Tallink Maijooks 2021
Virtuaaljooks/Virtual Run

Otsingusõna
Sugu
Vkl
Riik
Kokku: 2337 Naisi: 2337 Mehi: 0
Nr Nimi Riik Elukoht Klubi/firma/kool Vkl Tulemus
1422 Silja Aadusoo
Pärnu maakond
  N 00:49:08
1228 Eleny Aalde
Harju maakond
  N 00:46:33
1360 Terje Aan
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 00:44:13
436 Helen Aariste
Harju maakond
  N 01:07:03
1455 Külli Aas
Järva maakond
  N 00:47:43
154 Piret Aas
Tartu maakond
  N 00:50:46
957 Oksana Aasa
Võru maakond
  N 00:34:52
388 Merike Aasala
Harju maakond
  N 01:02:22
1058 Eveliina Aasamäe
Harju maakond
TalentHub N 00:45:19
1852 Annely Aasamets
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 01:19:48
1412 Keiti Aasavelt
Harju maakond
MyFitness N 00:40:48
1090 Triin Aasmäe
Harju maakond
Instrumentarium Optika N 00:46:22
2119 Annemari Aasoja
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 01:09:25
1523 Helena-Paula Aava
Harju maakond
Tallink Duty Free AS N 00:36:26
70 Regina Aava
Harju maakond
  N 00:37:47
2405 Merje Aavasalu
Harju maakond
  N 00:44:58
2601 Maris Aavik
Tartu maakond
  N 00:40:36
1483 Tiiu Aavik
Järva maakond
Perearst Trumm OÜ N 01:02:52
892 Meret Abel
Harju maakond
  N 00:44:45
2013 Rena Abiline
Harju maakond
Rademar N 00:41:53
57 Reelika Abner
Harju maakond
  N 00:38:27
2052 Helerin Abroi
Harju maakond
Rademar N 01:10:33
248 Siiri Adams
Pärnu maakond
  N 00:46:31
1274 Eveli Adamson
Harju maakond
  N 00:46:53
1748 Katrin Adamson
Helsinki
  N 00:54:35
1142 Liisi Adamson
Etelä-soome
  N 00:57:06
2012 Gina Ader
Harju maakond
Rademar N 00:44:09
1064 Leen Ader
Harju maakond
Tallink Grupp N 01:18:58
2472 Maris Adler
Pärnu maakond
  N 01:17:09
1125 Niina Agen
Harju maakond
I Love Supersport Tallinn N 00:51:31
1157 Evelin Agu
Harju maakond
  N 01:21:28
1615 Tatjana Agu
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 01:09:43
870 Virje Agukas
Harju maakond
  N 00:58:06
2214 Eve Agur
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 00:59:00
1345 Annely Ahtma
Pärnu maakond
Swedbanki Spordiklubi N 00:32:59
335 Jaana Ahun
Harju maakond
  N 01:05:33
1592 Katrin Aibast
Harju maakond
Nortal AS N 00:50:48
1171 Karin Aidla
Harju maakond
  N 01:16:00
1750 Helika Aigro
Põlva maakond
  N 00:40:50
121 Triin Aimla
Lääne-Viru maakond
  N 00:40:21
1516 Kristi Ainen
Harju maakond
  N 00:42:07
2016 Häli Alaküla
Lääne-Viru maakond
Rademar N 00:46:12
1492 Olga Alamaa
Harju maakond
Sitked prouad N 00:54:43
843 Evelyn Alamets
Harju maakond
  N 00:54:43
1337 Riin Alamets
Harju maakond
  N 00:45:53
638 Anette Alapert
Harju maakond
  N 00:47:06
44 Anne-Mai Alas
Saare maakond
Fc Kuressaare N 00:37:41
1069 Gunilla Alas
Harju maakond
Kliinik 32 N 00:36:13
980 Karin Alavere
Tartu maakond
  N 00:46:29
2056 Sigrid Albi
Rademar N 01:17:01
1674 Sandra Aleksius
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 00:54:30
1691 Annika Alfeld
Harju maakond
  N 00:40:51
140 Merilin Algma
Harju maakond
  N 00:40:53
1643 Kadri Aljas
Hiiu maakond
Hiiumaa Vallavalitsus N 01:17:21
1463 Annika Allak
Lääne-Viru maakond
  N 01:12:09
908 Anneli Alle
Harju maakond
  N 01:40:07
2009 Anete Allekõrs
Tartu maakond
Rademar N 00:38:42
871 Carmen Allik
Harju maakond
  N 00:57:34
642 Ülle Allik
Rapla maakond
Kurtna Kool N 00:59:00
2086 Greta-Maria Allikmäe
Harju maakond
TV3 N 00:45:17
2274 Nadežda Alliksaar
Valga maakond
  N 00:39:36
2343 Heleri Alliksoo
Harju maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ N 00:41:43
2120 Merle Alliksoo
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 00:38:08
2372 Marge Almre
Viljandi maakond
Jooksiklased N 00:47:56
1813 Gerly Alp
Harju maakond
  N 00:37:15
1707 Lisett Alt
Saare maakond
SJK AAMERAAS N 00:31:17
2478 Marlene Altmäe
Tartu maakond
Tartu Akadeemiline Spordiklubi N 00:38:12
2008 Triin Altmäe
Harju maakond
  N 00:41:19
806 Monika Alu
Harju maakond
  N 01:09:29
599 Mona Alunurm
Harju maakond
  N 02:48:07
2474 Dagmawit Amare
Ethiopia
Great Ethiopian Run N 00:55:22
1144 Kristel Amer
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 00:59:39
1063 Olesja Ananjeva
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium N 00:48:20
958 Anna-Marita Anderson
Harju maakond
  N 00:39:10
1007 Tiina Anderson
Harju maakond
Swedbanki spordiklubi
Swedbank As
N 00:43:46
2365 Anni Andla
Harju maakond
  N 00:52:05
240 Minni Andla
Harju maakond
Jalajälg AS N 00:55:20
874 Martina Andrae
Thüringen
  N 00:45:26
371 Maarika Anijärv
Harju maakond
*MTÜ Spordiselts
*MTÜ Spordiselts
N 01:12:55
1919 Evelin Anion
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:51:45
1966 Jelena Anni
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:57:51
103 Kristi Anniste
Saare maakond
  N 00:57:59
807 Merike Annuk
Jõgeva maakond
ProRunner N 00:38:19
1849 Elo Annus
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 01:07:11
2146 Heret Annus
Harju maakond
Vaela Spordiselts N 00:39:34
190 Mari Annus
Harju maakond
SA Innove N 00:56:51
484 Marge Ansi
Pärnu maakond
  N 01:16:00
461 Evelyn Antonov
Harju maakond
Tallinna Kullatera Lasteaed N 01:05:58
2434 Natalja Antonova
Harju maakond
  N 00:36:12
925 Olga Anufrijeva
Harju maakond
  N 00:50:21
1831 Aire Arge
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 01:23:30
855 Lilian Ariva
Tartu maakond
  N 00:38:11
2542 Jekaterina Arlan
Harju maakond
Renerki Kaubanduse OÜ N 01:11:02
1659 Anneli Arm
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 01:08:11
1459 Airi Armas
Viljandi maakond
  N 01:09:13
7 Airi Arrak
Harju maakond
  N 00:34:20
1977 Jevgenia Arro
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 01:12:51
763 Katre Arro
Harju maakond
  N 01:07:11
619 Darja Arsenjeva
Lääne maakond
  N 01:33:00
2017 Helina Ärtis
Harju maakond
Rademar N 00:50:23
1648 Julia Artjomova
Harju maakond
Rimi Food Eesti AS N 00:54:02
500 Astrid Aru
Jõgeva maakond
  N 01:13:25
1286 Katrin Aru
Viljandi maakond
  N 01:07:00
1099 Kersti Aru
Harju maakond
  N 00:44:27
2132 Keidy Arula
Harju maakond
  N 00:42:11
391 Karin Aruots
Pärnu maakond
  N 01:24:39
390 Katrin Aruots
Pärnu maakond
  N 01:22:03
2285 Merilin Aruots
Tartu maakond
AS A. Le Coq N 01:10:57
340 Vivia Aruots
Pärnu maakond
  N 01:21:18
2160 Vivian Arusaar
Harju maakond
AS ITK N 00:45:25
336 Helianora Arusoo
Ida-Viru maakond
  N 00:49:46
148 Ly Aruväli
Harju maakond
LP Võimlemisklubi
Tallinna Õismäe Gümnaasium
N 00:52:54
1289 Marju Asarov
Tartu maakond
  N 00:55:24
919 Birgit Ashour
Harju maakond
  N 01:04:40
981 Maarika Asi
Tartu maakond
Põlva haigla N 00:42:26
2240 Gristel Aste
Võru maakond
  N 00:42:37
1264 Helen Atspool
Võru maakond
  N 01:00:40
1710 Diana Audru
Valga maakond
G4S SK N 00:37:27
227 Helina Aunapuu
Harju maakond
  N 00:49:09
1637 Merle Aunapuu
Harju maakond
  N 00:39:52
2025 Annika Aus
Harju maakond
Manpower OÜ N 00:53:05
897 Sandra Ausmees
Harju maakond
  N 00:43:13
731 Anne Auväärt
Harju maakond
  N 00:40:03
730 Kerlin Auväärt
Harju maakond
  N 00:40:03
2314 Silvia Auväärt
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 01:45:42
2080 Kristel Avent
Harju maakond
TV3 N 01:24:21
570 Vivian Avent
Harju maakond
  N 01:24:23
1924 Kädi Avik
Harju maakond
Naiskodukaitse N 01:00:07
2076 Dina Avila
Harju maakond
  N 00:45:27
609 Kati Aviste
Tartu maakond
Võnnu Lasteaed Värvuke N 00:56:19
2420 Mari-Liis Azojan
Harju maakond
  N 01:19:57
2234 Katrin Bach
Harju maakond
Pikavere Mõisakool N 01:00:55
2114 Ketlin Bachmann
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 00:47:39
145 Kaidi Bakler
Harju maakond
  N 00:38:36
954 Maarika Barteneva
Harju maakond
My fitness N 00:45:05
102 Merit Baumann
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank
N 00:40:33
1548 Tatjana Baženova
Harju maakond
DPD Eesti AS N 01:06:30
963 Darja Bažulina
Ida-Viru maakond
  N 00:42:37
1270 Anna Bedina
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium
Tallinna Pae Gümnaasium
N 01:10:37
1096 Gerli Bendt
Harju maakond
  N 00:51:17
2300 Diana Berdnikova
Harju maakond
  N 00:38:34
2587 Maria Berens
Harju maakond
  N 00:44:40
1784 Afina Berget-Sadõhov
Harju maakond
  N 01:08:00
2070 Mari Berggren
Harju maakond
Fifaa AS N 00:46:05
1261 Lemme Berkis
Harju maakond
  N 00:53:30
1279 Helin Berkman-Rand
Hiiu maakond
  N 00:59:00
1630 Justina Bernyte
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 00:47:02
1610 Julia Bogdanova
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 01:27:18
827 Olga Bolmat
Harju maakond
  N 01:02:21
2166 Anna Borisova
Harju maakond
  N 00:45:27
2237 Reelika Bormann
Pärnu maakond
  N 00:38:05
279 Anastasia Bõstrova
Harju maakond
  N 00:46:37
1334 Jelena Bõtškova
Harju maakond
  N 00:56:57
117 Olga Bõtškova
Bayern
  N 00:45:04
1105 Merike Brafmann
Helsingi
  N 00:42:22
1203 Elise Brazier
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Coca-Cola HBC Eesti
N 00:40:56
2167 Annika Brikkel
Tartu maakond
  N 01:20:10
2486 Charlotte Brookes
Canada
AIMS Women's Commission :)
Canada Running Series
N 00:41:26
2108 Jelena Brulevskaja
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 00:59:00
1756 Mare Buhvestova
Harju maakond
  N 00:56:00
1609 Valeria Buravljova
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 01:41:01
333 Kaidy Burm
Tartu maakond
Võnnu Lasteaed Värvuke N 00:56:25
1871 Oksana Burova
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:40:56
2141 Kerttu Bušujeva
Harju maakond
  N 00:38:38
1787 Viktorija Capa
Harju maakond
  N 00:38:00
1002 Age Casar
Harju maakond
Adolfi Õigusbüroo OÜ N 00:41:42
1094 Xenia Cherneshchuk
Harju maakond
  N 01:03:17
2504 Stacey Conley
Buncombe
  N 00:50:05
882 Natalia Dankevitš
Harju maakond
I Love Super Sport Tallinn N 00:40:57
1579 Kristina Davõdova
Harju maakond
BTA N 01:31:49
708 Jaana Disko
Harju maakond
  N 01:23:36
2459 Jekaterina Dmitrijeva
Harju maakond
Tallinna Pae Gümnaasium N 00:47:29
223 Darja Dobroselskaja
Harju maakond
  N 00:37:56
1945 Marika Dodjak
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:40:57
2312 Olga Drai
Harju maakond
Pelgulinna Sünnitusmaja N 02:19:00
1167 Maria Dranitsyna
Harju maakond
Maksims OÜ N 01:18:20
799 Julia Duh
Harju maakond
TKP008E N 01:08:14
1636 Gerli Edela
Tartu maakond
  N 01:07:06
509 Diana Edovald
Harju maakond
  N 01:28:02
2309 Triin Edovald
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 01:00:01
169 Evelin Edro
Harju maakond
Viimsi Sport N 00:50:11
1001 Marvi Eenma
Harju maakond
  N 00:48:44
2555 Egne Eerik
Tartu maakond
  N 00:56:46
2510 Eret Eerik
Lääne-Viru maakond
Eerik N 01:10:43
2511 Heli Eerik
Lääne-Viru maakond
Eerik N 01:10:55
2064 Gerda Eerma
Harju maakond
LiVal N 00:35:44
475 Tiia Eeskivi
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ N 01:13:24
1012 Anne Eesmaa
Põlva maakond
  N 01:17:31
149 Triin Eevardi
Harju maakond
Spordiselts MTÜ
Nordea Bank Abp Eesti filiaal
N 00:38:46
95 Ave Ehavald
Lääne-Viru maakond
  N 00:39:08
1176 Ave Ehavee
Harju maakond
  N 00:38:37
1212 Veera Eher
Ida-Viru maakond
80347019 N 01:12:54
1959 Liise Eiber
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:40:12
414 Gertu Einamann
Harju maakond
  N 00:49:45
646 Merli Einaste
Harju maakond
Kaubamaja AS N 01:29:42
1980 Anne-Laura Einson
Harju maakond
  N 01:07:16
1499 Maarja-Liisa Einson
Harju maakond
  N 01:09:13
2442 Cris Ekholm
Tartu maakond
Coop N 00:42:14
1537 Silve Elberg
Harju maakond
Myfitness
Eesti Töötukassa
N 00:42:12
890 Kristiina Elden
Harju maakond
  N 01:05:00
2583 Epp Elias
Pärnu maakond
  N 01:02:56
1666 Hanna-Liisa Eller
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 01:07:00
1336 Eliise Ellik
Pärnu maakond
  N 00:38:17
161 Kadi Ellus
Harju maakond
  N 00:47:23
1053 Teele Elvest
Harju maakond
TalentHub N 00:58:37
1558 Liisa End
Harju maakond
BTA N 01:01:29
2242 Elle Engel
Harju maakond
  N 01:06:58
1415 Kelli Enno
Saare maakond
24/7 Fitness N 00:48:47
622 Helen Erg
Harju maakond
  N 01:14:28
1979 Heddi Erikson-Kiveste
Järva maakond
  N 01:00:36
1623 Eha Erisalu
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 01:02:00
2599 Britta Ernesaks
Viljandi maakond
  N 00:45:47
124 Laura Ernits
Jõgeva maakond
  N 00:40:55
2208 Sigrid Errit
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 01:07:42
1252 Merike Ers
Saare maakond
  N 01:11:00
1528 Merily Eskel
Harju maakond
DPD Eesti AS N 01:14:11
2279 Liisa Lisette Evert
Jõgeva maakond
Kuningamäe SK N 01:15:17
2278 Liisi Evert
Jõgeva maakond
  N 01:18:56
656 Helje Falkenberg
Harju maakond
  N 01:36:20
2320 Kristel Fauštein
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 01:26:32
1233 Milen Filippova
Viljandi maakond
  N 01:13:02
1332 Riin Fingling
Harju maakond
  N 01:16:25
830 Ljudmila Firsova
Tartumaa
  N 01:13:50
894 Galina Fix
Harju maakond
  N 01:38:16
2579 Margit Fix
Harju maakond
  N 01:24:15
2525 Aljona Fjodorova
Harju maakond
  N 00:40:08
1547 Maria Fjodorova
Harju maakond
DPD Eesti AS N 00:54:04
1688 Stella Fokejeva
Lääne-Viru maakond
  N 01:35:00
1152 Sandra Fomotškin
Harju maakond
  N 00:45:48
1108 Päivi Lyydia Kristiina Fonsen
Pärnu maakond
Pomarfin OÜ N 00:53:00
489 Gabriele Freivald
Harju maakond
Selver N 01:15:08
2239 Viiu-Marie Fürstenberg
Hiiu maakond
  N 00:44:03
852 Anastasiia Galitskihh
Harju maakond
  N 00:41:48
1905 Liina Gatski
Harju maakond
Naiskodukaitse N 01:04:03
492 Merle Gentalen
Pärnu maakond
  N 01:11:51
398 Ekaterina Gerasimova
Harju maakond
Maksims OÜ N 00:59:07
1073 Regina Gjardman
Lääne maakond
  N 00:47:31
2224 Oksana Gladõš
Harju maakond
  N 00:40:29
1568 Gerly Gnezdov
Pärnu maakond
  N 00:36:51
2370 Merike Gnezdov
Pärnu maakond
Audru Kultuuri-ja Spordikeskus N 00:52:26
1843 Kira Gogol
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:58:39
2483 Helen Gorban
Harju maakond
  N 01:23:02
2172 Marina Gorban
Harju maakond
  N 01:18:09
551 Triin Gorbunov
Tartu maakond
  N 00:51:01
1963 Katrina Graumann
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:43:46
1087 Natalja Grigorjeva
Harju maakond
Reval sport
Ida-Tallinna keskhaigla
N 00:46:13
1165 Olga Grigortšuk
Harju maakond
Maksims OÜ N 00:48:11
1471 Monika Grinfeld
Ida-Viru maakond
Spordiselts MTÜ
Unifiedpost AS
N 00:58:42
1772 Kati Grossmann
Harju maakond
  N 00:44:01
712 Jana Grossthal
Harju maakond
  N 01:12:37
713 Merilin Grossthal
Harju maakond
  N 01:12:25
1298 Inge Grünvald
Tartu maakond
Saint Gobain Glass Estonia SE N 01:09:20
1602 Larissa Guljajeva
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 01:45:16
2419 Diana Gunjakova
Harju maakond
  N 01:32:26
59 Aivi Guske
Jõgeva maakond
Sotsiaalkindlustusamet N 00:40:45
401 Kristina Hääl
Harju maakond
Hämmlbergi OÜ N 00:58:30
323 Sandra Liis Hääl
Harju maakond
Hämmelbergi OÜ N 00:42:42
1182 Annika Haasma
Tartu maakond
FC Elva N 01:11:46
2287 Tiiu Haav
Tartu maakond
AS A. Le Coq N 01:06:41
866 Evelin Haava
Uusimaa
  N 00:42:55
2337 Sigrid Habe
Tartu maakond
  N 00:58:25
1467 Sirje Habicht
Pärnu maakond
  N 01:16:03
891 Triinu Hajanen
Viljandi maakond
  N 01:58:18
1776 Hedi Haljamäe
Harju maakond
  N 00:39:20
325 Sirje Hallap
Rapla maakond
  N 00:49:52
2403 Merje Hallik
Harju maakond
Ampler Bikes N 00:49:44
1008 Tiia Hallimäe
Harju maakond
  N 01:04:26
2151 Inessa Halliste
Harju maakond
AS Jalajälg N 00:49:50
683 Erika Halop
Harju maakond
Swedbank As N 01:16:04
2529 Katrin Hämäläinen
Harju maakond
  N 00:39:03
1138 Kaisa Hanko
Tartu maakond
  N 00:58:51
1583 Ülle Hanni
Harju maakond
Audentes
Audentes Koolide SA
N 01:27:31
2448 Hevelyn Hanschmidt
Mikkeli
  N 00:37:27
2582 Kairit Hansen
Harju maakond
  N 00:40:48
1118 Anna Hansman
Harju maakond
  N 00:59:56
1808 Marianne Hanson
Järva maakond
  N 00:35:17
1999 Reelica Hanson
Lääne-Viru maakond
Aseri spordiklubi N 00:42:23
2399 Eiri Liisa Hanstin
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 01:44:13
319 Kristel Liis Harikas
Harju maakond
  N 01:08:13
2031 Maria Harjo
Tartu maakond
Rademar N 01:17:18
1668 Sigrid Harjo
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 00:43:16
1879 Christin Hark
Valga maakond
  N 01:07:55
1968 Margit Härm
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:50:22
493 Veronika Hartõkainen
Saare maakond
  N 00:58:16
91 Maris Harumäe
Harju maakond
  N 00:40:12
1518 Marta Haug
Harju maakond
  N 01:05:40
1507 Merje Haug
Harju maakond
  N 01:05:40
2219 Signe Haug
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 00:41:28
158 Jana Haugas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 00:42:54
1384 Jaanika Heidmets
Lääne-Viru maakond
Politsei- ja Piirivalveamet N 00:49:38
658 Therese Heidov
Harju maakond
  N 01:00:01
463 Kersti Hein
Harju maakond
Omniva Spordiklubi
AS Eesti Post
N 00:43:30
2342 Krista Hein
Harju maakond
Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi MTÜ N 01:06:59
707 Elsbeth Heinaste
Järva maakond
  N 00:43:57
706 Emili Heinaste
Järva maakond
  N 01:04:51
1379 Jaana Heinlaid
Rapla maakond
Eesti Rimi Food N 01:10:50
2468 Kaili Heinma
Harju maakond
Klick Eesti AS N 00:52:48
1420 Anete Heinmets
Harju maakond
  N 01:28:30
1407 Egle Heinmets
Harju maakond
rimi N 01:28:30
2020 Mari-Liis Heinrichsen
Tartu maakond
Rademar N 00:52:28
1767 Liana Heinsaar
Harju maakond
  N 00:49:56
1494 Taisi Hekkanen
Järva maakond
Perearst Trumm OÜ N 01:19:24
1294 Helen Helmet
Tartu maakond
  N 00:42:03
1351 Joanna Helmik
Harju maakond
  N 00:49:38
1795 Hellika Helü
Viljandi maakond
  N 00:47:08
840 Ülle Helü
Viljandi maakond
  N 00:47:19
80 Imbi Hepner
Harju maakond
Taevas Ogilvy N 00:38:35
2153 Monika Herr
Lääne-Viru maakond
MTÜ Maria ja lapsed N 01:06:13
1988 Aili Hiie
Rapla maakond
  N 13:55:00
1677 Eha Hiielaid
Lääne-Viru maakond
  N 01:16:00
257 Ave Hiiemäe
Hiiu maakond
  N 00:43:33
847 Marju Hiiepuu
Harju maakond
  N 00:58:51
41 Tiina Himma
Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
Swedbank AS
N 00:40:00
803 Lily Hindrea
Harju maakond
  N 01:31:55
846 Helen Hindrichson-Nairis
Harju maakond
MyFitness
AS Eesti Raudtee
N 00:48:20
441 Maret Hinnov
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ N 01:13:00
1402 Raili Hinrikus
Harju maakond
  N 01:03:42
206 Eha Hinrikus-Pärnpuu
Järva maakond
MTÜ Spordiselt
E-Selver
N 00:43:05
409 Katrin Hiob
Viljandi maakond
  N 01:20:12
2564 Tiina Hipeli
Harju maakond
  N 00:44:10
353 Mari Hirvesaar
Harju maakond
  N 00:51:41
1026 Ly Hõbe
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor N 00:55:21
54 Merlyn Hõbemäe
Viljandi maakond
  N 00:42:18
132 Kaire Holm
Pärnu maakond
Paikuse lasteaed N 00:43:07
26 Signe Holm
Harju maakond
  N 00:39:37
163 Laura Holter
Pärnu maakond
Euroapteek N 00:46:06
1016 Kaja Holzberg
Pärnu maakond
Tallink N 01:23:15
1807 Tiina Höövelson
Ida-Viru maakond
SK Eesti Karud
Eesti Sumoliit
N 01:06:07
2407 Karin Hõrrak
Tartu maakond
  N 00:41:34
1029 Kerttu Hrustaljov
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor N 01:19:44
125 Triin Huik
Harju maakond
  N 00:43:48
792 Elina Hunt
Pärnu maakond
  N 00:51:46
676 Külli Hunt
Viljandi maakond
  N 00:33:51
137 Laura Huopolainen
Järva maakond
  N 00:46:48
1283 Kerli Hurt
Tartu maakond
  N 00:56:29
2090 Eve Hurtado
Cundinamarca
  N 00:39:37
90 Mara Hütsi
Harju maakond
  N 00:41:00
49 Mari Hütsi
Harju maakond
Jalajälg AS N 00:46:55
152 Maaris Hüür
Järva maakond
  N 00:45:21
352 Andra Huusi-Tuka
Pärnu maakond
  N 01:12:45
2503 Anita Ievina
Latvia
Cēsis N 00:33:46
1034 Anna Igaševa
Harju maakond
Tallinna Kalev Kergejõustikukool N 00:48:36
1991 Gerly Iila
Harju maakond
Tallink N 01:10:40
1241 Gerli Ikla
Viljandi maakond
  N 01:03:30
1964 Monika Ild
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:42:08
1532 Laine Iljina
Harju maakond
DPD Eesti AS N 01:33:00
1581 Angelika Illak
Harju maakond
  N 00:56:25
1893 Kerli Illak
Rapla maakond
  N 00:59:43
522 Tiiu Illus
Tartu maakond
  N 01:16:36
1088 Andra Ilumets
Harju maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 00:48:22
1530 Kadi Ilus
Harju maakond
DPD Eesti AS N 01:17:07
1137 Aire Ilves
Harju maakond
  N 01:05:10
2195 Annely Ilves
Harju maakond
Mandatum Life Insurance Company Limited Eesti fili N 01:29:05
1067 Gerttu Ilves
Lääne-Viru maakond
  N 00:48:34
2349 Ivi Ilves
Harju maakond
  N 00:49:51
246 Kaidi Ilves
Harju maakond
  N 00:55:00
1719 Merike Ilves
Pärnu maakond
  N 00:45:18
2216 Iren Irbe
Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus N 00:29:59
404 Triin Irves
Harju maakond
Tallink Grupp N 00:49:39
473 Margit Isak
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 01:13:28
315 Ülle Ivanova
Pärnu maakond
  N 01:17:46
2177 Kaie Ivask
Harju maakond
Mandatum Life Insurance Company Limited Eesti fili N 01:09:18
965 Marilin Jaadla
Harju maakond
  N 01:00:58
1737 Karin Jaagu
Harju maakond
N/A
Betsson Group
N 00:58:00
2590 Liisa-Lotta Jaakson
Tartu maakond
  N 00:46:51
1313 Anniki Jaama
Lääne-Viru maakond
  N 00:49:24
1820 Ülle Jaamann
Tartu maakond
Männikäbi N 01:05:08
777 Piret Jaanberg
Harju maakond
  N 01:10:04
1622 Pille Jaani
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 00:40:54
927 Jaana Jaanimäe
Tartu maakond
  N 00:43:52
377 Elika Jaanson
Harju maakond
  N 01:04:00
1464 Katrin Jäärats
Pärnu maakond
  N 01:15:45
178 Indra Jahesaulu
Järva maakond
  N 00:51:00
1027 Elen Jahimaa
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor N 01:04:43
2438 Sirkka Jahimaa
Harju maakond
  N 00:48:15
1759 Herdis Jakobi
Harju maakond
  N 00:41:19
450 Janika Jakobson
Tartu maakond
Tartu Impuls N 01:07:35
756 Ülle Jakobson
Harju maakond
  N 00:39:39
2152 Kaie Jäks
Harju maakond
MTÜspordiselts N 00:56:18
2235 Annabel Jakubel
Harju maakond
  N 00:59:15
1618 Maaja Jallai
Harju maakond
  N 00:41:37
1846 Viktoria Jallai
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:44:12
2401 Anne Jammer
Järva maakond
  N 01:01:03
1080 Sandra Jams
Harju maakond
MTÜ SPORDISELTS
MTÜ SPORDISELTS
N 01:24:07
1727 Jana Jancis
Harju maakond
Myfitness
Betsson Group
N 01:01:24
1266 Helen Janisoo
Viljandi maakond
Hopa Fit N 00:30:50
906 Kaie Janson
Lääne maakond
PPA N 00:49:20
1035 Kristi Janson
Harju maakond
G4S Spordiklubi N 01:05:19
1091 Kaisa Järmut
Harju maakond
Instrumentarium Optika N 00:45:12
42 Heli Jarovikov
Harju maakond
  N 00:36:33
1621 Eliise Järv
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 00:55:10
691 Katrin Järv
Harju maakond
Estonian Business School N 01:02:36
1217 Keidy Järv
Lääne-Viru maakond
  N 00:58:00
2040 Lisanne Järv
Harju maakond
Rademar N 00:52:38
1126 Renee Järvalt
Nacka
  N 00:36:31
854 Jaana Järve
Lääne-Viru maakond
  N 00:59:10
1070 Reet Järveküla
Viljandi maakond
Tarvastu Lasteaed N 01:33:10
1884 Hanna Järvelaid
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 01:22:11
725 Annela Järvet
Viljandi maakond
  N 00:49:10
1520 Kaisa Järvpõld
Harju maakond
Tallink N 00:52:18
1416 Anneli Jaska
Tartu maakond
  N 00:50:20
479 Svetlana Jaska
Tartu maakond
  N 01:13:18
1972 Sigrid Jaska-Pilv
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 01:40:39
265 Joanna Jätsa
Harju maakond
  N 00:56:30
316 Maarit Jätsa
Harju maakond
  N 00:57:51
317 Maie Jätsa
Harju maakond
  N 00:55:40
966 Jelizaveta Jegorova
Harju maakond
Spordiklubi Teerajaja
TREV-2 Grupp
N 00:49:32
1267 Kristina Jegorova
Harju maakond
  N 00:45:20
1638 Anita Jemeljanova
Harju maakond
Spordiselts
As Rkiosk
N 01:46:17
1639 Natalja Jemeljanova
Harju maakond
Spordiselts
As Rkiosk
N 01:30:07
718 Lee Jenner
Harju maakond
Biomarket N 00:48:46
2104 Tatjana Jermakova
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 01:25:00
166 Anneli Jervson
Harju maakond
  N 00:46:38
167 Triin Jervson
Harju maakond
  N 00:50:14
1317 Alla Jevglevski
Harju maakond
PharmaEstica Manufacturing OÜ N 00:32:03
104 Tuuli Joa
Pärnu maakond
  N 00:42:12
1074 Ly Joakit
Harju maakond
Kaitseressursside Amet N 00:47:25
1633 Ida Joao-Hussar
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 00:53:16
999 Riina Jõe
Harju maakond
  N 01:13:06
1311 Kristiine Jõema
Harju maakond
  N 01:08:38
1282 Erika Jõemaa
Harju maakond
  N 01:18:00
2439 Katrin Jõepere
Pärnu maakond
  N 00:39:59
1757 Helina Jõesaar
Harju maakond
  N 00:57:58
1476 Marelle Jõgeva
Tartu maakond
  N 01:12:46
1861 Kristiina Jõgi
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 01:26:20
1716 Ene Jõgisalu
Lääne maakond
  N 01:00:05
1156 Solveig Jõgisoo
Harju maakond
  N 00:40:06
2332 Ieva Jokubauske
Tartu maakond
Begimo klubas N 00:34:46
2455 Veronica Joller
Harju maakond
Klick Eesti AS N 01:10:07
1484 Mai Jooks
Harju maakond
  N 00:33:15
841 Virge Joorits
Järva maakond
PAIde Lasteaed N 01:06:59
143 Kristel Joost
Harju maakond
MTÜ Spordiselts N 01:25:26
2268 Kairit Jõpiselg
Hiiu maakond
Dagöplast AS N 01:21:07
545 Tiina Juhani
Harju maakond
  N 01:04:12
1554 Hanna-Liisa Juhanson
Harju maakond
DPD Eesti AS N 01:21:49
231 Marianne Juhkental-Pajupuu
Harju maakond
Tallink N 00:51:56
2074 Nadežda Junkina
Tartu maakond
  N 01:13:13
1897 Nele Juntson
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:36:55
1590 Suzanna Jürgen
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 01:24:00
2340 Margit Jürgenson
Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi N 01:01:51
131 Marje Jürgenson
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet N 00:39:20
1576 Signe Jürgenson
Harju maakond
BTA N 00:56:39
2187 Ave Jüriöö
Harju maakond
Tervisekassa N 00:42:49
2178 Marit Jürisaar
Harju maakond
Mandatum Life Insurance Company Limited Eesti fili N 00:35:22
2505 Marja Jürisson
Harju maakond
  N 00:42:09
1497 Maris Jürjenson
Harju maakond
Tallink N 00:52:07
256 Mari Jürjer
Lääne maakond
  N 00:55:51
1236 Jaanika Jürmann
Harju maakond
  N 00:42:47
1685 Krista Jürna
Harju maakond
Rimi eesti food as N 01:14:00
1684 Viivian Jürna
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 00:58:00
1338 Katrin Juro
Pärnu maakond
  N 00:43:32
2113 Carina Jurs
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 00:35:17
2304 Tuuli Jurtom
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 00:41:41
1320 Julianna Jurtšenko
Harju maakond
  N 00:50:09
2155 Riina Just-Pops
Rapla maakond
  N 00:52:37
834 Küllike Juurik
Rapla maakond
Rapla Vesiroosi Kool N 00:55:41
2128 Jaana Juurma
Saare maakond
  N 00:53:16
1809 Laura-Liis Juursalu
Pärnu maakond
SK Endla N 00:37:28
2308 Epp Juust
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 01:09:05
967 Aana Kään
Tartu maakond
  N 00:46:16
358 Katri Kaar
Hiiu maakond
MjaPNurst N 01:02:20
2168 Annika Kaarna
Tartu maakond
  N 01:14:00
989 Kairi Käärt
Harju maakond
  N 00:58:24
1839 Keidi Kaart
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 01:14:36
696 Andra Kaasik
Harju maakond
  N 00:58:24
974 Anne Kaasik
Hiiu maakond
  N 00:56:08
2095 Kairit Kaasik
Harju maakond
  N 00:41:11
98 Kerli Kaasik
Saare maakond
Spordikomitee N 00:50:26
114 Aivi Käba
Lääne-Viru maakond
  N 00:46:08
1922 Rita Kadak
Harju maakond
Naiskodukaitse N 00:37:37
2134 Aveliis Kadakmaa
Harju maakond
  N 01:13:59
303 Veronika Kadastik
Põlva maakond
Politsei- ja Piirivalveamet N 00:49:10
2184 Liina Kaddarpik
Harju maakond
Tervisekassa N 01:06:48
1744 Annely Kägu
Harju maakond
  N 00:56:17
1240 Maarja Kährik
Viljandi maakond
  N 00:41:56
1102 Eva Kristel Kail
Harju maakond
  N 00:45:21
285 Kamilla Kaisel
Harju maakond
  N 00:43:58
652 Andra Maria Kaitsa
Järva maakond
  N 01:08:52
651 Marju Kaitsa
Järva maakond
  N 01:08:52
2154 Kairit Kala
Lääne-Viru maakond
MTÜ Maria ja lapsed N 01:09:36
2408 Marianne Kala
Harju maakond
  N 02:39:50
2241 Triin Kalberg
Harju maakond
  N 01:04:45
1418 Relika Kalbus
Tartu maakond
  N 01:03:04
859 Sirli Kalbus
Harju maakond
  N 00:45:45
1178 Kati Kalda
Rapla maakond
  N 00:35:52
2205 Ruth Kaldma
Rapla maakond
Pärnu Õppenõustamiskeskus N 01:00:25
1824 Birgit Kaldmäe
Harju maakond
  N 01:27:02
63 Laidi Kaldoja
Harju maakond
TKP008E N 00:48:02
888 Kristina Kaldre
Harju maakond
  N 01:05:51
1305 Tatjana Kalinina
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 01:22:00
554 Kärt Kaljapulk
Harju maakond
  N 01:23:22
1216 Sirje Kaljumäe
Tartu maakond
  N 00:42:10
649 Anu Kaljura
Rapla maakond
Kehtna lasteaed Siller N 01:11:00
1273 Sille Kaljurand
Lääne-Virumaa
  N 00:29:59
1519 Kadi Kallas
Tartu maakond
Eesti Töötukassa N 00:35:22
1931 Kaisa Kallas
Harju maakond
Naiskodukaitse N 01:16:19
722 Kati Kallas
Harju maakond
Asko/ Sotka N 01:42:28
2143 Keity-Liina Kallas
Lääne maakond
SK Audentes N 00:43:56
2142 Liina Kallas
Lääne maakond
SK Nõva N 00:54:35
556 Kaili Kallasmaa
Harju maakond
Spordiselts N 01:12:43
344 Mariana Kallasmaa
Harju maakond
  N 00:56:52
2531 Merili Kallaste
Harju maakond
  N 00:49:31
159 Anneli Kallip
Tartu maakond
  N 00:57:57
222 Merje Kallip
Lääne-Viru maakond
  N 00:45:48
2374 Maris Kallus
Harju maakond
  N 00:45:12
2272 Eliise Kalman
Jõgeva maakond
  N 01:16:11
2433 Hedy Kalvet
Kildare
  N 01:19:11
875 Jekaterina Kamarik
Pärnu maakond
  N 00:42:41
1665 Leana Kammertöns
Gütersloh
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 00:47:05
934 Eva Kams
Tartu maakond
EST Kinnisvara N 00:42:31
490 Kristiine Kanarbik
Harju maakond
  N 01:10:21
538 Hille Kand
Rapla maakond
Rapla spordiveteranide koondis N 01:05:05
1522 Anita Kangro
Harju maakond
Euronics N 01:10:37
1449 Elis-Ingel Kangro
Harju maakond
  N 00:57:15
220 Maia-Lii Kangro
Harju maakond
  N 00:47:13
1409 Merike Kangro
Tartu maakond
Myfitness N 00:39:39
2313 Helena Kangur
Pärnu maakond
  N 00:36:07
2225 Monika Kannelaud
Jõgeva maakond
  N 00:46:16
1572 Jaana Kannike
Harju maakond
Audentes
Audentes Koolide SA
N 01:08:50
1810 Berit Kant
Harju maakond
SPARTA N 01:11:30
474 Ene Kanter
Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas AS N 01:02:03
1023 Ülle Kanter
Harju maakond
  N 01:11:21
2318 Katriin Kaptein
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 00:45:16
24 Tiina Kapten
Harju maakond
Estonian Business School N 00:40:21
1946 Gültšara Karajeva
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:55:18
2096 Svetlana Karakuš
Harju maakond
Rimi Eesti Food AS N 01:01:15
1304 Angelica-Julia Karanina
Harju maakond
Gym! N 00:57:29
2296 Lya Kärbis
Tartu maakond
  N 00:57:37
2355 Liisa Karell
Lääne maakond
  N 01:05:54
160 Eeva Karelson
Harju maakond
  N 00:42:13
127 Kreete Karits
Pärnu maakond
  N 01:16:35
321 Janika Karivere
Rapla maakond
OÜ Alu Õmblus N 00:58:54
1847 Janne Karlep
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:55:47
1324 Agnes Karm
Tartu maakond
  N 00:44:46
254 Evelyn Karming
Harju maakond
AGA N 00:47:33
1301 Külli Kärner
Järva maakond
  N 01:07:26
1314 Katrin Karolin
Valga maakond
  N 00:57:02
283 Katy Kartau
Harju maakond
  N 00:50:14
1078 Angeelika Karu
Viljandi maakond
  N 01:08:03
2175 Lily Karu
Harju maakond
DPD Eesti AS N 01:31:37
494 Siiri Karu
Pärnu maakond
  N 01:08:21
2321 Teele Karu
Harju maakond
Keskkonnaagentuur N 01:47:17
648 Liisi Karuoja
Rapla maakond
Kehtna lasteaed Siller N 01:21:53
99 Janika Karus
Harju maakond
  N 00:47:39
2149 Margit Karussaar
Harju maakond
  N 01:03:02
1145 Anna-Liisa Kasak
Harju maakond
  N 00:44:02
2494 Siret Kasela
Harju maakond
Mistra Autex N 01:53:26
739 Kaie Kasemets
Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet N 00:48:32
623 Mari Kasemets
Harju maakond
  N 01:15:42
2157 Merike Kasemets
Harju maakond
  N 00:55:46
2567 Anne Kask
Pärnu maakond
  N 01:08:58
244 Katarina Kask
Harju maakond
  N 00:57:51
2565 Kerli Kask
Harju maakond
  N 01:08:58
1934 Koidu Kask
Harju maakond
Naiskodukaitse N 00:54:55
1533 Natalja Kask
Harju maakond
DPD Eesti AS N 01:42:25
1036 Jane Kaskmäe
Pärnu maakond
  N 00:56:00
1713 Tiina Kastein
Hiiu maakond
  N 01:02:13
2462 Maret Kasterpalu
Harju maakond
Porter Racing N 00:45:14
1271 Inga Kašura
Harju maakond
  N 00:43:12
688 Made Katsevic
Harju maakond
Estonian Business School N 01:43:17
2394 Merli Kauber
Harju maakond
  N 00:52:48
1391 Anu Kaukes
Ida-Viru maakond
  N 01:09:54
1250 Kaidi Kaupo
Harju maakond
Fortum CFS Eesti OÜ N 00:53:21
867 Ingrid Kaups
Harju maakond
  N 00:48:04
13 Annely Kaur
Harju maakond
Audentes N 00:37:22
2294 Janika Kaur
Harju maakond
AS A. Le Coq N 01:05:32
2280 Margit Kaur
Pärnu maakond
Karateklubi Corpore N 01:26:29
2062 Kristi Kauts
Tartu maakond
  N 01:25:11
998 Dagmar Kazbekov-Jõgi
Tartu maakond
  N 01:08:12
625 Saskia Keerman
Harju maakond
  N 01:12:15
1617 Tiina-Kaarin Kehi
Uusimaa
T-ILM OÜ N 01:09:00
1588 Keidi Keidla
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 00:45:08
1104 Aleksandra Kekkonen
Harju maakond
  N 00:50:15
144 Maarika Kelder
Tartu maakond
  N 00:44:39
714 Kristi Kelder-Eha
Harju maakond
  N 00:56:26
1495 Monika Kelle
Harju maakond
Krimelte Hundid
Krimelte OÜ
N 00:36:26
1941 Cathy Kelo
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 01:40:21
413 Midli Kempo
Pärnu maakond
Rõõmsad inimesed N 00:46:00
2508 Õilme Kender
Järva maakond
  N 01:08:06
884 Helene Kents
Harju maakond
  N 00:40:43
465 Maiju Kerme
Harju maakond
TKP008E N 00:50:42
1811 Margis Kerner
Põlva maakond
  N 01:11:07
1510 Reeli Kerro
Copenhagen
  N 00:56:23
698 Pilleriin Keskküla
Harju maakond
  N 00:56:40
437 Marju Kesksaar
Harju maakond
  N 00:46:40
1164 Anžela Kesküla
Harju maakond
Maksims OÜ N 01:00:55
1190 Merike Kesküla
Hiiu maakond
  N 00:57:42
915 Pille Kesküla
Ullesvang
  N 01:11:23
1901 Kristi Kessel
Pärnu maakond
mtü Spordiselts N 00:59:29
2569 Aina Kets
Põlva maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 01:20:08
2568 Karoliina Kets
Põlva maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
N 00:42:51
247 Kadri Kevade
Harju maakond
  N 01:02:13
1132 Anna Khandogina
Harju maakond
  N 00:41:13
2137 Kea Kibin
Harju maakond
  N 00:53:20
2041 Lea Kiilaspää
Harju maakond
Rademar N 00:36:41
1612 Katrin Kiilberg
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
N 01:27:35
1050 Ebbe Kiis
Rapla maakond
  N 00:45:03
1883 Ülle Kiisla
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:49:17
1889 Ingrid Kiitam
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 01:11:51
1398 Kaiti Kiitsak
Lääne-Viru maakond
AS Benito Puit N 01:01:34
2230 Helen Kiivramees
Harju maakond
  N 01:24:05
1405 Liis Kikas
Harju maakond
  N 00:42:27
2116 Maarika Kikas
Harju maakond
  N 01:01:07
1307 Virge Kikerpill
Harju maakond
RIMI EESTI FOOD AS N 01:43:06
2384 Chrislyn Kikkas
Harju maakond
Eugesta Eesti AS N 00:58:27
199 Jane Kikojan
Viljandi maakond
  N 00:52:59
1438 Jessika Kilk
Harju maakond
  N 01:13:16
1100 Katrin Kilk
Harju maakond
  N 00:44:27
2395 Laura-Liisa Kilk
Harju maakond
  N 01:14:11
1339 Pille Kilk
Harju maakond
  N 01:13:16
1004 Aneth Kilumets
Harju maakond
AS Tallink Grupp N 00:54:24
2338 Natalja Kimask
Harju maakond
  N 00:51:00
1928 Jaanika Kindlam
Harju maakond
Naiskodukaitse N 00:34:51
2267 Veronika Kingsepp
Hiiu maakond
Dagöplast AS N 00:38:23
1584 Krista Kinkar
Harju maakond
Audentes
Audentes Koolide SA
N 00:44:21
1535 Ilona Kippasto
Harju maakond
DPD Eesti AS N 00:49:17
1902 Liisi Kirch
Pärnu maakond
Naiskodukaitse N 00:46:58
766 Kaisi Kirikmäe
Harju maakond
  N 00:57:29
210 Oksana Kirillova
Harju maakond
  N 00:42:04
2107 Merlin Kirkmann
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 00:47:06
1427 Heli Kirs
Jõgeva maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
N 00:50:39
1432 Liina Kirs
Lääne-Viru maakond
  N 00:44:30
1430 Liisbet Kirs
Tartu maakond
  N 00:50:52
1431 Tiina Kirs
Tartu maakond
  N 00:59:58
1876 Maarja Kirschbaum
Võru maakond
  N 01:02:51
563 Merle Kirsivälja
Harju maakond
AD Rem Tõlkebüroo OÜ N 01:19:01
1127 Marika Kisand
Tartu maakond
  N 00:46:28
424 Kristiin Kitkas
Harju maakond
  N 01:19:49
2029 Kadri Kitsing
Tartu maakond
Rademar N 01:25:31
660 Õnne Kivastik
Rapla maakond
  N 00:58:02
2551 Kersti Kivi
Tartu maakond
  N 01:08:36
2584 Liina Kivi
Harju maakond
SK Jooksupartner N 00:27:54
1197 Saale Kivi
Jõgeva maakond
  N 00:48:43
848 Saara Kivi
Harju maakond
SK Elite Sport N 00:46:45
2161 Imbi Kivilo
Harju maakond
  N 01:00:00
2109 Kristin Kivimäe
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
N 00:49:11
1891 Maria Kivimäe
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 00:35:26
988 Monika Kivimäe
Harju maakond
AS Tallink Grupp N 01:00:04
460 Kristi Kivisild
Rapla maakond
  N 00:58:52
1373 Laura Kivisoo
Viljandi maakond
  N 00:38:55
1652 Deivi Kiviste
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
N 00:45:58
2450 Kärolyn Kivistik
Hiiu maakond
Hiiumaa vallavalitsus N 00:39:16
2361 Ingel Kivistu
Hiiu maakond
Dagöplast AS N 01:19:00
230 Külliki Klaar
Tartu maakond
  N 00:42:48
2427 Virve Klaar
Pärnu maakond
  N 01:13:52
1446 Anželika Klais
Viljandi maakond
  N 01:25:25
825 Nicole Maria Klais
Harju maakond
UP Sport N 00:53:18
2331 Liivi Kleberg
Lääne maakond
  N 00:33:37
1854 Piret Kleemann
Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla N 01:14:17
1272 Anni Klein
Harju maakond
  N 00:48:41
1779 Katre Klein
Harju maakond
  N 00:39:44
829 Sirli Kleitz
Järva maakond
  N 00:44:59
1629 Kristel Klement
Lääne maakond
SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus N 01:00:10
1097 Maia Klettenberg
Jõgeva maakond
  N 01:06:56
2489 Natalja Klimentjeva
Ida-Viru maakond
  N 01:01:17