus Vulp 1985 Male
Harju maakond
Postimees Grupp AS M 63 00:48:47
72 9 1428 Natalja Song 1975 Female
Ida-Viru maakond
Meresuu
Meresuu
N 9 00:48:47
73 64 1289 Kuldar Rosen 1986 Male
Harju maakond
  M 64 00:48:48
74 65 944 Ahti Raba 1986 Male
Harju maakond
LHV Pank M 65 00:48:48
75 66 1727 Priidu Leok 1974 Male
Pärnu maakond
  M 66 00:48:49
76 67 1764 Aleksandr Gildi 1989 Male
Harju maakond
RTG Spordiklubi M 67 00:48:56
77 68 1204 Renno Rehtla 1985 Male
Tartu maakond
SK ProRunner
Elektest OÜ
M 68 00:48:59
78 69 874 Lauri Pihlak 1979 Male
Harju maakond
  M 69 00:49:02
79 10 524 Isabella Raiendik 2006 Female
Harju maakond
  N 10 00:49:05
80 70 287 Toivo Ivainen 1964 Male
Lääne-Viru maakond
  M 70 00:49:08
81 71 645 Rainer Eha 2001 Male
Harju maakond
Audentese SK M 71 00:49:09
82 72 173 Andrei Maksimov 1975 Male
Harju maakond
  M 72 00:49:19
83 73 68 Andrus Möll 1960 Male
Harju maakond
  M 73 00:49:22
84 75 1559 Marko Tõll 1980 Male
Harju maakond
  M 75 00:49:24
85 74 839 Robert Grossmann 1987 Male
Harju maakond
AS Semetron M 74 00:49:24
86 76 1618 Janek Veedla 1988 Male
Harju maakond
  M 76 00:49:29
87 77 497 Toomas Hirmat 1967 Male
Harju maakond
Täppsportlased M 77 00:49:31
88 11 1120 Sabine Philipp 1969 Female
Baden-Württemberg
Monrepos Runners
1969
N 11 00:49:32
89 78 1230 Kaupo Maasing 1981 Male
Harju maakond
LHV M 78 00:49:36
90 79 1550 Urmet Stepanov 1993 Male
Harju maakond
Tallink spordiklubi M 79 00:49:38
91 80 695 Aleksei Tereštšenkov 1963 Male
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia SK MTÜ
M 80 00:49:43
92 12 1638 Anita Ievina 1968 Female
Latvija
Cēsis N 12 00:49:44
93 81 230 Kaido Vainola 1987 Male
Harju maakond
  M 81 00:49:47
94 13 65 Kerli Siren 1979 Female
Harju maakond
  N 13 00:49:52
95 82 275 Taavi Kivimaa 1991 Male
Harju maakond
Snowhound M 82 00:49:53
96 14 1193 Aljona Drozdova 1982 Female
Harju maakond
  N 14 00:49:58
97 83 407 Kalle Tammemäe 1958 Male
Harju maakond
Koomaklubi
TalTech
M 83 00:49:59
98 84 1175 Tino Steffek 1972 Male
Slovakia
  M 84 00:50:06
99 85 825 Jarmo Vaik 1995 Male
Harju maakond
  M 85 00:50:07
100 86 324 Oliver Tilga 2005 Male
Harju maakond
  M 86 00:50:08
101 87 263 Allan Anniste 1964 Male
Järva maakond
Järvamaa Haigla M 87 00:50:28
102 89 1753 Helmet Orgse 1981 Male
Harju maakond
  M 89 00:50:34
103 88 1731 Marc Liebmann 1968 Male
Schleswig-Holstein
MSV Duisburg M 88 00:50:34
104 15 523 Keiti-Eliise Rebane 2005 Female
Harju maakond
  N 15 00:50:39
105 90 1314 Kaarel Sibul 1969 Male
Harju maakond
BC Kalev/Cramo M 90 00:50:43
106 92 1086 Meelis Kalda 1975 Male
Harju maakond
G4S spordiklubi
AS G4S Eesti
M 92 00:50:44
107 91 1702 Miklos Balogh 1992 Male
Csongrád-Csanád county
  M 91 00:50:44
108 93 41 Avo Kask 1964 Male
Pärnu maakond
  M 93 00:50:48
109 94 880 Andres Meresmaa 1969 Male
Harju maakond
ENSTO M 94 00:51:00
110 95 959 Rene Mättas 1976 Male
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ M 95 00:51:01
111 16 1711 Ilona Semtšišina 1974 Female
Harju maakond
  N 16 00:51:01
112 96 223 Maidu Lääne 1950 Male
Harju maakond
  M 96 00:51:04
113 97 968 Martin Kütt 1990 Male
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ M 97 00:51:10
114 98 53 Gunnar Obolenski 1973 Male
Harju maakond
  M 98 00:51:12
115 99 1336 Taivo Kurvits 1975 Male
Tartu maakond
SA Archimedes M 99 00:51:13
116 17 124 Terje Odamus 1969 Female
Harju maakond
Rannarootsi Lihatööstus AS N 17 00:51:14
117 100 1497 Dmitry Demidov 1978 Male
Harju maakond
  M 100 00:51:23
118 18 1506 Kaisa Põlder 1991 Female
Harju maakond
Sportland Team
Sportland
N 18 00:51:23
119 101 1705 Alan Vaht 1976 Male
Harju maakond
Nõmme Suusaklubi
Alexela
M 101 00:51:24
120 102 597 Andres Uusma 1967 Male
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M 102 00:51:30
121 103 907 Frank Rietbroek 1964 Male
Limburg
  M 103 00:51:31
122 104 128 Ander Markus Kroon 2002 Male
Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi M 104 00:51:33
123 105 1747 Janno Loomus 1972 Male
Lääne-Viru maakond
  M 105 00:51:44
124 19 1657 Maarja Peep 1994 Female
Harju maakond
Swedbank AS N 19 00:51:47
125 106 334 Jaanus Arukaevu 1966 Male
Harju maakond
  M 106 00:51:52
126 20 1371 Riina Lepistik 1965 Female
Võru maakond
  N 20 00:52:02
127 107 1767 Ülo Reisner 1971 Male
Harju maakond
  M 108 00:52:02
128 108 1659 Andreas Rebane 1976 Male
Viljandi maakond
MND-N
MND-N
M 107 00:52:02
129 109 168 Igors Vucans 1979 Male
Daugavpils
  M 109 00:52:15
130 111 344 Juha Attenberg 1972 Male
Kymenlaakso
  M 111 00:52:20
131 110 141 Argo Puntso 1972 Male
Rapla maakond
Vennad Puntsod M 110 00:52:20
132 112 687 Ülari Rebane 1985 Male
Harju maakond
Telia SK MTÜ M 112 00:52:22
133 113 1354 Borja Benitez 1985 Male
Spain
  M 113 00:52:23
134 21 1679 Brita Tõnisson 2000 Female
Harju maakond
Rademar OÜ N 21 00:52:25
135 114 292 Jaak Samarüütel 1976 Male
Harju maakond
  M 114 00:52:25
136 115 579 Indrek Põhjatu 1991 Male
Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ M 115 00:52:26
137 116 261 Kaarel Kotkas 1983 Male
Järva maakond
AS Jalax M 116 00:52:30
138 22 1553 Meribel Tamla 2009 Female
Viljandi maakond
Viljandi Spordikool,Viljandi Sõudeklubi N 22 00:52:37
139 23 1163 Dace Liepina 1977 Female
Kocenu novads
  N 23 00:52:44
140 117 1732 Peeter Anijalg 1985 Male
Tartu maakond
  M 117 00:52:44
141 24 1573 Margit Manni 1978 Female
Harju maakond
  N 24 00:52:45
142 118 125 Ülo Metsar 1964 Male
Harju maakond
  M 118 00:52:47
143 119 540 Alexander Komshin 1964 Male
Ida-Viru maakond
SEKUNDOMER.EE M 119 00:52:49
144 120 1476 Denis Lukianenko 1986 Male
Tartu maakond
  M 120 00:52:51
145 25 634 Kätlin Strikholm 1998 Female
Harju maakond
Sparta N 25 00:52:52
146 121 1524 Vladimirs Girs 1991 Male
Alūksne
  M 121 00:53:01
147 122 1211 Meelis Muts 1973 Male
Viljandi maakond
  M 122 00:53:02
148 26 1116 Veronika Rae 1978 Female
Harju maakond
Viking Motors N 26 00:53:03
149 27 1508 Mari-Liis Liipa 1979 Female
Harju maakond
TV3 N 27 00:53:05
150 123 1267 Riho Ots 1965 Male
Viljandi maakond
  M 123 00:53:07
151 124 432 Sten Luiga 1968 Male
Harju maakond
  M 124 00:53:09
152 125 1136 Argo Põldoja 1982 Male
Harju maakond
  M 125 00:53:09
153 28 997 Anett Pajuväli 1993 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 28 00:53:11
154 126 1324 Heigo Jänes 1980 Male
Rapla maakond
  M 126 00:53:13
155 29 433 Maria Helena Luiga 1997 Female
Harju maakond
  N 29 00:53:20
156 30 1435 Liisa Pruler 1991 Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa
N 30 00:53:32
157 127 1460 Marek Adli 1974 Male
Lääne-Viru maakond
  M 127 00:53:35
158 128 1717 Arnis Kepulis 1993 Male
Latvia
Ezere M 128 00:53:36
159 129 451 Ragnar Puio 2006 Male
Harju maakond
  M 129 00:53:43
160 130 1746 Rolandas Samajauskas 1969 Male
Lithuania
Dviratai-Daistatus M 130 00:53:48
161 131 1217 Jevgenijs Slihto 1991 Male
Rigas rajons
  M 131 00:53:48
162 31 1398 Julia Grigorieva 1985 Female
Harju maakond
  N 31 00:53:53
163 132 1712 Simo Soolo 1983 Male
Harju maakond
  M 132 00:53:56
164 133 97 Gennadi Zakirov 1974 Male
Harju maakond
Framm AS M 133 00:53:58
165 134 853 Taavi Kotk 1971 Male
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti
M 134 00:53:59
166 135 1271 Juan Pablo Legorburu 1992 Male
Harju maakond
Derivco M 135 00:54:03
167 32 1568 Renata Sleniene 1979 Female
Vilnius
  N 32 00:54:07
168 136 112 Valdek Anniste 1981 Male
Saare maakond
Spordikomitee M 136 00:54:08
169 137 945 Taavi Tammik 1993 Male
Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu M 137 00:54:18
170 138 1335 Karlis Krigalis 1988 Male
Madonas novads
  M 138 00:54:19
171 33 847 Carina Jurs 1992 Female
Lääne maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti
N 33 00:54:21
172 139 1490 Nikita Doronin 2005 Male
Harju maakond
I Love Supersport Tallinn M 139 00:54:22
173 140 1213 Stanislav Polikarpov 1989 Male
Harju maakond
Andruse OU M 140 00:54:24
174 34 522 Alla Smorodyna 1981 Female
Ukraine
  N 34 00:54:34
175 141 1719 Bela Matthias Teleky 1984 Male
Austria
  M 141 00:54:35
176 143 1390 Keido Tarkin 1989 Male
Saare maakond
  M 143 00:54:37
177 142 1489 Jevgeni Doronin 1980 Male
Harju maakond
I Love Supersport Tallinn M 142 00:54:37
178 144 369 Peeter Uustal 1960 Male
Harju maakond
SYSTEX M 144 00:54:38
179 145 1329 Krister Kallas 1985 Male
Viljandi maakond
Rademar M 145 00:54:39
180 146 1714 Madis Koplimäe 1982 Male
Harju maakond
  M 146 00:54:50
181 147 946 Oleksandr Shpakovskyi 1994 Male
Ukraine
CES AS M 147 00:54:52
182 148 934 Igor Zahharov 1990 Male
Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts M 148 00:54:54
183 35 1525 Kairit Johanson 1986 Female
Harju maakond
  N 35 00:54:57
184 149 479 Tiit Piirimäe 1964 Male
Lääne-Viru maakond
  M 149 00:54:58
185 36 452 Hanne Tõnts 2000 Female
Harju maakond
Nõmme KJK N 36 00:55:01
186 150 185 Aleksei Zahharov 1965 Male
Ida-Viru maakond
USS AS-NARVA M 150 00:55:04
187 37 530 Merilin Algma 1984 Female
Harju maakond
Viking Security AS N 37 00:55:15
188 38 823 Kätlin Nõmm 1979 Female
Harju maakond
ERGO kindlustus N 38 00:55:20
189 39 1343 Krestina Nasennik 1989 Female
Harju maakond
  N 39 00:55:20
190 151 1210 Kaspar Kodasma 1997 Male
Pärnu maakond
PVK
Sõlmik OÜ
M 151 00:55:22
191 152 548 Anatolii Kostenko 1956 Male
москва
  M 152 00:55:35
192 40 532 Külli Rooste 1970 Female
Harju maakond
  N 40 00:55:36
193 41 1342 Riina Mardla 1973 Female
Viljandi maakond
  N 41 00:55:38
194 153 983 Martin Raud 1985 Male
Harju maakond
ACE Logistics Estonia AS M 153 00:55:42
195 42 1496 Maria Kullamägi 1981 Female
Ida-Viru maakond
  N 42 00:55:42
196 155 1196 Rait Luks 1977 Male
Saare maakond
Merevägi M 155 00:55:44
197 154 747 Luca Wille 2007 Male
Belgium
  M 154 00:55:44
198 43 1664 Annely Ahtma 1982 Female
Pärnu maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
N 43 00:55:45
199 156 1592 Markuss Reinis Jansons 2001 Male
Jelgava
  M 156 00:55:48
200 157 164 Sergei Kotšetov 1990 Male
Harju maakond
  M 157 00:55:49
201 158 1744 Seppo Vanhala 1952 Male
Uusimaa
Kotkan Juoksuklubi M 158 00:55:50
202 44 1466 Agita Berza 1979 Female
Marupe
  N 44 00:55:52
203 159 1495 Jaan Goltsov 2003 Male
Harju maakond
  M 159 00:55:55
204 160 814 Hannes Hanimägi 1972 Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ
Nordea
M 160 00:55:59
205 161 109 Peeter Kirspuu 1966 Male
Harju maakond
Emart OÜ M 161 00:56:02
206 45 478 Külli Janikson 1982 Female
Harju maakond
  N 45 00:56:02
207 162 1642 Taavi Juht 1986 Male
Pärnu maakond
  M 162 00:56:06
208 46 648 Grete Veepere-Ots 1985 Female
Tartu maakond
  N 46 00:56:07
209 163 1454 Dzintars Borozinskis 1969 Male
Ķeguma novads
Maratona klubs M 163 00:56:08
210 165 1106 Mattias Pihlak 2005 Male
Jõgeva maakond
  M 165 00:56:10
211 164 1556 Sander Vald 1986 Male
Harju maakond
  M 164 00:56:10
212 166 130 Rene Uustalu 1982 Male
Harju maakond
  M 166 00:56:13
213 167 633 Jaanus Strikholm 1971 Male
Pärnu maakond
  M 167 00:56:22
214 169 1309 Avo Lode 1963 Male
Põlva maakond
  M 169 00:56:29
215 168 495 Andrei Obraztsov 2000 Male
Saint Petersburg
  M 168 00:56:29
216 170 939 Vladimir Gorbatjuk 1992 Male
Harju maakond
7 knots M 170 00:56:31
217 47 283 Moonika Mestiljainen 1984 Female
Tartu maakond
  N 47 00:56:32
218 171 1520 Richard Teppart 1991 Male
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 171 00:56:32
219 172 991 Aleksandr Dubov 1963 Male
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla M 172 00:56:34
220 173 600 Hendrick Rang 1988 Male
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M 173 00:56:35
221 174 1142 Stephen Pocklington 1971 Male
Berkshire
  M 174 00:56:39
222 175 1754 Marko Err 1971 Male
Harju maakond
  M 175 00:56:40
223 48 1144 Maare Liiv 1985 Female
Harju maakond
  N 48 00:56:41
224 176 1671 Jim Wightman 1970 Male
Tyne and Wear
  M 176 00:56:42
225 49 1689 Helli Elisabet Lill 2006 Female
Harju maakond
  N 49 00:56:43
226 177 1565 John Trehearn 1977 Male
Uusimaa
  M 177 00:56:45
227 178 1604 Tomasz Koniecki 1970 Male
mazowieckie
  M 178 00:56:46
228 50 1756 Tiina Laidsalu 1976 Female
Rapla maakond
  N 50 00:56:48
229 179 1412 Kaido Rosin 1975 Male
Harju maakond
Riigikogu Kantselei
Riigikogu Kantselei
M 179 00:56:52
230 51 229 Ann Valang 1984 Female
Järva maakond
Ksk Alem N 51 00:56:52
231 180 1685 Kristo Kattel 1985 Male
Harju maakond
  M 180 00:56:55
232 52 998 Anni Borkvel 1990 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 52 00:56:58
233 181 1733 Oleksandr Novak 1992 Male
Harju maakond
Vertex Estonia AS M 181 00:56:59
234 53 882 Regina Paldre 1990 Female
Harju maakond
  N 53 00:57:08
235 54 1487 Maaja Jallai 1977 Female
Harju maakond
  N 54 00:57:09
236 55 215 Anni Sööl 1985 Female
Harju maakond
Linnamõisa Perearstikeskus OÜ N 55 00:57:11
237 182 1169 Raimo Saul 1976 Male
Harju maakond
  M 182 00:57:17
238 56 195 Kristel Källo 1967 Female
Harju maakond
  N 56 00:57:17
239 57 652 Anne Pahk 1983 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Benu/Tamro
N 57 00:57:19
240 58 1130 Kirsti Süvaorg 1982 Female
Lääne-Viru maakond
  N 58 00:57:20
241 183 1613 Lauri Olli 1972 Male
Harju maakond
LSF PT M 183 00:57:21
242 184 1716 Tõnu Sepp 1975 Male
Harju maakond
OÜ Metsakohin M 184 00:57:24
243 59 1110 Keidy Kulbas 1994 Female
Harju maakond
  N 59 00:57:25
244 185 1176 Tõnis Kasekamp 1993 Male
Tartu maakond
Bigbank M 185 00:57:25
245 186 1417 Tõnis Toome 1956 Male
Harju maakond
TERVISEKASSA M 186 00:57:27
246 60 1225 Gertu Einamann 1991 Female
Harju maakond
  N 60 00:57:27
247 187 434 Gustav Erik Luiga 2007 Male
Harju maakond
  M 187 00:57:32
248 61 929 Aivi Guske 1965 Female
Jõgeva maakond
Sotsiaalkindlustusamet N 61 00:57:36
249 63 1426 Kalli Reimal 1989 Female
Harju maakond
  N 63 00:57:38
250 62 1215 Anne-Mari Pevkur 1972 Female
Pärnu maakond
  N 62 00:57:38
251 188 1759 Valentin Barbu 1967 Male
Str. Sfanta Vineri Nr. 25, Bl. 105 C, Ap. 63, sector 3, cod postal: 030203
  M 188 00:57:39
252 189 805 Veikko Roos 1977 Male
Harju maakond
  M 189 00:57:41
253 64 1734 Merlyn Astur 1994 Female
Harju maakond
  N 64 00:57:41
254 65 1661 Merike Puusep 1990 Female
Saare maakond
Tallink N 65 00:57:43
255 190 933 Rein Piirsalu 1946 Male
Harju maakond
  M 190 00:57:48
256 66 969 Kadrin Kuusk 1976 Female
Harju maakond
  N 66 00:57:50
257 67 1443 Kristiina Kahur 1971 Female
Helsinki
HC Management Consulting OÜ N 67 00:57:53
258 191 961 Anti Laanemaa 1987 Male
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ M 191 00:57:54
259 192 1713 Ruudi Kitsapea 1986 Male
Rapla maakond
Telia SK MTÜ
Telia Eesti AS
M 192 00:57:56
260 68 380 Aili Sarv 1982 Female
Harju maakond
  N 68 00:57:56
261 193 196 Veiko Meltsas 1974 Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon M 193 00:57:57
262 69 1652 Marjanne Priidik 1993 Female
Pärnu maakond
Note Pärnu OÜ N 69 00:57:59
263 194 1598 Dmitry Soloviev 1987 Male
Harju maakond
FLIR Estonia Systems M 194 00:58:01
264 195 69 Arne Sarapuu 1950 Male
Harju maakond
  M 195 00:58:03
265 196 953 Kaarel Järveots 1986 Male
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ M 196 00:58:04
266 71 310 Anu Liiva 1962 Female
Harju maakond
  N 71 00:58:05
267 70 1330 Diana Moora 2000 Female
Viljandi maakond
Rademar N 70 00:58:05
268 197 1331 Illimar Lill 1995 Male
Viljandi maakond
Rademar M 197 00:58:06
269 72 209 Liina Padrik 1977 Female
Tartu maakond
  N 72 00:58:08
270 198 514 Egert Treier 2008 Male
Harju maakond
Audentes SK M 198 00:58:09
271 73 1761 Nelli Nilson 1984 Female
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
N 73 00:58:10
272 74 179 Moonika Männiste 1977 Female
Tartu maakond
  N 74 00:58:11
273 199 815 Jan Martõnenko 2005 Male
Harju maakond
  M 199 00:58:13
274 200 121 Hannes Rist 1973 Male
Harju maakond
  M 200 00:58:13
275 75 890 Merje Tikk 1968 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 75 00:58:14
276 76 1222 Liis Lehtse 1989 Female
Tartu maakond
  N 76 00:58:15
277 77 1701 Kristina Tõnismäe 1985 Female
Tartu maakond
  N 77 00:58:15
278 79 1332 Gabriella Bakhoff 2000 Female
Viljandi maakond
Rademar N 79 00:58:17
279 201 138 Roland Sälik 1982 Male
Jõgeva maakond
Roadwolf oü M 201 00:58:17
280 78 1541 Kristiina Manni 1993 Female
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 78 00:58:17
281 203 1087 Ove Sesmin 1973 Male
Harju maakond
G4S spordiklubi
AS G4S Eesti
M 203 00:58:20
282 81 988 Margit Kaur 1989 Female
Pärnu maakond
Karateklubi Corpore N 81 00:58:20
283 80 1236 Andra King 1989 Female
Harju maakond
CGI Eesti N 80 00:58:20
284 202 1370 Rudolf Tader 1970 Male
Harju maakond
  M 202 00:58:20
285 204 1740 Egon Palmsaar 1980 Male
Pärnu maakond
  M 204 00:58:22
286 205 1202 Eiko Kadarik 1985 Male
Harju maakond
  M 205 00:58:22
287 82 139 Pille Nikonorova 1983 Female
Jõgeva maakond
Roadwolf OÜ N 82 00:58:23
288 206 43 Raivo Unt 1980 Male
Harju maakond
  M 206 00:58:23
289 207 182 Taavi Ruudi 1992 Male
Harju maakond
  M 207 00:58:26
290 208 1473 Lauri Hirvesaar 1986 Male
Harju maakond
  M 208 00:58:28
291 83 1680 Kaidi Kruusmaa 1983 Female
Harju maakond
Reval Sport
Prisma Peremarket
N 83 00:58:29
292 84 1566 Tanja Malo 1982 Female
Uusimaa
  N 84 00:58:30
293 209 1707 Andrei Sokolov 1967 Male
Harju maakond
Profit Software OÜ M 209 00:58:36
294 85 312 Triin Aimla 1991 Female
Lääne-Viru maakond
  N 85 00:58:37
295 210 488 Peep Eenraid 1978 Male
Pärnu maakond
  M 210 00:58:37
296 86 1422 Ann-Mari Koppel 1989 Female
Harju maakond
  N 86 00:58:38
297 211 977 Peeter Ingerma 1973 Male
Harju maakond
UP Sport M 211 00:58:39
298 212 107 Jaan Rea 1979 Male
Ida-Viru maakond
Maanteeamet M 212 00:58:42
299 87 734 Mariliis Kurs 1974 Female
Ida-Viru maakond
Järve SK N 87 00:58:43
300 88 559 Karin Andersson 1975 Female
Södermanland
  N 88 00:58:44
301 89 1706 Ebeli Kivisoo 1988 Female
Lääne-Viru maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 89 00:58:45
302 90 1221 Berit Vals 1986 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Coca-Cola HBC Eesti
N 90 00:58:48
303 91 162 Marta Maripuu 2009 Female
Hiiu maakond
  N 91 00:58:49
304 213 163 Märt Maripuu 1981 Male
Hiiu maakond
  M 213 00:58:49
305 215 176 Kristjan Roos 1978 Male
Harju maakond
  M 215 00:58:50
306 214 509 Sander Talts 2007 Male
Harju maakond
Kalevi JK M 214 00:58:50
307 92 1677 Kristin Adele Laan 2006 Female
Harju maakond
  N 92 00:58:50
308 93 536 Irina Oleinitš 1969 Female
Ida-Viru maakond
I LOVE SUPERSPORT TALLINN
MTÜ Tugikeskus POWER
N 93 00:58:51
309 94 1696 Natalia Lenchina 1976 Female
Ida-Viru maakond
Meresuu
Lens Optika
N 94 00:58:53
310 216 454 Marko Kaska 1974 Male
Harju maakond
SPARTA M 216 00:58:54
311 217 1674 Allan Toim 1955 Male
Harju maakond
  M 217 00:58:55
312 218 1283 Marek Rei 1986 Male
Harju maakond
  M 218 00:58:59
313 219 502 Villu Veel 1971 Male
Saare maakond
SJK SARMA / SK MAAILMARÄNDURID / ISAMAA M 219 00:59:06
314 220 371 Ragnar Kiveste 1979 Male
Järva maakond
  M 220 00:59:07
315 221 491 Urmo Pungar 1997 Male
Tartu maakond
  M 221 00:59:08
316 222 1357 Heiki Prants 1964 Male
Võru maakond
  M 222 00:59:11
317 95 392 Leidi Piibeleht 1963 Female
Harju maakond
Pärispea N 95 00:59:24
318 96 1481 Svetlana Savvateeva 1982 Female
Ida-Viru maakond
Sport Club Meresuu N 96 00:59:25
319 223 1730 Torsten Schütt 1978 Male
Nordrhein-Westfalen
  M 223 00:59:26
320 224 642 Reimu Saaremaa 1992 Male
Tartu maakond
  M 224 00:59:30
321 225 1273 Maiken Ugodnikov 1994 Male
Harju maakond
  M 225 00:59:34
322 227 578 Alvar Alamaa 1982 Male
Harju maakond
Mapri Ehitus OÜ M 227 00:59:40
323 226 1708 Valdi Padama 1967 Male
Harju maakond
  M 226 00:59:40
324 229 1090 Steven Sesmin 2011 Male
Harju maakond
G4S spordiklubi
AS G4S Eesti
M 229 00:59:41
325 228 1089 Oliver Sesmin 2009 Male
Harju maakond
G4S spordiklubi
AS G4S Eesti
M 228 00:59:41
326 230 1494 Margus Andresson 1970 Male
Harju maakond
Kaitsejõudude Spordiklubi M 230 00:59:42
327 231 1237 Aleksandrs Horsuns 1983 Male
Harju maakond
  M 231 00:59:45
328 97 824 Hanna Järvelaid 1996 Female
Harju maakond
  N 97 00:59:46
329 232 856 Rene Iliste 1992 Male
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti
M 232 00:59:46
330 233 996 Andres Ronk 1981 Male
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla M 233 00:59:49
331 234 1383 Juhan Telling 1967 Male
Lääne maakond
Jk Hermes M 234 00:59:49
332 98 1126 Margit Huttunen 1971 Female
Viljandi maakond
  N 98 00:59:55
333 235 1380 Ardo Kobrusepa 1987 Male
Harju maakond
  M 235 00:59:58
334 236 948 Jaan Tammik 1985 Male
Harju maakond
  M 236 00:59:59
335 237 727 Aleksandr Kalinistov 1964 Male
Harju maakond
Danvis OÜ M 237 01:00:00
336 238 599 Priit Plado 1968 Male
Harju maakond
MKM Jooksuklubi M 238 01:00:04
337 99 368 Irina Vilipson 1960 Female
Tartu maakond
Tervisesport N 99 01:00:12
338 239 1384 Jüri Laanmets 1956 Male
Harju maakond
  M 239 01:00:15
339 241 1765 Anti Kalle 1970 Male
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
M 240 01:00:21
340 240 1448 Mikk Altmets 1969 Male
Harju maakond
PPA M 241 01:00:21
341 100 1698 Laura Zillner 1999 Female
Bavaria
SC Ruhpolding N 100 01:00:28
342 101 1542 Justina Bernyte 1994 Female
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 101 01:00:29
343 102 1554 Hannela Melis 1999 Female
Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti
N 102 01:00:31
344 103 1375 Kätlin Kroll 1988 Female
Lääne-Viru maakond
  N 103 01:00:33
345 243 414 Priit Rask 1978 Male
Järva maakond
  M 243 01:00:45
346 242 970 Aleksandr Rundajev 1985 Male
Harju maakond
MyFitness
AS Operail
M 242 01:00:45
347 104 1310 Wiebke Brinkmann 1977 Female
Germany
TV Oyten N 104 01:00:45
348 244 733 Mikhail Shipilenko 1986 Male
Harju maakond
  M 244 01:00:47
349 105 1723 Elina Šeiko 1982 Female
Pärnu maakond
  N 105 01:00:47
350 245 1457 Margus Peet 1978 Male
Järva maakond
  M 245 01:00:48
351 106 539 Nele Kivimäe 1987 Female
Järva maakond
  N 106 01:00:53
352 246 1138 Maik Bertram 1978 Male
Thuringia
MB | MAE M 246 01:00:53
353 107 1670 Inga Selmet 1983 Female
Harju maakond
  N 107 01:00:56
354 108 1742 Viktoria Kopp 1985 Female
Viljandi maakond
  N 108 01:00:57
355 247 581 Ivars Putrics 1970 Male
Pärnu maakond
Haamer IP OÜ M 247 01:00:58
356 248 483 Toomas Lepikult 1959 Male
Harju maakond
TalTech M 248 01:01:00
357 249 876 Üllar Tiit 1965 Male
Harju maakond
  M 249 01:01:00
358 109 1009 Irina Kuznetsova 1985 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 109 01:01:00
359 110 1411 Maila Vahtra 1977 Female
Võru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
N 110 01:01:01
360 250 231 Märt Silla 1965 Male
Harju maakond
  M 250 01:01:04
361 251 286 Rolands Naglis 1988 Male
Rīga
  M 251 01:01:09
362 111 1512 Helina Ansel 1985 Female
Lääne-Viru maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 111 01:01:21
363 112 1172 Marju Tammeleht 1970 Female
Harju maakond
  N 112 01:01:23
364 252 1478 Tanel-Priit Pallo 1989 Male
Harju maakond
Spordiselt M 252 01:01:31
365 253 942 Oleg Bolšakov 1990 Male
Harju maakond
CES AS M 253 01:01:35
366 113 1752 Silja Sepp 1978 Female
Harju maakond
  N 113 01:01:39
367 254 1348 Kevin Kelder 1999 Male
Tartu maakond
  M 254 01:01:41
368 114 586 Merit Kaja 1984 Female
Pärnu maakond
  N 114 01:01:43
369 255 1697 Nils Piirmann 1995 Male
Harju maakond
  M 255 01:01:46
370 115 868 Merilin Massakas 1982 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Fitek
N 115 01:01:56
371 256 857 Viljar Vahter 1985 Male
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti
M 256 01:01:58
372 257 1501 Karl-Andres Peärnberg 1985 Male
Harju maakond
  M 257 01:01:59
373 116 630 Krista Kallas 1975 Female
Harju maakond
Tallinna Mustamäe Gümnaasium N 116 01:02:00
374 258 529 Martin Naggel 1990 Male
Harju maakond
  M 258 01:02:00
375 117 533 Katrin Nurja 1973 Female
Harju maakond
Pargijooksud N 117 01:02:02
376 118 1449 Olesja Ossipenko 1980 Female
Virginia
  N 118 01:02:03
377 259 703 Rocco Soots 2007 Male
Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool M 259 01:02:06
378 260 1470 Kevin Olli 2006 Male
Harju maakond
  M 260 01:02:08
379 119 865 Kristi Mändoja 1997 Female
Tartu maakond
  N 119 01:02:10
380 261 1535 Mait Makkar 1974 Male
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus M 261 01:02:13
381 262 485 Andrus Lepikult 2007 Male
Harju maakond
Mustamäe gümnaasium M 262 01:02:22
382 120 1551 Tiiu Kannes 1972 Female
Valga maakond
  N 120 01:02:26
383 121 1627 Tiina Toomela 1989 Female
Pärnu maakond
Run4Fun N 121 01:02:28
384 263 1419 Musab Acikgoz 1992 Male
Sweden
  M 263 01:02:32
385 264 1337 Ken-Janek Lember 2003 Male
Jõgeva maakond
  M 264 01:02:33
386 122 1247 Sari Kinnari 1967 Female
Pirkanmaa
  N 122 01:02:33
387 123 1423 Ethel Kambek 1988 Female
Viljandi maakond
  N 123 01:02:34
388 124 417 Katre Pall 1970 Female
Harju maakond
  N 124 01:02:38
389 125 1611 Maarja Siiner 1973 Female
Kopenhaagen
  N 125 01:02:40
390 126 1462 Janne Listra 1980 Female
Tartu maakond
  N 126 01:02:41
391 265 654 Tanel Liigmann 1986 Male
Harju maakond
  M 265 01:02:41
392 266 1729 Tanel Palmsaar 1979 Male
Pärnu maakond
  M 266 01:02:43
393 267 572 Dyre Magnus Vaa Johnsen 1990 Male
Harju maakond
Dyre Vaa OÜ M 267 01:02:44
394 127 698 Madle Annus 1982 Female
Harju maakond
MTÜ spordiselt N 127 01:02:54
395 128 225 Airi Karlson 1976 Female
Harju maakond
  N 128 01:02:59
396 129 47 Angelika Leichter 1984 Female
Valga maakond
Valga FitClub N 129 01:03:00
397 268 1369 Jaak Vaiknemets 1979 Male
Tartu maakond
  M 268 01:03:03
398 269 507 Valeri Šemjakin 1949 Male
Tartu maakond
  M 269 01:03:04
399 130 210 Maarja Ehala 1979 Female
Harju maakond
  N 130 01:03:07
400 270 638 Janis Zarins 1985 Male
Riga
  M 270 01:03:08
401 271 72 Jaan Metsa 1971 Male
Harju maakond
  M 271 01:03:09
402 131 122 Marlen Pruunlep 1976 Female
Harju maakond
  N 131 01:03:09
403 132 462 Nella Ploovits 1956 Female
Harju maakond
  N 132 01:03:09
404 133 905 Monika Michelson 1985 Female
Harju maakond
Mtü Spordiselts
Fitek
N 133 01:03:10
405 134 203 Anna Malinova 1983 Female
Harju maakond
  N 134 01:03:22
406 135 1539 Marje Stüff 1978 Female
Järva maakond
  N 135 01:03:24
407 272 1755 Oleksii Kovalchuk 1975 Male
Harhumaa
  M 272 01:03:24
408 273 1216 Aivar Kivi 1974 Male
Ida-Viru maakond
Eraisik M 273 01:03:31
409 136 1377 Karoliine Laks 1992 Female
Tartu maakond
  N 136 01:03:32
410 137 192 Merle Kungla 1974 Female
Harju maakond
  N 137 01:03:36
411 138 1469 Ingrid Saare 1981 Female
Harju maakond
  N 138 01:03:38
412 139 337 Aivi Käba 1959 Female
Lääne-Viru maakond
  N 139 01:03:38
413 140 419 Kristi Võhmar 1984 Female
Harju maakond
  N 140 01:03:43
414 141 1312 Eveli Raja 1987 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 141 01:03:46
415 274 155 Karl Eerik Jahu 1995 Male
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet M 274 01:03:50
416 143 1318 Oksana Remezova 1999 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 143 01:03:51
417 142 418 Rita Siniväli 1966 Female
Harju maakond
  N 142 01:03:51
418 144 489 Triin Sasi 1983 Female
Tartu maakond
  N 144 01:03:54
419 145 1632 Astrid Antsmäe 1955 Female
Harju maakond
  N 145 01:03:55
420 146 1436 Kyoko Koshi 1983 Female
Japan
  N 146 01:03:55
421 147 1244 Kristi Saharov 1982 Female
Harju maakond
SPS Grupp OÜ N 147 01:03:56
422 275 1471 Toomas Olli 1970 Male
Harju maakond
  M 275 01:03:58
423 148 1032 Teele Nimmerfeldt 1982 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 148 01:04:00
424 149 421 Taina Järvinen 1962 Female
Tyrväänkyläntie 150
Smilerit N 149 01:04:02
425 151 1726 Diana Kopot 2002 Female
Harju maakond
  N 151 01:04:08
426 150 1149 Iana Chaiko 1988 Female
RUSSIA
  N 150 01:04:08
427 276 1651 Karel Elissaar 1999 Male
Harju maakond
  M 276 01:04:10
428 277 268 Henri Vikstedt 1991 Male
Finland
  M 277 01:04:15
429 152 245 Kristina Hirmat 1976 Female
Harju maakond
Scanweld N 152 01:04:17
430 153 1132 Merilin Laurson 1991 Female
Tartu maakond
  N 153 01:04:18
431 154 1288 Katrin Vilimäe 1986 Female
Harju maakond
  N 154 01:04:23
432 278 626 Arvo Luus 1938 Male
Harju maakond
  M 278 01:04:24
433 279 1338 Janek Lember 1974 Male
Jõgeva maakond
  M 279 01:04:37
434 155 1280 Marjana Lember 1981 Female
Jõgeva maakond
  N 155 01:04:37
435 156 1004 Egle Särg 1991 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 156 01:04:40
436 157 1245 Katrin Saks 1985 Female
Harju maakond
  N 157 01:04:42
437 159 288 Inge Roose 1967 Female
Tartu maakond
  N 159 01:04:45
438 158 757 Ulvi Leidtorp 1979 Female
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 158 01:04:45
439 160 1334 Anneli Lindam 2004 Female
Harju maakond
SK Leksi 44 N 160 01:04:46
440 161 1633 Juliana Karvovskiene 1984 Female
Lithuania
  N 161 01:04:52
441 162 844 Ketlin Bachmann 1979 Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti
N 162 01:04:56
442 281 1442 Dmitri Makarov 1986 Male
Harju maakond
Ei ole
Ei ole
M 281 01:05:00
443 280 984 Andrei Smagin 1999 Male
Harju maakond
OU Vip Shop M 280 01:05:00
444 282 1757 Anti Teearu 1984 Male
Uusimaa
Finlasi Oy M 282 01:05:04
445 163 242 Milja Tätte 1957 Female
Harju maakond
MYFITNESS N 163 01:05:04
446 283 1511 Aleksei Kuzmin 1991 Male
Harju maakond
TV3 M 283 01:05:07
447 284 1475 Kirk Link 1993 Male
Harju maakond
  M 284 01:05:11
448 164 721 Irina Moissejenkova 1988 Female
Harju maakond
Spordiselts
Selver AS
N 164 01:05:15
449 286 49 Marc-Erik Leek 2002 Male
Lääne-Viru maakond
Moonaküla Bulls M 286 01:05:16
450 285 48 Erkki Leek 1972 Male
Lääne-Viru maakond
Moonaküla Bulls M 285 01:05:16
451 287 50 Jan-Markus Leek 2004 Male
Lääne-Viru maakond
Moonaküla Bulls M 287 01:05:16
452 166 549 Kai Villman 1975 Female
Ida-Viru maakond
  N 166 01:05:18
453 165 1758 Maris Kirsi 1980 Female
Uusimaa
Finlasi Oy N 165 01:05:18
454 288 1549 Albert Eher 1962 Male
Ida-Viru maakond
  M 288 01:05:19
455 167 253 Maie Bernhardt 1965 Female
Järva maakond
  N 167 01:05:19
456 168 1548 Veera Putan 1965 Female
Ida-Viru maakond
  N 168 01:05:19
457 169 1101 Sandra Metsa 1999 Female
Harju maakond
  N 169 01:05:21
458 170 1308 Maris Mustkivi 1991 Female
Saare maakond
  N 170 01:05:22
459 289 1691 Peeter Morna 1978 Male
Harju maakond
Lehter OÜ M 289 01:05:34
460 171 979 Katariina Ingerma 2002 Female
Harju maakond
  N 171 01:05:36
461 172 1459 Veena Randväli 1970 Female
Lääne-Viru maakond
  N 172 01:05:40
462 290 1666 Peeter Lelberd 1989 Male
Põlva maakond
  M 290 01:05:41
463 173 266 Jana Mahlapuu 1984 Female
Harju maakond
  N 173 01:05:45
464 174 692 Eliisbet Klement 2003 Female
Harju maakond
  N 174 01:05:48
465 291 858 Kalle Palmar 1943 Male
Harju maakond
  M 291 01:05:51
466 292 895 Vello Kütt 1968 Male
Lääne-Viru maakond
elke rakvere M 292 01:05:54
467 175 486 Monika Raiendik 1977 Female
Harju maakond
  N 175 01:05:57
468 176 978 Maire Vares 1974 Female
Valga maakond
  N 176 01:05:58
469 177 294 Anne Kippasto 1950 Female
Harju maakond
  N 177 01:06:00
470 293 1349 Ülo Jammer 1948 Male
Järva maakond
  M 293 01:06:00
471 294 1636 Mihkel Koppel 1990 Male
Saare maakond
Tallink M 294 01:06:01
472 178 330 Heidi Trover 1980 Female
Harju maakond
Tallinna Lotte Lasteaed N 178 01:06:04
473 295 331 Kristjan Luiga 1974 Male
Harju maakond
  M 295 01:06:04
474 297 181 Andrei Tjutnev 1986 Male
Harju maakond
  M 297 01:06:05
475 296 274 Kert Pallo 2005 Male
Harju maakond
  M 296 01:06:05
476 179 1209 Kaie Kodasma 1970 Female
Pärnu maakond
OK WEST
Hansaprint OÜ
N 179 01:06:07
477 180 799 Karmen Rikkonen 1976 Female
Harju maakond
  N 180 01:06:07
478 181 1536 Liisa Pert 1987 Female
Harju maakond
  N 181 01:06:13
479 182 1631 Jaana Sandmann 1981 Female
Tartu maakond
  N 182 01:06:21
480 183 1194 Daiva Juonyte 1987 Female
Leedu
  N 183 01:06:22
481 184 1325 Pille Teller 1972 Female
Saare maakond
  N 184 01:06:23
482 298 931 Egon Hütt 1988 Male
Harju maakond
Team JoyBräu M 298 01:06:26
483 299 1251 Robert Netšajev 2010 Male
Harju maakond
  M 299 01:06:31
484 185 636 Kairi Kruusmaa 1981 Female
Harju maakond
  N 185 01:06:34
485 300 750 Andres Aare 1977 Male
Harju maakond
MTÜ spordiselts
MTÜ spordiselts
M 300 01:06:35
486 186 973 Sirli Kalbus 1984 Female
Harju maakond
  N 186 01:06:36
487 187 264 Evelyn Karming 1966 Female
Harju maakond
AGA Spordiklubi
AGA
N 187 01:06:36
488 188 691 Kitty Saar 1984 Female
Harju maakond
  N 188 01:06:40
489 189 894 Hele-Tea Riik 1987 Female
Harju maakond
AS Semetron N 189 01:06:41
490 190 817 Laura Mägi 1984 Female
Harju maakond
  N 190 01:06:44
491 301 285 Kaspars Naglis 1991 Male
Rīga
  M 301 01:06:44
492 191 221 Kadi Ellus 1988 Female
Harju maakond
  N 191 01:06:45
493 192 430 Moonika Teppo 1979 Female
Tartu maakond
  N 192 01:06:48
494 193 1570 Hella Tõnts 2004 Female
Harju maakond
Nõmme KJK N 193 01:06:51
495 302 1323 Mark Baranjuk 2009 Male
Harju maakond
Garant M 302 01:07:00
496 303 1641 Sergei Nikiforov 1975 Male
Pärnu maakond
SV team M 303 01:07:07
497 194 394 Karin Alavere 1975 Female
Tartu maakond
  N 194 01:07:07
498 195 409 Jasmin Michelle Mursula 1997 Female
Harju maakond
  N 195 01:07:16
499 196 180 Olga Tjutneva 1990 Female
Harju maakond
  N 196 01:07:19
500 304 1307 Guntis Domburs 1992 Male
Latvia
  M 304 01:07:24
501 305 246 Tõnu Sirkas 1974 Male
Harju maakond
Scanweld M 305 01:07:24
502 306 1626 Meelis Sarapuu 1986 Male
Harju maakond
  M 306 01:07:26
503 198 955 Triinu Ulpus 1978 Female
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ N 198 01:07:27
504 197 954 Jana Salm 1979 Female
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ N 197 01:07:27
505 199 1513 Leili Prans 1951 Female
Tartu maakond
  N 199 01:07:29
506 307 1248 Valdis Groza 1962 Male
Lubana
  M 307 01:07:30
507 200 740 Rita Kadak 1982 Female
Harju maakond
  N 200 01:07:30
508 201 1665 Ingrid Saare 1989 Female
Pärnu maakond
  N 201 01:07:33
509 202 391 Mare Liukanen 1950 Female
Rapla maakond
  N 202 01:07:35
510 203 1433 Pille Mändmets 1987 Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa
N 203 01:07:43
511 204 916 Maria Ratassepp 1973 Female
Harju maakond
Tervise Arengu Instituut N 204 01:07:45
512 308 463 Heino Ploovits 1955 Male
Harju maakond
  M 308 01:07:46
513 205 1299 Evelin Edro 1984 Female
Harju maakond
Viimsi Sport N 205 01:07:49
514 309 1546 Veiko Sinivee 1967 Male
Harju maakond
  M 309 01:07:50
515 206 1199 Jana Lember 2003 Female
Harju maakond
  N 206 01:07:51
516 207 1409 Grethel Simonlatser 1989 Female
Harju maakond
  N 207 01:07:53
517 208 986 Airi Lukina 1996 Female
Hiiu maakond
  N 208 01:07:54
518 209 667 Kaie Janson 1970 Female
Lääne maakond
PPA N 209 01:07:58
519 210 120 Kati Tali 1981 Female
Harju maakond
  N 210 01:08:00
520 310 1699 Vassili Ljahhovets 1985 Male
Harju maakond
  M 310 01:08:01
521 211 611 Olesja Ananjeva 1978 Female
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnasium N 211 01:08:02
522 212 116 Kadri Naaber 1989 Female
Vantaa
  N 212 01:08:07
523 213 1067 Katrin Mägi 1986 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 213 01:08:10
524 214 1408 Tatjana Turanina-Ustinova 1972 Female
Harju maakond
ENSTO ENSEK
ENSTO ENSEK
N 214 01:08:11
525 215 1305 Siiri Pajupuu 1986 Female
Harju maakond
  N 215 01:08:17
526 216 1672 Luise-Ly Westholm-Truber 1991 Female
Saare maakond
  N 216 01:08:21
527 311 1270 Tarmo Rosenberg 1979 Male
Tartu maakond
  M 311 01:08:22
528 218 613 Piret Tamm 1966 Female
Harju maakond
Tamm Publishing OÜ N 218 01:08:26
529 217 1606 Triinu Suur 1984 Female
Harju maakond
Reklaamivork Ltd N 217 01:08:26
530 219 1233 Kristina Saad 1987 Female
Harju maakond
  N 219 01:08:29
531 312 1372 Marek Kala 1977 Male
Harju maakond
  M 312 01:08:30
532 313 960 Ingmar Pernits 1972 Male
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ M 313 01:08:30
533 220 619 Aili Allaste 1982 Female
Harju maakond
  N 220 01:08:30
534 314 1188 Andres Tomingas 1993 Male
Harju maakond
Politsei- ja Piirivalveamet M 314 01:08:32
535 315 1576 Liivo Uueni 1977 Male
Lääne-Viru maakond
Puumarket M 315 01:08:37
536 316 1020 Margus Elken 1972 Male
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla M 316 01:08:39
537 221 697 Merle Must 1975 Female
Valga maakond
  N 221 01:08:40
538 222 81 Anne Laanemets 1967 Female
Harju maakond
  N 222 01:08:41
539 223 284 Kätlin Tammerand 1994 Female
Tartu maakond
  N 223 01:08:50
540 224 423 Maris Harumäe 1984 Female
Harju maakond
  N 224 01:08:53
541 225 1502 Anna Shytikova 1983 Female
Harju maakond
  N 225 01:08:54
542 226 1298 Liisi Naar 1989 Female
Pärnu maakond
  N 226 01:08:56
543 227 365 Merli Reinmann 1978 Female
Harju maakond
  N 227 01:08:58
544 228 1401 Kristiina Van Veen 1988 Female
Harju maakond
  N 228 01:09:02
545 229 1517 Triin Eevardi 1990 Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ
Nordea
N 229 01:09:04
546 230 745 Mairis Kangro 1970 Female
Harju maakond
  N 230 01:09:07
547 317 651 Leo Ollema 1972 Male
Lääne maakond
Politsei-ja Piirivalveamet M 317 01:09:16
548 318 952 Andres Tamm 1979 Male
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ M 318 01:09:20
549 319 1720 Renee-Armas Kübar 1975 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
M 319 01:09:22
550 320 323 Kalle Tilga 1972 Male
Harju maakond
  M 320 01:09:24
551 321 1140 Janek Trik 1978 Male
Rapla maakond
ProRunner M 321 01:09:25
552 231 918 Kadi Vaher 1983 Female
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 231 01:09:26
553 232 329 Tiina Koskinen 1971 Female
Rapla maakond
Rapla SVK N 232 01:09:32
554 322 219 Jako Kull 1961 Male
Harju maakond
Stamina M 322 01:09:37
555 323 1278 Andres Brõsov 1981 Male
Saare maakond
  M 323 01:09:41
556 233 57 Kadri Orgusaar 1975 Female
Valga maakond
  N 233 01:09:43
557 234 877 Kaja Tiit 1967 Female
Harju maakond
  N 234 01:09:46
558 235 1447 Riina Nõva 1972 Female
Järva maakond
AS Konesko N 235 01:09:49
559 236 325 Mirjam Pihlak 1979 Female
Harju maakond
  N 236 01:09:52
560 237 1054 Ilona Nurk 1987 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 237 01:09:53
561 238 1397 Anneli Kostabi 1992 Female
Tartu maakond
  N 238 01:09:54
562 240 1347 Maarika Kelder 1972 Female
Tartu maakond
  N 240 01:09:55
563 239 1610 Tiiu Sillaste 1962 Female
Põlva maakond
  N 239 01:09:55
564 241 879 Elve Jalasto 1960 Female
Harju maakond
  N 241 01:09:59
565 242 1507 Anna-Maria Uulma 1994 Female
Harju maakond
TV3 N 242 01:10:00
566 324 1322 Taimar Toomla 1985 Male
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla M 324 01:10:02
567 243 1477 Liina Saarniit 1972 Female
Põlva maakond
  N 243 01:10:10
568 244 742 Jekaterina Vizžatšaja 1985 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 244 01:10:11
569 325 1574 Henry Kibin 1992 Male
Harju maakond
  M 325 01:10:15
570 246 1300 Karine Grigorjan 1980 Female
Harju maakond
  N 246 01:10:18
571 245 154 Katrin Peterson 1976 Female
Harju maakond
Danske SK N 245 01:10:18
572 326 1662 Erki Toompalu 1975 Male
Harju maakond
  M 326 01:10:21
573 247 1000 Diana Moor 1984 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 247 01:10:26
574 327 790 Roland Jaamu 1992 Male
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet M 327 01:10:28
575 248 90 Siiri Adams 1977 Female
Pärnu maakond
  N 248 01:10:33
576 249 1197 Janika Lember 1983 Female
Järva maakond
  N 249 01:10:34
577 250 527 Kaire Saar 1995 Female
Harju maakond
  N 250 01:10:36
578 251 1474 Mari Hirvesaar 1987 Female
Harju maakond
  N 251 01:10:37
579 252 1403 Margit Kolats 1986 Female
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 252 01:10:51
580 253 729 Triin Kruus 1988 Female
Uusimaa
  N 253 01:10:54
581 328 962 Rasmus Toome 1987 Male
Harju maakond
Nefab Packaging OÜ M 328 01:10:56
582 254 1461 Triin Gorbunov 1979 Female
Tartu maakond
  N 254 01:10:58
583 255 1346 Hanna Maria Vallikivi 1972 Female
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ N 255 01:11:00
584 256 1483 Kaija Laur 2004 Female
Harju maakond
  N 256 01:11:07
585 329 605 Andrus Suits 1964 Male
Tartu maakond
  M 329 01:11:11
586 257 1386 Annely Sander 1972 Female
Harju maakond
  N 257 01:11:11
587 258 1358 Jelena Prants 1967 Female
Võru maakond
  N 258 01:11:12
588 330 84 Jako Kilter 1981 Male
Harju maakond
  M 330 01:11:14
589 259 1368 Heli Kirs 1964 Female
Jõgeva maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
N 259 01:11:32
590 331 770 Margo Luik 1979 Male
Ida-Viru maakond
Maksu- ja Tolliamet M 331 01:11:33
591 260 1178 Monika Heiden 1983 Female
Harju maakond
  N 260 01:11:34
592 261 1667 Tuuli Vaarak 1987 Female
Viljandi maakond
  N 261 01:11:39
593 332 335 Tanel Kaldoja 1983 Male
Harju maakond
  M 332 01:11:41
594 262 1145 Alina Rogovaya 1983 Female
-
Aerobia N 262 01:11:44
595 263 1263 Kristel Markus 1994 Female
Uusimaa
  N 263 01:11:45
596 333 1183 Roman Pikalo 1985 Male
Harju maakond
Funderbeam OÜ M 333 01:11:47
597 264 1463 Polina Sovtsa 2008 Female
Harju maakond
TOP ujumisklubi
TOP ujumisklubi
N 264 01:11:49
598 265 1519 Sirje Põlluäär 1967 Female
Saare maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
N 265 01:11:51
599 266 554 Siiri Lõuke 1974 Female
Harju maakond
  N 266 01:11:51
600 267 1544 Jekaterina Kolossova 1995 Female
Harju maakond
Maxima Eesti OÜ N 267 01:11:53
601 334 1597 Aare Tinn 1960 Male
Tartu maakond
  M 334 01:11:53
602 268 1010 Jana Ušakova 1991 Female
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 268 01:11:57
603 335 919 Ragnar Vahemets 1987 Male
Harju maakond
  M 335